Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda - Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3 2024/2025
13. kolejka
Pobeda
Aktualna forma
W
L
L
D
L
Koniec
2 - 5
(do przerwy 2 - 4)
Anzhi Sports Complex pole 3 (Kaspiysk)
12/06/2024 | 16:00
Rostov II
Aktualna forma
D
D
W
W
Pobeda
Koniec
2 - 5
(do przerwy 2 - 4)
Rostov II
Aktualna forma
W
L
L
D
L
Aktualna forma
D
D
W
W
Anzhi Sports Complex pole 3 (Kaspiysk)
12/06/2024 | 16:00
7'
0 - 1
D. Shantaliy
11'
0 - 2
I. Zubenko
29'
0 - 3
A. Shamonin
38'
Z. Maysultanov
1 - 3
39'
M. Abdulmedzhidov
2 - 3
44'
2 - 4
D. Shantaliy
72'
2 - 5
Ostatnie mecze: Pobeda
06/06/2024
Dinamo Machaczkała
1
-
3
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Pobeda
1
-
2
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
2
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/05/2024
Pobeda
0
-
0
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/05/2024
Ałania Władykaukaz II
3
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Pobeda
0
-
0
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/04/2024
Druzhba
1
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/04/2024
Pobeda
0
-
0
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/04/2024
Pobeda
2
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/03/2024
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
FK Sewastopol
0
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Pobeda
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/11/2023
SKA Rostov
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/11/2023
Pobeda
1
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
05/11/2023
Dinamo Stavropol
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/10/2023
Pobeda
0
-
5
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/10/2023
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
21/10/2023
Pobeda
1
-
3
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Mashuk-KMV
1
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/10/2023
Legion Dynamo
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Ałania Władykaukaz II
3
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
Pobeda
3
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Astrakhan
2
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Pobeda
0
-
1
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Pobeda
0
-
1
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
Puchar Rosji
więcej
Ostatnie mecze: Pobeda
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
1
Pobeda
3
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Forte Taganrog
2
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
2
Pobeda
1
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Rubin Yalta
0
12/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Pobeda
2
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Angust Nazran
0
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Pobeda
2
24/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
FK Sewastopol
0
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Pobeda
0
08/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Spartak Nalchik
2
30/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Pobeda
0
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Dinamo Stavropol
0
15/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
1
Pobeda
0
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Biolog
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
2
Pobeda
2
30/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
SKA Rostov
5
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
FK Sewastopol
3
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
1
Pobeda
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Pobeda
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Pobeda
2
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
3
Spartak Nalchik
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
2
Pobeda
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Dinamo Machaczkała
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Legion Dynamo
1
23/08/2023
Puchar Rosji
Legion Dynamo
1
Pobeda
0
więcej
Ostatnie mecze: Rostov II
06/06/2024
Rostov II
1
-
1
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Kuban Kholding
1
-
1
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
28/05/2024
Rostov II
3
-
1
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Rostov II
3
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Rostov II
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
1
Dinamo Stavropol
1
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
1
Rostov II
1
28/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
3
Nart Cherkessk
1
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
3
Astrakhan
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin