Donnarumma przerywa milczenie. „Nie spodziewałem się tego!”

miesiąc temu Donnarumma przerywa milczenie. „Nie spodziewałem się tego!”
fot. Doha Stadium Plus - Vinod Divakaran

Gianluigi Donnarumma wypowiedział się na temat zamieszania, które zrodziło się wokół niego w ostatnich dniach.

Zaledwie 18-letni bramkarz po raz kolejny ma na pieńku z kibicami. Ci nie szczędzili mu krytyki, kiedy przeciągała się sprawa przedłużenia przez niego kontraktu, zwłaszcza wtedy, gdy klub ogłosił, iż „Gigio” planuje odejść. Ostatnio pojawiły się spekulacje (więcej TUTAJ i TUTAJ), że golkiper i jego agent, Mino Raiola, chcą anulować z trudem osiągnięte porozumienie i tym razem kibice nie czekali na jakiekolwiek oficjalne komunikaty.

Podczas ostatniego meczu Milanu na trybunach wywieszono transparenty wyraźnie uderzające w Donnarummę i jego brata, który był specjalnie sprowadzany latem na San Siro, by skłonić talent do pozostania. Sympatycy „Rossonerich” uznali, że mają dość zachowania nastolatka, a ich ostre słowa doprowadziły go do łez. Wychowanek mediolańczyków postanowił zabrać głos w sprawie i krótko skomentował sytuację na portalu społecznościowym.

- To była straszna noc i nie spodziewałem się takiego zachowania kibiców! - napisał Donnarumma.

- Nigdy nie powiedziałem i nie napisałem, że byłem ofiarą nadużyć moralnych, kiedy podpisywałem kontrakt. Mimo tego wszystkiego, już skupiam się na następnym meczu... Forza Milan!

Przypomnijmy, że komentarz w sprawie wydał również sam Mino Raiola. Można go przeczytać TUTAJ. Tymczasem Milan miał planować sprowadzenie Pepe Reiny jako następcy Donnarummy, agent Hiszpana zaprzecza jednak jakimkolwiek kontaktom z mediolańczykami.ŹRÓDŁO
Instagram
TAGI: Gianluigi Donnarumma AC Milan Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0049 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.