Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
3. Division
PAEEK - Amathous
3. Division 2019/2020
27. kolejka
PAEEK
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Odwołany
-
(do przerwy - )
Gipedo PAEEK Keryneia Epistrofi (Strovolos)
11/04/2020 | 02:00
Amathous
Aktualna forma
D
D
D
D
L
PAEEK
Odwołany
-
(do przerwy - )
Amathous
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Aktualna forma
D
D
D
D
L
Gipedo PAEEK Keryneia Epistrofi (Strovolos)
11/04/2020 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: PAEEK
0%
1 remisów:
100%
0 zwycięstw: Amathous
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
2,00
Średnia goli na mecz
1,00
Średnia goli PAEEK
1,00
Średnia goli Amathous
Tabela 3. Division
1
Halkanoras
14
61
2
Anagennisi Deryneia
14
60
3
Spartakos Kitiou
14
52
4
APEA
14
50
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
14/12/2019
Amathous
1
-
1
PAEEK
3. Division
Bezpośrednie pojedynki
14/12/2019
3. Division
Amathous
1
PAEEK
1
Ostatnie mecze: PAEEK
04/04/2020
Ormideia
-
PAEEK
3. Division
28/03/2020
PAEEK
-
EN THOI Lakatamia
3. Division
22/03/2020
Iraklis Yerolakkou
-
PAEEK
3. Division
14/03/2020
PAEEK
-
MEAP Nisou
3. Division
07/03/2020
Elpida Astromeritis
1
-
1
PAEEK
3. Division
29/02/2020
PAEEK
3
-
0
Elia Lythrodonta
3. Division
22/02/2020
Ethnikos Assias
2
-
2
PAEEK
3. Division
15/02/2020
PAEEK
1
-
0
O Kormakitis
3. Division
08/02/2020
Kouris Erimi
2
-
0
PAEEK
3. Division
01/02/2020
PAEEK
5
-
0
ENAD
3. Division
25/01/2020
PAEEK
5
-
2
Ahironas
3. Division
11/01/2020
PAEEK
2
-
0
APONA Anagias
3. Division
05/01/2020
Digenis Voroklinis
2
-
4
PAEEK
3. Division
21/12/2019
PAEEK
2
-
0
Halkanoras
3. Division
14/12/2019
Amathous
1
-
1
PAEEK
3. Division
07/12/2019
PAEEK
4
-
2
Ormideia
3. Division
30/11/2019
EN THOI Lakatamia
2
-
3
PAEEK
3. Division
23/11/2019
PAEEK
1
-
1
Iraklis Yerolakkou
3. Division
17/11/2019
MEAP Nisou
2
-
2
PAEEK
3. Division
08/11/2019
PAEEK
3
-
1
Elpida Astromeritis
3. Division
02/11/2019
Elia Lythrodonta
0
-
0
PAEEK
3. Division
26/10/2019
PAEEK
3
-
0
Ethnikos Assias
3. Division
19/10/2019
O Kormakitis
1
-
0
PAEEK
3. Division
12/10/2019
PAEEK
3
-
0
Kouris Erimi
3. Division
05/10/2019
ENAD
0
-
2
PAEEK
3. Division
21/09/2019
Ahironas
1
-
1
PAEEK
3. Division
18/05/2019
Othellos Atienu
5
-
2
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
11/05/2019
PAEEK
0
-
2
Aris Limassol
Protathlima B’ Kategorias
05/05/2019
Anagennisi Deryneia
3
-
0
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
20/04/2019
PAEEK
2
-
3
Omonia Aradippou
Protathlima B’ Kategorias
05/04/2019
Ethnikos Achna
6
-
1
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
30/03/2019
PAEEK
3
-
3
AE Zakaki
Protathlima B’ Kategorias
16/03/2019
MEAP Nisou
3
-
1
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
09/03/2019
PAEEK
2
-
1
Onisilos
Protathlima B’ Kategorias
02/03/2019
Ayia Napa
3
-
2
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
23/02/2019
PAEEK
2
-
2
Digenis Voroklinis
Protathlima B’ Kategorias
16/02/2019
PAEEK
0
-
0
Akritas
Protathlima B’ Kategorias
08/02/2019
EN THOI Lakatamia
0
-
0
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
02/02/2019
PAEEK
3
-
1
Karmiotissa FC
Protathlima B’ Kategorias
26/01/2019
Olympiakos Nikozja
5
-
0
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
19/01/2019
PAEEK
1
-
3
ASIL Lysi
Protathlima B’ Kategorias
12/01/2019
PAEEK
0
-
1
Othellos Atienu
Protathlima B’ Kategorias
06/01/2019
Aris Limassol
2
-
1
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
22/12/2018
PAEEK
1
-
1
Anagennisi Deryneia
Protathlima B’ Kategorias
19/12/2018
PAEEK
0
-
4
AS Néa Salamís Ammochóstou
Puchar Cypru
15/12/2018
Omonia Aradippou
2
-
4
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
09/12/2018
PAEEK
0
-
2
Ethnikos Achna
Protathlima B’ Kategorias
01/12/2018
AE Zakaki
2
-
2
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
25/11/2018
PAEEK
0
-
2
MEAP Nisou
Protathlima B’ Kategorias
10/11/2018
Onisilos
2
-
1
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
03/11/2018
PAEEK
0
-
3
Ayia Napa
Protathlima B’ Kategorias
27/10/2018
Digenis Voroklinis
2
-
1
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
20/10/2018
Akritas
3
-
0
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
06/10/2018
PAEEK
0
-
1
EN THOI Lakatamia
Protathlima B’ Kategorias
29/09/2018
Karmiotissa FC
2
-
2
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
22/09/2018
PAEEK
2
-
0
Olympiakos Nikozja
Protathlima B’ Kategorias
15/09/2018
ASIL Lysi
0
-
2
PAEEK
Protathlima B’ Kategorias
więcej
Ostatnie mecze: PAEEK
04/04/2020
3. Division
Ormideia
PAEEK
28/03/2020
3. Division
PAEEK
EN THOI Lakatamia
22/03/2020
3. Division
Iraklis Yerolakkou
PAEEK
14/03/2020
3. Division
PAEEK
MEAP Nisou
07/03/2020
3. Division
Elpida Astromeritis
1
PAEEK
1
29/02/2020
3. Division
PAEEK
3
Elia Lythrodonta
0
22/02/2020
3. Division
Ethnikos Assias
2
PAEEK
2
15/02/2020
3. Division
PAEEK
1
O Kormakitis
0
08/02/2020
3. Division
Kouris Erimi
2
PAEEK
0
01/02/2020
3. Division
PAEEK
5
ENAD
0
25/01/2020
3. Division
PAEEK
5
Ahironas
2
11/01/2020
3. Division
PAEEK
2
APONA Anagias
0
05/01/2020
3. Division
Digenis Voroklinis
2
PAEEK
4
21/12/2019
3. Division
PAEEK
2
Halkanoras
0
14/12/2019
3. Division
Amathous
1
PAEEK
1
07/12/2019
3. Division
PAEEK
4
Ormideia
2
30/11/2019
3. Division
EN THOI Lakatamia
2
PAEEK
3
23/11/2019
3. Division
PAEEK
1
Iraklis Yerolakkou
1
17/11/2019
3. Division
MEAP Nisou
2
PAEEK
2
08/11/2019
3. Division
PAEEK
3
Elpida Astromeritis
1
02/11/2019
3. Division
Elia Lythrodonta
0
PAEEK
0
26/10/2019
3. Division
PAEEK
3
Ethnikos Assias
0
19/10/2019
3. Division
O Kormakitis
1
PAEEK
0
12/10/2019
3. Division
PAEEK
3
Kouris Erimi
0
05/10/2019
3. Division
ENAD
0
PAEEK
2
21/09/2019
3. Division
Ahironas
1
PAEEK
1
18/05/2019
Protathlima B’ Kategorias
Othellos Atienu
5
PAEEK
2
11/05/2019
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
0
Aris Limassol
2
05/05/2019
Protathlima B’ Kategorias
Anagennisi Deryneia
3
PAEEK
0
20/04/2019
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
2
Omonia Aradippou
3
05/04/2019
Protathlima B’ Kategorias
Ethnikos Achna
6
PAEEK
1
30/03/2019
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
3
AE Zakaki
3
16/03/2019
Protathlima B’ Kategorias
MEAP Nisou
3
PAEEK
1
09/03/2019
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
2
Onisilos
1
02/03/2019
Protathlima B’ Kategorias
Ayia Napa
3
PAEEK
2
23/02/2019
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
2
Digenis Voroklinis
2
16/02/2019
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
0
Akritas
0
08/02/2019
Protathlima B’ Kategorias
EN THOI Lakatamia
0
PAEEK
0
02/02/2019
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
3
Karmiotissa FC
1
26/01/2019
Protathlima B’ Kategorias
Olympiakos Nikozja
5
PAEEK
0
19/01/2019
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
1
ASIL Lysi
3
12/01/2019
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
0
Othellos Atienu
1
06/01/2019
Protathlima B’ Kategorias
Aris Limassol
2
PAEEK
1
22/12/2018
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
1
Anagennisi Deryneia
1
19/12/2018
Puchar Cypru
PAEEK
0
AS Néa Salamís Ammochóstou
4
15/12/2018
Protathlima B’ Kategorias
Omonia Aradippou
2
PAEEK
4
09/12/2018
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
0
Ethnikos Achna
2
01/12/2018
Protathlima B’ Kategorias
AE Zakaki
2
PAEEK
2
25/11/2018
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
0
MEAP Nisou
2
10/11/2018
Protathlima B’ Kategorias
Onisilos
2
PAEEK
1
03/11/2018
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
0
Ayia Napa
3
27/10/2018
Protathlima B’ Kategorias
Digenis Voroklinis
2
PAEEK
1
20/10/2018
Protathlima B’ Kategorias
Akritas
3
PAEEK
0
06/10/2018
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
0
EN THOI Lakatamia
1
29/09/2018
Protathlima B’ Kategorias
Karmiotissa FC
2
PAEEK
2
22/09/2018
Protathlima B’ Kategorias
PAEEK
2
Olympiakos Nikozja
0
15/09/2018
Protathlima B’ Kategorias
ASIL Lysi
0
PAEEK
2
więcej
Ostatnie mecze: Amathous
04/04/2020
Amathous
-
Ahironas
3. Division
28/03/2020
APONA Anagias
-
Amathous
3. Division
21/03/2020
Amathous
-
Digenis Voroklinis
3. Division
14/03/2020
Halkanoras
-
Amathous
3. Division
07/03/2020
ENAD
3
-
0
Amathous
3. Division
29/02/2020
Amathous
1
-
1
Ormideia
3. Division
22/02/2020
EN THOI Lakatamia
2
-
1
Amathous
3. Division
15/02/2020
Amathous
1
-
1
Iraklis Yerolakkou
3. Division
08/02/2020
MEAP Nisou
6
-
0
Amathous
3. Division
01/02/2020
Amathous
1
-
2
Elpida Astromeritis
3. Division
25/01/2020
Elia Lythrodonta
1
-
0
Amathous
3. Division
11/01/2020
Ethnikos Assias
3
-
0
Amathous
3. Division
04/01/2020
Amathous
0
-
0
O Kormakitis
3. Division
21/12/2019
Kouris Erimi
3
-
1
Amathous
3. Division
14/12/2019
Amathous
1
-
1
PAEEK
3. Division
07/12/2019
Ahironas
2
-
1
Amathous
3. Division
30/11/2019
Amathous
0
-
2
APONA Anagias
3. Division
23/11/2019
Digenis Voroklinis
1
-
1
Amathous
3. Division
17/11/2019
Amathous
2
-
2
Halkanoras
3. Division
09/11/2019
Amathous
1
-
0
ENAD
3. Division
02/11/2019
Ormideia
4
-
1
Amathous
3. Division
26/10/2019
Amathous
2
-
0
EN THOI Lakatamia
3. Division
21/10/2019
Iraklis Yerolakkou
0
-
1
Amathous
3. Division
12/10/2019
Amathous
3
-
3
MEAP Nisou
3. Division
05/10/2019
Elpida Astromeritis
2
-
0
Amathous
3. Division
21/09/2019
Amathous
3
-
3
Elia Lythrodonta
3. Division
20/04/2019
Amathous
2
-
0
Xylotympou
3. Division
13/04/2019
Ethnikos Latsion
0
-
1
Amathous
3. Division
06/04/2019
Amathous
1
-
1
Halkanoras
3. Division
30/03/2019
Elpida Astromeritis
2
-
2
Amathous
3. Division
23/03/2019
Amathous
4
-
0
Peyia
3. Division
16/03/2019
Digenis Ypsonas
2
-
0
Amathous
3. Division
09/03/2019
Amathous
1
-
3
Kouris Erimi
3. Division
02/03/2019
Olympiada Lympion
2
-
3
Amathous
3. Division
23/02/2019
Amathous
0
-
1
Ahironas
3. Division
17/02/2019
Omonia Psevda
2
-
1
Amathous
3. Division
09/02/2019
Amathous
1
-
0
ENAD
3. Division
02/02/2019
Ormideia
1
-
0
Amathous
3. Division
25/01/2019
Ethnikos Assias
1
-
0
Amathous
3. Division
19/01/2019
Amathous
1
-
0
Digenis Morphou
3. Division
12/01/2019
APEA
2
-
2
Amathous
3. Division
05/01/2019
Xylotympou
2
-
2
Amathous
3. Division
15/12/2018
Amathous
2
-
1
Ethnikos Latsion
3. Division
08/12/2018
Halkanoras
3
-
1
Amathous
3. Division
01/12/2018
Amathous
3
-
1
Elpida Astromeritis
3. Division
24/11/2018
Peyia
0
-
1
Amathous
3. Division
17/11/2018
Amathous
1
-
1
Digenis Ypsonas
3. Division
10/11/2018
Kouris Erimi
1
-
0
Amathous
3. Division
03/11/2018
Amathous
1
-
2
Olympiada Lympion
3. Division
27/10/2018
Ahironas
1
-
0
Amathous
3. Division
21/10/2018
Amathous
2
-
3
Omonia Psevda
3. Division
13/10/2018
ENAD
3
-
0
Amathous
3. Division
06/10/2018
Amathous
1
-
2
Ormideia
3. Division
29/09/2018
Amathous
2
-
1
Ethnikos Assias
3. Division
22/09/2018
Digenis Morphou
3
-
0
Amathous
3. Division
15/09/2018
Amathous
2
-
1
APEA
3. Division
więcej
Ostatnie mecze: Amathous
04/04/2020
3. Division
Amathous
Ahironas
28/03/2020
3. Division
APONA Anagias
Amathous
21/03/2020
3. Division
Amathous
Digenis Voroklinis
14/03/2020
3. Division
Halkanoras
Amathous
07/03/2020
3. Division
ENAD
3
Amathous
0
29/02/2020
3. Division
Amathous
1
Ormideia
1
22/02/2020
3. Division
EN THOI Lakatamia
2
Amathous
1
15/02/2020
3. Division
Amathous
1
Iraklis Yerolakkou
1
08/02/2020
3. Division
MEAP Nisou
6
Amathous
0
01/02/2020
3. Division
Amathous
1
Elpida Astromeritis
2
25/01/2020
3. Division
Elia Lythrodonta
1
Amathous
0
11/01/2020
3. Division
Ethnikos Assias
3
Amathous
0
04/01/2020
3. Division
Amathous
0
O Kormakitis
0
21/12/2019
3. Division
Kouris Erimi
3
Amathous
1
14/12/2019
3. Division
Amathous
1
PAEEK
1
07/12/2019
3. Division
Ahironas
2
Amathous
1
30/11/2019
3. Division
Amathous
0
APONA Anagias
2
23/11/2019
3. Division
Digenis Voroklinis
1
Amathous
1
17/11/2019
3. Division
Amathous
2
Halkanoras
2
09/11/2019
3. Division
Amathous
1
ENAD
0
02/11/2019
3. Division
Ormideia
4
Amathous
1
26/10/2019
3. Division
Amathous
2
EN THOI Lakatamia
0
21/10/2019
3. Division
Iraklis Yerolakkou
0
Amathous
1
12/10/2019
3. Division
Amathous
3
MEAP Nisou
3
05/10/2019
3. Division
Elpida Astromeritis
2
Amathous
0
21/09/2019
3. Division
Amathous
3
Elia Lythrodonta
3
20/04/2019
3. Division
Amathous
2
Xylotympou
0
13/04/2019
3. Division
Ethnikos Latsion
0
Amathous
1
06/04/2019
3. Division
Amathous
1
Halkanoras
1
30/03/2019
3. Division
Elpida Astromeritis
2
Amathous
2
23/03/2019
3. Division
Amathous
4
Peyia
0
16/03/2019
3. Division
Digenis Ypsonas
2
Amathous
0
09/03/2019
3. Division
Amathous
1
Kouris Erimi
3
02/03/2019
3. Division
Olympiada Lympion
2
Amathous
3
23/02/2019
3. Division
Amathous
0
Ahironas
1
17/02/2019
3. Division
Omonia Psevda
2
Amathous
1
09/02/2019
3. Division
Amathous
1
ENAD
0
02/02/2019
3. Division
Ormideia
1
Amathous
0
25/01/2019
3. Division
Ethnikos Assias
1
Amathous
0
19/01/2019
3. Division
Amathous
1
Digenis Morphou
0
12/01/2019
3. Division
APEA
2
Amathous
2
05/01/2019
3. Division
Xylotympou
2
Amathous
2
15/12/2018
3. Division
Amathous
2
Ethnikos Latsion
1
08/12/2018
3. Division
Halkanoras
3
Amathous
1
01/12/2018
3. Division
Amathous
3
Elpida Astromeritis
1
24/11/2018
3. Division
Peyia
0
Amathous
1
17/11/2018
3. Division
Amathous
1
Digenis Ypsonas
1
10/11/2018
3. Division
Kouris Erimi
1
Amathous
0
03/11/2018
3. Division
Amathous
1
Olympiada Lympion
2
27/10/2018
3. Division
Ahironas
1
Amathous
0
21/10/2018
3. Division
Amathous
2
Omonia Psevda
3
13/10/2018
3. Division
ENAD
3
Amathous
0
06/10/2018
3. Division
Amathous
1
Ormideia
2
29/09/2018
3. Division
Amathous
2
Ethnikos Assias
1
22/09/2018
3. Division
Digenis Morphou
3
Amathous
0
15/09/2018
3. Division
Amathous
2
APEA
1
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin