Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta - Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4 2023/2024
16. kolejka
Nosta
Aktualna forma
D
D
D
D
L
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
10/08/2024 | 02:00
Krylja Sowietow Samara 2
Aktualna forma
D
D
D
Nosta
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Krylja Sowietow Samara 2
Aktualna forma
D
D
D
D
L
Aktualna forma
D
D
D
()
10/08/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Nosta
0%
0 remisów:
0%
1 zwycięstw: Krylja Sowietow Samara 2
100%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
3,00
Średnia goli na mecz
1,00
Średnia goli Nosta
2,00
Średnia goli Krylja Sowietow Samara 2
Tabela FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
1
Tyumen
22
49
2
Irtysh Omsk
22
42
3
Amkar Perm
22
42
4
Chelyabinsk
22
39
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
04/05/2024
Krylja Sowietow Samara 2
2
-
1
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Bezpośrednie pojedynki
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
2
Nosta
1
Ostatnie mecze: Nosta
03/08/2024
Amkar Perm
-
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/07/2024
Nosta
-
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/07/2024
Nosta
-
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/06/2024
Sokol Kazan
3
-
3
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/06/2024
Nosta
1
-
1
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
Lada Tolyatti
3
-
4
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/06/2024
Nosta
2
-
1
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/06/2024
Akron II
0
-
1
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
26/05/2024
Nosta
1
-
2
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
18/05/2024
Dinamo Kirov
3
-
1
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/05/2024
Nosta
0
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
04/05/2024
Krylja Sowietow Samara 2
2
-
1
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/04/2024
Nosta
0
-
3
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/04/2024
Nosta
4
-
0
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
12/11/2023
Akron II
1
-
1
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
05/11/2023
Khimik Vurnary
1
-
0
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/10/2023
Uralets Nizhnyi Tagil
0
-
0
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/10/2023
Nosta
3
-
2
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/10/2023
Torpedo Miass
0
-
1
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/10/2023
FK Orenburg 2
0
-
2
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/10/2023
Nosta
0
-
2
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
17/09/2023
Nosta
3
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/09/2023
Nosta
1
-
1
Khimik Vurnary
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/09/2023
Nosta
0
-
0
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/08/2023
Dinamo Barnaul
1
-
2
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/08/2023
FK Ufa
0
-
0
Nosta
Puchar Rosji
19/08/2023
Nosta
1
-
3
Torpedo Miass
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/08/2023
Nosta
1
-
1
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/08/2023
Rubin Kazań 2
0
-
0
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/08/2023
Nosta
0
-
0
Uralets Nizhnyi Tagil
Puchar Rosji
23/07/2023
Urał Jekaterynburg 2
0
-
0
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: Nosta
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
Nosta
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
Nizhny Novgorod II
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
Uralets Nizhnyi Tagil
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
3
Nosta
3
22/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
1
Volna Nizhegorodskaya
1
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Lada Tolyatti
3
Nosta
4
08/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
2
FK Orenburg 2
1
02/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Nosta
1
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
1
Urał Jekaterynburg 2
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Kirov
3
Nosta
1
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
0
Rubin Kazań 2
1
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
2
Nosta
1
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
0
Amkar Perm
3
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
4
Dinamo Barnaul
0
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
1
Nosta
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Khimik Vurnary
1
Nosta
0
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
0
Nosta
0
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
3
Dinamo Barnaul
2
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Torpedo Miass
0
Nosta
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Nosta
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
0
Rubin Kazań 2
2
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
3
Urał Jekaterynburg 2
1
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
1
Khimik Vurnary
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
0
Uralets Nizhnyi Tagil
0
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
1
Nosta
2
23/08/2023
Puchar Rosji
FK Ufa
0
Nosta
0
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
1
Torpedo Miass
3
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
1
FK Orenburg 2
1
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
0
Nosta
0
02/08/2023
Puchar Rosji
Nosta
0
Uralets Nizhnyi Tagil
0
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Nosta
0
więcej
Ostatnie mecze: Krylja Sowietow Samara 2
03/08/2024
Krylja Sowietow Samara 2
-
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/07/2024
Volna Nizhegorodskaya
-
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/07/2024
Krylja Sowietow Samara 2
-
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/06/2024
Akron II
0
-
1
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/06/2024
Krylja Sowietow Samara 2
0
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
Dinamo Kirov
4
-
0
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/06/2024
Krylja Sowietow Samara 2
0
-
0
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/06/2024
Uralets Nizhnyi Tagil
0
-
0
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
25/05/2024
Amkar Perm
1
-
1
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/05/2024
Krylja Sowietow Samara 2
2
-
2
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/05/2024
Krylja Sowietow Samara 2
1
-
1
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
04/05/2024
Krylja Sowietow Samara 2
2
-
1
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/04/2024
Sokol Kazan
1
-
1
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/04/2024
Lada Tolyatti
0
-
0
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: Krylja Sowietow Samara 2
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
Sokol Kazan
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
Krylja Sowietow Samara 2
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
FK Orenburg 2
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Krylja Sowietow Samara 2
1
23/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
0
Urał Jekaterynburg 2
1
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Kirov
4
Krylja Sowietow Samara 2
0
09/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
0
Rubin Kazań 2
0
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
0
Krylja Sowietow Samara 2
0
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
1
Krylja Sowietow Samara 2
1
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
2
Nizhny Novgorod II
2
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
1
Dinamo Barnaul
1
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
2
Nosta
1
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
1
Krylja Sowietow Samara 2
1
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Lada Tolyatti
0
Krylja Sowietow Samara 2
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin