Zidane: Będę trenerem

5 lat temu
Zidane: Będę trenerem

Asystent Carlo Ancelottiego, Zinédine Zidane, w wywiadzie dla "L'Equipe" powiedział, iż czuje się gotowy do zostania pierwszym trenerem.

- Muszę się odpłacić Madrytowi, za wszystko co dla mnie zrobili - zadeklarował na samym początku Zidane - ale muszę przyspieszyć.

Tak rozpoczął swój wywiad 41-letni Francuz, który obecnie pełni rolę asystenta Carlo Ancelottiego. Zidane uczęszczał w ostatnim czasie na kursy trenerskie. Teraz stwierdził, że jest gotów do samodzielnego objęcia klubu. Wie nawet, jak będzie grać jego przyszły zespół.

- Moja drużyna będzie grała zbalansowany, ale ofensywny futbol. Będzie to prosta, ofensywna gra.

Zidane stwierdził również, że już wie z kim będzie współpracował w swoim przyszłym klubie. Zapytany o nazwiska odpowiedział: - Nie łatwo zdobyć moje zaufanie. Jeśli ktoś je wywalczy, na pewno na tym skorzysta.

- Moją ambicją jest dalej tworzyć i dawać. Wiem co mogę zrobić i wiem co mogę przekazać. Będę bardziej użyteczny, jeśli zostanę pierwszym trenerem. Chcę dalej pracować, uczyć się i rozwijać. Chcę zobaczyć, jak daleko zajdę jako trener. - mówił o swoich planach 41-latek.

Zidane nie zapomniał wspomnić również o samym Ancelottim: - Ancelotti to dobry trener i wiele się przy nim nauczyłem. Podobnie jest z Prezydentem [Florentino Perez - przyp.red.]. Jestem szczęśliwy, że od momentu gdy przyjechał po mnie do Turynu, darzymy się ogromnym szacunkiem. - zakończył Zidane.ŹRÓDŁO
L'Equipe
TAGI: Zinédine Zidane Real Madryt CF Francja Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.016 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.