Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Smolensk - Kolomna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2 2020/2021
22. kolejka
Smolensk
Aktualna forma
W
L
W
L
L
Koniec
1 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Stadion SGAFKST (Smolensk)
29/04/2021 | 17:00
Kolomna
Aktualna forma
L
D
L
L
L
Smolensk
Koniec
1 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Kolomna
Aktualna forma
W
L
W
L
L
Aktualna forma
L
D
L
L
L
Stadion SGAFKST (Smolensk)
29/04/2021 | 17:00
12'
V. Meshkovskiy
1 - 0
46'
1 - 0
V. Romantsev
A. Vikulov
64'
A. Artamonov
A. Savchenkov
1 - 0
72'
1 - 0
I. Kosov
D. Ignashevich
82'
1 - 0
E. Novikov
Ruslan Levkin
90'
A. Iljin
N. Belunov
1 - 0
90'
V. Zherebyatnikov
K. Pomelnikov
1 - 0
Składy drużyn
A. Naydenov
Pavel Vasiljev
Aleksey Plotnikov
A. Lavrenenko
Viktor Kozyrev
A. Vinokurov
K. Pomelnikov
Aleksey Sergienko
N. Belunov
A. Savchenkov
V. Meshkovskiy
Vladislav Yampolskiy
Nikita Abramushkin
Daniil Pakhomov
D. Ignashevich
A. Vikulov
Valentin Andyamov
Aleksandr Rendakov
Dmitri Mikhaylenko
Ruslan Levkin
V. Shakir
E. Eskin
rezerwowi
rezerwowi
A. Artamonov
A. Iljin
V. Zherebyatnikov
V. Romantsev
I. Kosov
E. Novikov
trener:
V. Silovanov
trener:
A. Kuranov
Skład: Smolensk
A. Naydenov
Pavel Vasiljev
Aleksey Plotnikov
A. Lavrenenko
Viktor Kozyrev
A. Vinokurov
K. Pomelnikov
Aleksey Sergienko
N. Belunov
A. Savchenkov
V. Meshkovskiy
rezerwowi
A. Artamonov
A. Iljin
V. Zherebyatnikov
trener:
V. Silovanov
Skład: Kolomna
Vladislav Yampolskiy
Nikita Abramushkin
Daniil Pakhomov
D. Ignashevich
A. Vikulov
Valentin Andyamov
Aleksandr Rendakov
Dmitri Mikhaylenko
Ruslan Levkin
V. Shakir
E. Eskin
rezerwowi
V. Romantsev
I. Kosov
E. Novikov
trener:
A. Kuranov
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Smolensk
0%
1 remisów:
100%
0 zwycięstw: Kolomna
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
4,00
Średnia goli na mecz
2,00
Średnia goli Smolensk
2,00
Średnia goli Kolomna
Bezpośrednie pojedynki
21/09/2020
Kolomna
2
-
2
Smolensk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Bezpośrednie pojedynki
21/09/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Kolomna
2
Smolensk
2
Ostatnie 10 meczów: Smolensk
24/04/2021
Znamya Truda
0
-
1
Smolensk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
17/04/2021
Smolensk
0
-
2
Rodina Moskwa
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/04/2021
Torpedo Vladimir
0
-
1
Smolensk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/04/2021
Smolensk
0
-
1
Leningradets
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/04/2021
Smolensk
1
-
3
Dinamo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/11/2020
Luki-Energiya
2
-
1
Smolensk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/11/2020
Smolensk
0
-
0
Luki-Energiya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/11/2020
Smolensk
2
-
1
Murom
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/10/2020
Kazanka
4
-
0
Smolensk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
18/10/2020
Dinamo Moskwa 2
4
-
1
Smolensk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
więcej
Ostatnie mecze: Smolensk
24/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Smolensk
1
17/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Smolensk
0
Rodina Moskwa
2
12/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Torpedo Vladimir
0
Smolensk
1
06/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Smolensk
0
Leningradets
1
01/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Smolensk
1
Dinamo Moskwa 2
3
12/11/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Luki-Energiya
2
Smolensk
1
07/11/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Smolensk
0
Luki-Energiya
0
01/11/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Smolensk
2
Murom
1
25/10/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Kazanka
4
Smolensk
0
18/10/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Moskwa 2
4
Smolensk
1
więcej
Ostatnie 10 meczów: Kolomna
24/04/2021
Kolomna
0
-
4
Luki-Energiya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
17/04/2021
Kolomna
1
-
1
Leningradets
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/04/2021
Dinamo Moskwa 2
5
-
2
Kolomna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/04/2021
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
-
0
Kolomna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/04/2021
Kolomna
1
-
2
Zvezda St. Petersburg
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/11/2020
Znamya Truda
0
-
2
Kolomna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
07/11/2020
Kolomna
3
-
1
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
01/11/2020
Dolgoprudny
2
-
1
Kolomna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
25/10/2020
Kolomna
1
-
1
Tver
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
18/10/2020
Zvezda St. Petersburg
2
-
3
Kolomna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
więcej
Ostatnie mecze: Kolomna
24/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Kolomna
0
Luki-Energiya
4
17/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Kolomna
1
Leningradets
1
12/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dinamo Moskwa 2
5
Kolomna
2
06/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
1
Kolomna
0
01/04/2021
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Kolomna
1
Zvezda St. Petersburg
2
12/11/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Znamya Truda
0
Kolomna
2
07/11/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Kolomna
3
Znamya Truda
1
01/11/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dolgoprudny
2
Kolomna
1
25/10/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Kolomna
1
Tver
1
18/10/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zvezda St. Petersburg
2
Kolomna
3
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin