Kamil Grosicki zmarnował rzut karny. Mógł doprowadzić do wyrównania [WIDEO]

Kamil Grosicki zmarnował rzut karny. Mógł doprowadzić do wyrównania [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Dawid Basiak

Kamil Grosicki w pierwszej połowie meczu z Zagłębiem Lubin nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał udanie obronił bramkarz Sokratis Dioudis.

Domowy mecz Pogoni Szczecin z Zagłębiem Lubin rozpoczął się w dość nieoczekiwany sposób, bowiem jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście.

Wszystko to za sprawą bramki Kacpra Chodyny, który w 21. minucie meczu pewnie wykorzystał rzut karny.

Podrażnieni piłkarze Pogoni nie zamierzali zwlekać i od razu po straconym golu ruszyli do ofensywy, by jak najszybciej odwrócić losy meczu.

Świetna okazja do tego nadarzyła się w 32. minucie, kiedy sędzia Krzysztof Jakubik odgwizdał drugi rzut karny, lecz tym razem na korzyść gospodarzy.

Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł etatowy wykonawca karnych, a więc Kamil Grosicki, który finalnie zmarnował tę wyśmienitą okazję do wyrównania wyniku.

Zamiary doświadczonego zawodnika idealnie wyczuł bramkarz Zagłębia Sokratis Dioudis, który pewnie złapał futbolówkę w swoje rękawice.

Ostatecznie Zagłębie wygrało to spotkanie wynikiem 2:0, a więc zgodnie z pewnym przysłowiem niewykorzystana sytuacja się zemściła.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz uderza w byłego gracza Widzewa Łódź.  „Mogę mu chusteczki wysłać” Rafał Gikiewicz uderza w byłego gracza Widzewa Łódź. „Mogę mu chusteczki wysłać” Juventus zdecydował w sprawie Massimiliano Allegriego. „Przesądzone” Juventus zdecydował w sprawie Massimiliano Allegriego. „Przesądzone” Zawodnik Rakowa Częstochowa nie wytrzymał po meczu z Widzewem Łódź. „Poje**ni kibice” [WIDEO] Zawodnik Rakowa Częstochowa nie wytrzymał po meczu z Widzewem Łódź. „Poje**ni kibice” [WIDEO] Jacek Magiera stanowczo o graczu Śląska Wrocław. „Po to tu przyszedł, a tego nie ma. Sam musi sobie poradzić” Jacek Magiera stanowczo o graczu Śląska Wrocław. „Po to tu przyszedł, a tego nie ma. Sam musi sobie poradzić” Antonio Conte porozumiał się z nowym klubem. Sensacyjnie Antonio Conte porozumiał się z nowym klubem. Sensacyjnie Brutalny faul w meczu Rakowa Częstochowa. „Paskudnie to wyglądało” [WIDEO] Brutalny faul w meczu Rakowa Częstochowa. „Paskudnie to wyglądało” [WIDEO] „Transferowy Flop Sezonu” Ekstraklasy wybrany. „Nic go nie przebije” „Transferowy Flop Sezonu” Ekstraklasy wybrany. „Nic go nie przebije”