Co on tu zrobił?! Fatalny błąd bramkarza Rakowa Częstochowa [WIDEO]

Co on tu zrobił?! Fatalny błąd bramkarza Rakowa Częstochowa [WIDEO] fot. Canal+ Sport

Raków Częstochowa przegrywa do przerwy 0-2, a zasługa w tym Kacpra Bieszczada. Golkiper mistrza Polski popełnił spory błąd przy drugim golu.

Raków Częstochowa celuje w tym sezonie w obronę mistrzostwa Polski, ale wydaje się, że będzie o to bardzo trudno. Tym bardziej patrząc na to, co podopieczni Dawida Szwargi zaprezentowali w pierwszej połowie starcia z Radomiakiem Radom.

Do przerwy ekipa spod Jasnej Góry przegrywa 0-2, a to zasługa samobójczego trafienia Ante Crnaca oraz wielkiego błędu golkipera przyjezdnych, Kacpra Bieszczada.

W 44. minucie długą piłkę do Jardela zagrał Luis Machado. O krok od przejęcia futbolówki był Kacper Bieszczad, ale młody bramkarz minął się z piłką i 26-latek pomknął w pole karne, strzelając na 2-0.

Dla reprezentanta Gwinei Bissau to pierwszy gol w Ekstraklasie.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester United już zdecydował w sprawie Erika ten Haga?! Manchester United już zdecydował w sprawie Erika ten Haga?! Marco Verratti zaoferował się gigantowi. Ten ma jednak pewne wątpliwości Marco Verratti zaoferował się gigantowi. Ten ma jednak pewne wątpliwości Transfery - Relacja na żywo [02/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [02/05/2024] Marek Papszun ze wzmocnieniem z Lecha Poznań?! Marek Papszun ze wzmocnieniem z Lecha Poznań?! W 2030 roku chce zostać prezydentem! Zdobył z Wisłą Kraków mistrzostwo Polski W 2030 roku chce zostać prezydentem! Zdobył z Wisłą Kraków mistrzostwo Polski Borussia Dortmund bliżej upragnionego finału Ligi Mistrzów. PSG zmuszone odrobić straty w rewanżu [WIDEO] Borussia Dortmund bliżej upragnionego finału Ligi Mistrzów. PSG zmuszone odrobić straty w rewanżu [WIDEO] „Xabi Alonso chciałby poprowadzić te kluby” „Xabi Alonso chciałby poprowadzić te kluby”