Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Wyszejszaja liha
Slonim - Baranovichi
Wyszejszaja liha 2021/2022
3. kolejka
Slonim
Aktualna forma
D
L
Koniec
2 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Stadyen Yunatstva (Slonim)
01/05/2021 | 12:00
Baranovichi
Aktualna forma
L
L
Slonim
Koniec
2 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Baranovichi
Aktualna forma
D
L
Aktualna forma
L
L
Stadyen Yunatstva (Slonim)
01/05/2021 | 12:00
-
Historia pojedynków (OSTATNIE 12 MECZÓW)
5 zwycięstw: Slonim
42%
4 remisów:
33%
3 zwycięstw: Baranovichi
25%
Średnia goli (OSTATNIE 12 MECZÓW)
2,58
Średnia goli na mecz
1,25
Średnia goli Slonim
1,33
Średnia goli Baranovichi
Tabela Wyszejszaja liha
1
Molodechno-DYuSSh 4
17
40
2
Niva
17
35
3
Biełszyna Bobrujsk
16
30
4
Volna
16
29
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
23/11/2019
Baranovichi
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
20/07/2019
Slonim
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
11/08/2018
Slonim
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
14/04/2018
Baranovichi
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
09/09/2017
Slonim
3
-
3
Baranovichi
Wyszejszaja liha
13/05/2017
Baranovichi
0
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
09/10/2016
Baranovichi
7
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
18/06/2016
Slonim
4
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
13/09/2015
Baranovichi
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
24/05/2015
Slonim
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
28/10/2012
Baranovichi
0
-
0
Slonim
Pierszaja liha
11/07/2012
Slonim
0
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
więcej
Bezpośrednie pojedynki
23/11/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
Slonim
1
20/07/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Baranovichi
0
11/08/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Baranovichi
0
14/04/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
0
09/09/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Baranovichi
3
13/05/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
1
09/10/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
7
Slonim
2
18/06/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
4
Baranovichi
1
13/09/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Slonim
2
24/05/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Baranovichi
0
28/10/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
0
11/07/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Baranovichi
2
więcej
Ostatnie mecze: Slonim
25/04/2021
Lida
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
17/04/2021
Slonim
0
-
2
Orsha
Wyszejszaja liha
21/11/2020
Sputnik
3
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
15/11/2020
Slonim
1
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
08/11/2020
Slonim
0
-
1
Arsenal
Wyszejszaja liha
31/10/2020
NFK Minsk
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
25/10/2020
Slonim
3
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
21/10/2020
Orsha
1
-
3
Slonim
Wyszejszaja liha
17/10/2020
FK Homel
3
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
10/10/2020
Khimik Svetlogorsk
0
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
04/10/2020
Granit
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
30/09/2020
Slonim
1
-
3
Neman Grodno
Puchar Białorusi
26/09/2020
Slonim
2
-
0
Oshmyany
Wyszejszaja liha
19/09/2020
Smorgon
0
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
12/09/2020
Slonim
1
-
1
Naftan
Wyszejszaja liha
06/09/2020
Slonim
0
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
18/07/2020
Slonim
1
-
3
Sputnik
Wyszejszaja liha
12/07/2020
Arsenal
4
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
05/07/2020
Slonim
1
-
0
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
28/06/2020
Lokomotiv Gomel
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
21/06/2020
Slonim
0
-
3
FK Homel
Wyszejszaja liha
14/06/2020
Slonim
1
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
06/06/2020
SMI Autotrans
2
-
5
Slonim
Puchar Białorusi
30/05/2020
Slonim
1
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
23/05/2020
Oshmyany
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
17/05/2020
Slonim
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
10/05/2020
Naftan
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
03/05/2020
Lida
3
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
25/04/2020
Slonim
2
-
1
Orsha
Wyszejszaja liha
18/04/2020
Volna
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
23/11/2019
Baranovichi
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
16/11/2019
Slonim
0
-
5
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
02/11/2019
Slonim
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
26/10/2019
Ruh Brest
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
19/10/2019
Slonim
0
-
1
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
12/10/2019
Lida
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
05/10/2019
Slonim
1
-
3
Orsha
Wyszejszaja liha
28/09/2019
Biełszyna Bobrujsk
5
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
21/09/2019
Slonim
1
-
0
Sputnik
Wyszejszaja liha
14/09/2019
Volna
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
07/09/2019
Slonim
3
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
31/08/2019
Smolevichi-Sti
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
24/08/2019
Slonim
1
-
2
Naftan
Wyszejszaja liha
17/08/2019
Slonim
2
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
20/07/2019
Slonim
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
13/07/2019
Lokomotiv Gomel
4
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
30/06/2019
Smorgon
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
26/06/2019
Slonim
1
-
3
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
22/06/2019
Slonim
1
-
1
Ruh Brest
Wyszejszaja liha
15/06/2019
NFK Minsk
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
12/06/2019
PK imya Kremko
0
-
2
Slonim
Puchar Białorusi
08/06/2019
Slonim
0
-
2
Lida
Wyszejszaja liha
01/06/2019
Orsha
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
25/05/2019
Slonim
0
-
1
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
18/05/2019
Sputnik
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
12/05/2019
Slonim
2
-
2
Volna
Wyszejszaja liha
05/05/2019
Granit
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
27/04/2019
Slonim
0
-
3
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
20/04/2019
Naftan
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
13/04/2019
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
10/11/2018
Slonim
1
-
1
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
03/11/2018
Naftan
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
27/10/2018
Slonim
0
-
0
YuA-Stroy-DYuSSh
Wyszejszaja liha
20/10/2018
Granit
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
13/10/2018
Slonim
1
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/10/2018
Volna
1
-
4
Slonim
Wyszejszaja liha
22/09/2018
Slonim
1
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/09/2018
Lokomotiv Gomel
3
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
08/09/2018
Slonim
1
-
4
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
01/09/2018
Khimik Svetlogorsk
3
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
25/08/2018
Slonim
1
-
0
Čist́
Wyszejszaja liha
18/08/2018
Orsha
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
11/08/2018
Slonim
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
04/08/2018
Lida
0
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
14/07/2018
Biełszyna Bobrujsk
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
07/07/2018
Slonim
1
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
30/06/2018
YuA-Stroy-DYuSSh
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
23/06/2018
Slonim
1
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
17/06/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
09/06/2018
Slonim
1
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
27/05/2018
Smorgon
0
-
5
Slonim
Wyszejszaja liha
20/05/2018
Slonim
2
-
2
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
12/05/2018
Slavia Mozyr
3
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
05/05/2018
Slonim
0
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
28/04/2018
Čist́
1
-
5
Slonim
Wyszejszaja liha
21/04/2018
Slonim
2
-
0
Orsha
Wyszejszaja liha
14/04/2018
Baranovichi
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
07/04/2018
Slonim
1
-
2
Lida
Wyszejszaja liha
11/11/2017
Slonim
1
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
04/11/2017
Osipovichy
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
28/10/2017
Slonim
1
-
1
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
21/10/2017
Smolevichi-Sti
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
14/10/2017
Neman-Agro
2
-
3
Slonim
Wyszejszaja liha
07/10/2017
Slonim
0
-
2
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
30/09/2017
Granit
1
-
3
Slonim
Wyszejszaja liha
23/09/2017
Slonim
1
-
4
Orsha
Wyszejszaja liha
16/09/2017
Smorgon
8
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
09/09/2017
Slonim
3
-
3
Baranovichi
Wyszejszaja liha
02/09/2017
Ynergetyk-BDU
3
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
26/08/2017
Slonim
0
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
19/08/2017
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
12/08/2017
Slonim
1
-
2
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
05/08/2017
Torpedo Minsk
3
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
19/07/2017
Lida
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
15/07/2017
Slonim
3
-
2
Osipovichy
Wyszejszaja liha
01/07/2017
Biełszyna Bobrujsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
24/06/2017
Slonim
1
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
18/06/2017
Slonim
3
-
0
Neman-Agro
Wyszejszaja liha
10/06/2017
Fc Luch Minsk
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
03/06/2017
Slonim
2
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
27/05/2017
Orsha
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
20/05/2017
Slonim
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
13/05/2017
Baranovichi
0
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
06/05/2017
Slonim
0
-
0
Ynergetyk-BDU
Wyszejszaja liha
29/04/2017
Volna
3
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
22/04/2017
Slonim
0
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
15/04/2017
Lokomotiv Gomel
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
08/04/2017
Slonim
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
05/11/2016
Slonim
2
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
29/10/2016
Torpedo Minsk
4
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
22/10/2016
Slonim
1
-
6
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
15/10/2016
Zorka-BDU
0
-
3
Slonim
Wyszejszaja liha
09/10/2016
Baranovichi
7
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
01/10/2016
Slonim
0
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
25/09/2016
FK Homel
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
17/09/2016
Slonim
1
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
10/09/2016
Fc Luch Minsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
03/09/2016
Slonim
0
-
2
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
27/08/2016
Orsha
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
20/08/2016
Slonim
4
-
0
Oshmyany
Wyszejszaja liha
14/08/2016
Lokomotiv Gomel
3
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
24/07/2016
Smorgon
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
16/07/2016
Slonim
3
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
02/07/2016
Smolevichi-Sti
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
25/06/2016
Slonim
2
-
2
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
18/06/2016
Slonim
4
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
04/06/2016
Lida
2
-
4
Slonim
Wyszejszaja liha
28/05/2016
Slonim
0
-
2
FK Homel
Wyszejszaja liha
21/05/2016
Khimik Svetlogorsk
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
14/05/2016
Slonim
2
-
2
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
07/05/2016
FC Dnepr Mogilev
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
30/04/2016
Slonim
0
-
0
Orsha
Wyszejszaja liha
23/04/2016
Oshmyany
0
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
16/04/2016
Slonim
1
-
2
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
15/11/2015
Lida
6
-
4
Slonim
Wyszejszaja liha
08/11/2015
Slonim
3
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
01/11/2015
Orsha
0
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
25/10/2015
Slonim
0
-
1
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
18/10/2015
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
10/10/2015
Slonim
0
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
04/10/2015
Slonim
2
-
1
Kobrin
Wyszejszaja liha
27/09/2015
Gorodeya
3
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
20/09/2015
Slonim
0
-
5
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
13/09/2015
Baranovichi
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
06/09/2015
Slonim
0
-
1
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
30/08/2015
Lokomotiv Gomel
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
23/08/2015
Slonim
0
-
4
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
16/08/2015
Smorgon
5
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
09/08/2015
Slonim
2
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
26/07/2015
Slonim
0
-
4
Lida
Wyszejszaja liha
22/07/2015
Khimik Svetlogorsk
2
-
3
Slonim
Wyszejszaja liha
12/07/2015
Slonim
3
-
0
Orsha
Wyszejszaja liha
05/07/2015
Byaroza 2010
1
-
4
Slonim
Wyszejszaja liha
28/06/2015
Slonim
0
-
3
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
21/06/2015
Smolevichi-Sti
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
13/06/2015
Kobrin
0
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
06/06/2015
Slonim
1
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
31/05/2015
FC Dnepr Mogilev
3
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
24/05/2015
Slonim
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
17/05/2015
Zorka-BDU
3
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
10/05/2015
Slonim
0
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
03/05/2015
NFK Minsk
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
26/04/2015
Slonim
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/04/2015
Sputnik
0
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
22/11/2014
Slonim
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/11/2014
Granit
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
08/11/2014
FC Vitebsk
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
01/11/2014
Slonim
2
-
1
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
25/10/2014
Volna
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
18/10/2014
Slonim
3
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
11/10/2014
Slavia Mozyr
4
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
04/10/2014
Slonim
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
27/09/2014
Sputnik
4
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
20/09/2014
Slonim
0
-
2
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
13/09/2014
Smolevichi-Sti
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
06/09/2014
Slonim
2
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
30/08/2014
Minsk II
2
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
17/08/2014
Slonim
0
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
09/08/2014
Byaroza 2010
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
19/07/2014
Smorgon
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
12/07/2014
Slonim
0
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
05/07/2014
Slonim
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/06/2014
Zorka-BDU
5
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
21/06/2014
Slonim
1
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
15/06/2014
Lida
4
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
07/06/2014
Slonim
2
-
1
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
31/05/2014
Gorodeya
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
25/05/2014
Slonim
0
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
17/05/2014
Lokomotiv Gomel
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
11/05/2014
Slonim
3
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
07/05/2014
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
04/05/2014
Slonim
0
-
3
Minsk II
Wyszejszaja liha
26/04/2014
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
19/04/2014
Slonim
0
-
2
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
23/11/2013
Slonim
2
-
2
Granit
Wyszejszaja liha
16/11/2013
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
09/11/2013
Slonim
3
-
0
Polotsk
Wyszejszaja liha
02/11/2013
Volna
0
-
3
Slonim
Wyszejszaja liha
26/10/2013
Slonim
0
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
19/10/2013
Sputnik
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
12/10/2013
Slonim
2
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
05/10/2013
FC Vitebsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
28/09/2013
Slonim
0
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
21/09/2013
SKVICH
0
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
15/09/2013
Minsk II
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
11/09/2013
Slonim
2
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
07/09/2013
Byaroza 2010
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
31/08/2013
Slonim
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
24/08/2013
Lida
3
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
03/08/2013
Granit
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
24/07/2013
Polotsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
20/07/2013
Slonim
2
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
06/07/2013
Slonim
1
-
2
Volna
Wyszejszaja liha
29/06/2013
FC Slutsk
1
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
22/06/2013
Slonim
3
-
3
Sputnik
Wyszejszaja liha
16/06/2013
Khimik Svetlogorsk
1
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
08/06/2013
Slonim
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
01/06/2013
Smolevichi-Sti
5
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
24/05/2013
Slonim
2
-
1
SKVICH
Wyszejszaja liha
18/05/2013
Slonim
2
-
1
Minsk II
Wyszejszaja liha
11/05/2013
Gorodeya
6
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
04/05/2013
Slonim
0
-
0
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
27/04/2013
Smorgon
3
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
20/04/2013
Slonim
2
-
2
Lida
Wyszejszaja liha
17/11/2012
Slonim
0
-
3
FK Isłacz Miński Rajon
Pierszaja liha
11/11/2012
Lokomotiv Gomel
1
-
0
Slonim
Pierszaja liha
04/11/2012
Slonim
3
-
2
Beltransgaz
Pierszaja liha
28/10/2012
Baranovichi
0
-
0
Slonim
Pierszaja liha
21/10/2012
Slonim
1
-
2
Zhlobin
Pierszaja liha
14/10/2012
Livadyya
1
-
2
Slonim
Pierszaja liha
10/10/2012
Slonim
1
-
1
Vitebsk II
Pierszaja liha
06/10/2012
Dinamo Mińsk II
2
-
1
Slonim
Pierszaja liha
30/09/2012
Slonim
0
-
2
Smolevichy
Pierszaja liha
23/09/2012
Osipovichy
3
-
1
Slonim
Pierszaja liha
16/09/2012
Slonim
4
-
2
Miory
Pierszaja liha
12/09/2012
Zabudova-2007
1
-
2
Slonim
Pierszaja liha
08/09/2012
Neman Mosty
1
-
2
Slonim
Pierszaja liha
31/08/2012
Slonim
-
Kletsk
Pierszaja liha
26/08/2012
Dnepr Mogilev II
1
-
1
Slonim
Pierszaja liha
22/08/2012
Slonim
4
-
0
MOFK
Pierszaja liha
18/08/2012
Zorka-BDU
2
-
3
Slonim
Pierszaja liha
11/08/2012
Slonim
1
-
1
Minsk II
Pierszaja liha
08/08/2012
BelCard
2
-
3
Slonim
Pierszaja liha
29/07/2012
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
1
Slonim
Pierszaja liha
21/07/2012
Slonim
0
-
1
Lokomotiv Gomel
Pierszaja liha
15/07/2012
Beltransgaz
2
-
2
Slonim
Pierszaja liha
11/07/2012
Slonim
0
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
07/07/2012
Zhlobin
1
-
5
Slonim
Pierszaja liha
01/07/2012
Slonim
5
-
1
Livadyya
Pierszaja liha
27/06/2012
Vitebsk II
2
-
2
Slonim
Pierszaja liha
23/06/2012
Slonim
3
-
2
Dinamo Mińsk II
Pierszaja liha
17/06/2012
Smolevichy
6
-
1
Slonim
Pierszaja liha
09/06/2012
Slonim
2
-
0
Osipovichy
Pierszaja liha
03/06/2012
Miory
0
-
0
Slonim
Pierszaja liha
27/05/2012
Slonim
4
-
1
Zabudova-2007
Pierszaja liha
23/05/2012
Slonim
0
-
3
Neman Mosty
Pierszaja liha
19/05/2012
Kletsk
-
Slonim
Pierszaja liha
12/05/2012
Slonim
1
-
0
Dnepr Mogilev II
Pierszaja liha
09/05/2012
MOFK
1
-
0
Slonim
Pierszaja liha
05/05/2012
Slonim
1
-
2
Zorka-BDU
Pierszaja liha
29/04/2012
Minsk II
3
-
1
Slonim
Pierszaja liha
22/04/2012
Slonim
2
-
1
BelCard
Pierszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: Slonim
25/04/2021
Wyszejszaja liha
Lida
1
Slonim
1
17/04/2021
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Orsha
2
21/11/2020
Wyszejszaja liha
Sputnik
3
Slonim
0
15/11/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Volna
1
08/11/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Arsenal
1
31/10/2020
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
2
Slonim
1
25/10/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Lokomotiv Gomel
0
21/10/2020
Wyszejszaja liha
Orsha
1
Slonim
3
17/10/2020
Wyszejszaja liha
FK Homel
3
Slonim
0
10/10/2020
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Slonim
1
04/10/2020
Wyszejszaja liha
Granit
1
Slonim
0
30/09/2020
Puchar Białorusi
Slonim
1
Neman Grodno
3
26/09/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Oshmyany
0
19/09/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Slonim
2
12/09/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Naftan
1
06/09/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lida
0
18/07/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Sputnik
3
12/07/2020
Wyszejszaja liha
Arsenal
4
Slonim
1
05/07/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
1
NFK Minsk
0
28/06/2020
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
0
Slonim
0
21/06/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FK Homel
3
14/06/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Khimik Svetlogorsk
0
06/06/2020
Puchar Białorusi
SMI Autotrans
2
Slonim
5
30/05/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Granit
1
23/05/2020
Wyszejszaja liha
Oshmyany
1
Slonim
0
17/05/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smorgon
1
10/05/2020
Wyszejszaja liha
Naftan
2
Slonim
1
03/05/2020
Wyszejszaja liha
Lida
3
Slonim
0
25/04/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Orsha
1
18/04/2020
Wyszejszaja liha
Volna
0
Slonim
0
23/11/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
Slonim
1
16/11/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lokomotiv Gomel
5
02/11/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smorgon
0
26/10/2019
Wyszejszaja liha
Ruh Brest
1
Slonim
1
19/10/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
0
NFK Minsk
1
12/10/2019
Wyszejszaja liha
Lida
2
Slonim
0
05/10/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Orsha
3
28/09/2019
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
5
Slonim
0
21/09/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Sputnik
0
14/09/2019
Wyszejszaja liha
Volna
1
Slonim
1
07/09/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Granit
1
31/08/2019
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
Slonim
1
24/08/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Naftan
2
17/08/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Khimik Svetlogorsk
1
20/07/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Baranovichi
0
13/07/2019
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
4
Slonim
0
30/06/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Slonim
2
26/06/2019
Puchar Białorusi
Slonim
1
FC Vitebsk
3
22/06/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Ruh Brest
1
15/06/2019
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
2
Slonim
0
12/06/2019
Puchar Białorusi
PK imya Kremko
0
Slonim
2
08/06/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lida
2
01/06/2019
Wyszejszaja liha
Orsha
1
Slonim
0
25/05/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Biełszyna Bobrujsk
1
18/05/2019
Wyszejszaja liha
Sputnik
2
Slonim
0
12/05/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Volna
2
05/05/2019
Wyszejszaja liha
Granit
2
Slonim
0
27/04/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smolevichi-Sti
3
20/04/2019
Wyszejszaja liha
Naftan
0
Slonim
0
13/04/2019
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Slonim
0
10/11/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Biełszyna Bobrujsk
1
03/11/2018
Wyszejszaja liha
Naftan
0
Slonim
0
27/10/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
0
YuA-Stroy-DYuSSh
0
20/10/2018
Wyszejszaja liha
Granit
1
Slonim
2
13/10/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
FC Energetik-Bgu Minsk
4
06/10/2018
Wyszejszaja liha
Volna
1
Slonim
4
22/09/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
2
15/09/2018
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
3
Slonim
0
08/09/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Slavia Mozyr
4
01/09/2018
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
3
Slonim
0
25/08/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Čist́
0
18/08/2018
Wyszejszaja liha
Orsha
2
Slonim
2
11/08/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Baranovichi
0
04/08/2018
Wyszejszaja liha
Lida
0
Slonim
1
14/07/2018
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
2
Slonim
1
07/07/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Naftan
0
30/06/2018
Wyszejszaja liha
YuA-Stroy-DYuSSh
1
Slonim
2
23/06/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Granit
1
17/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Slonim
1
09/06/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Volna
1
27/05/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Slonim
5
20/05/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Lokomotiv Gomel
2
12/05/2018
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
3
Slonim
1
05/05/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Khimik Svetlogorsk
1
28/04/2018
Wyszejszaja liha
Čist́
1
Slonim
5
21/04/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Orsha
0
14/04/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
0
07/04/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Lida
2
11/11/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Lida
0
04/11/2017
Wyszejszaja liha
Osipovichy
2
Slonim
0
28/10/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Biełszyna Bobrujsk
1
21/10/2017
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
Slonim
0
14/10/2017
Wyszejszaja liha
Neman-Agro
2
Slonim
3
07/10/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Fc Luch Minsk
2
30/09/2017
Wyszejszaja liha
Granit
1
Slonim
3
23/09/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Orsha
4
16/09/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
8
Slonim
0
09/09/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Baranovichi
3
02/09/2017
Wyszejszaja liha
Ynergetyk-BDU
3
Slonim
1
26/08/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Volna
1
19/08/2017
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Slonim
0
12/08/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Lokomotiv Gomel
2
05/08/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
3
Slonim
0
19/07/2017
Wyszejszaja liha
Lida
1
Slonim
1
15/07/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Osipovichy
2
01/07/2017
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
0
Slonim
0
24/06/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smolevichi-Sti
0
18/06/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Neman-Agro
0
10/06/2017
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
2
Slonim
1
03/06/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Granit
1
27/05/2017
Wyszejszaja liha
Orsha
1
Slonim
2
20/05/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
1
13/05/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
1
06/05/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Ynergetyk-BDU
0
29/04/2017
Wyszejszaja liha
Volna
3
Slonim
2
22/04/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Khimik Svetlogorsk
1
15/04/2017
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Slonim
0
08/04/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Torpedo Minsk
0
05/11/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Smorgon
2
29/10/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
4
Slonim
1
22/10/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smolevichi-Sti
6
15/10/2016
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
0
Slonim
3
09/10/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
7
Slonim
2
01/10/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lida
1
25/09/2016
Wyszejszaja liha
FK Homel
2
Slonim
0
17/09/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Khimik Svetlogorsk
1
10/09/2016
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
0
Slonim
0
03/09/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FC Dnepr Mogilev
2
27/08/2016
Wyszejszaja liha
Orsha
2
Slonim
0
20/08/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
4
Oshmyany
0
14/08/2016
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
3
Slonim
1
24/07/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Slonim
1
16/07/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Torpedo Minsk
0
02/07/2016
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
2
Slonim
1
25/06/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Zorka-BDU
2
18/06/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
4
Baranovichi
1
04/06/2016
Wyszejszaja liha
Lida
2
Slonim
4
28/05/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FK Homel
2
21/05/2016
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
Slonim
1
14/05/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Fc Luch Minsk
2
07/05/2016
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
2
Slonim
1
30/04/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Orsha
0
23/04/2016
Wyszejszaja liha
Oshmyany
0
Slonim
1
16/04/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Lokomotiv Gomel
2
15/11/2015
Wyszejszaja liha
Lida
6
Slonim
4
08/11/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Khimik Svetlogorsk
1
01/11/2015
Wyszejszaja liha
Orsha
0
Slonim
2
25/10/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Byaroza 2010
1
18/10/2015
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
Slonim
0
10/10/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smolevichi-Sti
1
04/10/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Kobrin
1
27/09/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
Slonim
0
20/09/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FC Dnepr Mogilev
5
13/09/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Slonim
2
06/09/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Zorka-BDU
1
30/08/2015
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Slonim
2
23/08/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
NFK Minsk
4
16/08/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
5
Slonim
1
09/08/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Sputnik
1
26/07/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lida
4
22/07/2015
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
Slonim
3
12/07/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Orsha
0
05/07/2015
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
1
Slonim
4
28/06/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FK Isłacz Miński Rajon
3
21/06/2015
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
Slonim
2
13/06/2015
Wyszejszaja liha
Kobrin
0
Slonim
2
06/06/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Gorodeya
2
31/05/2015
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
3
Slonim
1
24/05/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Baranovichi
0
17/05/2015
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
3
Slonim
2
10/05/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lokomotiv Gomel
0
03/05/2015
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
2
Slonim
1
26/04/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
1
19/04/2015
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
Slonim
2
22/11/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smorgon
0
15/11/2014
Wyszejszaja liha
Granit
2
Slonim
2
08/11/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Slonim
2
01/11/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Zorka-BDU
1
25/10/2014
Wyszejszaja liha
Volna
0
Slonim
0
18/10/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Lida
1
11/10/2014
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
4
Slonim
1
04/10/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Gorodeya
0
27/09/2014
Wyszejszaja liha
Sputnik
4
Slonim
2
20/09/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Lokomotiv Gomel
2
13/09/2014
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
Slonim
2
06/09/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
2
FK Isłacz Miński Rajon
2
30/08/2014
Wyszejszaja liha
Minsk II
2
Slonim
0
17/08/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Khimik Svetlogorsk
0
09/08/2014
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
2
Slonim
2
19/07/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Slonim
1
12/07/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Granit
0
05/07/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FC Vitebsk
3
28/06/2014
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
5
Slonim
1
21/06/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Volna
1
15/06/2014
Wyszejszaja liha
Lida
4
Slonim
2
07/06/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Slavia Mozyr
1
31/05/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Slonim
1
25/05/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Sputnik
1
17/05/2014
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Slonim
1
11/05/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Smolevichi-Sti
1
07/05/2014
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
Slonim
1
04/05/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Minsk II
3
26/04/2014
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Slonim
0
19/04/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Byaroza 2010
2
23/11/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Granit
2
16/11/2013
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
Slonim
0
09/11/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Polotsk
0
02/11/2013
Wyszejszaja liha
Volna
0
Slonim
3
26/10/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FC Slutsk
0
19/10/2013
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
Slonim
0
12/10/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Khimik Svetlogorsk
1
05/10/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Slonim
0
28/09/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smolevichi-Sti
1
21/09/2013
Wyszejszaja liha
SKVICH
0
Slonim
2
15/09/2013
Wyszejszaja liha
Minsk II
1
Slonim
2
11/09/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Gorodeya
2
07/09/2013
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
1
Slonim
0
31/08/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
1
24/08/2013
Wyszejszaja liha
Lida
3
Slonim
1
03/08/2013
Wyszejszaja liha
Granit
1
Slonim
1
24/07/2013
Wyszejszaja liha
Polotsk
0
Slonim
0
20/07/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
FK Isłacz Miński Rajon
2
06/07/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Volna
2
29/06/2013
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
Slonim
1
22/06/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Sputnik
3
16/06/2013
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
Slonim
0
08/06/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
1
FC Vitebsk
4
01/06/2013
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
5
Slonim
1
24/05/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
SKVICH
1
18/05/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Minsk II
1
11/05/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
6
Slonim
2
04/05/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Byaroza 2010
0
27/04/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Slonim
2
20/04/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Lida
2
17/11/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
FK Isłacz Miński Rajon
3
11/11/2012
Pierszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Slonim
0
04/11/2012
Pierszaja liha
Slonim
3
Beltransgaz
2
28/10/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
0
21/10/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Zhlobin
2
14/10/2012
Pierszaja liha
Livadyya
1
Slonim
2
10/10/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Vitebsk II
1
06/10/2012
Pierszaja liha
Dinamo Mińsk II
2
Slonim
1
30/09/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Smolevichy
2
23/09/2012
Pierszaja liha
Osipovichy
3
Slonim
1
16/09/2012
Pierszaja liha
Slonim
4
Miory
2
12/09/2012
Pierszaja liha
Zabudova-2007
1
Slonim
2
08/09/2012
Pierszaja liha
Neman Mosty
1
Slonim
2
31/08/2012
Pierszaja liha
Slonim
Kletsk
26/08/2012
Pierszaja liha
Dnepr Mogilev II
1
Slonim
1
22/08/2012
Pierszaja liha
Slonim
4
MOFK
0
18/08/2012
Pierszaja liha
Zorka-BDU
2
Slonim
3
11/08/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Minsk II
1
08/08/2012
Pierszaja liha
BelCard
2
Slonim
3
29/07/2012
Pierszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
Slonim
1
21/07/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Lokomotiv Gomel
1
15/07/2012
Pierszaja liha
Beltransgaz
2
Slonim
2
11/07/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Baranovichi
2
07/07/2012
Pierszaja liha
Zhlobin
1
Slonim
5
01/07/2012
Pierszaja liha
Slonim
5
Livadyya
1
27/06/2012
Pierszaja liha
Vitebsk II
2
Slonim
2
23/06/2012
Pierszaja liha
Slonim
3
Dinamo Mińsk II
2
17/06/2012
Pierszaja liha
Smolevichy
6
Slonim
1
09/06/2012
Pierszaja liha
Slonim
2
Osipovichy
0
03/06/2012
Pierszaja liha
Miory
0
Slonim
0
27/05/2012
Pierszaja liha
Slonim
4
Zabudova-2007
1
23/05/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Neman Mosty
3
19/05/2012
Pierszaja liha
Kletsk
Slonim
12/05/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Dnepr Mogilev II
0
09/05/2012
Pierszaja liha
MOFK
1
Slonim
0
05/05/2012
Pierszaja liha
Slonim
1
Zorka-BDU
2
29/04/2012
Pierszaja liha
Minsk II
3
Slonim
1
22/04/2012
Pierszaja liha
Slonim
2
BelCard
1
więcej
Ostatnie mecze: Baranovichi
24/04/2021
FC Dnepr Mogilev
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
17/04/2021
Naftan
2
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
21/11/2020
Baranovichi
3
-
5
Osipovichy
Pierszaja liha
14/11/2020
Baranovichi
2
-
2
FC Dnepr Mogilev
Pierszaja liha
07/11/2020
Baranovichi
1
-
1
Shakhtyor Petrikov
Pierszaja liha
31/10/2020
Osipovichy
2
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
24/10/2020
FC Dnepr Mogilev
3
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
17/10/2020
Shakhtyor Petrikov
6
-
1
Baranovichi
Pierszaja liha
10/10/2020
Meliorator Zhitkovichi
4
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
03/10/2020
Kronon
1
-
5
Baranovichi
Pierszaja liha
26/09/2020
Ostrovets FC
4
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
19/09/2020
Pershiy Regien
1
-
7
Baranovichi
Pierszaja liha
12/09/2020
DYuSSh-3 Pinsk
1
-
1
Baranovichi
Pierszaja liha
05/09/2020
Molodechno-DYuSSh 4
1
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
29/08/2020
Baranovichi
0
-
6
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
26/08/2020
Chayka Zelva
1
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
22/08/2020
BGU Minsk
1
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
08/08/2020
Ivatsevichi
0
-
4
Baranovichi
Pierszaja liha
01/08/2020
Dinamo Malorita
2
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
11/07/2020
Baranovichi
4
-
1
Meliorator Zhitkovichi
Pierszaja liha
04/07/2020
Baranovichi
2
-
0
Ostrovets FC
Pierszaja liha
27/06/2020
Baranovichi
5
-
0
Pershiy Regien
Pierszaja liha
20/06/2020
Baranovichi
1
-
1
DYuSSh-3 Pinsk
Pierszaja liha
13/06/2020
Baranovichi
2
-
1
Molodechno-DYuSSh 4
Pierszaja liha
06/06/2020
Baranovichi
1
-
0
Smorgon
Puchar Białorusi
30/05/2020
Baranovichi
13
-
0
Chayka Zelva
Pierszaja liha
23/05/2020
Baranovichi
6
-
0
BGU Minsk
Pierszaja liha
16/05/2020
Sparta Volkovysk
0
-
0
Baranovichi
Puchar Białorusi
10/05/2020
Baranovichi
3
-
1
Kronon
Pierszaja liha
02/05/2020
Baranovichi
9
-
1
Ivatsevichi
Pierszaja liha
25/04/2020
Baranovichi
2
-
3
Dinamo Malorita
Pierszaja liha
23/11/2019
Baranovichi
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
16/11/2019
Khimik Svetlogorsk
0
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
09/11/2019
Naftan
3
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
02/11/2019
Baranovichi
0
-
2
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
19/10/2019
Baranovichi
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
12/10/2019
Ruh Brest
2
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
05/10/2019
Baranovichi
0
-
4
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
28/09/2019
Lida
6
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
21/09/2019
Baranovichi
0
-
2
Orsha
Wyszejszaja liha
14/09/2019
Biełszyna Bobrujsk
4
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
07/09/2019
Baranovichi
0
-
4
Sputnik
Wyszejszaja liha
31/08/2019
Baranovichi
1
-
2
Volna
Wyszejszaja liha
24/08/2019
Baranovichi
2
-
5
Granit
Wyszejszaja liha
17/08/2019
Baranovichi
0
-
5
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
24/07/2019
Baranovichi
1
-
7
Torpedo Zhodino
Puchar Białorusi
20/07/2019
Slonim
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
13/07/2019
Baranovichi
1
-
3
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
06/07/2019
Baranovichi
1
-
2
Naftan
Wyszejszaja liha
29/06/2019
Lokomotiv Gomel
4
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
15/06/2019
Smorgon
4
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
12/06/2019
Neman-Agro
1
-
2
Baranovichi
Puchar Białorusi
08/06/2019
Baranovichi
0
-
5
Ruh Brest
Wyszejszaja liha
02/06/2019
NFK Minsk
2
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
25/05/2019
Baranovichi
0
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
18/05/2019
Orsha
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
12/05/2019
Baranovichi
0
-
5
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
05/05/2019
Sputnik
3
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
27/04/2019
Volna
5
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
20/04/2019
Granit
1
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
13/04/2019
Smolevichi-Sti
4
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
10/11/2018
Lokomotiv Gomel
4
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
03/11/2018
Baranovichi
1
-
3
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
27/10/2018
Khimik Svetlogorsk
3
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
20/10/2018
Baranovichi
2
-
1
Čist́
Wyszejszaja liha
13/10/2018
Orsha
1
-
3
Baranovichi
Wyszejszaja liha
29/09/2018
Baranovichi
0
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
22/09/2018
Biełszyna Bobrujsk
5
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
15/09/2018
Baranovichi
0
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
08/09/2018
YuA-Stroy-DYuSSh
0
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
01/09/2018
Baranovichi
1
-
2
Granit
Wyszejszaja liha
25/08/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
18/08/2018
Baranovichi
1
-
2
Volna
Wyszejszaja liha
11/08/2018
Slonim
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
04/08/2018
Baranovichi
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
14/07/2018
Baranovichi
0
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
07/07/2018
Slavia Mozyr
2
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
30/06/2018
Baranovichi
0
-
2
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
23/06/2018
Čist́
0
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
17/06/2018
Baranovichi
0
-
1
Orsha
Wyszejszaja liha
02/06/2018
Lida
2
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
27/05/2018
Baranovichi
1
-
2
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
20/05/2018
Naftan
1
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
12/05/2018
Baranovichi
0
-
0
YuA-Stroy-DYuSSh
Wyszejszaja liha
05/05/2018
Granit
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
28/04/2018
Baranovichi
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
21/04/2018
Volna
4
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
14/04/2018
Baranovichi
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
07/04/2018
Smorgon
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
11/11/2017
Baranovichi
0
-
1
Ynergetyk-BDU
Wyszejszaja liha
04/11/2017
Volna
2
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
28/10/2017
Baranovichi
1
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
21/10/2017
Lokomotiv Gomel
3
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
14/10/2017
Baranovichi
0
-
3
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
07/10/2017
Lida
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
30/09/2017
Baranovichi
1
-
1
Osipovichy
Wyszejszaja liha
23/09/2017
Biełszyna Bobrujsk
0
-
3
Baranovichi
Wyszejszaja liha
16/09/2017
Baranovichi
0
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
09/09/2017
Slonim
3
-
3
Baranovichi
Wyszejszaja liha
02/09/2017
Baranovichi
2
-
4
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
26/08/2017
Granit
2
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
19/08/2017
Baranovichi
1
-
1
Orsha
Wyszejszaja liha
12/08/2017
Smorgon
3
-
4
Baranovichi
Wyszejszaja liha
05/08/2017
Baranovichi
3
-
1
Neman-Agro
Wyszejszaja liha
19/07/2017
Ynergetyk-BDU
1
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
15/07/2017
Baranovichi
3
-
0
Volna
Wyszejszaja liha
01/07/2017
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
24/06/2017
Baranovichi
1
-
4
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
18/06/2017
Torpedo Minsk
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
10/06/2017
Baranovichi
3
-
2
Lida
Wyszejszaja liha
03/06/2017
Osipovichy
2
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
27/05/2017
Baranovichi
1
-
0
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
20/05/2017
Smolevichi-Sti
2
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
13/05/2017
Baranovichi
0
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
06/05/2017
Fc Luch Minsk
6
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
29/04/2017
Baranovichi
1
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
22/04/2017
Orsha
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
15/04/2017
Baranovichi
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
09/04/2017
Neman-Agro
0
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
05/11/2016
Baranovichi
0
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
29/10/2016
FC Dnepr Mogilev
2
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
23/10/2016
Baranovichi
1
-
2
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
15/10/2016
Orsha
3
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
09/10/2016
Baranovichi
7
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
01/10/2016
Oshmyany
1
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
25/09/2016
Baranovichi
0
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
17/09/2016
Lokomotiv Gomel
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
10/09/2016
Baranovichi
0
-
6
FK Homel
Wyszejszaja liha
04/09/2016
Smorgon
4
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
28/08/2016
Baranovichi
5
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
21/08/2016
Torpedo Minsk
3
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
14/08/2016
Baranovichi
0
-
1
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
23/07/2016
Smolevichi-Sti
2
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
17/07/2016
Baranovichi
0
-
2
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
02/07/2016
Zorka-BDU
4
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
26/06/2016
Baranovichi
0
-
1
Orsha
Wyszejszaja liha
18/06/2016
Slonim
4
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
05/06/2016
Baranovichi
1
-
0
Oshmyany
Wyszejszaja liha
28/05/2016
Lida
1
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
22/05/2016
Baranovichi
0
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
15/05/2016
FK Homel
4
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
08/05/2016
Baranovichi
3
-
3
Smorgon
Wyszejszaja liha
30/04/2016
Khimik Svetlogorsk
2
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
24/04/2016
Baranovichi
2
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
16/04/2016
Fc Luch Minsk
2
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
15/11/2015
Lokomotiv Gomel
2
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
08/11/2015
Baranovichi
0
-
2
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
01/11/2015
Smorgon
2
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
25/10/2015
Baranovichi
0
-
0
Sputnik
Wyszejszaja liha
18/10/2015
Lida
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
10/10/2015
Baranovichi
0
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
07/10/2015
Orsha
0
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
27/09/2015
Baranovichi
3
-
1
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
20/09/2015
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
13/09/2015
Baranovichi
1
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
06/09/2015
Kobrin
2
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
30/08/2015
Baranovichi
0
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
23/08/2015
FC Dnepr Mogilev
4
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
16/08/2015
Baranovichi
1
-
2
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
09/08/2015
Baranovichi
2
-
2
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
26/07/2015
Baranovichi
1
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
22/07/2015
NFK Minsk
2
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
12/07/2015
Baranovichi
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
05/07/2015
Sputnik
1
-
3
Baranovichi
Wyszejszaja liha
28/06/2015
Baranovichi
0
-
3
Lida
Wyszejszaja liha
21/06/2015
Khimik Svetlogorsk
0
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
13/06/2015
Baranovichi
5
-
1
Orsha
Wyszejszaja liha
06/06/2015
Byaroza 2010
2
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
31/05/2015
Baranovichi
2
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
24/05/2015
Slonim
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
17/05/2015
Baranovichi
1
-
0
Kobrin
Wyszejszaja liha
10/05/2015
Gorodeya
2
-
3
Baranovichi
Wyszejszaja liha
03/05/2015
Baranovichi
0
-
4
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
26/04/2015
Smolevichi-Sti
1
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
19/04/2015
Zorka-BDU
4
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
16/11/2014
Feniks
0
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
09/11/2014
Baranovichi
2
-
0
Zhlobin
Pierszaja liha
05/11/2014
Fc Luch Minsk
0
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
02/11/2014
Orsha
1
-
1
Baranovichi
Pierszaja liha
26/10/2014
Baranovichi
2
-
1
Fc Luch Minsk
Pierszaja liha
19/10/2014
Baranovichi
3
-
0
Feniks
Pierszaja liha
12/10/2014
Zhlobin
1
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
05/10/2014
Baranovichi
1
-
2
Orsha
Pierszaja liha
20/09/2014
Baranovichi
1
-
2
NFK Minsk
Pierszaja liha
13/09/2014
Partizan Minsk
0
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
10/09/2014
Baranovichi
1
-
1
Kobrin
Pierszaja liha
06/09/2014
Baranovichi
6
-
0
YuA-Stroy-DYuSSh
Pierszaja liha
31/08/2014
Kolos-Druzhba
2
-
4
Baranovichi
Pierszaja liha
24/08/2014
Baranovichi
4
-
0
Kletsk
Pierszaja liha
16/08/2014
Livadyya
0
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
10/08/2014
Uzda
0
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
03/08/2014
Baranovichi
0
-
3
Neman Mosty
Pierszaja liha
20/07/2014
Baranovichi
1
-
0
Molodechno-DYuSSh 4
Pierszaja liha
16/07/2014
Torpedo Minsk
0
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
12/07/2014
NFK Minsk
1
-
6
Baranovichi
Pierszaja liha
06/07/2014
Baranovichi
2
-
2
Partizan Minsk
Pierszaja liha
29/06/2014
YuA-Stroy-DYuSSh
0
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
22/06/2014
Baranovichi
2
-
0
Kolos-Druzhba
Pierszaja liha
15/06/2014
Kletsk
2
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
07/06/2014
Baranovichi
5
-
1
Livadyya
Pierszaja liha
01/06/2014
Baranovichi
3
-
3
Uzda
Pierszaja liha
18/05/2014
Neman Mosty
0
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
11/05/2014
Kobrin
1
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
04/05/2014
Molodechno-DYuSSh 4
1
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
27/04/2014
Baranovichi
1
-
0
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
10/11/2013
Baranovichi
2
-
1
Vitebsk II
Pierszaja liha
03/11/2013
Kobrin
2
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
27/10/2013
Baranovichi
1
-
0
Orsha
Pierszaja liha
20/10/2013
Zorka-BDU
2
-
1
Baranovichi
Pierszaja liha
06/10/2013
Baranovichi
2
-
1
Zhlobin
Pierszaja liha
29/09/2013
Partizan Minsk
1
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
22/09/2013
Baranovichi
1
-
3
Molodechno-DYuSSh 4
Pierszaja liha
14/09/2013
Fc Luch Minsk
1
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
08/09/2013
Baranovichi
0
-
1
Lokomotiv Gomel
Pierszaja liha
01/09/2013
Neman Mosty
1
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
25/08/2013
Baranovichi
0
-
1
Livadyya
Pierszaja liha
18/08/2013
Osipovichy
1
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
07/08/2013
Lokomotiv Gomel
2
-
1
Baranovichi
Pierszaja liha
04/08/2013
Vitebsk II
0
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
21/07/2013
Baranovichi
4
-
1
Kobrin
Pierszaja liha
14/07/2013
Orsha
1
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
07/07/2013
Baranovichi
0
-
2
Zorka-BDU
Pierszaja liha
23/06/2013
Zhlobin
3
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
16/06/2013
Baranovichi
0
-
0
Partizan Minsk
Pierszaja liha
08/06/2013
Molodechno-DYuSSh 4
4
-
6
Baranovichi
Pierszaja liha
02/06/2013
Baranovichi
4
-
1
Fc Luch Minsk
Pierszaja liha
19/05/2013
Baranovichi
2
-
2
Neman Mosty
Pierszaja liha
12/05/2013
Livadyya
2
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
04/05/2013
Baranovichi
0
-
0
Osipovichy
Pierszaja liha
17/11/2012
Osipovichy
2
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
11/11/2012
Baranovichi
3
-
1
Miory
Pierszaja liha
04/11/2012
Zabudova-2007
0
-
3
Baranovichi
Pierszaja liha
28/10/2012
Baranovichi
0
-
0
Slonim
Pierszaja liha
20/10/2012
Kletsk
-
Baranovichi
Pierszaja liha
14/10/2012
Baranovichi
3
-
0
Dnepr Mogilev II
Pierszaja liha
10/10/2012
MOFK
1
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
06/10/2012
Baranovichi
1
-
2
Zorka-BDU
Pierszaja liha
30/09/2012
Minsk II
0
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
23/09/2012
Baranovichi
0
-
1
BelCard
Pierszaja liha
16/09/2012
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
1
Baranovichi
Pierszaja liha
12/09/2012
Baranovichi
1
-
1
Lokomotiv Gomel
Pierszaja liha
08/09/2012
Beltransgaz
0
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
01/09/2012
Baranovichi
1
-
0
Neman Mosty
Pierszaja liha
26/08/2012
Baranovichi
4
-
0
Zhlobin
Pierszaja liha
22/08/2012
Livadyya
1
-
1
Baranovichi
Pierszaja liha
18/08/2012
Baranovichi
3
-
0
Vitebsk II
Pierszaja liha
11/08/2012
Dinamo Mińsk II
1
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
08/08/2012
Baranovichi
0
-
1
Smolevichy
Pierszaja liha
29/07/2012
Baranovichi
2
-
0
Osipovichy
Pierszaja liha
21/07/2012
Miory
1
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
15/07/2012
Baranovichi
3
-
1
Zabudova-2007
Pierszaja liha
11/07/2012
Slonim
0
-
2
Baranovichi
Pierszaja liha
07/07/2012
Baranovichi
-
Kletsk
Pierszaja liha
01/07/2012
Dnepr Mogilev II
2
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
27/06/2012
Baranovichi
0
-
0
MOFK
Pierszaja liha
23/06/2012
Zorka-BDU
2
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
17/06/2012
Baranovichi
1
-
3
Minsk II
Pierszaja liha
09/06/2012
BelCard
4
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
03/06/2012
Baranovichi
1
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Pierszaja liha
27/05/2012
Lokomotiv Gomel
3
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
23/05/2012
Baranovichi
0
-
0
Beltransgaz
Pierszaja liha
19/05/2012
Neman Mosty
1
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
12/05/2012
Zhlobin
2
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
09/05/2012
Baranovichi
0
-
2
Livadyya
Pierszaja liha
05/05/2012
Vitebsk II
0
-
1
Baranovichi
Pierszaja liha
29/04/2012
Baranovichi
0
-
2
Dinamo Mińsk II
Pierszaja liha
22/04/2012
Smolevichy
6
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: Baranovichi
24/04/2021
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
1
Baranovichi
0
17/04/2021
Wyszejszaja liha
Naftan
2
Baranovichi
0
21/11/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
3
Osipovichy
5
14/11/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
2
FC Dnepr Mogilev
2
07/11/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Shakhtyor Petrikov
1
31/10/2020
Pierszaja liha
Osipovichy
2
Baranovichi
3
24/10/2020
Pierszaja liha
FC Dnepr Mogilev
3
Baranovichi
0
17/10/2020
Pierszaja liha
Shakhtyor Petrikov
6
Baranovichi
1
10/10/2020
Pierszaja liha
Meliorator Zhitkovichi
4
Baranovichi
2
03/10/2020
Pierszaja liha
Kronon
1
Baranovichi
5
26/09/2020
Pierszaja liha
Ostrovets FC
4
Baranovichi
0
19/09/2020
Pierszaja liha
Pershiy Regien
1
Baranovichi
7
12/09/2020
Pierszaja liha
DYuSSh-3 Pinsk
1
Baranovichi
1
05/09/2020
Pierszaja liha
Molodechno-DYuSSh 4
1
Baranovichi
0
29/08/2020
Puchar Białorusi
Baranovichi
0
FC Vitebsk
6
26/08/2020
Pierszaja liha
Chayka Zelva
1
Baranovichi
2
22/08/2020
Pierszaja liha
BGU Minsk
1
Baranovichi
3
08/08/2020
Pierszaja liha
Ivatsevichi
0
Baranovichi
4
01/08/2020
Pierszaja liha
Dinamo Malorita
2
Baranovichi
3
11/07/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
4
Meliorator Zhitkovichi
1
04/07/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Ostrovets FC
0
27/06/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
5
Pershiy Regien
0
20/06/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
1
DYuSSh-3 Pinsk
1
13/06/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Molodechno-DYuSSh 4
1
06/06/2020
Puchar Białorusi
Baranovichi
1
Smorgon
0
30/05/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
13
Chayka Zelva
0
23/05/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
6
BGU Minsk
0
16/05/2020
Puchar Białorusi
Sparta Volkovysk
0
Baranovichi
0
10/05/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
3
Kronon
1
02/05/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
9
Ivatsevichi
1
25/04/2020
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Dinamo Malorita
3
23/11/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
Slonim
1
16/11/2019
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Baranovichi
1
09/11/2019
Wyszejszaja liha
Naftan
3
Baranovichi
0
02/11/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Lokomotiv Gomel
2
19/10/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Smorgon
0
12/10/2019
Wyszejszaja liha
Ruh Brest
2
Baranovichi
0
05/10/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
NFK Minsk
4
28/09/2019
Wyszejszaja liha
Lida
6
Baranovichi
1
21/09/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Orsha
2
14/09/2019
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
4
Baranovichi
0
07/09/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Sputnik
4
31/08/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Volna
2
24/08/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
Granit
5
17/08/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Smolevichi-Sti
5
24/07/2019
Puchar Białorusi
Baranovichi
1
Torpedo Zhodino
7
20/07/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Baranovichi
0
13/07/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Khimik Svetlogorsk
3
06/07/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Naftan
2
29/06/2019
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
4
Baranovichi
0
15/06/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
Baranovichi
1
12/06/2019
Puchar Białorusi
Neman-Agro
1
Baranovichi
2
08/06/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Ruh Brest
5
02/06/2019
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
2
Baranovichi
0
25/05/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Lida
1
18/05/2019
Wyszejszaja liha
Orsha
0
Baranovichi
0
12/05/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Biełszyna Bobrujsk
5
05/05/2019
Wyszejszaja liha
Sputnik
3
Baranovichi
1
27/04/2019
Wyszejszaja liha
Volna
5
Baranovichi
0
20/04/2019
Wyszejszaja liha
Granit
1
Baranovichi
1
13/04/2019
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
4
Baranovichi
0
10/11/2018
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
4
Baranovichi
0
03/11/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Slavia Mozyr
3
27/10/2018
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
3
Baranovichi
0
20/10/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
Čist́
1
13/10/2018
Wyszejszaja liha
Orsha
1
Baranovichi
3
29/09/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Lida
1
22/09/2018
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
5
Baranovichi
1
15/09/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Naftan
0
08/09/2018
Wyszejszaja liha
YuA-Stroy-DYuSSh
0
Baranovichi
1
01/09/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Granit
2
25/08/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Baranovichi
1
18/08/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Volna
2
11/08/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Baranovichi
0
04/08/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Smorgon
1
14/07/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Lokomotiv Gomel
0
07/07/2018
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
Baranovichi
0
30/06/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Khimik Svetlogorsk
2
23/06/2018
Wyszejszaja liha
Čist́
0
Baranovichi
1
17/06/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Orsha
1
02/06/2018
Wyszejszaja liha
Lida
2
Baranovichi
1
27/05/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Biełszyna Bobrujsk
2
20/05/2018
Wyszejszaja liha
Naftan
1
Baranovichi
1
12/05/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
YuA-Stroy-DYuSSh
0
05/05/2018
Wyszejszaja liha
Granit
0
Baranovichi
0
28/04/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
21/04/2018
Wyszejszaja liha
Volna
4
Baranovichi
2
14/04/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
0
07/04/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Baranovichi
0
11/11/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Ynergetyk-BDU
1
04/11/2017
Wyszejszaja liha
Volna
2
Baranovichi
2
28/10/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Khimik Svetlogorsk
1
21/10/2017
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
3
Baranovichi
0
14/10/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Torpedo Minsk
3
07/10/2017
Wyszejszaja liha
Lida
0
Baranovichi
0
30/09/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Osipovichy
1
23/09/2017
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
0
Baranovichi
3
16/09/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Smolevichi-Sti
1
09/09/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Baranovichi
3
02/09/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
Fc Luch Minsk
4
26/08/2017
Wyszejszaja liha
Granit
2
Baranovichi
1
19/08/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Orsha
1
12/08/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Baranovichi
4
05/08/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
3
Neman-Agro
1
19/07/2017
Wyszejszaja liha
Ynergetyk-BDU
1
Baranovichi
1
15/07/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
3
Volna
0
01/07/2017
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Baranovichi
0
24/06/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Lokomotiv Gomel
4
18/06/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Baranovichi
0
10/06/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
3
Lida
2
03/06/2017
Wyszejszaja liha
Osipovichy
2
Baranovichi
0
27/05/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Biełszyna Bobrujsk
0
20/05/2017
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
2
Baranovichi
1
13/05/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
1
06/05/2017
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
6
Baranovichi
1
29/04/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Granit
1
22/04/2017
Wyszejszaja liha
Orsha
0
Baranovichi
0
15/04/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Smorgon
1
09/04/2017
Wyszejszaja liha
Neman-Agro
0
Baranovichi
1
05/11/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Smolevichi-Sti
0
29/10/2016
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
2
Baranovichi
0
23/10/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Zorka-BDU
2
15/10/2016
Wyszejszaja liha
Orsha
3
Baranovichi
1
09/10/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
7
Slonim
2
01/10/2016
Wyszejszaja liha
Oshmyany
1
Baranovichi
1
25/09/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Lida
1
17/09/2016
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
0
Baranovichi
0
10/09/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
FK Homel
6
04/09/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
Baranovichi
2
28/08/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
5
Khimik Svetlogorsk
0
21/08/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
3
Baranovichi
2
14/08/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Fc Luch Minsk
1
23/07/2016
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
2
Baranovichi
2
17/07/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
FC Dnepr Mogilev
2
02/07/2016
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
4
Baranovichi
0
26/06/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Orsha
1
18/06/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
4
Baranovichi
1
05/06/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Oshmyany
0
28/05/2016
Wyszejszaja liha
Lida
1
Baranovichi
1
22/05/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Lokomotiv Gomel
0
15/05/2016
Wyszejszaja liha
FK Homel
4
Baranovichi
1
08/05/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
3
Smorgon
3
30/04/2016
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
Baranovichi
2
24/04/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
Torpedo Minsk
1
16/04/2016
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
2
Baranovichi
0
15/11/2015
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
2
Baranovichi
1
08/11/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
NFK Minsk
2
01/11/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Baranovichi
0
25/10/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Sputnik
0
18/10/2015
Wyszejszaja liha
Lida
0
Baranovichi
0
10/10/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Khimik Svetlogorsk
1
07/10/2015
Wyszejszaja liha
Orsha
0
Baranovichi
0
27/09/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
3
Byaroza 2010
1
20/09/2015
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
Baranovichi
2
13/09/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Slonim
2
06/09/2015
Wyszejszaja liha
Kobrin
2
Baranovichi
2
30/08/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Gorodeya
3
23/08/2015
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
4
Baranovichi
1
16/08/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Smolevichi-Sti
2
09/08/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
Zorka-BDU
2
26/07/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Lokomotiv Gomel
0
22/07/2015
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
2
Baranovichi
1
12/07/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Smorgon
1
05/07/2015
Wyszejszaja liha
Sputnik
1
Baranovichi
3
28/06/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Lida
3
21/06/2015
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Baranovichi
1
13/06/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
5
Orsha
1
06/06/2015
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
2
Baranovichi
1
31/05/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
FK Isłacz Miński Rajon
2
24/05/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Baranovichi
0
17/05/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Kobrin
0
10/05/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
Baranovichi
3
03/05/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
FC Dnepr Mogilev
4
26/04/2015
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
Baranovichi
2
19/04/2015
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
4
Baranovichi
2
16/11/2014
Pierszaja liha
Feniks
0
Baranovichi
3
09/11/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Zhlobin
0
05/11/2014
Pierszaja liha
Fc Luch Minsk
0
Baranovichi
2
02/11/2014
Pierszaja liha
Orsha
1
Baranovichi
1
26/10/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Fc Luch Minsk
1
19/10/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
3
Feniks
0
12/10/2014
Pierszaja liha
Zhlobin
1
Baranovichi
2
05/10/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Orsha
2
20/09/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
1
NFK Minsk
2
13/09/2014
Pierszaja liha
Partizan Minsk
0
Baranovichi
3
10/09/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Kobrin
1
06/09/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
6
YuA-Stroy-DYuSSh
0
31/08/2014
Pierszaja liha
Kolos-Druzhba
2
Baranovichi
4
24/08/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
4
Kletsk
0
16/08/2014
Pierszaja liha
Livadyya
0
Baranovichi
2
10/08/2014
Pierszaja liha
Uzda
0
Baranovichi
3
03/08/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Neman Mosty
3
20/07/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Molodechno-DYuSSh 4
0
16/07/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
0
Baranovichi
0
12/07/2014
Pierszaja liha
NFK Minsk
1
Baranovichi
6
06/07/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Partizan Minsk
2
29/06/2014
Pierszaja liha
YuA-Stroy-DYuSSh
0
Baranovichi
3
22/06/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Kolos-Druzhba
0
15/06/2014
Pierszaja liha
Kletsk
2
Baranovichi
2
07/06/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
5
Livadyya
1
01/06/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
3
Uzda
3
18/05/2014
Pierszaja liha
Neman Mosty
0
Baranovichi
0
11/05/2014
Pierszaja liha
Kobrin
1
Baranovichi
3
04/05/2014
Pierszaja liha
Molodechno-DYuSSh 4
1
Baranovichi
3
27/04/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Torpedo Minsk
0
10/11/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Vitebsk II
1
03/11/2013
Pierszaja liha
Kobrin
2
Baranovichi
0
27/10/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Orsha
0
20/10/2013
Pierszaja liha
Zorka-BDU
2
Baranovichi
1
06/10/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Zhlobin
1
29/09/2013
Pierszaja liha
Partizan Minsk
1
Baranovichi
3
22/09/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Molodechno-DYuSSh 4
3
14/09/2013
Pierszaja liha
Fc Luch Minsk
1
Baranovichi
3
08/09/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Lokomotiv Gomel
1
01/09/2013
Pierszaja liha
Neman Mosty
1
Baranovichi
0
25/08/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Livadyya
1
18/08/2013
Pierszaja liha
Osipovichy
1
Baranovichi
2
07/08/2013
Pierszaja liha
Lokomotiv Gomel
2
Baranovichi
1
04/08/2013
Pierszaja liha
Vitebsk II
0
Baranovichi
3
21/07/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
4
Kobrin
1
14/07/2013
Pierszaja liha
Orsha
1
Baranovichi
2
07/07/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Zorka-BDU
2
23/06/2013
Pierszaja liha
Zhlobin
3
Baranovichi
0
16/06/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Partizan Minsk
0
08/06/2013
Pierszaja liha
Molodechno-DYuSSh 4
4
Baranovichi
6
02/06/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
4
Fc Luch Minsk
1
19/05/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Neman Mosty
2
12/05/2013
Pierszaja liha
Livadyya
2
Baranovichi
0
04/05/2013
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Osipovichy
0
17/11/2012
Pierszaja liha
Osipovichy
2
Baranovichi
2
11/11/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
3
Miory
1
04/11/2012
Pierszaja liha
Zabudova-2007
0
Baranovichi
3
28/10/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Slonim
0
20/10/2012
Pierszaja liha
Kletsk
Baranovichi
14/10/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
3
Dnepr Mogilev II
0
10/10/2012
Pierszaja liha
MOFK
1
Baranovichi
0
06/10/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Zorka-BDU
2
30/09/2012
Pierszaja liha
Minsk II
0
Baranovichi
0
23/09/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
BelCard
1
16/09/2012
Pierszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
Baranovichi
1
12/09/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Lokomotiv Gomel
1
08/09/2012
Pierszaja liha
Beltransgaz
0
Baranovichi
0
01/09/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Neman Mosty
0
26/08/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
4
Zhlobin
0
22/08/2012
Pierszaja liha
Livadyya
1
Baranovichi
1
18/08/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
3
Vitebsk II
0
11/08/2012
Pierszaja liha
Dinamo Mińsk II
1
Baranovichi
0
08/08/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Smolevichy
1
29/07/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
2
Osipovichy
0
21/07/2012
Pierszaja liha
Miory
1
Baranovichi
0
15/07/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
3
Zabudova-2007
1
11/07/2012
Pierszaja liha
Slonim
0
Baranovichi
2
07/07/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
Kletsk
01/07/2012
Pierszaja liha
Dnepr Mogilev II
2
Baranovichi
0
27/06/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
MOFK
0
23/06/2012
Pierszaja liha
Zorka-BDU
2
Baranovichi
0
17/06/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Minsk II
3
09/06/2012
Pierszaja liha
BelCard
4
Baranovichi
0
03/06/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
1
FK Isłacz Miński Rajon
1
27/05/2012
Pierszaja liha
Lokomotiv Gomel
3
Baranovichi
0
23/05/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Beltransgaz
0
19/05/2012
Pierszaja liha
Neman Mosty
1
Baranovichi
0
12/05/2012
Pierszaja liha
Zhlobin
2
Baranovichi
0
09/05/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Livadyya
2
05/05/2012
Pierszaja liha
Vitebsk II
0
Baranovichi
1
29/04/2012
Pierszaja liha
Baranovichi
0
Dinamo Mińsk II
2
22/04/2012
Pierszaja liha
Smolevichy
6
Baranovichi
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin