Marcin Żelechowski
Źródło: Telegraph

Jack Grealish został zesłany do rezerw.

20-latek uchodzi za wielki talent, o którego Anglicy toczyli bój z Irlandczykami. Mimo reprezentowania tej drugiej kadry na poziomie młodzieżowym, postawił na "Synów Albionu". Zanim jednak zacznie myśleć o wyjeździe na Euro 2016, musi najpierw odzyskać zaufanie Remiego Garde.

Menadżer Aston Villi zesłał skrzydłowego do zespołu U-21 z powodów dyscyplinarnych. Okazało się bowiem, że urodzony w Solihull zawodnik po upokarzającej przegranej z Evertonem (0:4) następnego dnia bawił się w jednym z nocnych klubów w Birmingham. Wszystko zostało zresztą zarejestrowane na kamerach.

Grealish już w przeszłości zachowywał się niezbyt profesjonalnie. Do sieci trafiały między innymi zdjęcia, jak leży na ulicy, sugerujące stan dużego upojenia.

Więcej na temat: Anglia Jack Grealish Aston Villa FC