Manchester United U-18 wygrał 9:1 z Liverpoolem. Deklasacja

Manchester United U-18 wygrał 9:1 z Liverpoolem. Deklasacja fot. ninopavisic / Shutterstock.com

Zawodnicy Manchesteru United U-18 w imponującym stylu rozprawili się ze swoimi rówieśnikami z Liverpoolu, wygrywając aż 9:1.

Młodzi piłkarze „Czerwonych Diabłów” rozpoczęli strzelanie już w pierwszej minucie zawodów. Bramkę zdobył James Scanlon.

Na tablicy wyników do przerwy widniał już rezultat 1:4. Goście z Manchesteru strzelili kolejne trzy gole, a konkretnie zrobili to Ethan Wheatley (dwukrotnie) oraz Ethan Williams. Zespół „The Reds” było z kolei stać na zaledwie jedno trafienie autorstwa 15-letniego Josepha Bradshawa.

Po przerwie ekipa przyjezdnych nie zamierzała spuszczać nogi z gazu, szukając okazji do następnych bramek. Ich próby były na tyle skuteczne, że w trakcie drugiej połowy wpakowali rywalom aż pięć goli.

Hat-tricka skompletował Ethan Wheatley, a James Scanlon okrasił swój występ dubletem. Na listę strzelców wpisali się ponadto Gabriele Biancheri (dwukrotnie) i Ashton Missin.

Spotkanie zakończyło się okazałym zwycięstwem Manchesteru United U-18 aż 9:1.

Juniorzy klubu z Old Trafford dopisali sobie kolejne trzy punkty do ligowej tabeli, której przewodzą obecnie z 53 punktami na koncie po 20 meczach. Ich bilans to 17 wygranych, dwa remisy i porażka.

Nad drugim Manchesterem City mają już 13 „oczek” przewagi, choć juniorzy „The Citizens” mają rozegrane dwa mecze mniej.

Drużyna Manchesteru United do lat 18 jest jedną z najlepszych ekip klubowej akademii na przestrzeni ostatnich lat.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kibice Wisły Kraków harcują przed finałem Pucharu Polski. „Mały remont w Stolicy” [FOTO] Kibice Wisły Kraków harcują przed finałem Pucharu Polski. „Mały remont w Stolicy” [FOTO] Carlitos „pracuje” na hitowy powrót. Wspiera swój przyszły zespół?! Carlitos „pracuje” na hitowy powrót. Wspiera swój przyszły zespół?! Jarosław Królewski z ważną deklaracją przed finałem Pucharu Polski. „Warto, żeby to wybrzmiało” Jarosław Królewski z ważną deklaracją przed finałem Pucharu Polski. „Warto, żeby to wybrzmiało” Erik Expósito w topowej lidze?! „Pytają o niego” Erik Expósito w topowej lidze?! „Pytają o niego” Sceny przed finałem Pucharu Polski! Kibice nie chcą wejść na stadion Sceny przed finałem Pucharu Polski! Kibice nie chcą wejść na stadion OFICJALNIE: Ralf Rangnick odrzucił Bayern Monachium. Dołujący hat-trick OFICJALNIE: Ralf Rangnick odrzucił Bayern Monachium. Dołujący hat-trick Manchester United już zdecydował w sprawie Erika ten Haga?! Manchester United już zdecydował w sprawie Erika ten Haga?!