Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Tercera División RFEF - Group 4
Basconia - Padura
Tercera División RFEF - Group 4 2022/2023
14. kolejka
Basconia
Aktualna forma
L
W
W
L
W
Koniec
2 - 0
(do przerwy 0 - 0)
Estadio Artunduaga (Basauri)
17/12/2022 | 17:00
Padura
Aktualna forma
D
D
L
D
W
Basconia
Koniec
2 - 0
(do przerwy 0 - 0)
Padura
Aktualna forma
L
W
W
L
W
Aktualna forma
D
D
L
D
W
Estadio Artunduaga (Basauri)
17/12/2022 | 17:00
20'
0 - 0
Urtzi Oleg Díaz Sanz
Jon Ander Bueno Fernández
57'
Asier Santolaya Antolín
1 - 0
59'
Carlos Mattheus Caballero
Lander Arenal Antuñano
1 - 0
59'
Erlantz Palacín Alfonso
Wibuala Junior Bita Bueto
1 - 0
65'
1 - 0
Ibón Gómez Coronado Ramírez
Garikoitz Basaras Denche
65'
1 - 0
Jon Ibarrondo Lecue
Aitor Abella Sánchez
65'
1 - 0
Martín Urkiza
Aritz Landeta Vitorica
72'
Manex Irizar Landaribar
Ieltxu García Terreros
1 - 0
74'
1 - 0
Christian Ramos
Mikel Murgoitio Lejarreta
83'
Aimar Peña Vázquez
Mikel Jauregizar Alboniga
1 - 0
83'
Ibon Badiola Arrizabalaga
Alvaro Marin Sesma
1 - 0
86'
Iker Alonso Arteche
2 - 0
Składy drużyn
Aimar Peñalver San Roque
Aitor Sollano Sierra
Lander Arenal Antuñano
Miguel Barandalla Ostiz
Aimar Duñabeitia Madariaga
Mikel Jauregizar Alboniga
Alvaro Marin Sesma
Ibon Ignacio Sánchez Océn
Asier Santolaya Antolín
Wibuala Junior Bita Bueto
Ieltxu García Terreros
Ander Ruiz
Mikel Murgoitio Lejarreta
Ander Egileor Zuazo
Iker Alonso Arteche
Jon Ander Bueno Fernández
Andoni Herguijuela
Iñigo Erreguerena García
Garikoitz Basaras Denche
Ibon Ramírez Charterina
Aritz Landeta Vitorica
Aitor Abella Sánchez
rezerwowi
rezerwowi
Carlos Mattheus Caballero
Erlantz Palacín Alfonso
Manex Irizar Landaribar
Aimar Peña Vázquez
Ibon Badiola Arrizabalaga
Urtzi Oleg Díaz Sanz
Ibón Gómez Coronado Ramírez
Jon Ibarrondo Lecue
Martín Urkiza
Christian Ramos
trener:
Gurpegi
trener:
Aitor Garmendia
Skład: Basconia
Aimar Peñalver San Roque
Aitor Sollano Sierra
Lander Arenal Antuñano
Miguel Barandalla Ostiz
Aimar Duñabeitia Madariaga
Mikel Jauregizar Alboniga
Alvaro Marin Sesma
Ibon Ignacio Sánchez Océn
Asier Santolaya Antolín
Wibuala Junior Bita Bueto
Ieltxu García Terreros
rezerwowi
Carlos Mattheus Caballero
Erlantz Palacín Alfonso
Manex Irizar Landaribar
Aimar Peña Vázquez
Ibon Badiola Arrizabalaga
trener:
Gurpegi
Skład: Padura
Ander Ruiz
Mikel Murgoitio Lejarreta
Ander Egileor Zuazo
Iker Alonso Arteche
Jon Ander Bueno Fernández
Andoni Herguijuela
Iñigo Erreguerena García
Garikoitz Basaras Denche
Ibon Ramírez Charterina
Aritz Landeta Vitorica
Aitor Abella Sánchez
rezerwowi
Urtzi Oleg Díaz Sanz
Ibón Gómez Coronado Ramírez
Jon Ibarrondo Lecue
Martín Urkiza
Christian Ramos
trener:
Aitor Garmendia
Tabela Tercera División RFEF - Group 4
1
Vitoria
34
82
2
Basconia
34
64
3
Beasain
34
63
4
Deusto
34
61
pełna tabela
Ostatnie 10 meczów: Basconia
10/12/2022
Anaitasuna
2
-
1
Basconia
Tercera División RFEF - Group 4
03/12/2022
Basconia
2
-
1
Leioa
Tercera División RFEF - Group 4
27/11/2022
Portugalete
2
-
3
Basconia
Tercera División RFEF - Group 4
19/11/2022
Basconia
2
-
3
Pasaia KE
Tercera División RFEF - Group 4
06/11/2022
San Ignacio
2
-
4
Basconia
Tercera División RFEF - Group 4
29/10/2022
Basconia
1
-
0
Vitoria
Tercera División RFEF - Group 4
22/10/2022
Aurrerá Ondarroa
1
-
0
Basconia
Tercera División RFEF - Group 4
15/10/2022
Lagun Onak
1
-
1
Basconia
Tercera División RFEF - Group 4
08/10/2022
Basconia
4
-
3
Urduliz
Tercera División RFEF - Group 4
02/10/2022
Barakaldo
0
-
0
Basconia
Tercera División RFEF - Group 4
więcej
Ostatnie mecze: Basconia
10/12/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Anaitasuna
2
Basconia
1
03/12/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Basconia
2
Leioa
1
27/11/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Portugalete
2
Basconia
3
19/11/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Basconia
2
Pasaia KE
3
06/11/2022
Tercera División RFEF - Group 4
San Ignacio
2
Basconia
4
29/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Basconia
1
Vitoria
0
22/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Aurrerá Ondarroa
1
Basconia
0
15/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Lagun Onak
1
Basconia
1
08/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Basconia
4
Urduliz
3
02/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Barakaldo
0
Basconia
0
więcej
Ostatnie 10 meczów: Padura
10/12/2022
Padura
0
-
0
Lagun Onak
Tercera División RFEF - Group 4
03/12/2022
Urduliz
3
-
3
Padura
Tercera División RFEF - Group 4
27/11/2022
Padura
0
-
1
Barakaldo
Tercera División RFEF - Group 4
19/11/2022
Deusto
1
-
1
Padura
Tercera División RFEF - Group 4
05/11/2022
Padura
3
-
1
Touring
Tercera División RFEF - Group 4
30/10/2022
Aurrerá Vitoria
1
-
2
Padura
Tercera División RFEF - Group 4
22/10/2022
Padura
0
-
0
Durango
Tercera División RFEF - Group 4
15/10/2022
Padura
2
-
0
Aurrerá Ondarroa
Tercera División RFEF - Group 4
08/10/2022
Anaitasuna
2
-
2
Padura
Tercera División RFEF - Group 4
02/10/2022
Padura
2
-
2
Leioa
Tercera División RFEF - Group 4
więcej
Ostatnie mecze: Padura
10/12/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Padura
0
Lagun Onak
0
03/12/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Urduliz
3
Padura
3
27/11/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Padura
0
Barakaldo
1
19/11/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Deusto
1
Padura
1
05/11/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Padura
3
Touring
1
30/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Aurrerá Vitoria
1
Padura
2
22/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Padura
0
Durango
0
15/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Padura
2
Aurrerá Ondarroa
0
08/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Anaitasuna
2
Padura
2
02/10/2022
Tercera División RFEF - Group 4
Padura
2
Leioa
2
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin