Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol - Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3 2023/2024
26. kolejka
Dinamo Stavropol
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
21/09/2024 | 02:00
Forte Taganrog
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Dinamo Stavropol
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Forte Taganrog
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Aktualna forma
D
D
D
D
D
()
21/09/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Dinamo Stavropol
0%
1 remisów:
100%
0 zwycięstw: Forte Taganrog
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
2,00
Średnia goli na mecz
1,00
Średnia goli Dinamo Stavropol
1,00
Średnia goli Forte Taganrog
Bezpośrednie pojedynki
26/05/2024
Forte Taganrog
1
-
1
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Bezpośrednie pojedynki
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Dinamo Stavropol
1
Ostatnie mecze: Dinamo Stavropol
14/09/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
-
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/09/2024
Dinamo Stavropol
-
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/08/2024
Ałania Władykaukaz II
-
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/08/2024
Dinamo Stavropol
-
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/08/2024
Druzhba
-
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
10/08/2024
Nart Cherkessk
-
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Legion Dynamo
-
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Dinamo Stavropol
-
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/07/2024
FK Sewastopol
-
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Dinamo Stavropol
4
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Kuban Kholding
0
-
3
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Dinamo Stavropol
2
-
1
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Rostov II
1
-
1
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Dinamo Stavropol
3
-
2
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
26/05/2024
Forte Taganrog
1
-
1
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/05/2024
Dinamo Stavropol
2
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/05/2024
Dinamo Stavropol
1
-
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Rubin Yalta
0
-
2
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Dinamo Stavropol
0
-
1
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/04/2024
Angust Nazran
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/04/2024
Dinamo Stavropol
0
-
0
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
Dinamo Stavropol
1
-
3
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/03/2024
Spartak Nalchik
2
-
2
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
Dinamo Stavropol
1
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Pobeda
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/11/2023
Dinamo Stavropol
1
-
0
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/11/2023
Dinamo Machaczkała
1
-
1
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
05/11/2023
Dinamo Stavropol
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/10/2023
Ałania Władykaukaz II
1
-
1
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/10/2023
Dinamo Stavropol
1
-
2
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
21/10/2023
Spartak Nalchik
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/10/2023
Dinamo Stavropol
0
-
2
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Rubin Yalta
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
Dinamo Stavropol
0
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Kuban Kholding
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/09/2023
Biolog
0
-
0
Dinamo Stavropol
Puchar Rosji
09/09/2023
Dinamo Stavropol
0
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
FK Sewastopol
1
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
SKA Rostov
0
-
2
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Dinamo Stavropol
0
-
0
Spartak Nalchik
Puchar Rosji
19/08/2023
Dinamo Stavropol
1
-
4
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/08/2023
Druzhba
1
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/08/2023
Dinamo Stavropol
0
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/07/2023
Biolog
1
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/07/2023
Dinamo Stavropol
0
-
2
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Dinamo Stavropol
14/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
Dinamo Stavropol
07/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
Rubin Yalta
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
Dinamo Stavropol
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
Angust Nazran
17/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
Dinamo Stavropol
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Nart Cherkessk
Dinamo Stavropol
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
Dinamo Stavropol
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
Spartak Nalchik
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
Dinamo Stavropol
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
4
Pobeda
1
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Dinamo Stavropol
3
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
2
Astrakhan
1
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
1
Dinamo Stavropol
1
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
3
Dinamo Machaczkała
2
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Dinamo Stavropol
1
22/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
2
Biolog
1
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
1
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
0
Dinamo Stavropol
2
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Ałania Władykaukaz II
1
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Angust Nazran
2
Dinamo Stavropol
0
11/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Nart Cherkessk
0
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
1
Legion Dynamo
3
30/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
2
Dinamo Stavropol
2
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
1
Spartak Nalchik
2
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Dinamo Stavropol
0
15/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
1
Ałania Władykaukaz II
0
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
1
Dinamo Stavropol
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
2
Pobeda
2
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
1
Dinamo Stavropol
1
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
1
Dinamo Machaczkała
2
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
2
Dinamo Stavropol
0
07/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
SKA Rostov
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
2
Dinamo Stavropol
0
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Druzhba
0
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Dinamo Stavropol
0
13/09/2023
Puchar Rosji
Biolog
0
Dinamo Stavropol
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Biolog
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
1
Dinamo Stavropol
0
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
0
Dinamo Stavropol
2
23/08/2023
Puchar Rosji
Dinamo Stavropol
0
Spartak Nalchik
0
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
1
Rubin Yalta
4
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Dinamo Stavropol
0
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Kuban Kholding
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Dinamo Stavropol
0
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
FK Sewastopol
2
więcej
Ostatnie mecze: Forte Taganrog
14/09/2024
Forte Taganrog
-
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/09/2024
Astrakhan
-
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/08/2024
Forte Taganrog
-
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/08/2024
Dinamo Machaczkała
-
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/08/2024
Druzhba
-
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
10/08/2024
Forte Taganrog
-
Stroitel Kamensk-Shakht.
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Rubin Yalta
-
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Forte Taganrog
-
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Forte Taganrog
1
-
0
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/06/2024
Legion Dynamo
0
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Forte Taganrog
2
-
0
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Biolog
1
-
2
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Forte Taganrog
3
-
1
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Pobeda
1
-
2
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
26/05/2024
Forte Taganrog
1
-
1
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/05/2024
Forte Taganrog
2
-
2
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/05/2024
Kuban Kholding
2
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Forte Taganrog
1
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/04/2024
Forte Taganrog
4
-
0
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
1
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
Forte Taganrog
0
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/03/2024
Ałania Władykaukaz II
3
-
5
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/01/2024
Volgar Astrakhan
1
-
0
Forte Taganrog
Mecze towarzyskie - Kluby
11/11/2023
Forte Taganrog
2
-
0
Rodina Moskwa II
FNL 2 - Dywizja A Silver
05/11/2023
Avangard Kursk
1
-
1
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja A Silver
01/11/2023
Forte Taganrog
0
-
2
SKA-Chabarowsk
Puchar Rosji
28/10/2023
Forte Taganrog
4
-
2
Czertanowo Moskwa
FNL 2 - Dywizja A Silver
21/10/2023
Forte Taganrog
1
-
0
Tekstilshchik
FNL 2 - Dywizja A Silver
18/10/2023
FK Neftekhimik
0
-
2
Forte Taganrog
Puchar Rosji
14/10/2023
Metallurg Lipetsk
1
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja A Silver
07/10/2023
Forte Taganrog
3
-
1
Amkar Perm
FNL 2 - Dywizja A Silver
27/09/2023
Forte Taganrog
1
-
0
Dinamo Machaczkała U19
Puchar Rosji
13/09/2023
Forte Taganrog
1
-
1
Salyut-Belgorod
Puchar Rosji
23/08/2023
Metallurg Lipetsk
1
-
1
Forte Taganrog
Puchar Rosji
więcej
Ostatnie mecze: Forte Taganrog
14/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
Kuban Kholding
07/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
Forte Taganrog
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
Rostov II
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
Forte Taganrog
14/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
Forte Taganrog
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
Stroitel Kamensk-Shakht.
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
Forte Taganrog
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
Ałania Władykaukaz II
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Nart Cherkessk
0
24/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
0
Forte Taganrog
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
2
Spartak Nalchik
0
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Forte Taganrog
2
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
3
FK Sewastopol
1
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Forte Taganrog
2
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Dinamo Stavropol
1
22/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
2
Angust Nazran
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Forte Taganrog
0
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
1
Astrakhan
0
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
4
Dinamo Machaczkała
0
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
1
Forte Taganrog
0
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
0
Rubin Yalta
1
30/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Forte Taganrog
5
18/01/2024
Mecze towarzyskie - Kluby
Volgar Astrakhan
1
Forte Taganrog
0
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Forte Taganrog
2
Rodina Moskwa II
0
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Avangard Kursk
1
Forte Taganrog
1
01/11/2023
Puchar Rosji
Forte Taganrog
0
SKA-Chabarowsk
2
28/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Forte Taganrog
4
Czertanowo Moskwa
2
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Forte Taganrog
1
Tekstilshchik
0
18/10/2023
Puchar Rosji
FK Neftekhimik
0
Forte Taganrog
2
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Metallurg Lipetsk
1
Forte Taganrog
0
07/10/2023
FNL 2 - Dywizja A Silver
Forte Taganrog
3
Amkar Perm
1
27/09/2023
Puchar Rosji
Forte Taganrog
1
Dinamo Machaczkała U19
0
13/09/2023
Puchar Rosji
Forte Taganrog
1
Salyut-Belgorod
1
23/08/2023
Puchar Rosji
Metallurg Lipetsk
1
Forte Taganrog
1
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin