Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2 - Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4 2023/2024
17. kolejka
Urał Jekaterynburg 2
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
17/08/2024 | 02:00
Volna Nizhegorodskaya
Aktualna forma
D
D
D
D
Urał Jekaterynburg 2
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Volna Nizhegorodskaya
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Aktualna forma
D
D
D
D
()
17/08/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
1 zwycięstw: Urał Jekaterynburg 2
100%
0 remisów:
0%
0 zwycięstw: Volna Nizhegorodskaya
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
2,00
Średnia goli na mecz
2,00
Średnia goli Urał Jekaterynburg 2
0,00
Średnia goli Volna Nizhegorodskaya
Tabela FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
1
Tyumen
22
49
2
Irtysh Omsk
22
42
3
Amkar Perm
22
42
4
Chelyabinsk
22
39
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
11/05/2024
Volna Nizhegorodskaya
0
-
2
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Bezpośrednie pojedynki
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
0
Urał Jekaterynburg 2
2
Ostatnie mecze: Urał Jekaterynburg 2
10/08/2024
Lada Tolyatti
-
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/08/2024
Urał Jekaterynburg 2
-
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/07/2024
Akron II
-
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/07/2024
Dinamo Kirov
-
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/06/2024
Urał Jekaterynburg 2
0
-
0
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/06/2024
Krylja Sowietow Samara 2
0
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
Urał Jekaterynburg 2
0
-
2
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
09/06/2024
Nizhny Novgorod II
1
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/06/2024
Urał Jekaterynburg 2
2
-
1
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
26/05/2024
Nosta
1
-
2
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
18/05/2024
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/05/2024
Volna Nizhegorodskaya
0
-
2
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
04/05/2024
Urał Jekaterynburg 2
2
-
1
Lada Tolyatti
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/04/2024
FK Orenburg 2
2
-
0
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/04/2024
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
12/11/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
0
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
1
-
1
Akron II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/10/2023
Khimik Vurnary
0
-
0
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/10/2023
Urał Jekaterynburg 2
0
-
1
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/10/2023
Dinamo Barnaul
1
-
3
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/09/2023
Urał Jekaterynburg 2
3
-
2
Torpedo Miass
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
17/09/2023
Nosta
3
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
02/09/2023
FK Orenburg 2
1
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
28/08/2023
Akron II
2
-
3
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
19/08/2023
Urał Jekaterynburg 2
0
-
2
Khimik Vurnary
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/08/2023
Uralets Nizhnyi Tagil
0
-
2
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/08/2023
Urał Jekaterynburg 2
2
-
3
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/07/2023
Torpedo Miass
2
-
1
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
23/07/2023
Urał Jekaterynburg 2
0
-
0
Nosta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: Urał Jekaterynburg 2
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Lada Tolyatti
Urał Jekaterynburg 2
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
FK Orenburg 2
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
Urał Jekaterynburg 2
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Kirov
Urał Jekaterynburg 2
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Rubin Kazań 2
0
23/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Krylja Sowietow Samara 2
0
Urał Jekaterynburg 2
1
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Amkar Perm
2
09/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
1
Urał Jekaterynburg 2
1
02/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
2
Dinamo Barnaul
1
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
1
Urał Jekaterynburg 2
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Sokol Kazan
1
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
0
Urał Jekaterynburg 2
2
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
2
Lada Tolyatti
1
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
2
Urał Jekaterynburg 2
0
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Uralets Nizhnyi Tagil
1
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Rubin Kazań 2
1
28/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
FK Orenburg 2
0
23/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
1
Akron II
1
15/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Khimik Vurnary
0
Urał Jekaterynburg 2
0
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Uralets Nizhnyi Tagil
1
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Barnaul
1
Urał Jekaterynburg 2
3
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
3
Torpedo Miass
2
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
3
Urał Jekaterynburg 2
1
02/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
FK Orenburg 2
1
Urał Jekaterynburg 2
1
28/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
2
Urał Jekaterynburg 2
3
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Khimik Vurnary
2
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Uralets Nizhnyi Tagil
0
Urał Jekaterynburg 2
2
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
2
Dinamo Barnaul
3
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Torpedo Miass
2
Urał Jekaterynburg 2
1
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Urał Jekaterynburg 2
0
Nosta
0
więcej
Ostatnie mecze: Volna Nizhegorodskaya
10/08/2024
Volna Nizhegorodskaya
-
Dinamo Kirov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
03/08/2024
Rubin Kazań 2
-
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/07/2024
Volna Nizhegorodskaya
-
Krylja Sowietow Samara 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
06/07/2024
Nizhny Novgorod II
-
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
29/06/2024
Volna Nizhegorodskaya
2
-
1
Dinamo Barnaul
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
22/06/2024
Nosta
1
-
1
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
15/06/2024
Volna Nizhegorodskaya
1
-
2
Sokol Kazan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
08/06/2024
Volna Nizhegorodskaya
0
-
1
Uralets Nizhnyi Tagil
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
01/06/2024
Lada Tolyatti
0
-
0
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
25/05/2024
Volna Nizhegorodskaya
5
-
2
FK Orenburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
18/05/2024
Akron II
0
-
3
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
11/05/2024
Volna Nizhegorodskaya
0
-
2
Urał Jekaterynburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
04/05/2024
Dinamo Kirov
3
-
2
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
27/04/2024
Volna Nizhegorodskaya
0
-
2
Rubin Kazań 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
13/04/2024
Amkar Perm
1
-
0
Volna Nizhegorodskaya
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
więcej
Ostatnie mecze: Volna Nizhegorodskaya
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
Dinamo Kirov
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Rubin Kazań 2
Volna Nizhegorodskaya
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
Krylja Sowietow Samara 2
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nizhny Novgorod II
Volna Nizhegorodskaya
29/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
2
Dinamo Barnaul
1
22/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Nosta
1
Volna Nizhegorodskaya
1
15/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
1
Sokol Kazan
2
08/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
0
Uralets Nizhnyi Tagil
1
01/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Lada Tolyatti
0
Volna Nizhegorodskaya
0
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
5
FK Orenburg 2
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Akron II
0
Volna Nizhegorodskaya
3
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
0
Urał Jekaterynburg 2
2
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Dinamo Kirov
3
Volna Nizhegorodskaya
2
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Volna Nizhegorodskaya
0
Rubin Kazań 2
2
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 4
Amkar Perm
1
Volna Nizhegorodskaya
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin