Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Towarzyskie
Makedonija GjP - Inhulets
Towarzyskie 2021/2022
Mecze towarzyskie klubowe 5
Makedonija GjP
Aktualna forma
D
Koniec
1 - 1
(do przerwy 1 - 0)
()
14/07/2021 | 17:00
Inhulets
Aktualna forma
D
W
D
W
W
Makedonija GjP
Koniec
1 - 1
(do przerwy 1 - 0)
Inhulets
Aktualna forma
D
Aktualna forma
D
W
D
W
W
()
14/07/2021 | 17:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Makedonija GjP
0%
1 remisów:
100%
0 zwycięstw: Inhulets
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
2,00
Średnia goli na mecz
1,00
Średnia goli Makedonija GjP
1,00
Średnia goli Inhulets
Bezpośrednie pojedynki
14/07/2021
Inhulets
1
-
1
Makedonija GjP
Towarzyskie
Bezpośrednie pojedynki
14/07/2021
Towarzyskie
Inhulets
1
Makedonija GjP
1
Ostatnie mecze: Makedonija GjP
14/07/2021
Inhulets
1
-
1
Makedonija GjP
Towarzyskie
16/05/2021
FK Vardar
0
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
09/05/2021
Makedonija GjP
3
-
4
KF Shkëndija
1. MFL
01/05/2021
Shkupi 1927
0
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
28/04/2021
Makedonija GjP
3
-
0
Pelister
1. MFL
25/04/2021
Makedonija GjP
2
-
3
Struga
1. MFL
18/04/2021
FK Rabotnicki
2
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
14/04/2021
Makedonija GjP
2
-
1
Borec
1. MFL
11/04/2021
Belasica
0
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
06/04/2021
Makedonija GjP
1
-
3
Akademija Pandev
Cup
03/04/2021
Makedonija GjP
1
-
2
Akademija Pandev
1. MFL
20/03/2021
Renova
1
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
14/03/2021
Makedonija GjP
0
-
3
Sileks
1. MFL
06/03/2021
Makedonija GjP
1
-
0
Sileks
1. MFL
03/03/2021
Akademija Pandev
2
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
28/02/2021
Makedonija GjP
0
-
0
Borec
1. MFL
21/02/2021
Struga
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
16/12/2020
Makedonija GjP
2
-
3
Renova
1. MFL
13/12/2020
FK Vardar
2
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
09/12/2020
Makedonija GjP
2
-
1
Pelister
1. MFL
06/12/2020
Belasica
1
-
3
Makedonija GjP
1. MFL
02/12/2020
KF Shkëndija
5
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
29/11/2020
Makedonija GjP
0
-
0
Shkupi 1927
1. MFL
25/11/2020
Belasica
1
-
4
Makedonija GjP
Cup
22/11/2020
FK Rabotnicki
1
-
3
Makedonija GjP
1. MFL
08/11/2020
Sileks
0
-
3
Makedonija GjP
1. MFL
25/10/2020
Makedonija GjP
3
-
1
Akademija Pandev
1. MFL
21/10/2020
Makedonija GjP
6
-
0
Sasa
Cup
18/10/2020
Borec
2
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
03/10/2020
Makedonija GjP
2
-
0
Struga
1. MFL
27/09/2020
Renova
1
-
3
Makedonija GjP
1. MFL
23/09/2020
Makedonija GjP
0
-
0
Pobeda
Cup
19/09/2020
Makedonija GjP
2
-
1
FK Vardar
1. MFL
13/09/2020
Pelister
0
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
02/09/2020
Makedonija GjP
0
-
0
FK Rabotnicki
Towarzyskie
29/08/2020
Makedonija GjP
2
-
1
Belasica
1. MFL
22/08/2020
Makedonija GjP
0
-
1
KF Shkëndija
1. MFL
16/08/2020
Shkupi 1927
3
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
09/08/2020
Makedonija GjP
2
-
1
FK Rabotnicki
1. MFL
28/07/2020
Ohrid
1
-
2
Makedonija GjP
Towarzyskie
19/07/2020
KF Shkëndija
1
-
1
Makedonija GjP
Towarzyskie
15/04/2020
Akademija Pandev
-
Makedonija GjP
1. MFL
11/04/2020
Makedonija GjP
-
FK Vardar
1. MFL
05/04/2020
Makedonija GjP
-
Shkupi 1927
1. MFL
21/03/2020
Struga
-
Makedonija GjP
1. MFL
18/03/2020
Makedonija GjP
-
Renova
1. MFL
15/03/2020
FK Rabotnicki
-
Makedonija GjP
1. MFL
11/03/2020
Makedonija GjP
0
-
2
Borec
1. MFL
08/03/2020
Sileks
1
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
01/03/2020
KF Shkëndija
4
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
23/02/2020
Makedonija GjP
1
-
0
Akademija Pandev
1. MFL
15/02/2020
FK Vardar
3
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
08/12/2019
Shkupi 1927
2
-
3
Makedonija GjP
1. MFL
30/11/2019
Makedonija GjP
1
-
1
Struga
1. MFL
27/11/2019
Renova
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
23/11/2019
Makedonija GjP
2
-
0
FK Rabotnicki
1. MFL
09/11/2019
Borec
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
03/11/2019
Makedonija GjP
0
-
1
Sileks
1. MFL
27/10/2019
Makedonija GjP
0
-
0
KF Shkëndija
1. MFL
23/10/2019
Akademija Pandev
4
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
19/10/2019
Makedonija GjP
1
-
1
FK Vardar
1. MFL
05/10/2019
Makedonija GjP
0
-
0
Shkupi 1927
1. MFL
29/09/2019
Struga
0
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
22/09/2019
Makedonija GjP
0
-
1
Renova
1. MFL
18/09/2019
FK Rabotnicki
1
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
14/09/2019
Makedonija GjP
3
-
1
Borec
1. MFL
31/08/2019
Sileks
3
-
4
Makedonija GjP
1. MFL
25/08/2019
KF Shkëndija
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
18/08/2019
Makedonija GjP
0
-
0
Akademija Pandev
1. MFL
11/08/2019
FK Vardar
0
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
18/07/2019
Makedonija GjP
0
-
3
Alashkert
Liga Europy
11/07/2019
Alashkert
3
-
1
Makedonija GjP
Liga Europy
26/05/2019
Pobeda
1
-
3
Makedonija GjP
1. MFL
19/05/2019
Makedonija GjP
2
-
0
Sileks
1. MFL
12/05/2019
FK Rabotnicki
2
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
08/05/2019
Makedonija GjP
1
-
0
Shkupi 1927
1. MFL
04/05/2019
Belasica
3
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
27/04/2019
Makedonija GjP
3
-
1
Renova
1. MFL
24/04/2019
Makedonija GjP
0
-
2
FK Vardar
1. MFL
20/04/2019
KF Shkëndija
4
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
14/04/2019
Makedonija GjP
1
-
1
Akademija Pandev
1. MFL
07/04/2019
Makedonija GjP
3
-
0
Pobeda
1. MFL
03/04/2019
Sileks
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
31/03/2019
Makedonija GjP
1
-
1
FK Rabotnicki
1. MFL
28/03/2019
Shkupi 1927
0
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
16/03/2019
Makedonija GjP
2
-
1
Belasica
1. MFL
10/03/2019
Renova
0
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
03/03/2019
FK Vardar
3
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
24/02/2019
Makedonija GjP
1
-
1
KF Shkëndija
1. MFL
17/02/2019
Akademija Pandev
3
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
02/12/2018
Pobeda
0
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
28/11/2018
Makedonija GjP
1
-
1
Sileks
1. MFL
25/11/2018
FK Rabotnicki
5
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
22/11/2018
Makedonija GjP
2
-
2
Shkupi 1927
1. MFL
10/11/2018
Belasica
1
-
4
Makedonija GjP
1. MFL
04/11/2018
Makedonija GjP
1
-
2
Renova
1. MFL
31/10/2018
Makedonija GjP
1
-
3
FK Vardar
1. MFL
28/10/2018
KF Shkëndija
5
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
21/10/2018
Makedonija GjP
1
-
0
Akademija Pandev
1. MFL
06/10/2018
Makedonija GjP
1
-
0
Pobeda
1. MFL
29/09/2018
Sileks
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
26/09/2018
Makedonija GjP
3
-
0
FK Rabotnicki
1. MFL
23/09/2018
Shkupi 1927
2
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
16/09/2018
Makedonija GjP
0
-
0
Belasica
1. MFL
01/09/2018
Renova
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
26/08/2018
FK Vardar
1
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
19/08/2018
Makedonija GjP
0
-
0
KF Shkëndija
1. MFL
12/08/2018
Akademija Pandev
2
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
19/05/2018
KF Gostivari
3
-
0
Makedonija GjP
Second League
12/05/2018
Makedonija GjP
4
-
0
Gorno Lisiče
Second League
05/05/2018
Makedonija GjP
2
-
0
Velazerimi 77
Second League
29/04/2018
Struga
1
-
2
Makedonija GjP
Second League
25/04/2018
Makedonija GjP
3
-
2
Labunishta
Second League
21/04/2018
Novaci
0
-
2
Makedonija GjP
Second League
17/04/2018
Makedonija GjP
3
-
1
Zajazi
Second League
14/04/2018
Lokomotiva
0
-
3
Makedonija GjP
Second League
07/04/2018
Makedonija GjP
2
-
1
Teteks
Second League
31/03/2018
Lokomotiva
0
-
1
Makedonija GjP
Second League
18/03/2018
Makedonija GjP
5
-
1
Teteks
Second League
10/03/2018
Struga
2
-
0
Makedonija GjP
Second League
06/03/2018
Makedonija GjP
1
-
0
Novaci
Second League
25/11/2017
KF Gostivari
0
-
2
Makedonija GjP
Second League
18/11/2017
Makedonija GjP
3
-
0
Gorno Lisiče
Second League
11/11/2017
Labunishta
1
-
1
Makedonija GjP
Second League
04/11/2017
Makedonija GjP
1
-
0
Zajazi
Second League
29/10/2017
Velazerimi 77
1
-
2
Makedonija GjP
Second League
21/10/2017
Makedonija GjP
4
-
1
Lokomotiva
Second League
14/10/2017
Teteks
1
-
0
Makedonija GjP
Second League
07/10/2017
Makedonija GjP
3
-
0
Struga
Second League
01/10/2017
Novaci
1
-
1
Makedonija GjP
Second League
26/09/2017
Makedonija GjP
2
-
2
KF Gostivari
Second League
23/09/2017
Gorno Lisiče
2
-
1
Makedonija GjP
Second League
16/09/2017
Makedonija GjP
1
-
1
Labunishta
Second League
09/09/2017
Zajazi
0
-
0
Makedonija GjP
Second League
27/08/2017
Makedonija GjP
0
-
2
Velazerimi 77
Second League
31/05/2017
Shkupi 1927
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
28/05/2017
Makedonija GjP
5
-
3
Bregalnica Štip
1. MFL
21/05/2017
Pobeda
4
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
14/05/2017
Makedonija GjP
2
-
3
KF Shkëndija
1. MFL
07/05/2017
FK Vardar
6
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
03/05/2017
Makedonija GjP
0
-
1
Sileks
1. MFL
30/04/2017
Pelister
3
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
26/04/2017
Makedonija GjP
1
-
3
Renova
1. MFL
22/04/2017
FK Rabotnicki
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
15/04/2017
Makedonija GjP
0
-
0
Shkupi 1927
1. MFL
09/04/2017
Bregalnica Štip
1
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
05/04/2017
Makedonija GjP
0
-
0
Pobeda
1. MFL
02/04/2017
KF Shkëndija
5
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
18/03/2017
Makedonija GjP
0
-
5
FK Vardar
1. MFL
12/03/2017
Sileks
4
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
05/03/2017
Makedonija GjP
1
-
2
Pelister
1. MFL
26/02/2017
Renova
2
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
19/02/2017
Makedonija GjP
0
-
3
FK Rabotnicki
1. MFL
04/12/2016
Shkupi 1927
0
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
30/11/2016
Makedonija GjP
2
-
2
Bregalnica Štip
1. MFL
27/11/2016
Pobeda
0
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
20/11/2016
Makedonija GjP
0
-
4
KF Shkëndija
1. MFL
16/11/2016
FK Vardar
4
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
05/11/2016
Makedonija GjP
1
-
1
Sileks
1. MFL
30/10/2016
Pelister
1
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
23/10/2016
Makedonija GjP
2
-
1
Renova
1. MFL
15/10/2016
FK Rabotnicki
2
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
02/10/2016
Makedonija GjP
0
-
1
Shkupi 1927
1. MFL
28/09/2016
Bregalnica Štip
1
-
2
Makedonija GjP
1. MFL
25/09/2016
Makedonija GjP
1
-
1
Pobeda
1. MFL
18/09/2016
KF Shkëndija
3
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
11/09/2016
Makedonija GjP
0
-
4
FK Vardar
1. MFL
27/08/2016
Sileks
1
-
1
Makedonija GjP
1. MFL
21/08/2016
Makedonija GjP
2
-
2
Pelister
1. MFL
14/08/2016
Renova
1
-
0
Makedonija GjP
1. MFL
10/08/2016
Makedonija GjP
0
-
4
FK Rabotnicki
1. MFL
więcej
Ostatnie mecze: Makedonija GjP
14/07/2021
Towarzyskie
Inhulets
1
Makedonija GjP
1
16/05/2021
1. MFL
FK Vardar
0
Makedonija GjP
2
09/05/2021
1. MFL
Makedonija GjP
3
KF Shkëndija
4
01/05/2021
1. MFL
Shkupi 1927
0
Makedonija GjP
0
28/04/2021
1. MFL
Makedonija GjP
3
Pelister
0
25/04/2021
1. MFL
Makedonija GjP
2
Struga
3
18/04/2021
1. MFL
FK Rabotnicki
2
Makedonija GjP
2
14/04/2021
1. MFL
Makedonija GjP
2
Borec
1
11/04/2021
1. MFL
Belasica
0
Makedonija GjP
2
06/04/2021
Cup
Makedonija GjP
1
Akademija Pandev
3
03/04/2021
1. MFL
Makedonija GjP
1
Akademija Pandev
2
20/03/2021
1. MFL
Renova
1
Makedonija GjP
2
14/03/2021
1. MFL
Makedonija GjP
0
Sileks
3
06/03/2021
1. MFL
Makedonija GjP
1
Sileks
0
03/03/2021
1. MFL
Akademija Pandev
2
Makedonija GjP
1
28/02/2021
1. MFL
Makedonija GjP
0
Borec
0
21/02/2021
1. MFL
Struga
1
Makedonija GjP
1
16/12/2020
1. MFL
Makedonija GjP
2
Renova
3
13/12/2020
1. MFL
FK Vardar
2
Makedonija GjP
2
09/12/2020
1. MFL
Makedonija GjP
2
Pelister
1
06/12/2020
1. MFL
Belasica
1
Makedonija GjP
3
02/12/2020
1. MFL
KF Shkëndija
5
Makedonija GjP
0
29/11/2020
1. MFL
Makedonija GjP
0
Shkupi 1927
0
25/11/2020
Cup
Belasica
1
Makedonija GjP
4
22/11/2020
1. MFL
FK Rabotnicki
1
Makedonija GjP
3
08/11/2020
1. MFL
Sileks
0
Makedonija GjP
3
25/10/2020
1. MFL
Makedonija GjP
3
Akademija Pandev
1
21/10/2020
Cup
Makedonija GjP
6
Sasa
0
18/10/2020
1. MFL
Borec
2
Makedonija GjP
1
03/10/2020
1. MFL
Makedonija GjP
2
Struga
0
27/09/2020
1. MFL
Renova
1
Makedonija GjP
3
23/09/2020
Cup
Makedonija GjP
0
Pobeda
0
19/09/2020
1. MFL
Makedonija GjP
2
FK Vardar
1
13/09/2020
1. MFL
Pelister
0
Makedonija GjP
0
02/09/2020
Towarzyskie
Makedonija GjP
0
FK Rabotnicki
0
29/08/2020
1. MFL
Makedonija GjP
2
Belasica
1
22/08/2020
1. MFL
Makedonija GjP
0
KF Shkëndija
1
16/08/2020
1. MFL
Shkupi 1927
3
Makedonija GjP
1
09/08/2020
1. MFL
Makedonija GjP
2
FK Rabotnicki
1
28/07/2020
Towarzyskie
Ohrid
1
Makedonija GjP
2
19/07/2020
Towarzyskie
KF Shkëndija
1
Makedonija GjP
1
15/04/2020
1. MFL
Akademija Pandev
Makedonija GjP
11/04/2020
1. MFL
Makedonija GjP
FK Vardar
05/04/2020
1. MFL
Makedonija GjP
Shkupi 1927
21/03/2020
1. MFL
Struga
Makedonija GjP
18/03/2020
1. MFL
Makedonija GjP
Renova
15/03/2020
1. MFL
FK Rabotnicki
Makedonija GjP
11/03/2020
1. MFL
Makedonija GjP
0
Borec
2
08/03/2020
1. MFL
Sileks
1
Makedonija GjP
0
01/03/2020
1. MFL
KF Shkëndija
4
Makedonija GjP
1
23/02/2020
1. MFL
Makedonija GjP
1
Akademija Pandev
0
15/02/2020
1. MFL
FK Vardar
3
Makedonija GjP
1
08/12/2019
1. MFL
Shkupi 1927
2
Makedonija GjP
3
30/11/2019
1. MFL
Makedonija GjP
1
Struga
1
27/11/2019
1. MFL
Renova
1
Makedonija GjP
1
23/11/2019
1. MFL
Makedonija GjP
2
FK Rabotnicki
0
09/11/2019
1. MFL
Borec
1
Makedonija GjP
1
03/11/2019
1. MFL
Makedonija GjP
0
Sileks
1
27/10/2019
1. MFL
Makedonija GjP
0
KF Shkëndija
0
23/10/2019
1. MFL
Akademija Pandev
4
Makedonija GjP
0
19/10/2019
1. MFL
Makedonija GjP
1
FK Vardar
1
05/10/2019
1. MFL
Makedonija GjP
0
Shkupi 1927
0
29/09/2019
1. MFL
Struga
0
Makedonija GjP
2
22/09/2019
1. MFL
Makedonija GjP
0
Renova
1
18/09/2019
1. MFL
FK Rabotnicki
1
Makedonija GjP
0
14/09/2019
1. MFL
Makedonija GjP
3
Borec
1
31/08/2019
1. MFL
Sileks
3
Makedonija GjP
4
25/08/2019
1. MFL
KF Shkëndija
1
Makedonija GjP
1
18/08/2019
1. MFL
Makedonija GjP
0
Akademija Pandev
0
11/08/2019
1. MFL
FK Vardar
0
Makedonija GjP
2
18/07/2019
Liga Europy
Makedonija GjP
0
Alashkert
3
11/07/2019
Liga Europy
Alashkert
3
Makedonija GjP
1
26/05/2019
1. MFL
Pobeda
1
Makedonija GjP
3
19/05/2019
1. MFL
Makedonija GjP
2
Sileks
0
12/05/2019
1. MFL
FK Rabotnicki
2
Makedonija GjP
0
08/05/2019
1. MFL
Makedonija GjP
1
Shkupi 1927
0
04/05/2019
1. MFL
Belasica
3
Makedonija GjP
1
27/04/2019
1. MFL
Makedonija GjP
3
Renova
1
24/04/2019
1. MFL
Makedonija GjP
0
FK Vardar
2
20/04/2019
1. MFL
KF Shkëndija
4
Makedonija GjP
2
14/04/2019
1. MFL
Makedonija GjP
1
Akademija Pandev
1
07/04/2019
1. MFL
Makedonija GjP
3
Pobeda
0
03/04/2019
1. MFL
Sileks
1
Makedonija GjP
1
31/03/2019
1. MFL
Makedonija GjP
1
FK Rabotnicki
1
28/03/2019
1. MFL
Shkupi 1927
0
Makedonija GjP
1
16/03/2019
1. MFL
Makedonija GjP
2
Belasica
1
10/03/2019
1. MFL
Renova
0
Makedonija GjP
0
03/03/2019
1. MFL
FK Vardar
3
Makedonija GjP
1
24/02/2019
1. MFL
Makedonija GjP
1
KF Shkëndija
1
17/02/2019
1. MFL
Akademija Pandev
3
Makedonija GjP
0
02/12/2018
1. MFL
Pobeda
0
Makedonija GjP
2
28/11/2018
1. MFL
Makedonija GjP
1
Sileks
1
25/11/2018
1. MFL
FK Rabotnicki
5
Makedonija GjP
1
22/11/2018
1. MFL
Makedonija GjP
2
Shkupi 1927
2
10/11/2018
1. MFL
Belasica
1
Makedonija GjP
4
04/11/2018
1. MFL
Makedonija GjP
1
Renova
2
31/10/2018
1. MFL
Makedonija GjP
1
FK Vardar
3
28/10/2018
1. MFL
KF Shkëndija
5
Makedonija GjP
1
21/10/2018
1. MFL
Makedonija GjP
1
Akademija Pandev
0
06/10/2018
1. MFL
Makedonija GjP
1
Pobeda
0
29/09/2018
1. MFL
Sileks
1
Makedonija GjP
1
26/09/2018
1. MFL
Makedonija GjP
3
FK Rabotnicki
0
23/09/2018
1. MFL
Shkupi 1927
2
Makedonija GjP
1
16/09/2018
1. MFL
Makedonija GjP
0
Belasica
0
01/09/2018
1. MFL
Renova
1
Makedonija GjP
1
26/08/2018
1. MFL
FK Vardar
1
Makedonija GjP
0
19/08/2018
1. MFL
Makedonija GjP
0
KF Shkëndija
0
12/08/2018
1. MFL
Akademija Pandev
2
Makedonija GjP
1
19/05/2018
Second League
KF Gostivari
3
Makedonija GjP
0
12/05/2018
Second League
Makedonija GjP
4
Gorno Lisiče
0
05/05/2018
Second League
Makedonija GjP
2
Velazerimi 77
0
29/04/2018
Second League
Struga
1
Makedonija GjP
2
25/04/2018
Second League
Makedonija GjP
3
Labunishta
2
21/04/2018
Second League
Novaci
0
Makedonija GjP
2
17/04/2018
Second League
Makedonija GjP
3
Zajazi
1
14/04/2018
Second League
Lokomotiva
0
Makedonija GjP
3
07/04/2018
Second League
Makedonija GjP
2
Teteks
1
31/03/2018
Second League
Lokomotiva
0
Makedonija GjP
1
18/03/2018
Second League
Makedonija GjP
5
Teteks
1
10/03/2018
Second League
Struga
2
Makedonija GjP
0
06/03/2018
Second League
Makedonija GjP
1
Novaci
0
25/11/2017
Second League
KF Gostivari
0
Makedonija GjP
2
18/11/2017
Second League
Makedonija GjP
3
Gorno Lisiče
0
11/11/2017
Second League
Labunishta
1
Makedonija GjP
1
04/11/2017
Second League
Makedonija GjP
1
Zajazi
0
29/10/2017
Second League
Velazerimi 77
1
Makedonija GjP
2
21/10/2017
Second League
Makedonija GjP
4
Lokomotiva
1
14/10/2017
Second League
Teteks
1
Makedonija GjP
0
07/10/2017
Second League
Makedonija GjP
3
Struga
0
01/10/2017
Second League
Novaci
1
Makedonija GjP
1
26/09/2017
Second League
Makedonija GjP
2
KF Gostivari
2
23/09/2017
Second League
Gorno Lisiče
2
Makedonija GjP
1
16/09/2017
Second League
Makedonija GjP
1
Labunishta
1
09/09/2017
Second League
Zajazi
0
Makedonija GjP
0
27/08/2017
Second League
Makedonija GjP
0
Velazerimi 77
2
31/05/2017
1. MFL
Shkupi 1927
1
Makedonija GjP
1
28/05/2017
1. MFL
Makedonija GjP
5
Bregalnica Štip
3
21/05/2017
1. MFL
Pobeda
4
Makedonija GjP
2
14/05/2017
1. MFL
Makedonija GjP
2
KF Shkëndija
3
07/05/2017
1. MFL
FK Vardar
6
Makedonija GjP
0
03/05/2017
1. MFL
Makedonija GjP
0
Sileks
1
30/04/2017
1. MFL
Pelister
3
Makedonija GjP
1
26/04/2017
1. MFL
Makedonija GjP
1
Renova
3
22/04/2017
1. MFL
FK Rabotnicki
1
Makedonija GjP
1
15/04/2017
1. MFL
Makedonija GjP
0
Shkupi 1927
0
09/04/2017
1. MFL
Bregalnica Štip
1
Makedonija GjP
0
05/04/2017
1. MFL
Makedonija GjP
0
Pobeda
0
02/04/2017
1. MFL
KF Shkëndija
5
Makedonija GjP
1
18/03/2017
1. MFL
Makedonija GjP
0
FK Vardar
5
12/03/2017
1. MFL
Sileks
4
Makedonija GjP
2
05/03/2017
1. MFL
Makedonija GjP
1
Pelister
2
26/02/2017
1. MFL
Renova
2
Makedonija GjP
2
19/02/2017
1. MFL
Makedonija GjP
0
FK Rabotnicki
3
04/12/2016
1. MFL
Shkupi 1927
0
Makedonija GjP
2
30/11/2016
1. MFL
Makedonija GjP
2
Bregalnica Štip
2
27/11/2016
1. MFL
Pobeda
0
Makedonija GjP
0
20/11/2016
1. MFL
Makedonija GjP
0
KF Shkëndija
4
16/11/2016
1. MFL
FK Vardar
4
Makedonija GjP
1
05/11/2016
1. MFL
Makedonija GjP
1
Sileks
1
30/10/2016
1. MFL
Pelister
1
Makedonija GjP
0
23/10/2016
1. MFL
Makedonija GjP
2
Renova
1
15/10/2016
1. MFL
FK Rabotnicki
2
Makedonija GjP
1
02/10/2016
1. MFL
Makedonija GjP
0
Shkupi 1927
1
28/09/2016
1. MFL
Bregalnica Štip
1
Makedonija GjP
2
25/09/2016
1. MFL
Makedonija GjP
1
Pobeda
1
18/09/2016
1. MFL
KF Shkëndija
3
Makedonija GjP
0
11/09/2016
1. MFL
Makedonija GjP
0
FK Vardar
4
27/08/2016
1. MFL
Sileks
1
Makedonija GjP
1
21/08/2016
1. MFL
Makedonija GjP
2
Pelister
2
14/08/2016
1. MFL
Renova
1
Makedonija GjP
0
10/08/2016
1. MFL
Makedonija GjP
0
FK Rabotnicki
4
więcej
Ostatnie mecze: Inhulets
14/07/2021
Inhulets
1
-
1
Makedonija GjP
Towarzyskie
08/07/2021
Inhulets
1
-
0
FC Clinceni
Towarzyskie
06/07/2021
CSKA 1948 Sofia
1
-
1
Inhulets
Towarzyskie
30/06/2021
Inhulets
2
-
0
Krywbas Krzywy Róg
Towarzyskie
25/06/2021
Inhulets
2
-
0
Kołos Kowaliwka
Towarzyskie
09/05/2021
Szachtar Donieck
1
-
0
Inhulets
Premier Liha
06/05/2021
Inhulets
1
-
0
PFK Lwów
Premier Liha
02/05/2021
Olimpik Donieck
0
-
3
Inhulets
Premier Liha
25/04/2021
Dynamo Kijów
5
-
0
Inhulets
Premier Liha
18/04/2021
Inhulets
0
-
0
Ruch Lwów
Premier Liha
11/04/2021
Zoria Ługańsk
2
-
0
Inhulets
Premier Liha
03/04/2021
FC Mariupol
4
-
3
Inhulets
Premier Liha
21/03/2021
Inhulets
1
-
0
FK Ołeksandrija
Premier Liha
13/03/2021
FK Mynaj
0
-
1
Inhulets
Premier Liha
07/03/2021
Inhulets
0
-
0
Kołos Kowaliwka
Premier Liha
26/02/2021
Desna
3
-
0
Inhulets
Premier Liha
21/02/2021
Inhulets
2
-
2
Worskła Połtawa
Premier Liha
14/02/2021
SK Dnipro-1
2
-
0
Inhulets
Premier Liha
13/12/2020
Inhulets
0
-
3
Szachtar Donieck
Premier Liha
05/12/2020
PFK Lwów
1
-
1
Inhulets
Premier Liha
29/11/2020
Inhulets
2
-
1
Olimpik Donieck
Premier Liha
21/11/2020
Inhulets
0
-
2
Dynamo Kijów
Premier Liha
08/11/2020
Ruch Lwów
2
-
2
Inhulets
Premier Liha
01/11/2020
Inhulets
1
-
1
Zoria Ługańsk
Premier Liha
25/10/2020
Inhulets
1
-
1
FC Mariupol
Premier Liha
18/10/2020
FK Ołeksandrija
4
-
3
Inhulets
Premier Liha
03/10/2020
Inhulets
1
-
1
FK Mynaj
Premier Liha
30/09/2020
FK Ołeksandrija
4
-
1
Inhulets
Puchar Ukrainy
27/09/2020
Kołos Kowaliwka
0
-
0
Inhulets
Premier Liha
19/09/2020
Inhulets
1
-
1
Desna
Premier Liha
13/09/2020
Worskła Połtawa
2
-
0
Inhulets
Premier Liha
30/08/2020
Zoria Ługańsk
-
Inhulets
Towarzyskie
23/08/2020
Inhulets
1
-
1
SK Dnipro-1
Premier Liha
13/08/2020
Balkany Zorya
1
-
1
Inhulets
Persza liha
07/08/2020
Inhulets
1
-
1
Ruch Lwów
Persza liha
03/08/2020
Inhulets
3
-
0
Kremin'
Persza liha
30/07/2020
Obołoń Kijów
1
-
1
Inhulets
Persza liha
23/07/2020
Inhulets
0
-
0
Czornomoreć Odessa
Persza liha
19/07/2020
Mykolaiv
1
-
2
Inhulets
Persza liha
15/07/2020
Inhulets
1
-
0
Prykarpattia
Persza liha
11/07/2020
Wołyń Łuck
0
-
1
Inhulets
Persza liha
04/07/2020
Inhulets
3
-
2
Avanhard
Persza liha
29/06/2020
FK Mynaj
1
-
1
Inhulets
Persza liha
24/06/2020
Inhulets
2
-
1
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
Persza liha
13/06/2020
SK Dnipro-1
0
-
2
Inhulets
Towarzyskie
11/03/2020
FK Mynaj
2
-
2
Inhulets
Puchar Ukrainy
01/03/2020
Torpedo Zhodino
0
-
3
Inhulets
Towarzyskie
20/02/2020
Miedź Legnica
1
-
1
Inhulets
Towarzyskie
23/11/2019
Cherkashchyna-Akademiya
1
-
2
Inhulets
Persza liha
16/11/2019
Inhulets
3
-
2
Metałurh Zaporoże
Persza liha
09/11/2019
Ahrobiznes Volochysk
2
-
1
Inhulets
Persza liha
03/11/2019
Inhulets
1
-
1
Metalist 1925 Charków
Persza liha
30/10/2019
Inhulets
2
-
1
SK Dnipro-1
Puchar Ukrainy
26/10/2019
Inhulets
4
-
0
Balkany Zorya
Persza liha
20/10/2019
Ruch Lwów
1
-
0
Inhulets
Persza liha
11/10/2019
Kremin'
0
-
3
Inhulets
Persza liha
06/10/2019
Inhulets
2
-
0
Obołoń Kijów
Persza liha
29/09/2019
Czornomoreć Odessa
0
-
3
Inhulets
Persza liha
25/09/2019
Inhulets
0
-
0
FK Karpaty Lwów
Puchar Ukrainy
22/09/2019
Inhulets
3
-
2
Mykolaiv
Persza liha
14/09/2019
Prykarpattia
0
-
1
Inhulets
Persza liha
08/09/2019
Inhulets
0
-
0
Wołyń Łuck
Persza liha
04/09/2019
Avanhard
2
-
1
Inhulets
Persza liha
31/08/2019
Inhulets
1
-
1
FK Mynaj
Persza liha
27/08/2019
Inhulets
2
-
0
Metalist 1925 Charków
Puchar Ukrainy
23/08/2019
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
1
-
1
Inhulets
Persza liha
17/08/2019
Inhulets
1
-
0
Cherkashchyna-Akademiya
Persza liha
10/08/2019
Metałurh Zaporoże
0
-
2
Inhulets
Persza liha
03/08/2019
Inhulets
2
-
0
Ahrobiznes Volochysk
Persza liha
27/07/2019
Metalist 1925 Charków
1
-
0
Inhulets
Persza liha
26/05/2019
Inhulets
0
-
0
Balkany Zorya
Persza liha
23/05/2019
Inhulets
0
-
0
Ahrobiznes Volochysk
Persza liha
19/05/2019
Metalist 1925 Charków
1
-
1
Inhulets
Persza liha
15/05/2019
Szachtar Donieck
4
-
0
Inhulets
Puchar Ukrainy
10/05/2019
Inhulets
3
-
2
Obołoń Kijów
Persza liha
05/05/2019
SK Dnipro-1
3
-
3
Inhulets
Persza liha
01/05/2019
Inhulets
6
-
0
Sumy
Persza liha
25/04/2019
Wołyń Łuck
2
-
1
Inhulets
Persza liha
17/04/2019
Inhulets
2
-
1
Zoria Ługańsk
Puchar Ukrainy
12/04/2019
Inhulets
-
Zirka
Persza liha
07/04/2019
Inhulets
2
-
2
FK Karpaty Lwów
Puchar Ukrainy
03/04/2019
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
1
-
1
Inhulets
Persza liha
27/03/2019
Inhulets
0
-
0
Ruch Lwów
Persza liha
22/03/2019
Mykolaiv
0
-
1
Inhulets
Persza liha
18/11/2018
Inhulets
0
-
1
Kołos Kowaliwka
Persza liha
11/11/2018
Prykarpattia
4
-
0
Inhulets
Persza liha
03/11/2018
Avanhard
3
-
1
Inhulets
Persza liha
31/10/2018
Inhulets
3
-
1
FC Mariupol
Puchar Ukrainy
27/10/2018
Balkany Zorya
1
-
2
Inhulets
Persza liha
20/10/2018
Inhulets
-
Kobra
Persza liha
14/10/2018
Obołoń Kijów
1
-
1
Inhulets
Persza liha
07/10/2018
Inhulets
1
-
2
SK Dnipro-1
Persza liha
30/09/2018
Sumy
0
-
1
Inhulets
Persza liha
26/09/2018
Myr
0
-
3
Inhulets
Puchar Ukrainy
23/09/2018
Inhulets
1
-
1
Wołyń Łuck
Persza liha
16/09/2018
Ahrobiznes Volochysk
1
-
2
Inhulets
Persza liha
08/09/2018
Inhulets
1
-
0
Metalist 1925 Charków
Persza liha
01/09/2018
Zirka
2
-
0
Inhulets
Persza liha
26/08/2018
Inhulets
4
-
2
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
Persza liha
22/08/2018
Inhulets
1
-
0
Kołos Kowaliwka
Puchar Ukrainy
18/08/2018
Ruch Lwów
0
-
1
Inhulets
Persza liha
11/08/2018
Inhulets
2
-
0
Mykolaiv
Persza liha
04/08/2018
Kołos Kowaliwka
0
-
0
Inhulets
Persza liha
28/07/2018
Inhulets
0
-
1
Prykarpattia
Persza liha
21/07/2018
Inhulets
2
-
4
Avanhard
Persza liha
19/05/2018
Balkany Zorya
0
-
1
Inhulets
Persza liha
12/05/2018
Inhulets
1
-
3
Desna
Persza liha
06/05/2018
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
2
-
0
Inhulets
Persza liha
02/05/2018
Inhulets
1
-
0
Ruch Lwów
Persza liha
28/04/2018
Poltava
2
-
0
Inhulets
Persza liha
22/04/2018
Inhulets
1
-
0
Wołyń Łuck
Persza liha
18/04/2018
Kobra
0
-
2
Inhulets
Persza liha
14/04/2018
Inhulets
4
-
0
Kołos Kowaliwka
Persza liha
10/04/2018
Sumy
0
-
1
Inhulets
Persza liha
05/04/2018
Inhulets
3
-
0
Mykolaiv
Persza liha
30/03/2018
Obołoń Kijów
1
-
0
Inhulets
Persza liha
25/03/2018
Inhulets
2
-
0
Kremin'
Persza liha
14/11/2017
Zhemchuzhyna Odesa
1
-
2
Inhulets
Persza liha
10/11/2017
Cherkaskyi Dnipro
0
-
2
Inhulets
Persza liha
03/11/2017
Inhulets
1
-
0
Arsenal Kyiv
Persza liha
25/10/2017
Inhulets
2
-
0
Naftovyk-Ukrnafta
Persza liha
20/10/2017
Inhulets
0
-
0
Avanhard
Persza liha
15/10/2017
Inhulets
1
-
0
Balkany Zorya
Persza liha
11/10/2017
Desna
0
-
0
Inhulets
Persza liha
06/10/2017
Inhulets
2
-
0
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
Persza liha
29/09/2017
Ruch Lwów
1
-
1
Inhulets
Persza liha
24/09/2017
Inhulets
1
-
2
Poltava
Persza liha
20/09/2017
Inhulets
0
-
0
Arsenal Kyiv
Puchar Ukrainy
15/09/2017
Wołyń Łuck
1
-
1
Inhulets
Persza liha
10/09/2017
Inhulets
4
-
0
Kobra
Persza liha
03/09/2017
Kołos Kowaliwka
1
-
0
Inhulets
Persza liha
30/08/2017
Mykolaiv
1
-
2
Inhulets
Persza liha
26/08/2017
Inhulets
0
-
0
Obołoń Kijów
Persza liha
19/08/2017
Kremin'
0
-
1
Inhulets
Persza liha
13/08/2017
Inhulets
2
-
1
Sumy
Persza liha
09/08/2017
Naftovyk-Ukrnafta
1
-
1
Inhulets
Persza liha
05/08/2017
Inhulets
2
-
0
Cherkaskyi Dnipro
Persza liha
30/07/2017
Arsenal Kyiv
3
-
1
Inhulets
Persza liha
26/07/2017
Inhulets
3
-
1
Poltava
Puchar Ukrainy
22/07/2017
Inhulets
1
-
0
Zhemchuzhyna Odesa
Persza liha
15/07/2017
Avanhard
0
-
3
Inhulets
Persza liha
02/06/2017
Arsenal Kyiv
3
-
0
Inhulets
Persza liha
27/05/2017
Inhulets
1
-
3
Sumy
Persza liha
22/05/2017
Inhulets
2
-
0
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
Persza liha
17/05/2017
Skala Stryi
0
-
1
Inhulets
Persza liha
13/05/2017
Inhulets
1
-
2
Desna
Persza liha
09/05/2017
Avanhard
1
-
1
Inhulets
Persza liha
04/05/2017
Inhulets
0
-
0
Kołos Kowaliwka
Persza liha
30/04/2017
Ternopil'
0
-
2
Inhulets
Persza liha
23/04/2017
Inhulets
1
-
2
Weres Równe
Persza liha
14/04/2017
Bukovyna
0
-
1
Inhulets
Persza liha
07/04/2017
Inhulets
0
-
0
Kobra
Persza liha
01/04/2017
Cherkaskyi Dnipro
0
-
2
Inhulets
Persza liha
25/03/2017
Inhulets
1
-
3
Naftovyk-Ukrnafta
Persza liha
18/03/2017
Mykolaiv
1
-
0
Inhulets
Persza liha
19/11/2016
Inhulets
1
-
1
FC Mariupol
Persza liha
13/11/2016
Obołoń Kijów
4
-
1
Inhulets
Persza liha
09/11/2016
Inhulets
1
-
0
Poltava
Persza liha
05/11/2016
Inhulets
2
-
1
Arsenal Kyiv
Persza liha
30/10/2016
Sumy
1
-
1
Inhulets
Persza liha
22/10/2016
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
3
-
1
Inhulets
Persza liha
15/10/2016
Inhulets
1
-
0
Skala Stryi
Persza liha
08/10/2016
Desna
1
-
0
Inhulets
Persza liha
01/10/2016
Inhulets
2
-
3
Avanhard
Persza liha
25/09/2016
Kołos Kowaliwka
2
-
2
Inhulets
Persza liha
18/09/2016
Inhulets
3
-
0
Ternopil'
Persza liha
13/09/2016
Weres Równe
4
-
0
Inhulets
Persza liha
08/09/2016
Inhulets
1
-
1
Bukovyna
Persza liha
02/09/2016
Kobra
1
-
0
Inhulets
Persza liha
26/08/2016
Inhulets
1
-
1
Cherkaskyi Dnipro
Persza liha
19/08/2016
Naftovyk-Ukrnafta
3
-
1
Inhulets
Persza liha
14/08/2016
Inhulets
1
-
0
Mykolaiv
Persza liha
10/08/2016
Inhulets
2
-
2
Mykolaiv
Puchar Ukrainy
05/08/2016
FC Mariupol
1
-
0
Inhulets
Persza liha
30/07/2016
Inhulets
0
-
1
Obołoń Kijów
Persza liha
24/07/2016
Poltava
2
-
1
Inhulets
Persza liha
01/06/2016
Inhulets
2
-
0
Skala Stryi
Druha Liha
27/05/2016
Arsenal Kyiv
3
-
1
Inhulets
Druha Liha
20/05/2016
Inhulets
0
-
0
Real Pharm
Druha Liha
14/05/2016
Enerhiya Nova Kakhovka
0
-
1
Inhulets
Druha Liha
07/05/2016
Inhulets
3
-
0
Krystal
Druha Liha
30/04/2016
Inhulets
4
-
1
Arsenal Bila Tserkva
Druha Liha
24/04/2016
Inhulets
1
-
0
Kołos Kowaliwka
Druha Liha
17/04/2016
Bukovyna
2
-
2
Inhulets
Druha Liha
09/04/2016
Inhulets
2
-
1
Kremin'
Druha Liha
02/04/2016
Nikopol
1
-
1
Inhulets
Druha Liha
26/03/2016
Inhulets
2
-
0
Barsa Sumy
Druha Liha
31/10/2015
Weres Równe
2
-
0
Inhulets
Druha Liha
22/10/2015
Inhulets
0
-
0
Myr
Druha Liha
17/10/2015
Skala Stryi
2
-
0
Inhulets
Druha Liha
10/10/2015
Inhulets
4
-
0
Arsenal Kyiv
Druha Liha
03/10/2015
Real Pharm
0
-
0
Inhulets
Druha Liha
27/09/2015
Inhulets
0
-
1
Enerhiya Nova Kakhovka
Druha Liha
18/09/2015
Krystal
0
-
2
Inhulets
Druha Liha
12/09/2015
Arsenal Bila Tserkva
0
-
0
Inhulets
Druha Liha
05/09/2015
Kołos Kowaliwka
1
-
1
Inhulets
Druha Liha
30/08/2015
Inhulets
2
-
0
Bukovyna
Druha Liha
26/08/2015
Kremin'
0
-
0
Inhulets
Druha Liha
22/08/2015
Inhulets
0
-
2
Wołyń Łuck
Puchar Ukrainy
15/08/2015
Inhulets
2
-
0
Nikopol
Druha Liha
09/08/2015
Barsa Sumy
0
-
1
Inhulets
Druha Liha
01/08/2015
Inhulets
3
-
1
Weres Równe
Druha Liha
26/07/2015
Myr
1
-
3
Inhulets
Druha Liha
22/07/2015
Demnya
1
-
2
Inhulets
Puchar Ukrainy
więcej
Ostatnie mecze: Inhulets
14/07/2021
Towarzyskie
Inhulets
1
Makedonija GjP
1
08/07/2021
Towarzyskie
Inhulets
1
FC Clinceni
0
06/07/2021
Towarzyskie
CSKA 1948 Sofia
1
Inhulets
1
30/06/2021
Towarzyskie
Inhulets
2
Krywbas Krzywy Róg
0
25/06/2021
Towarzyskie
Inhulets
2
Kołos Kowaliwka
0
09/05/2021
Premier Liha
Szachtar Donieck
1
Inhulets
0
06/05/2021
Premier Liha
Inhulets
1
PFK Lwów
0
02/05/2021
Premier Liha
Olimpik Donieck
0
Inhulets
3
25/04/2021
Premier Liha
Dynamo Kijów
5
Inhulets
0
18/04/2021
Premier Liha
Inhulets
0
Ruch Lwów
0
11/04/2021
Premier Liha
Zoria Ługańsk
2
Inhulets
0
03/04/2021
Premier Liha
FC Mariupol
4
Inhulets
3
21/03/2021
Premier Liha
Inhulets
1
FK Ołeksandrija
0
13/03/2021
Premier Liha
FK Mynaj
0
Inhulets
1
07/03/2021
Premier Liha
Inhulets
0
Kołos Kowaliwka
0
26/02/2021
Premier Liha
Desna
3
Inhulets
0
21/02/2021
Premier Liha
Inhulets
2
Worskła Połtawa
2
14/02/2021
Premier Liha
SK Dnipro-1
2
Inhulets
0
13/12/2020
Premier Liha
Inhulets
0
Szachtar Donieck
3
05/12/2020
Premier Liha
PFK Lwów
1
Inhulets
1
29/11/2020
Premier Liha
Inhulets
2
Olimpik Donieck
1
21/11/2020
Premier Liha
Inhulets
0
Dynamo Kijów
2
08/11/2020
Premier Liha
Ruch Lwów
2
Inhulets
2
01/11/2020
Premier Liha
Inhulets
1
Zoria Ługańsk
1
25/10/2020
Premier Liha
Inhulets
1
FC Mariupol
1
18/10/2020
Premier Liha
FK Ołeksandrija
4
Inhulets
3
03/10/2020
Premier Liha
Inhulets
1
FK Mynaj
1
30/09/2020
Puchar Ukrainy
FK Ołeksandrija
4
Inhulets
1
27/09/2020
Premier Liha
Kołos Kowaliwka
0
Inhulets
0
19/09/2020
Premier Liha
Inhulets
1
Desna
1
13/09/2020
Premier Liha
Worskła Połtawa
2
Inhulets
0
30/08/2020
Towarzyskie
Zoria Ługańsk
Inhulets
23/08/2020
Premier Liha
Inhulets
1
SK Dnipro-1
1
13/08/2020
Persza liha
Balkany Zorya
1
Inhulets
1
07/08/2020
Persza liha
Inhulets
1
Ruch Lwów
1
03/08/2020
Persza liha
Inhulets
3
Kremin'
0
30/07/2020
Persza liha
Obołoń Kijów
1
Inhulets
1
23/07/2020
Persza liha
Inhulets
0
Czornomoreć Odessa
0
19/07/2020
Persza liha
Mykolaiv
1
Inhulets
2
15/07/2020
Persza liha
Inhulets
1
Prykarpattia
0
11/07/2020
Persza liha
Wołyń Łuck
0
Inhulets
1
04/07/2020
Persza liha
Inhulets
3
Avanhard
2
29/06/2020
Persza liha
FK Mynaj
1
Inhulets
1
24/06/2020
Persza liha
Inhulets
2
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
1
13/06/2020
Towarzyskie
SK Dnipro-1
0
Inhulets
2
11/03/2020
Puchar Ukrainy
FK Mynaj
2
Inhulets
2
01/03/2020
Towarzyskie
Torpedo Zhodino
0
Inhulets
3
20/02/2020
Towarzyskie
Miedź Legnica
1
Inhulets
1
23/11/2019
Persza liha
Cherkashchyna-Akademiya
1
Inhulets
2
16/11/2019
Persza liha
Inhulets
3
Metałurh Zaporoże
2
09/11/2019
Persza liha
Ahrobiznes Volochysk
2
Inhulets
1
03/11/2019
Persza liha
Inhulets
1
Metalist 1925 Charków
1
30/10/2019
Puchar Ukrainy
Inhulets
2
SK Dnipro-1
1
26/10/2019
Persza liha
Inhulets
4
Balkany Zorya
0
20/10/2019
Persza liha
Ruch Lwów
1
Inhulets
0
11/10/2019
Persza liha
Kremin'
0
Inhulets
3
06/10/2019
Persza liha
Inhulets
2
Obołoń Kijów
0
29/09/2019
Persza liha
Czornomoreć Odessa
0
Inhulets
3
25/09/2019
Puchar Ukrainy
Inhulets
0
FK Karpaty Lwów
0
22/09/2019
Persza liha
Inhulets
3
Mykolaiv
2
14/09/2019
Persza liha
Prykarpattia
0
Inhulets
1
08/09/2019
Persza liha
Inhulets
0
Wołyń Łuck
0
04/09/2019
Persza liha
Avanhard
2
Inhulets
1
31/08/2019
Persza liha
Inhulets
1
FK Mynaj
1
27/08/2019
Puchar Ukrainy
Inhulets
2
Metalist 1925 Charków
0
23/08/2019
Persza liha
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
1
Inhulets
1
17/08/2019
Persza liha
Inhulets
1
Cherkashchyna-Akademiya
0
10/08/2019
Persza liha
Metałurh Zaporoże
0
Inhulets
2
03/08/2019
Persza liha
Inhulets
2
Ahrobiznes Volochysk
0
27/07/2019
Persza liha
Metalist 1925 Charków
1
Inhulets
0
26/05/2019
Persza liha
Inhulets
0
Balkany Zorya
0
23/05/2019
Persza liha
Inhulets
0
Ahrobiznes Volochysk
0
19/05/2019
Persza liha
Metalist 1925 Charków
1
Inhulets
1
15/05/2019
Puchar Ukrainy
Szachtar Donieck
4
Inhulets
0
10/05/2019
Persza liha
Inhulets
3
Obołoń Kijów
2
05/05/2019
Persza liha
SK Dnipro-1
3
Inhulets
3
01/05/2019
Persza liha
Inhulets
6
Sumy
0
25/04/2019
Persza liha
Wołyń Łuck
2
Inhulets
1
17/04/2019
Puchar Ukrainy
Inhulets
2
Zoria Ługańsk
1
12/04/2019
Persza liha
Inhulets
Zirka
07/04/2019
Puchar Ukrainy
Inhulets
2
FK Karpaty Lwów
2
03/04/2019
Persza liha
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
1
Inhulets
1
27/03/2019
Persza liha
Inhulets
0
Ruch Lwów
0
22/03/2019
Persza liha
Mykolaiv
0
Inhulets
1
18/11/2018
Persza liha
Inhulets
0
Kołos Kowaliwka
1
11/11/2018
Persza liha
Prykarpattia
4
Inhulets
0
03/11/2018
Persza liha
Avanhard
3
Inhulets
1
31/10/2018
Puchar Ukrainy
Inhulets
3
FC Mariupol
1
27/10/2018
Persza liha
Balkany Zorya
1
Inhulets
2
20/10/2018
Persza liha
Inhulets
Kobra
14/10/2018
Persza liha
Obołoń Kijów
1
Inhulets
1
07/10/2018
Persza liha
Inhulets
1
SK Dnipro-1
2
30/09/2018
Persza liha
Sumy
0
Inhulets
1
26/09/2018
Puchar Ukrainy
Myr
0
Inhulets
3
23/09/2018
Persza liha
Inhulets
1
Wołyń Łuck
1
16/09/2018
Persza liha
Ahrobiznes Volochysk
1
Inhulets
2
08/09/2018
Persza liha
Inhulets
1
Metalist 1925 Charków
0
01/09/2018
Persza liha
Zirka
2
Inhulets
0
26/08/2018
Persza liha
Inhulets
4
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
2
22/08/2018
Puchar Ukrainy
Inhulets
1
Kołos Kowaliwka
0
18/08/2018
Persza liha
Ruch Lwów
0
Inhulets
1
11/08/2018
Persza liha
Inhulets
2
Mykolaiv
0
04/08/2018
Persza liha
Kołos Kowaliwka
0
Inhulets
0
28/07/2018
Persza liha
Inhulets
0
Prykarpattia
1
21/07/2018
Persza liha
Inhulets
2
Avanhard
4
19/05/2018
Persza liha
Balkany Zorya
0
Inhulets
1
12/05/2018
Persza liha
Inhulets
1
Desna
3
06/05/2018
Persza liha
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
2
Inhulets
0
02/05/2018
Persza liha
Inhulets
1
Ruch Lwów
0
28/04/2018
Persza liha
Poltava
2
Inhulets
0
22/04/2018
Persza liha
Inhulets
1
Wołyń Łuck
0
18/04/2018
Persza liha
Kobra
0
Inhulets
2
14/04/2018
Persza liha
Inhulets
4
Kołos Kowaliwka
0
10/04/2018
Persza liha
Sumy
0
Inhulets
1
05/04/2018
Persza liha
Inhulets
3
Mykolaiv
0
30/03/2018
Persza liha
Obołoń Kijów
1
Inhulets
0
25/03/2018
Persza liha
Inhulets
2
Kremin'
0
14/11/2017
Persza liha
Zhemchuzhyna Odesa
1
Inhulets
2
10/11/2017
Persza liha
Cherkaskyi Dnipro
0
Inhulets
2
03/11/2017
Persza liha
Inhulets
1
Arsenal Kyiv
0
25/10/2017
Persza liha
Inhulets
2
Naftovyk-Ukrnafta
0
20/10/2017
Persza liha
Inhulets
0
Avanhard
0
15/10/2017
Persza liha
Inhulets
1
Balkany Zorya
0
11/10/2017
Persza liha
Desna
0
Inhulets
0
06/10/2017
Persza liha
Inhulets
2
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
0
29/09/2017
Persza liha
Ruch Lwów
1
Inhulets
1
24/09/2017
Persza liha
Inhulets
1
Poltava
2
20/09/2017
Puchar Ukrainy
Inhulets
0
Arsenal Kyiv
0
15/09/2017
Persza liha
Wołyń Łuck
1
Inhulets
1
10/09/2017
Persza liha
Inhulets
4
Kobra
0
03/09/2017
Persza liha
Kołos Kowaliwka
1
Inhulets
0
30/08/2017
Persza liha
Mykolaiv
1
Inhulets
2
26/08/2017
Persza liha
Inhulets
0
Obołoń Kijów
0
19/08/2017
Persza liha
Kremin'
0
Inhulets
1
13/08/2017
Persza liha
Inhulets
2
Sumy
1
09/08/2017
Persza liha
Naftovyk-Ukrnafta
1
Inhulets
1
05/08/2017
Persza liha
Inhulets
2
Cherkaskyi Dnipro
0
30/07/2017
Persza liha
Arsenal Kyiv
3
Inhulets
1
26/07/2017
Puchar Ukrainy
Inhulets
3
Poltava
1
22/07/2017
Persza liha
Inhulets
1
Zhemchuzhyna Odesa
0
15/07/2017
Persza liha
Avanhard
0
Inhulets
3
02/06/2017
Persza liha
Arsenal Kyiv
3
Inhulets
0
27/05/2017
Persza liha
Inhulets
1
Sumy
3
22/05/2017
Persza liha
Inhulets
2
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
0
17/05/2017
Persza liha
Skala Stryi
0
Inhulets
1
13/05/2017
Persza liha
Inhulets
1
Desna
2
09/05/2017
Persza liha
Avanhard
1
Inhulets
1
04/05/2017
Persza liha
Inhulets
0
Kołos Kowaliwka
0
30/04/2017
Persza liha
Ternopil'
0
Inhulets
2
23/04/2017
Persza liha
Inhulets
1
Weres Równe
2
14/04/2017
Persza liha
Bukovyna
0
Inhulets
1
07/04/2017
Persza liha
Inhulets
0
Kobra
0
01/04/2017
Persza liha
Cherkaskyi Dnipro
0
Inhulets
2
25/03/2017
Persza liha
Inhulets
1
Naftovyk-Ukrnafta
3
18/03/2017
Persza liha
Mykolaiv
1
Inhulets
0
19/11/2016
Persza liha
Inhulets
1
FC Mariupol
1
13/11/2016
Persza liha
Obołoń Kijów
4
Inhulets
1
09/11/2016
Persza liha
Inhulets
1
Poltava
0
05/11/2016
Persza liha
Inhulets
2
Arsenal Kyiv
1
30/10/2016
Persza liha
Sumy
1
Inhulets
1
22/10/2016
Persza liha
Hirnyk-Sport Horiszni Pławni
3
Inhulets
1
15/10/2016
Persza liha
Inhulets
1
Skala Stryi
0
08/10/2016
Persza liha
Desna
1
Inhulets
0
01/10/2016
Persza liha
Inhulets
2
Avanhard
3
25/09/2016
Persza liha
Kołos Kowaliwka
2
Inhulets
2
18/09/2016
Persza liha
Inhulets
3
Ternopil'
0
13/09/2016
Persza liha
Weres Równe
4
Inhulets
0
08/09/2016
Persza liha
Inhulets
1
Bukovyna
1
02/09/2016
Persza liha
Kobra
1
Inhulets
0
26/08/2016
Persza liha
Inhulets
1
Cherkaskyi Dnipro
1
19/08/2016
Persza liha
Naftovyk-Ukrnafta
3
Inhulets
1
14/08/2016
Persza liha
Inhulets
1
Mykolaiv
0
10/08/2016
Puchar Ukrainy
Inhulets
2
Mykolaiv
2
05/08/2016
Persza liha
FC Mariupol
1
Inhulets
0
30/07/2016
Persza liha
Inhulets
0
Obołoń Kijów
1
24/07/2016
Persza liha
Poltava
2
Inhulets
1
01/06/2016
Druha Liha
Inhulets
2
Skala Stryi
0
27/05/2016
Druha Liha
Arsenal Kyiv
3
Inhulets
1
20/05/2016
Druha Liha
Inhulets
0
Real Pharm
0
14/05/2016
Druha Liha
Enerhiya Nova Kakhovka
0
Inhulets
1
07/05/2016
Druha Liha
Inhulets
3
Krystal
0
30/04/2016
Druha Liha
Inhulets
4
Arsenal Bila Tserkva
1
24/04/2016
Druha Liha
Inhulets
1
Kołos Kowaliwka
0
17/04/2016
Druha Liha
Bukovyna
2
Inhulets
2
09/04/2016
Druha Liha
Inhulets
2
Kremin'
1
02/04/2016
Druha Liha
Nikopol
1
Inhulets
1
26/03/2016
Druha Liha
Inhulets
2
Barsa Sumy
0
31/10/2015
Druha Liha
Weres Równe
2
Inhulets
0
22/10/2015
Druha Liha
Inhulets
0
Myr
0
17/10/2015
Druha Liha
Skala Stryi
2
Inhulets
0
10/10/2015
Druha Liha
Inhulets
4
Arsenal Kyiv
0
03/10/2015
Druha Liha
Real Pharm
0
Inhulets
0
27/09/2015
Druha Liha
Inhulets
0
Enerhiya Nova Kakhovka
1
18/09/2015
Druha Liha
Krystal
0
Inhulets
2
12/09/2015
Druha Liha
Arsenal Bila Tserkva
0
Inhulets
0
05/09/2015
Druha Liha
Kołos Kowaliwka
1
Inhulets
1
30/08/2015
Druha Liha
Inhulets
2
Bukovyna
0
26/08/2015
Druha Liha
Kremin'
0
Inhulets
0
22/08/2015
Puchar Ukrainy
Inhulets
0
Wołyń Łuck
2
15/08/2015
Druha Liha
Inhulets
2
Nikopol
0
09/08/2015
Druha Liha
Barsa Sumy
0
Inhulets
1
01/08/2015
Druha Liha
Inhulets
3
Weres Równe
1
26/07/2015
Druha Liha
Myr
1
Inhulets
3
22/07/2015
Puchar Ukrainy
Demnya
1
Inhulets
2
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin