Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” fot. Maarten Straetemans/Isosport/Content Curation/SIPA USA/PressFocus
Źródło: Voetbalnieuws.be | Belgijska piłka [Twitter]

Club Brugge mierzyło się w niedzielnym meczu ligi belgijskiej z Genkiem. Wygrało 3:0. W jego podstawowym składzie znalazł się Michał Skóraś, który został zmieniony w drugiej połowie.

Zespół Genku, który podejmował Club Brugge na swoim stadionie, mógł objąć prowadzenie w 18. minucie, ale Tolu Arokodare nie wykorzystał rzutu karnego, nie trafiając w światło bramki. Niedługo później gola dla gości strzelił Hugo Vetlesen. W drugiej połowie rezultat na ich korzyść poprawili Denis Odoi oraz Andreas Skov Olsen, który zamienił na bramkę jedenastkę.

Michał Skóraś przebywał na murawie do 67. minuty. Został wtedy zmieniony przez Bjorna Meijera.

W tym samym czasie boisko opuścił Ferran Jutglà. Na łamach Voetbalnieuws.be można przeczytać, że zdjęcie przez Ronny'ego Deilę dwóch ofensywnych graczy i wprowadzenie bocznego obrońcy i pomocnika (Caspera Nielsena), niezbyt spodobało się kibicom ekipy z Brugii, natomiast skończyło się szczęśliwie, bo drużyna zdobyła od tamtej pory dwie bramki.

To samo źródło pisze, że Skóraś i Jutglà, a szczególnie ten pierwszy, nie byli zadowoleni ze zmian.

„Skóraś zszedł z boiska w 67. minucie. Usiadł na chwilę na ławce i był wyraźnie wściekły. Rzucił kilkoma przekleństwami, a potem udał się w stronę szatni” - czytamy na profilu „Belgijska piłka” na Twitterze.

„Sytuacja Skórasia się nie zmieniła, gra tylko wtedy gdy kontuzje i zawieszenia innych piłkarzy ograniczają wybór trenerowi”, „Na pewno nie zagrał źle. Raczej zły przez to, że dostał zmianę” - odpowiedział on na pytania kibiców.

Były zawodnik Lecha Poznań w tym sezonie pojawił się na murawie 29 razy, głównie będąc zmiennikiem (813 minut). Strzelił jednego gola i zanotował sześć asyst.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co zrobił Patryk Klimala?! Katastrofalne pudło w kluczowej akcji [WIDEO] Co zrobił Patryk Klimala?! Katastrofalne pudło w kluczowej akcji [WIDEO] OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego spadkowicza Premier League w sezonie 2023/2024. 63 na minusie OFICJALNIE: Poznaliśmy pierwszego spadkowicza Premier League w sezonie 2023/2024. 63 na minusie Mohamed Salah wściekły na Jürgena Kloppa. „Będzie ogień, jeśli coś powiem” [WIDEO] Mohamed Salah wściekły na Jürgena Kloppa. „Będzie ogień, jeśli coś powiem” [WIDEO] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] „Jestem w trakcie zbierania szczęki z podłogi”. Kapitalny gol gwiazdy Górnika Zabrze [WIDEO] Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza Widzew Łódź zdecydował w sprawie Rafała Gikiewicza FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje FC Barcelona wreszcie znalazła następcę Sergio Busquetsa? Zaawansowane negocjacje Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?! Erik Expósito dopina długo wyczekiwany transfer?!