Brutalny faul w lidze rumuńskiej [WIDEO]

Brutalny faul w lidze rumuńskiej [WIDEO] fot. Transfery.info

W szlagierowym spotkaniu 3. kolejki ligi rumuńskiej pomiędzy CFR 1907 Cluj a Steauą Bukareszt, Sergiu Negruţ, napastnik gospodarzy, w okrutny sposób potraktował bramkarza rywali.

Spotkanie na obieckie Stadionul Dr. Constantin Rădulescu miało miejsce w ostatnią niedzielę. Do brutalnego incydentu doszło zaś pod koniec pierwszej części gry.

W 43. minucie, przy wyniku 0:1, Negruţ wychodził sam na sam z bramkarzem Steauy, Giedriusem Arlauskisem. Można dostrzec wyraźnie, że zawodnik przyjezdnych szybciej dotarł do futbolówki, chcąc ją wybić jak najdalej spoza własnego pola karnego. Jednakże Sergiu nie chciał odpuścić walki o piłkę. W efekcie zawodnik z Litwy został okropnie potraktowany przez atakującego Cluj.

Arlauskis otrzymał mocny cios w brzuch, jednak po dłuższej przerwie mógł kontynuować grę między słupkami. Arbiter główny tego meczu bez wahania pokazał Negruţowi czerwoną kartkę i niewykluczone, że nie minie go dodatkowa kara zawieszenia.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?! AC Milan o krok od zakontraktowania rozchwytywanego trenera?! Gonçalo Feio z niespodziewaną decyzją w sprawie Kacpra Tobiasza Gonçalo Feio z niespodziewaną decyzją w sprawie Kacpra Tobiasza „Myślę, że Marek Papszun zdecydowałby się poprowadzić ten klub” „Myślę, że Marek Papszun zdecydowałby się poprowadzić ten klub”