Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2 - Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4 2023/2024
13. kolejka
Rubin Kazań 2
Aktualna forma
D
D
W
L
W
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
06/07/2024 | 02:00
Akron II
Aktualna forma
D
D
L
D
L
Rubin Kazań 2
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Akron II
Aktualna forma
D
D
W
L
W
Aktualna forma
D
D
L
D
L
()
06/07/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNIE 2 MECZE)
2 zwycięstw: Rubin Kazań 2
100%
0 remisów:
0%
0 zwycięstw: Akron II
0%
Średnia goli (OSTATNIE 2 MECZE)
1,50
Średnia goli na mecz
1,50
Średnia goli Rubin Kazań 2
0,00
Średnia goli Akron II
Tabela FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
1
Tyumen
22
49
2
Irtysh Omsk
22
42
3
Amkar Perm
22
42
4
Chelyabinsk
22
39
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
05/11/2023
Rubin Kazań 2
1
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/09/2023
Akron II
0
-
2
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Bezpośrednie pojedynki
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
1
Akron II
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Rubin Kazań 2
2
Ostatnie mecze: Rubin Kazań 2
29/06/2024
Urał Jekaterynburg 2
-
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/06/2024
Rubin Kazań 2
2
-
0
Dinamo Kirov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
Uralets Nizhnyi Tagil
2
-
2
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/06/2024
Krylja Sowietow Samara 2
0
-
0
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/06/2024
Amkar Perm
2
-
0
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
25/05/2024
Nizhny Novgorod II
0
-
0
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
18/05/2024
Rubin Kazań 2
1
-
1
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/05/2024
Nosta
0
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
05/05/2024
Rubin Kazań 2
0
-
1
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/04/2024
Volna Nizhegorodskaya
0
-
2
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/04/2024
FK Orenburg 2
1
-
3
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
12/11/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
05/11/2023
Rubin Kazań 2
1
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/10/2023
Khimik Vurnary
1
-
0
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/10/2023
Rubin Kazań 2
1
-
0
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
14/10/2023
Dinamo Barnaul
0
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/10/2023
Rubin Kazań 2
1
-
2
Torpedo Miass
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/10/2023
Nosta
0
-
2
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/09/2023
FK Orenburg 2
0
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/09/2023
Akron II
0
-
2
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/09/2023
Rubin Kazań 2
0
-
2
Khimik Vurnary
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/08/2023
Uralets Nizhnyi Tagil
0
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/08/2023
Rubin Kazań 2
1
-
1
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/08/2023
Torpedo Miass
4
-
0
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/08/2023
Rubin Kazań 2
0
-
0
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/07/2023
Rubin Kazań 2
2
-
2
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: Rubin Kazań 2
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
Rubin Kazań 2
22/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
2
Dinamo Kirov
0
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
2
Rubin Kazań 2
2
09/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
0
Rubin Kazań 2
0
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
2
Rubin Kazań 2
0
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
0
Rubin Kazań 2
0
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
1
Dinamo Barnaul
1
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
0
Rubin Kazań 2
1
05/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
0
Sokol Kazan
1
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
0
Rubin Kazań 2
2
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Rubin Kazań 2
3
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Rubin Kazań 2
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
1
Akron II
0
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Khimik Vurnary
1
Rubin Kazań 2
0
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
1
Uralets Nizhnyi Tagil
0
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
0
Rubin Kazań 2
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
1
Torpedo Miass
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
0
Rubin Kazań 2
2
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Rubin Kazań 2
1
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Rubin Kazań 2
2
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
0
Khimik Vurnary
2
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
0
Rubin Kazań 2
1
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
1
Dinamo Barnaul
1
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Torpedo Miass
4
Rubin Kazań 2
0
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
0
Nosta
0
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
2
FK Orenburg 2
2
więcej
Ostatnie mecze: Akron II
29/06/2024
Akron II
-
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/06/2024
Amkar Perm
3
-
1
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
Akron II
2
-
0
Nizhny Novgorod II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/06/2024
Dinamo Barnaul
0
-
1
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/06/2024
Akron II
0
-
1
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
26/05/2024
Sokol Kazan
2
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
18/05/2024
Akron II
0
-
3
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/05/2024
Lada Tolyatti
1
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
04/05/2024
Akron II
0
-
1
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/04/2024
Akron II
4
-
2
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/04/2024
Akron II
1
-
2
Dinamo Kirov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
12/11/2023
Akron II
1
-
1
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
05/11/2023
Rubin Kazań 2
1
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/10/2023
Akron II
2
-
3
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/10/2023
Akron II
1
-
1
Khimik Vurnary
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/10/2023
Uralets Nizhnyi Tagil
1
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
24/09/2023
Akron II
0
-
2
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
17/09/2023
Torpedo Miass
3
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/09/2023
Akron II
0
-
2
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/08/2023
Akron II
2
-
3
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/08/2023
FK Orenburg 2
1
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/08/2023
Khimik Vurnary
2
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
07/08/2023
Akron II
0
-
1
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/07/2023
Dinamo Barnaul
5
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/07/2023
Akron II
1
-
3
Torpedo Miass
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: Akron II
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
Krylja Sowietow Samara 2
22/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
3
Akron II
1
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
2
Nizhny Novgorod II
0
08/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
0
Akron II
1
02/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Nosta
1
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
2
Akron II
0
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Volna Nizhegorodskaya
3
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Lada Tolyatti
1
Akron II
0
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
FK Orenburg 2
1
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
4
Uralets Nizhnyi Tagil
2
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
1
Dinamo Kirov
2
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
1
Nosta
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
1
Akron II
0
23/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Akron II
1
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
2
FK Orenburg 2
3
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
1
Khimik Vurnary
1
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
1
Akron II
0
24/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Dinamo Barnaul
2
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Torpedo Miass
3
Akron II
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Rubin Kazań 2
2
28/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
2
Urał Jekaterynburg 2
3
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Akron II
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Khimik Vurnary
2
Akron II
0
07/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Uralets Nizhnyi Tagil
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
5
Akron II
0
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
1
Torpedo Miass
3
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin