Chorwaccy piłkarze odmawiają udzielania wywiadów po wycieku ich nagich zdjęć

4 lata temu
Niko Kovač krytykuje dziennikarzy | fot. Zimbio

Reprezentanci Chorwacji zostali sfotografowani podczas kąpieli w basenie. Nagie zdjęcia obiegły cały świat, przez co piłkarze i trener są oburzeni.

Kilka dni temu do Internetu dostały się nagie zdjęcia chorwackich piłkarzy, którzy odpoczywali w basenie. Jak się później okazało, dwóch fotografów schowało się w pobliskich krzakach, a następnie zrobione zdjęcia zostały przez nich opublikowane w sieci. W obliczu zaistniałej sytuacji w ramach protestu piłkarze nie zamierzają udzielać żadnych wywiadów. Również trener postanowił znacznie ograniczyć kontakt mediów z jego kadrą.

- Nie mogę nakazać im bycia bycia dyspozycyjnymi po tym co zrobiliście im i ich rodzinom - zaczął zdenerwowany szkoleniowiec Chorwacji, Niko Kovač.

- Jakbyście się czuli, gdyby ktoś dodał wasze nagie zdjęcia do Internetu? Piłkarze są nieugięci i nie zamierzają z wami rozmawiać. Nie wiem, czy ta cisza będzie trwała do jutra, czy przypadkiem nie będzie trwała do ostatniego dnia naszego udziału w mundialu. Szanuję zdanie swoich podopiecznych i wiem również, że dziennikarze jak dotychczas wykonywali swoją pracę bardzo profesjonalnie. Niestety, to zostało zniszczone tym, co się stało. Cały świat widział te zdjęcia - dodał Kovač.

Reprezentacja Chorwacji uległa w meczu otwarcia Brazylii 1:3, jednakże w drugiej połowie sędzia Yuichi Nishimura podyktował niesłusznie rzut karny dla "Canarinhos". W swoim drugim meczu na mundialu podopieczni Niko Kovača zmierzą się z Kamerunem.ŹRÓDŁO
The Guardian
TAGI: Chorwacja Mistrzostwa Świata MŚ 2014
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0169 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.