Recoba strzela piękną bramkę w derbach! [WIDEO]

Recoba strzela piękną bramkę w derbach! [WIDEO] fot. Transfery.info
Paweł Machitko

38-letni Álvaro Recoba kontynuuje karierę piłkarską. Mało tego, wczoraj popisał się bramką pięknej urody!

Recoba od lipca 2011 roku reprezentuje barwy Nacionalu. Najprawdopodobniej to jego ostatni sezon, gdyż trener w coraz większym stopniu musi racjonować jego boiskowe minuty.

Wczoraj w Montevideo w derbach Nacional zmierzył się z Wanderers. Mecz zakończył się rezultatem 2-0, a wynik tuż przed gwizdkiem na przerwę otworzył wspomniany Recoba. W swoim stylu - strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego!

Były reprezentant Urugwaju najbardziej znany jest z blisko dekady spędzonej w Interze, z którym sięgał po Puchar UEFA i dwukrotnie po mistrzostwo Włoch.