Czterech ważnych zawodników chce odejść z Newcastle

2 lata temu Czterech ważnych zawodników chce odejść z Newcastle
fot. Wikipedia

Papiss Demba Cissé, Tim Krul, Cheikh Tioté i Moussa Sissoko najprawdopodobniej po zakończeniu obecnego sezonu opuszczą szeregi Newcastle United.

Włodarzy popularnych "Srok" czeka bardzo pracowite lato, ponieważ obecnie wiele na to wskazuje, że w nadchodzącym okienku transferowym ekipę z St. James' Park opuści czterech kluczowych zawodników.

Pierwszym z nich jest Cheikh Tioté. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej w trwających rozgrywkach z powodu licznych kontuzji rozegrał tylko jedenaście spotkań i ponadto już przed startem sezonu rozglądał się za nowym pracodawcą, ale ostatecznie zdecydował się zostać jeszcze w Newcastle. Nieco inaczej wyglądała sytuacją Moussy Sissoko. Francuski pomocnik znajdował się w kręgu zainteresowań Paris Saint-Germain i Arsenalu. W dodatku sam deklarował, że chętnie przeniósłby się do innego zespołu, który regularnie występuje w europejskich pucharach, ale koniec końców podobnie jak Iworyjczyk nie opuścił "Srok" w lecie.

Natomiast Tim Krul po powrocie z Mistrzostw Świata liczył na to, że zgłoszą się po niego mocne ekipy. Być może do klubu z St. James' Park trafiło kilka zapytań o holenderskiego golkipera, ale włodarze Newcastle nie zamierzali pozbywać się swojego najlepszego bramkarza.

Najłatwiejszą drogę do odejścia z ekipy "Srok" ma Papiss Demba Cissé. Senegalczyk jest niezadowolony z małej liczby minut spędzonych na boisku oraz braku rozpoczęcia rozmów w sprawie przedłużenia kontraktu. W dodatku 29-letni napastnik do 4 maja został zawieszony przez angielską federację za oplucie Jonny'ego Evansa. Wstępne zainteresowanie usługami tego zawodnika przejawia Swansea City oraz kilka klubów zagranicznych - najprawdopodobniej z Niemiec i Francji.

ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Papiss Demba Cissé Tim Krul Cheikh Ismael Tioté Moussa Sissoko Newcastle United Senegal Holandia Wybrzeże Kości Słoniowej Francja Anglia
Zobacz również
Oficjalnie: Krul w AZ
3 miesiące temu  
0
Oficjalnie: Nowy klub Krula
9 miesięcy temu  
0
Transfer Krula
9 miesięcy temu  
0
Archiwalne
Transfer Krula
9 miesięcy temu  
0
Tioté w Chinach
rok temu  
0
Cisse zagra w Dubaju?
2 lata temu  
0
Krul zastąpi De Geę?
2 lata temu  
0
Uraz Krula
3 lata temu  
0
Kontuzja Krula
3 lata temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.