Higuaín zawieszony?!

Higuaín zawieszony?! fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek

Gonzalo Higuaín może zostać zawieszony na kilka meczów Ligi Mistrzów za obraźliwy gest wykonany w kierunku kibiców Barcelony podczas wtorkowego meczu.

Argentyńczyk został zmieniony pod koniec wspomnianego starcia. Ostatecznie zakończyło się ono zwycięstwem „Dumy Katalonii” wymownym rezultatem 3:0.

Schodząc do ławki rezerwowych, Higuaín został złapany przez kamery na pokazywaniu środkowego palca w kierunku kibiców gospodarzy. Teraz może on się spodziewać stosownej kary od UEFA, która zajmowała się już podobnymi przypadkami w przeszłości.

Roberto Mancini został ukarany zawieszeniem na jedno spotkanie Serie A za podobny gest. Z kolei Luis Suárez był zmuszony do pauzowania po starciu pomiędzy Liverpoolem a Fulham, także za pokazanie środkowego palca w stronę sympatyków zgromadzonych na trybunach.