Serie A: Ogromny chaos przed meczem Parma - Spal. Zawody przekładano trzykrotnie!

Źródło: Lega Serie A | Parma | SPAL

Do starcia pomiędzy Parmą a SPAL zgodnie z nowym harmonogramem miało dojść dziś o godzinie 12:30. Tuż przed pierwszym gwizdkiem arbitra podjęto jednak decyzję o przełożeniu zawodów w czasie. Jak się okazało, sytuacja powtórzyła się jeszcze dwukrotnie.

Nie tak dawno postanowiono, że w trwający weekend zostanie rozegrana zaległa 26. kolejka Serie A. Na pierwszy ogień pójść miało spotkanie Parma - Spal. Miało, bo nie doszło ono do skutku w pierwotnym terminie.

Początkowo zawody zaplanowano na godzinę 12:30, lecz tuż przed wyjściem piłkarzy na murawę sędzia Luca Pairetto nakazał im powrót do szatni. Wówczas zapadła decyzja o przesunięciu meczu na godzinie 13:00. Również tym razem nic z tego nie wyszło.

Kiedy z kolei postanowiono przesunąć zawody na godzinę 13:15, zawodnicy rozpoczęli dopiero ponowną rozgrzewkę. W efekcie organizator rozgrywek poinformował, że mecz odbędzie się 30 minut później, czyli od 13:45. Przypomnijmy, że w starciu nie uczestniczą kibice.

W składzie SPAL znalazło się dwóch Polaków: Thiago Cionek i Arkadiusz Reca.