Obraniak na ratunek Werderowi [WIDEO]

5 lat temu
Obraniak na ratunek Werderowi | Fot. Werder Brema

Ludovic Obraniak stałe fragmenty gry potrafi bić z dużą skutecznością. Dzisiaj, dzięki tej umiejętności, uratował Werder Brema przed utratą punktów.

Przejście Obraniaka do Werderu Brema było, nie ukrywając, sporym zaskoczeniem. Niemiecki klub, który tego sezonu nie może zaliczyć do udanych, postanowił sięgnąć po Polaka, licząc na jego umiejętności. Tydzień temu, w meczu z Borussią, tak jak i reszta zespołu, 29-latek nie zachwycił. Dzisiaj jednak, uratował "Zielono-Białych" od kolejnej porażki.

Na Weserstadion przyjechała dzisiaj Borussia Mönchengladbach. Podopiecznym Robina Dutta nie dawano większych szans na zwycięstwo w tym spotkaniu. Na boisku było to widać. Już w 6. minucie prowadzenie "Źrebakom" dał Raffael. Werder, dość nieskutecznie, próbował się odgryźć. Swojego szczęścia szukali również kolejni piłkarze Borussii. Spotkanie powoli dobiegało do końca i wydawało się, że nic nie uratuje "Zielono-Białych". Tymczasem w 88. minucie, Werder otrzymał kolejną szansę - rzut wolny z 20 metrów.

Wykonawca mógł być tylko jeden - Ludovic Obraniak. 29-latek zrobił to, po co ściągnięto go z Ligue 1. Fantastycznie uderzył, a ter Stegen mógł tylko bezradnie patrzeć, jak piłka wpada do siatki.

 

Wynik remisowy utrzymał się do końca. Werder zdobył bardzo ważny punkt i obecnie ma przewagę pięciu oczek nad strefą spadkową (miejsca 17. i 18.)ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Ludovic Obraniak Werder Brema Borussia Mönchengladbach Polska Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0248 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.