Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Chita - Murom
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2 2020/2021
11. kolejka
Chita
Aktualna forma
L
L
L
L
L
Koniec
1 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Stadion Lokomotiv (Chita)
13/10/2020 | 08:00
Murom
Aktualna forma
L
L
D
L
W
Chita
Koniec
1 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Murom
Aktualna forma
L
L
L
L
L
Aktualna forma
L
L
D
L
W
Stadion Lokomotiv (Chita)
13/10/2020 | 08:00
37'
Maksim Galiev
1 - 0
46'
1 - 0
M. Stogov
M. Zimarev
46'
1 - 0
Vladislav Davydov
Daniil Shabalin
46'
1 - 0
Grigori Minosyan
M. Akale
53'
1 - 0
Aleksey Rykov
N. Radchenko
68'
1 - 0
A. Kazanskiy
D. Santalov
80'
Aleksey Andreev
Ilya Antsiferov
1 - 0
88'
Egor Apushnikov
Almaz Fatikhov
1 - 0
Składy drużyn
E. Filinov
Svyatoslav Shabanov
Dmitri Osipov
Dmitri Novak
D. Gubanov
I. Ryzhakov
I. Potapov
Almaz Fatikhov
Vladislav Rudenko
Ilya Antsiferov
Maksim Galiev
A. Berezin
S. Shalin
N. Radchenko
Daniil Marugin
Daniil Shabalin
M. Zimarev
D. Santalov
Evgeni Zemko
Nikita Kireev
Ivan Rapakov
M. Akale
rezerwowi
rezerwowi
Aleksey Andreev
Egor Apushnikov
M. Stogov
Vladislav Davydov
Grigori Minosyan
Aleksey Rykov
A. Kazanskiy
trener:
M. Shvetsov
trener:
O. Stogov
Skład: Chita
E. Filinov
Svyatoslav Shabanov
Dmitri Osipov
Dmitri Novak
D. Gubanov
I. Ryzhakov
I. Potapov
Almaz Fatikhov
Vladislav Rudenko
Ilya Antsiferov
Maksim Galiev
rezerwowi
Aleksey Andreev
Egor Apushnikov
trener:
M. Shvetsov
Skład: Murom
A. Berezin
S. Shalin
N. Radchenko
Daniil Marugin
Daniil Shabalin
M. Zimarev
D. Santalov
Evgeni Zemko
Nikita Kireev
Ivan Rapakov
M. Akale
rezerwowi
M. Stogov
Vladislav Davydov
Grigori Minosyan
Aleksey Rykov
A. Kazanskiy
trener:
O. Stogov
Ostatnie 10 meczów: Chita
09/10/2020
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
-
0
Chita
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/10/2020
Zvezda St. Petersburg
5
-
0
Chita
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
27/09/2020
Chita
0
-
1
Leningradets
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
24/09/2020
Chita
2
-
3
Dinamo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/09/2020
Smolensk
3
-
0
Chita
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
09/09/2020
Luki-Energiya
3
-
0
Chita
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
26/08/2020
Chita
1
-
1
Kolomna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/08/2020
Chita
1
-
3
Znamya Truda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/08/2020
Chita
0
-
1
Zenit Irkutsk
Puchar Rosji
12/08/2020
Tver
4
-
2
Chita
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
więcej
Ostatnie mecze: Chita
09/10/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
FC Zenit Sankt Petersburg 2
3
Chita
0
06/10/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zvezda St. Petersburg
5
Chita
0
27/09/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Chita
0
Leningradets
1
24/09/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Chita
2
Dinamo Moskwa 2
3
12/09/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Smolensk
3
Chita
0
09/09/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Luki-Energiya
3
Chita
0
26/08/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Chita
1
Kolomna
1
23/08/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Chita
1
Znamya Truda
3
19/08/2020
Puchar Rosji
Chita
0
Zenit Irkutsk
1
12/08/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Tver
4
Chita
2
więcej
Ostatnie 10 meczów: Murom
09/10/2020
Murom
1
-
2
Tver
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
03/10/2020
Dolgoprudny
3
-
1
Murom
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
26/09/2020
Murom
1
-
1
Rodina Moskwa
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
20/09/2020
Murom
0
-
1
Torpedo Vladimir
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
12/09/2020
Murom
1
-
0
FC Zenit Sankt Petersburg 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
06/09/2020
Zvezda St. Petersburg
0
-
0
Murom
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
29/08/2020
Leningradets
0
-
2
Murom
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
23/08/2020
Murom
1
-
2
Dinamo Moskwa 2
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
19/08/2020
FK Sokol Saratov
2
-
1
Murom
Puchar Rosji
15/08/2020
Kolomna
2
-
3
Murom
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
więcej
Ostatnie mecze: Murom
09/10/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Murom
1
Tver
2
03/10/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Dolgoprudny
3
Murom
1
26/09/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Murom
1
Rodina Moskwa
1
20/09/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Murom
0
Torpedo Vladimir
1
12/09/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Murom
1
FC Zenit Sankt Petersburg 2
0
06/09/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Zvezda St. Petersburg
0
Murom
0
29/08/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Leningradets
0
Murom
2
23/08/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Murom
1
Dinamo Moskwa 2
2
19/08/2020
Puchar Rosji
FK Sokol Saratov
2
Murom
1
15/08/2020
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 2
Kolomna
2
Murom
3
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin