Guardiola wskazał miejsce, w którym podejmie pracę?

2 lata temu Guardiola wskazał miejsce, w którym podejmie pracę?
fot. Bayern

Pep Guardiola chciałby pracować w Londynie.

Tak przynajmniej twierdzi "Daily Mail", według którego Hiszpan, o ile nie pozostanie w Bayernie Monachium, poważnie rozważa przenosiny do Anglii. Zdaniem dziennika, szkoleniowiec najchętniej podjąłby zatrudnienie w Londynie, co z pewnością rozpocznie spekulacje na temat potencjalnego pracodawcy.

Jedną z opcji w takim przypadku z pewnością jest Arsenal, bowiem jego menedżer, Arsene Wenger, dał jasno do zrozumienia, że w najbliższej przyszłości może podjąć decyzję o zakończeniu swojej pracy szkoleniowiec. Inną, dość naturalną możliwość stanowi zastąpienie przez Guardiolę Jose Mourinho, który jest zagrożony zwolnieniem z Chelsea. W chwili obecnej stabilna wydaje się sytuacja w Tottenhamie, poza tym nie jest to rodzaj pracy, jaką Hiszpan ma w zwyczaju podejmować.

Informacje "Daily Mail" są nieco sprzeczne z dotychczasowymi doniesieniami w sprawie legendy Barcelony. Często mówiło się bowiem, że Guardiola rzeczywiście planuje przeprowadzić się do Anglii, jednak raczej w celu zastąpienia Manuela Pellegriniego w Manchesterze City. 


ŹRÓDŁO
Daily Mail/Transfery.info
TAGI: Pep Guardiola Trenerzy Bayern Monachium Niemcy Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0057 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.