Kontuzja Salaha

Kontuzja Salaha fot. Transfery.info
Źródło: beIN Sports

Mohamed Salah nabawił się kontuzji w trakcie meczu eliminacyjnego Pucharu Narodów Afryki przeciwko Eswatini (4:1).

Gwiazdor Liverpoolu należał do jednych z wyróżniających się zawodników w piątkowym spotkaniu. Tuż przed końcem pierwszej połowy wpisał się nawet na listę strzelców po tym, jak zdobył gola po bezpośrednim uderzeniu z rzutu rożnego.

26-letni zawodnik nie dokończył jednak meczu eliminacyjnego i na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego musiał opuścić plac gry.

Początkowe rokowana wykluczają poważny uraz Salaha, ale sztab szkoleniowy reprezentacji Egiptu oficjalne stanowisko w sprawie stanu zdrowia swojego najlepszego piłkarza przekaże dopiero po przejściu przez niego szczegółowych badań.

- Wstępna diagnoza personelu medycznego kadry mówi o tym, że Mohamed nabawił się kontuzji mięśniowej. Teraz przejdzie on dokładniejsze badania, ale moim zdaniem jego uraz nie jest poważny - powiedział Hany Ramzy, asystent Javiera Aguirre.