Kontuzja napastnika Lecha Poznań [WIDEO]

Kontuzja napastnika Lecha Poznań [WIDEO] fot. Lech Poznań [YouTube]
Źródło: Lech Poznań

Lech Poznań mierzył się w czwartek w sparingu z LASK (0:3). Urazu w jego trakcie doznał Artur Sobiech.

Lech Poznań rywalizował z LASK w Turcji, gdzie przebywa na zgrupowaniu. Mecz podzielono na trzy tercje. Artur Sobiech pojawił się na murawie w 60. minucie zmieniając Mikaela Ishaka. Niestety 33-latek nie dograł meczu do końca.

W 85. minucie napastnik walczył o piłkę z jednym z rywali, co skutkowało upadkiem na murawę. Piłkarz „Kolejorza” nie odpuścił i już leżąc, starł się z następnym przeciwnikiem. Prawdopodobnie to właśnie wtedy ucierpiał.

Sobiech zwijał się z bólu na boisku. Najprawdopodobniej stało się coś z jego lewym kolanem, na którym szybko pojawił się opatrunek. Doświadczony zawodnik opuścił murawę, kulejąc. Został zmieniony przez Maksymiliana Dziubę.

Na szczegółowe informacje dotyczące stanu zdrowia napastnika i tego, czy czeka go przerwa w treningach, trzeba będzie oczywiście poczekać.

W czwartkowe popołudnie w Belek panowały złe warunki atmosferyczne. Nad stadionem przeszła ulewa. Lech ostatecznie przegrał z LASK 0:3 pod dwóch golach Mosesa Usora i trafieniu Lenny'ego Pintora.

Sytuacja z Sobiechem od 1:39:15: