Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan - FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4 2023/2024
20. kolejka
Sokol Kazan
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
07/09/2024 | 02:00
FK Orenburg 2
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Sokol Kazan
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
FK Orenburg 2
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Aktualna forma
D
D
D
D
D
()
07/09/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
1 zwycięstw: Sokol Kazan
100%
0 remisów:
0%
0 zwycięstw: FK Orenburg 2
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
11,00
Średnia goli na mecz
6,00
Średnia goli Sokol Kazan
5,00
Średnia goli FK Orenburg 2
Tabela FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
1
Tyumen
22
49
2
Irtysh Omsk
22
42
3
Amkar Perm
22
42
4
Chelyabinsk
22
39
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
02/06/2024
FK Orenburg 2
5
-
6
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Bezpośrednie pojedynki
02/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
5
Sokol Kazan
6
Ostatnie mecze: Sokol Kazan
31/08/2024
Akron II
-
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
24/08/2024
Sokol Kazan
-
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
17/08/2024
Dinamo Kirov
-
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/08/2024
Sokol Kazan
-
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/08/2024
Krylja Sowietow Samara 2
-
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/07/2024
Sokol Kazan
-
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/07/2024
Sokol Kazan
-
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/06/2024
Sokol Kazan
3
-
3
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/06/2024
Sokol Kazan
3
-
0
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
Volna Nizhegorodskaya
1
-
2
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/06/2024
Sokol Kazan
4
-
2
Lada Tolyatti
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/06/2024
FK Orenburg 2
5
-
6
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
26/05/2024
Sokol Kazan
2
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
18/05/2024
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
12/05/2024
Sokol Kazan
2
-
2
Dinamo Kirov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
05/05/2024
Rubin Kazań 2
0
-
1
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/04/2024
Sokol Kazan
1
-
1
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/04/2024
Amkar Perm
1
-
2
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: Sokol Kazan
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
Sokol Kazan
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
Urał Jekaterynburg 2
17/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Kirov
Sokol Kazan
11/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
Rubin Kazań 2
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
Sokol Kazan
28/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
Amkar Perm
03/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
Dinamo Barnaul
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
3
Nosta
3
23/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
3
Uralets Nizhnyi Tagil
0
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
1
Sokol Kazan
2
09/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
4
Lada Tolyatti
2
02/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
5
Sokol Kazan
6
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
2
Akron II
0
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Sokol Kazan
1
12/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
2
Dinamo Kirov
2
05/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
0
Sokol Kazan
1
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Sokol Kazan
1
Krylja Sowietow Samara 2
1
19/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
1
Sokol Kazan
2
więcej
Ostatnie mecze: FK Orenburg 2
31/08/2024
FK Orenburg 2
-
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
24/08/2024
Lada Tolyatti
-
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
17/08/2024
Uralets Nizhnyi Tagil
-
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
10/08/2024
FK Orenburg 2
-
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/08/2024
Urał Jekaterynburg 2
-
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/07/2024
FK Orenburg 2
-
Dinamo Kirov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/07/2024
Krylja Sowietow Samara 2
-
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/06/2024
FK Orenburg 2
1
-
1
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/06/2024
Nizhny Novgorod II
2
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
FK Orenburg 2
3
-
2
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/06/2024
Nosta
2
-
1
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/06/2024
FK Orenburg 2
5
-
6
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
25/05/2024
Volna Nizhegorodskaya
5
-
2
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
18/05/2024
FK Orenburg 2
1
-
1
Lada Tolyatti
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/05/2024
FK Orenburg 2
0
-
2
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
04/05/2024
Akron II
0
-
1
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/04/2024
FK Orenburg 2
2
-
0
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/04/2024
FK Orenburg 2
1
-
3
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/11/2023
FK Orenburg 2
4
-
4
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/10/2023
FK Orenburg 2
0
-
2
Torpedo Miass
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/10/2023
Akron II
2
-
3
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/10/2023
FK Orenburg 2
0
-
2
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/10/2023
Khimik Vurnary
2
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/09/2023
FK Orenburg 2
0
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
17/09/2023
Uralets Nizhnyi Tagil
0
-
1
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/09/2023
Dinamo Barnaul
3
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/09/2023
FK Orenburg 2
1
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/08/2023
Torpedo Miass
2
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/08/2023
FK Orenburg 2
1
-
0
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/08/2023
Nosta
1
-
1
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/08/2023
FK Orenburg 2
0
-
0
Khimik Vurnary
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/07/2023
Rubin Kazań 2
2
-
2
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/07/2023
FK Orenburg 2
1
-
1
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
16/07/2023
Zenit Izhevsk
-
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: FK Orenburg 2
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
Volna Nizhegorodskaya
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Lada Tolyatti
FK Orenburg 2
17/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
FK Orenburg 2
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
Akron II
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
FK Orenburg 2
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
Dinamo Kirov
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
FK Orenburg 2
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Amkar Perm
1
22/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
2
FK Orenburg 2
0
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
3
Dinamo Barnaul
2
08/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
2
FK Orenburg 2
1
02/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
5
Sokol Kazan
6
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
5
FK Orenburg 2
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Lada Tolyatti
1
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Uralets Nizhnyi Tagil
2
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
FK Orenburg 2
1
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
2
Urał Jekaterynburg 2
0
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Rubin Kazań 2
3
09/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
4
Dinamo Barnaul
4
28/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
FK Orenburg 2
0
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Torpedo Miass
2
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
2
FK Orenburg 2
3
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Nosta
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Khimik Vurnary
2
FK Orenburg 2
0
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Rubin Kazań 2
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
0
FK Orenburg 2
1
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
3
FK Orenburg 2
0
02/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Urał Jekaterynburg 2
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Torpedo Miass
2
FK Orenburg 2
0
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Akron II
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
1
FK Orenburg 2
1
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
0
Khimik Vurnary
0
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
2
FK Orenburg 2
2
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Uralets Nizhnyi Tagil
1
16/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Zenit Izhevsk
FK Orenburg 2
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin