Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
1. SNL
Radomlje - Aluminij
1. SNL 2021/2022
12. kolejka
Radomlje
Aktualna forma
W
L
L
L
L
Koniec
2 - 2
(do przerwy 0 - 1)
Športni Park (Domžale)
01/10/2021 | 20:15
Aluminij
Aktualna forma
L
W
L
W
L
Radomlje
Koniec
2 - 2
(do przerwy 0 - 1)
Aluminij
Aktualna forma
W
L
L
L
L
Aktualna forma
L
W
L
W
L
Športni Park (Domžale)
01/10/2021 | 20:15
25'
0 - 0
Marko Brest
Emir Azemović
33'
Andrej Pogačar
Gedeon Guzina
0 - 0
38'
0 - 0
Nik Marinšek
40'
0 - 1
Roko Prša
46'
Sandi Nuhanović
Ivan Šarić
0 - 1
47'
0 - 2
Armin Đerlek
53'
Saša Varga
1 - 2
56'
Luka Guček
2 - 2
78'
Ž. Nikolić
Oliver Kregar
2 - 2
78'
Rok Jazbec
Marko Žulj
2 - 2
84'
2 - 2
T. Dodlek
Nik Marinšek
89'
Jaka Ihbeisheh
Gal Primc
2 - 2
90'
2 - 2
R. Prsa
Aktualności: 1. SNL
Pary III rundy eliminacji Ligi Europy [OFICJALNIE]
01/08
OFICJALNIE: Albert Riera wrócił na ławkę trenerską obecnego mistrza Słowenii
29/07
Karol Borys zadebiutował w nowej drużynie. Dobra zaliczka w eliminacjach Ligi Konferencji
26/07
OFICJALNIE: Wisła Kraków i Jagiellonia Białystok poznały potencjalnych rywali w III rundzie eliminacji Ligi Europy
22/07
OFICJALNIE: Dario Vizinger znalazł nowy klub
17/07
OFICJALNIE: Inter Mediolan sprowadził utalentowanego piłkarza
08/07
Te transfery mogliście przegapić. 31 interesujących operacji zrealizowanych w lipcu
06/07
OFICJALNIE: Sensacyjny transfer Karola Borysa
29/06
Pokaż więcej
Składy drużyn
Darko Marjanovič
Zvonimir Blaić
Gal Primc
Luka Guček
Marko Žulj
Mark Zabukovnik
Oliver Kregar
Saša Varga
Marko Božić
Ivan Šarić
Gedeon Guzina
Luka Janžekovič
Klemen Bolha
R. Pušaver
Emir Azemović
Aljaž Ploj
Armin Đerlek
Tilen Pečnik
Chinwendu Johan Nkama
Nik Marinšek
Rok Kidrič
Roko Prša
rezerwowi
rezerwowi
Andrej Pogačar
Sandi Nuhanović
Ž. Nikolić
Rok Jazbec
Jaka Ihbeisheh
David Šugić
Gašper Petek
Nik Fortuna
Rok Štorman
Marko Brest
T. Dodlek
Jaka Bizjak
Martin Jarc
Haris Kadrić
Žan Vidovič
Tibor Knaus
Nejc Medved
K. Kozjak
trener:
R. Hanžič
trener:
O. Drobne
Skład: Radomlje
Darko Marjanovič
Zvonimir Blaić
Gal Primc
Luka Guček
Marko Žulj
Mark Zabukovnik
Oliver Kregar
Saša Varga
Marko Božić
Ivan Šarić
Gedeon Guzina
rezerwowi
Andrej Pogačar
Sandi Nuhanović
Ž. Nikolić
Rok Jazbec
Jaka Ihbeisheh
David Šugić
Gašper Petek
Nik Fortuna
Rok Štorman
trener:
R. Hanžič
Skład: Aluminij
Luka Janžekovič
Klemen Bolha
R. Pušaver
Emir Azemović
Aljaž Ploj
Armin Đerlek
Tilen Pečnik
Chinwendu Johan Nkama
Nik Marinšek
Rok Kidrič
Roko Prša
rezerwowi
Marko Brest
T. Dodlek
Jaka Bizjak
Martin Jarc
Haris Kadrić
Žan Vidovič
Tibor Knaus
Nejc Medved
K. Kozjak
trener:
O. Drobne
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
1 zwycięstw: Radomlje
100%
0 remisów:
0%
0 zwycięstw: Aluminij
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
2,00
Średnia goli na mecz
2,00
Średnia goli Radomlje
0,00
Średnia goli Aluminij
Tabela 1. SNL
1
NK Olimpija Lublana
2
6
2
NŠ Mura
2
6
3
Celje
1
3
4
Bravo
2
3
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
30/07/2021
Aluminij
0
-
2
Radomlje
1. SNL
Bezpośrednie pojedynki
30/07/2021
1. SNL
Aluminij
0
Radomlje
2
Ostatnie mecze: Radomlje
25/09/2021
NK Olimpija Lublana
2
-
3
Radomlje
1. SNL
22/09/2021
Radomlje
0
-
2
Bravo
1. SNL
18/09/2021
NK Domzale
2
-
0
Radomlje
1. SNL
15/09/2021
Radomlje
2
-
1
Krka
Puchar Słowenii
12/09/2021
Radomlje
1
-
4
Koper
1. SNL
03/09/2021
NŠ Mura
4
-
2
Radomlje
1. SNL
27/08/2021
Celje
2
-
0
Radomlje
1. SNL
21/08/2021
Radomlje
0
-
1
Tabor Sežana
1. SNL
07/08/2021
Radomlje
1
-
2
NK Maribor
1. SNL
30/07/2021
Aluminij
0
-
2
Radomlje
1. SNL
25/07/2021
Radomlje
1
-
1
NK Olimpija Lublana
1. SNL
16/07/2021
Bravo
0
-
0
Radomlje
1. SNL
27/06/2021
Radomlje
0
-
1
FK Čukarički
Towarzyskie
23/06/2021
Radomlje
2
-
2
Bravo
Towarzyskie
18/06/2021
Radomlje
1
-
1
NK Domzale
Towarzyskie
22/05/2021
Radomlje
0
-
1
Dob
2. SNL
19/05/2021
Krka
2
-
1
Radomlje
2. SNL
15/05/2021
Radomlje
-
Beltinci
2. SNL
15/05/2021
Radomlje
2
-
0
Brežice
2. SNL
09/05/2021
Fužinar
-
Radomlje
2. SNL
08/05/2021
NK Nafta Lendava
1
-
0
Radomlje
2. SNL
05/05/2021
Radomlje
5
-
2
Bilje
2. SNL
02/05/2021
Radomlje
-
Primorje
2. SNL
01/05/2021
Triglav
0
-
1
Radomlje
2. SNL
27/04/2021
Celje
2
-
0
Radomlje
Puchar Słowenii
25/04/2021
NK Nafta Lendava
-
Radomlje
2. SNL
24/04/2021
Radomlje
3
-
0
NK Rudar Velenje
2. SNL
21/04/2021
Radomlje
-
NŠ Drava
2. SNL
20/04/2021
Radomlje
1
-
1
Krka
2. SNL
18/04/2021
Brda Dobrovo
-
Radomlje
2. SNL
11/04/2021
Radomlje
-
Triglav
2. SNL
03/04/2021
NK Rudar Velenje
-
Radomlje
2. SNL
31/03/2021
Radomlje
-
Krško
2. SNL
28/03/2021
Radomlje
-
Dekani
2. SNL
27/03/2021
Beltinci
0
-
2
Radomlje
2. SNL
21/03/2021
Dob
-
Radomlje
2. SNL
20/03/2021
Radomlje
1
-
1
Fužinar
2. SNL
14/03/2021
Radomlje
-
Brežice
2. SNL
10/03/2021
Šmartno
-
Radomlje
2. SNL
07/03/2021
Radomlje
-
Bilje
2. SNL
21/10/2020
Radomlje
3
-
2
Tabor Sežana
Puchar Słowenii
17/10/2020
Primorje
1
-
4
Radomlje
2. SNL
10/10/2020
Radomlje
3
-
1
NK Nafta Lendava
2. SNL
04/10/2020
NŠ Drava
1
-
4
Radomlje
2. SNL
26/09/2020
Radomlje
2
-
1
Brda Dobrovo
2. SNL
19/09/2020
Triglav
0
-
4
Radomlje
2. SNL
16/09/2020
Radomlje
2
-
0
NK Rudar Velenje
2. SNL
12/09/2020
Krško
2
-
5
Radomlje
2. SNL
06/09/2020
Dekani
0
-
1
Radomlje
2. SNL
02/09/2020
Mons Claudius
0
-
8
Radomlje
Puchar Słowenii
29/08/2020
Radomlje
3
-
1
Dob
2. SNL
22/08/2020
Brežice
1
-
3
Radomlje
2. SNL
15/08/2020
Radomlje
0
-
1
Šmartno
2. SNL
12/08/2020
Bilje
0
-
4
Radomlje
2. SNL
02/08/2020
Celje
4
-
0
Radomlje
Towarzyskie
25/07/2020
Radomlje
0
-
4
Budafoki LC
Towarzyskie
18/07/2020
Radomlje
0
-
4
MTK Budapest
Towarzyskie
10/06/2020
Radomlje
2
-
2
NK Nafta Lendava
Puchar Słowenii
16/05/2020
Radomlje
-
NK Nafta Lendava
2. SNL
09/05/2020
Bilje
-
Radomlje
2. SNL
02/05/2020
Radomlje
-
Gorica
2. SNL
26/04/2020
Dob
-
Radomlje
2. SNL
19/04/2020
Radomlje
-
Brda Dobrovo
2. SNL
11/04/2020
NŠ Drava
-
Radomlje
2. SNL
05/04/2020
Radomlje
-
Krka
2. SNL
28/03/2020
Koper
-
Radomlje
2. SNL
22/03/2020
Radomlje
-
Dekani
2. SNL
14/03/2020
Dravograd
-
Radomlje
2. SNL
07/03/2020
Radomlje
1
-
1
Fužinar
2. SNL
23/11/2019
Beltinci
0
-
3
Radomlje
2. SNL
16/11/2019
Radomlje
5
-
0
NK Rogaška
2. SNL
09/11/2019
Brežice
1
-
1
Radomlje
2. SNL
03/11/2019
Radomlje
3
-
1
Krško
2. SNL
29/10/2019
Radomlje
0
-
0
Celje
Puchar Słowenii
26/10/2019
NK Nafta Lendava
4
-
0
Radomlje
2. SNL
22/10/2019
Celje
1
-
1
Radomlje
Puchar Słowenii
19/10/2019
Radomlje
1
-
2
Bilje
2. SNL
12/10/2019
Gorica
2
-
1
Radomlje
2. SNL
05/10/2019
Radomlje
2
-
2
Dob
2. SNL
29/09/2019
Brda Dobrovo
0
-
3
Radomlje
2. SNL
25/09/2019
Radomlje
3
-
2
NŠ Drava
2. SNL
21/09/2019
Krka
1
-
3
Radomlje
2. SNL
15/09/2019
Radomlje
0
-
2
Koper
2. SNL
11/09/2019
Radomlje
3
-
2
Gorica
Puchar Słowenii
07/09/2019
Dekani
1
-
3
Radomlje
2. SNL
01/09/2019
Radomlje
6
-
1
Dravograd
2. SNL
24/08/2019
Fužinar
0
-
2
Radomlje
2. SNL
17/08/2019
Radomlje
4
-
0
Beltinci
2. SNL
14/08/2019
Dobrovce
0
-
10
Radomlje
Puchar Słowenii
10/08/2019
NK Rogaška
0
-
2
Radomlje
2. SNL
03/08/2019
Radomlje
2
-
0
Brežice
2. SNL
27/07/2019
Krško
3
-
3
Radomlje
2. SNL
26/05/2019
Dob
3
-
3
Radomlje
2. SNL
18/05/2019
Radomlje
3
-
1
NK Rogaška
2. SNL
15/05/2019
Bilje
5
-
2
Radomlje
2. SNL
11/05/2019
Radomlje
2
-
1
Brežice
2. SNL
04/05/2019
Fužinar
0
-
2
Radomlje
2. SNL
28/04/2019
Radomlje
3
-
2
Bravo
2. SNL
20/04/2019
Ankaran Hrvatini
0
-
1
Radomlje
2. SNL
12/04/2019
Radomlje
3
-
1
NŠ Drava
2. SNL
07/04/2019
Beltinci
2
-
0
Radomlje
2. SNL
31/03/2019
Radomlje
1
-
2
Brda Dobrovo
2. SNL
23/03/2019
Dekani
2
-
2
Radomlje
2. SNL
16/03/2019
Radomlje
0
-
3
Tabor Sežana
2. SNL
09/03/2019
Radomlje
5
-
1
Ilirija
2. SNL
24/11/2018
Krka
2
-
3
Radomlje
2. SNL
18/11/2018
Radomlje
0
-
2
NK Nafta Lendava
2. SNL
10/11/2018
Radomlje
3
-
1
Dob
2. SNL
03/11/2018
NK Rogaška
0
-
5
Radomlje
2. SNL
31/10/2018
Radomlje
6
-
0
Bilje
2. SNL
24/10/2018
Bravo
1
-
2
Radomlje
2. SNL
20/10/2018
Brežice
1
-
4
Radomlje
2. SNL
14/10/2018
Radomlje
1
-
1
Fužinar
2. SNL
29/09/2018
Radomlje
4
-
0
Ankaran Hrvatini
2. SNL
24/09/2018
NŠ Drava
0
-
2
Radomlje
2. SNL
15/09/2018
Radomlje
4
-
1
Beltinci
2. SNL
09/09/2018
Brda Dobrovo
1
-
3
Radomlje
2. SNL
05/09/2018
Radomlje
5
-
1
Dekani
2. SNL
25/08/2018
Tabor Sežana
1
-
0
Radomlje
2. SNL
19/08/2018
Ilirija
1
-
1
Radomlje
2. SNL
11/08/2018
Radomlje
1
-
1
Krka
2. SNL
04/08/2018
NK Nafta Lendava
1
-
0
Radomlje
2. SNL
więcej
Ostatnie mecze: Radomlje
25/09/2021
1. SNL
NK Olimpija Lublana
2
Radomlje
3
22/09/2021
1. SNL
Radomlje
0
Bravo
2
18/09/2021
1. SNL
NK Domzale
2
Radomlje
0
15/09/2021
Puchar Słowenii
Radomlje
2
Krka
1
12/09/2021
1. SNL
Radomlje
1
Koper
4
03/09/2021
1. SNL
NŠ Mura
4
Radomlje
2
27/08/2021
1. SNL
Celje
2
Radomlje
0
21/08/2021
1. SNL
Radomlje
0
Tabor Sežana
1
07/08/2021
1. SNL
Radomlje
1
NK Maribor
2
30/07/2021
1. SNL
Aluminij
0
Radomlje
2
25/07/2021
1. SNL
Radomlje
1
NK Olimpija Lublana
1
16/07/2021
1. SNL
Bravo
0
Radomlje
0
27/06/2021
Towarzyskie
Radomlje
0
FK Čukarički
1
23/06/2021
Towarzyskie
Radomlje
2
Bravo
2
18/06/2021
Towarzyskie
Radomlje
1
NK Domzale
1
22/05/2021
2. SNL
Radomlje
0
Dob
1
19/05/2021
2. SNL
Krka
2
Radomlje
1
15/05/2021
2. SNL
Radomlje
Beltinci
15/05/2021
2. SNL
Radomlje
2
Brežice
0
09/05/2021
2. SNL
Fužinar
Radomlje
08/05/2021
2. SNL
NK Nafta Lendava
1
Radomlje
0
05/05/2021
2. SNL
Radomlje
5
Bilje
2
02/05/2021
2. SNL
Radomlje
Primorje
01/05/2021
2. SNL
Triglav
0
Radomlje
1
27/04/2021
Puchar Słowenii
Celje
2
Radomlje
0
25/04/2021
2. SNL
NK Nafta Lendava
Radomlje
24/04/2021
2. SNL
Radomlje
3
NK Rudar Velenje
0
21/04/2021
2. SNL
Radomlje
NŠ Drava
20/04/2021
2. SNL
Radomlje
1
Krka
1
18/04/2021
2. SNL
Brda Dobrovo
Radomlje
11/04/2021
2. SNL
Radomlje
Triglav
03/04/2021
2. SNL
NK Rudar Velenje
Radomlje
31/03/2021
2. SNL
Radomlje
Krško
28/03/2021
2. SNL
Radomlje
Dekani
27/03/2021
2. SNL
Beltinci
0
Radomlje
2
21/03/2021
2. SNL
Dob
Radomlje
20/03/2021
2. SNL
Radomlje
1
Fužinar
1
14/03/2021
2. SNL
Radomlje
Brežice
10/03/2021
2. SNL
Šmartno
Radomlje
07/03/2021
2. SNL
Radomlje
Bilje
21/10/2020
Puchar Słowenii
Radomlje
3
Tabor Sežana
2
17/10/2020
2. SNL
Primorje
1
Radomlje
4
10/10/2020
2. SNL
Radomlje
3
NK Nafta Lendava
1
04/10/2020
2. SNL
NŠ Drava
1
Radomlje
4
26/09/2020
2. SNL
Radomlje
2
Brda Dobrovo
1
19/09/2020
2. SNL
Triglav
0
Radomlje
4
16/09/2020
2. SNL
Radomlje
2
NK Rudar Velenje
0
12/09/2020
2. SNL
Krško
2
Radomlje
5
06/09/2020
2. SNL
Dekani
0
Radomlje
1
02/09/2020
Puchar Słowenii
Mons Claudius
0
Radomlje
8
29/08/2020
2. SNL
Radomlje
3
Dob
1
22/08/2020
2. SNL
Brežice
1
Radomlje
3
15/08/2020
2. SNL
Radomlje
0
Šmartno
1
12/08/2020
2. SNL
Bilje
0
Radomlje
4
02/08/2020
Towarzyskie
Celje
4
Radomlje
0
25/07/2020
Towarzyskie
Radomlje
0
Budafoki LC
4
18/07/2020
Towarzyskie
Radomlje
0
MTK Budapest
4
10/06/2020
Puchar Słowenii
Radomlje
2
NK Nafta Lendava
2
16/05/2020
2. SNL
Radomlje
NK Nafta Lendava
09/05/2020
2. SNL
Bilje
Radomlje
02/05/2020
2. SNL
Radomlje
Gorica
26/04/2020
2. SNL
Dob
Radomlje
19/04/2020
2. SNL
Radomlje
Brda Dobrovo
11/04/2020
2. SNL
NŠ Drava
Radomlje
05/04/2020
2. SNL
Radomlje
Krka
28/03/2020
2. SNL
Koper
Radomlje
22/03/2020
2. SNL
Radomlje
Dekani
14/03/2020
2. SNL
Dravograd
Radomlje
07/03/2020
2. SNL
Radomlje
1
Fužinar
1
23/11/2019
2. SNL
Beltinci
0
Radomlje
3
16/11/2019
2. SNL
Radomlje
5
NK Rogaška
0
09/11/2019
2. SNL
Brežice
1
Radomlje
1
03/11/2019
2. SNL
Radomlje
3
Krško
1
29/10/2019
Puchar Słowenii
Radomlje
0
Celje
0
26/10/2019
2. SNL
NK Nafta Lendava
4
Radomlje
0
22/10/2019
Puchar Słowenii
Celje
1
Radomlje
1
19/10/2019
2. SNL
Radomlje
1
Bilje
2
12/10/2019
2. SNL
Gorica
2
Radomlje
1
05/10/2019
2. SNL
Radomlje
2
Dob
2
29/09/2019
2. SNL
Brda Dobrovo
0
Radomlje
3
25/09/2019
2. SNL
Radomlje
3
NŠ Drava
2
21/09/2019
2. SNL
Krka
1
Radomlje
3
15/09/2019
2. SNL
Radomlje
0
Koper
2
11/09/2019
Puchar Słowenii
Radomlje
3
Gorica
2
07/09/2019
2. SNL
Dekani
1
Radomlje
3
01/09/2019
2. SNL
Radomlje
6
Dravograd
1
24/08/2019
2. SNL
Fužinar
0
Radomlje
2
17/08/2019
2. SNL
Radomlje
4
Beltinci
0
14/08/2019
Puchar Słowenii
Dobrovce
0
Radomlje
10
10/08/2019
2. SNL
NK Rogaška
0
Radomlje
2
03/08/2019
2. SNL
Radomlje
2
Brežice
0
27/07/2019
2. SNL
Krško
3
Radomlje
3
26/05/2019
2. SNL
Dob
3
Radomlje
3
18/05/2019
2. SNL
Radomlje
3
NK Rogaška
1
15/05/2019
2. SNL
Bilje
5
Radomlje
2
11/05/2019
2. SNL
Radomlje
2
Brežice
1
04/05/2019
2. SNL
Fužinar
0
Radomlje
2
28/04/2019
2. SNL
Radomlje
3
Bravo
2
20/04/2019
2. SNL
Ankaran Hrvatini
0
Radomlje
1
12/04/2019
2. SNL
Radomlje
3
NŠ Drava
1
07/04/2019
2. SNL
Beltinci
2
Radomlje
0
31/03/2019
2. SNL
Radomlje
1
Brda Dobrovo
2
23/03/2019
2. SNL
Dekani
2
Radomlje
2
16/03/2019
2. SNL
Radomlje
0
Tabor Sežana
3
09/03/2019
2. SNL
Radomlje
5
Ilirija
1
24/11/2018
2. SNL
Krka
2
Radomlje
3
18/11/2018
2. SNL
Radomlje
0
NK Nafta Lendava
2
10/11/2018
2. SNL
Radomlje
3
Dob
1
03/11/2018
2. SNL
NK Rogaška
0
Radomlje
5
31/10/2018
2. SNL
Radomlje
6
Bilje
0
24/10/2018
2. SNL
Bravo
1
Radomlje
2
20/10/2018
2. SNL
Brežice
1
Radomlje
4
14/10/2018
2. SNL
Radomlje
1
Fužinar
1
29/09/2018
2. SNL
Radomlje
4
Ankaran Hrvatini
0
24/09/2018
2. SNL
NŠ Drava
0
Radomlje
2
15/09/2018
2. SNL
Radomlje
4
Beltinci
1
09/09/2018
2. SNL
Brda Dobrovo
1
Radomlje
3
05/09/2018
2. SNL
Radomlje
5
Dekani
1
25/08/2018
2. SNL
Tabor Sežana
1
Radomlje
0
19/08/2018
2. SNL
Ilirija
1
Radomlje
1
11/08/2018
2. SNL
Radomlje
1
Krka
1
04/08/2018
2. SNL
NK Nafta Lendava
1
Radomlje
0
więcej
Ostatnie mecze: Aluminij
26/09/2021
Aluminij
0
-
1
Bravo
1. SNL
23/09/2021
Koper
1
-
3
Aluminij
1. SNL
19/09/2021
Tabor Sežana
4
-
0
Aluminij
1. SNL
16/09/2021
Aluminij
1
-
2
Koper
Puchar Słowenii
12/09/2021
Aluminij
3
-
0
NK Maribor
1. SNL
04/09/2021
Aluminij
2
-
0
NK Domzale
Towarzyskie
29/08/2021
NK Olimpija Lublana
3
-
1
Aluminij
1. SNL
20/08/2021
Aluminij
0
-
1
NK Domzale
1. SNL
13/08/2021
Celje
0
-
0
Aluminij
1. SNL
08/08/2021
Aluminij
1
-
1
NŠ Mura
1. SNL
30/07/2021
Aluminij
0
-
2
Radomlje
1. SNL
27/07/2021
Aluminij
1
-
0
Cirkulane
Towarzyskie
24/07/2021
Bravo
0
-
0
Aluminij
1. SNL
17/07/2021
Aluminij
0
-
0
Koper
1. SNL
10/07/2021
NK Slaven Belupo
3
-
1
Aluminij
Towarzyskie
09/07/2021
Aluminij
4
-
1
NK Rogaška
Towarzyskie
03/07/2021
Aluminij
1
-
2
Uta Arad
Towarzyskie
30/06/2021
Aluminij
2
-
3
NK Nafta Lendava
Towarzyskie
26/06/2021
SKN ST. Polten
0
-
2
Aluminij
Towarzyskie
25/06/2021
Aluminij
0
-
1
Puskás Akadémia FC
Towarzyskie
19/06/2021
Aluminij
3
-
0
Šampion Celje
Towarzyskie
22/05/2021
NK Domzale
1
-
1
Aluminij
1. SNL
18/05/2021
Aluminij
3
-
0
Bravo
1. SNL
15/05/2021
Aluminij
0
-
0
NŠ Mura
1. SNL
09/05/2021
Koper
0
-
3
Aluminij
1. SNL
06/05/2021
Aluminij
2
-
0
Gorica
1. SNL
02/05/2021
NK Olimpija Lublana
2
-
2
Aluminij
1. SNL
25/04/2021
Aluminij
0
-
2
Tabor Sežana
1. SNL
20/04/2021
Celje
0
-
1
Aluminij
1. SNL
16/04/2021
Aluminij
0
-
0
NK Maribor
1. SNL
13/03/2021
Aluminij
1
-
0
NK Domzale
1. SNL
10/03/2021
Bravo
0
-
1
Aluminij
1. SNL
06/03/2021
NŠ Mura
2
-
0
Aluminij
1. SNL
01/03/2021
Aluminij
0
-
1
Koper
1. SNL
25/02/2021
Gorica
0
-
0
Aluminij
1. SNL
21/02/2021
Aluminij
0
-
0
NK Olimpija Lublana
1. SNL
17/02/2021
Aluminij
1
-
0
Celje
1. SNL
14/02/2021
Tabor Sežana
1
-
1
Aluminij
1. SNL
20/12/2020
NK Maribor
2
-
2
Aluminij
1. SNL
16/12/2020
NK Domzale
2
-
1
Aluminij
1. SNL
12/12/2020
Aluminij
1
-
1
Bravo
1. SNL
05/12/2020
Aluminij
1
-
2
NŠ Mura
1. SNL
02/12/2020
Koper
1
-
0
Aluminij
1. SNL
29/11/2020
Aluminij
2
-
1
Gorica
1. SNL
26/11/2020
NK Olimpija Lublana
3
-
0
Aluminij
1. SNL
22/11/2020
Aluminij
0
-
0
Tabor Sežana
1. SNL
14/11/2020
Aluminij
1
-
2
NK Domzale
1. SNL
06/11/2020
Celje
4
-
0
Aluminij
1. SNL
02/11/2020
Aluminij
1
-
3
NK Maribor
1. SNL
25/10/2020
Bravo
1
-
1
Aluminij
1. SNL
21/10/2020
Koper
3
-
1
Aluminij
Puchar Słowenii
18/10/2020
NŠ Mura
1
-
2
Aluminij
1. SNL
13/10/2020
Aluminij
1
-
1
Koper
1. SNL
26/09/2020
Gorica
2
-
0
Aluminij
1. SNL
20/09/2020
Aluminij
1
-
0
NK Olimpija Lublana
1. SNL
13/09/2020
Tabor Sežana
3
-
1
Aluminij
1. SNL
02/09/2020
Adria
0
-
2
Aluminij
Puchar Słowenii
29/08/2020
Aluminij
0
-
0
Celje
1. SNL
23/08/2020
NK Maribor
3
-
0
Aluminij
1. SNL
07/08/2020
Aluminij
-
Videm
Towarzyskie
04/08/2020
Aluminij
1
-
0
NK Rogaška
Towarzyskie
04/08/2020
Aluminij
2
-
3
Fužinar
Towarzyskie
22/07/2020
Aluminij
1
-
4
NK Maribor
1. SNL
19/07/2020
NŠ Mura
1
-
1
Aluminij
1. SNL
16/07/2020
Aluminij
2
-
5
NK Domzale
1. SNL
12/07/2020
NK Olimpija Lublana
0
-
1
Aluminij
1. SNL
08/07/2020
Aluminij
1
-
2
Bravo
1. SNL
04/07/2020
NK Rudar Velenje
1
-
3
Aluminij
1. SNL
27/06/2020
Aluminij
0
-
2
Celje
1. SNL
21/06/2020
Triglav
1
-
4
Aluminij
1. SNL
17/06/2020
Aluminij
0
-
2
Tabor Sežana
1. SNL
14/06/2020
NK Maribor
3
-
0
Aluminij
1. SNL
09/06/2020
Aluminij
0
-
4
NŠ Mura
Puchar Słowenii
05/06/2020
Aluminij
1
-
3
NŠ Mura
1. SNL
29/05/2020
Aluminij
0
-
1
NK Domzale
Towarzyskie
23/05/2020
NK Olimpija Lublana
1
-
0
Aluminij
Towarzyskie
07/03/2020
NK Domzale
1
-
3
Aluminij
1. SNL
03/03/2020
Aluminij
1
-
2
NK Olimpija Lublana
1. SNL
29/02/2020
Bravo
0
-
0
Aluminij
1. SNL
25/02/2020
Aluminij
1
-
0
NK Rudar Velenje
1. SNL
22/02/2020
Celje
2
-
0
Aluminij
1. SNL
04/12/2019
Aluminij
8
-
1
Triglav
1. SNL
30/11/2019
Tabor Sežana
1
-
1
Aluminij
1. SNL
24/11/2019
Aluminij
0
-
2
NK Maribor
1. SNL
10/11/2019
NŠ Mura
2
-
4
Aluminij
1. SNL
03/11/2019
Aluminij
4
-
2
NK Domzale
1. SNL
29/10/2019
Koper
3
-
2
Aluminij
Puchar Słowenii
26/10/2019
NK Olimpija Lublana
3
-
1
Aluminij
1. SNL
20/10/2019
Aluminij
5
-
1
Bravo
1. SNL
16/10/2019
Aluminij
1
-
0
Koper
Puchar Słowenii
06/10/2019
NK Rudar Velenje
1
-
2
Aluminij
1. SNL
30/09/2019
Aluminij
0
-
0
Celje
1. SNL
26/09/2019
Triglav
1
-
0
Aluminij
1. SNL
21/09/2019
Aluminij
3
-
0
Tabor Sežana
1. SNL
18/09/2019
Aluminij
1
-
0
Tabor Sežana
Puchar Słowenii
14/09/2019
NK Maribor
2
-
1
Aluminij
1. SNL
31/08/2019
Aluminij
2
-
0
NŠ Mura
1. SNL
26/08/2019
NK Domzale
1
-
1
Aluminij
1. SNL
18/08/2019
Aluminij
1
-
0
NK Olimpija Lublana
1. SNL
14/08/2019
Odranci
1
-
3
Aluminij
Puchar Słowenii
09/08/2019
Bravo
0
-
1
Aluminij
1. SNL
03/08/2019
Aluminij
1
-
1
NK Rudar Velenje
1. SNL
26/07/2019
Celje
0
-
0
Aluminij
1. SNL
19/07/2019
Aluminij
2
-
1
Triglav
1. SNL
13/07/2019
Tabor Sežana
0
-
2
Aluminij
1. SNL
25/05/2019
Aluminij
1
-
0
NK Olimpija Lublana
1. SNL
22/05/2019
Gorica
0
-
0
Aluminij
1. SNL
19/05/2019
Krško
1
-
3
Aluminij
1. SNL
15/05/2019
Aluminij
0
-
1
NŠ Mura
1. SNL
10/05/2019
NK Rudar Velenje
3
-
0
Aluminij
1. SNL
04/05/2019
Aluminij
0
-
3
NK Domzale
1. SNL
01/05/2019
NK Maribor
1
-
1
Aluminij
1. SNL
27/04/2019
Aluminij
2
-
1
Triglav
1. SNL
19/04/2019
Celje
1
-
0
Aluminij
1. SNL
14/04/2019
NK Olimpija Lublana
2
-
0
Aluminij
1. SNL
11/04/2019
Aluminij
3
-
1
Gorica
1. SNL
07/04/2019
Aluminij
1
-
1
Krško
1. SNL
31/03/2019
NŠ Mura
3
-
0
Aluminij
1. SNL
17/03/2019
Aluminij
4
-
0
NK Rudar Velenje
1. SNL
10/03/2019
NK Domzale
3
-
0
Aluminij
1. SNL
03/03/2019
Aluminij
0
-
1
NK Maribor
1. SNL
24/02/2019
Triglav
3
-
0
Aluminij
1. SNL
09/12/2018
Aluminij
4
-
1
Celje
1. SNL
01/12/2018
Aluminij
6
-
2
NK Olimpija Lublana
1. SNL
25/11/2018
Gorica
0
-
1
Aluminij
1. SNL
11/11/2018
Krško
1
-
3
Aluminij
1. SNL
04/11/2018
Aluminij
0
-
2
NŠ Mura
1. SNL
28/10/2018
NK Rudar Velenje
3
-
2
Aluminij
1. SNL
20/10/2018
Aluminij
0
-
0
NK Domzale
1. SNL
06/10/2018
NK Maribor
2
-
1
Aluminij
1. SNL
01/10/2018
Aluminij
2
-
0
Triglav
1. SNL
27/09/2018
Celje
1
-
1
Aluminij
1. SNL
23/09/2018
NK Olimpija Lublana
3
-
1
Aluminij
1. SNL
15/09/2018
Aluminij
0
-
0
Gorica
1. SNL
31/08/2018
Aluminij
1
-
0
Krško
1. SNL
26/08/2018
NŠ Mura
3
-
2
Aluminij
1. SNL
18/08/2018
Aluminij
3
-
0
NK Rudar Velenje
1. SNL
12/08/2018
NK Domzale
3
-
1
Aluminij
1. SNL
05/08/2018
Aluminij
2
-
5
NK Maribor
1. SNL
28/07/2018
Triglav
1
-
3
Aluminij
1. SNL
20/07/2018
Aluminij
2
-
1
Celje
1. SNL
więcej
Ostatnie mecze: Aluminij
26/09/2021
1. SNL
Aluminij
0
Bravo
1
23/09/2021
1. SNL
Koper
1
Aluminij
3
19/09/2021
1. SNL
Tabor Sežana
4
Aluminij
0
16/09/2021
Puchar Słowenii
Aluminij
1
Koper
2
12/09/2021
1. SNL
Aluminij
3
NK Maribor
0
04/09/2021
Towarzyskie
Aluminij
2
NK Domzale
0
29/08/2021
1. SNL
NK Olimpija Lublana
3
Aluminij
1
20/08/2021
1. SNL
Aluminij
0
NK Domzale
1
13/08/2021
1. SNL
Celje
0
Aluminij
0
08/08/2021
1. SNL
Aluminij
1
NŠ Mura
1
30/07/2021
1. SNL
Aluminij
0
Radomlje
2
27/07/2021
Towarzyskie
Aluminij
1
Cirkulane
0
24/07/2021
1. SNL
Bravo
0
Aluminij
0
17/07/2021
1. SNL
Aluminij
0
Koper
0
10/07/2021
Towarzyskie
NK Slaven Belupo
3
Aluminij
1
09/07/2021
Towarzyskie
Aluminij
4
NK Rogaška
1
03/07/2021
Towarzyskie
Aluminij
1
Uta Arad
2
30/06/2021
Towarzyskie
Aluminij
2
NK Nafta Lendava
3
26/06/2021
Towarzyskie
SKN ST. Polten
0
Aluminij
2
25/06/2021
Towarzyskie
Aluminij
0
Puskás Akadémia FC
1
19/06/2021
Towarzyskie
Aluminij
3
Šampion Celje
0
22/05/2021
1. SNL
NK Domzale
1
Aluminij
1
18/05/2021
1. SNL
Aluminij
3
Bravo
0
15/05/2021
1. SNL
Aluminij
0
NŠ Mura
0
09/05/2021
1. SNL
Koper
0
Aluminij
3
06/05/2021
1. SNL
Aluminij
2
Gorica
0
02/05/2021
1. SNL
NK Olimpija Lublana
2
Aluminij
2
25/04/2021
1. SNL
Aluminij
0
Tabor Sežana
2
20/04/2021
1. SNL
Celje
0
Aluminij
1
16/04/2021
1. SNL
Aluminij
0
NK Maribor
0
13/03/2021
1. SNL
Aluminij
1
NK Domzale
0
10/03/2021
1. SNL
Bravo
0
Aluminij
1
06/03/2021
1. SNL
NŠ Mura
2
Aluminij
0
01/03/2021
1. SNL
Aluminij
0
Koper
1
25/02/2021
1. SNL
Gorica
0
Aluminij
0
21/02/2021
1. SNL
Aluminij
0
NK Olimpija Lublana
0
17/02/2021
1. SNL
Aluminij
1
Celje
0
14/02/2021
1. SNL
Tabor Sežana
1
Aluminij
1
20/12/2020
1. SNL
NK Maribor
2
Aluminij
2
16/12/2020
1. SNL
NK Domzale
2
Aluminij
1
12/12/2020
1. SNL
Aluminij
1
Bravo
1
05/12/2020
1. SNL
Aluminij
1
NŠ Mura
2
02/12/2020
1. SNL
Koper
1
Aluminij
0
29/11/2020
1. SNL
Aluminij
2
Gorica
1
26/11/2020
1. SNL
NK Olimpija Lublana
3
Aluminij
0
22/11/2020
1. SNL
Aluminij
0
Tabor Sežana
0
14/11/2020
1. SNL
Aluminij
1
NK Domzale
2
06/11/2020
1. SNL
Celje
4
Aluminij
0
02/11/2020
1. SNL
Aluminij
1
NK Maribor
3
25/10/2020
1. SNL
Bravo
1
Aluminij
1
21/10/2020
Puchar Słowenii
Koper
3
Aluminij
1
18/10/2020
1. SNL
NŠ Mura
1
Aluminij
2
13/10/2020
1. SNL
Aluminij
1
Koper
1
26/09/2020
1. SNL
Gorica
2
Aluminij
0
20/09/2020
1. SNL
Aluminij
1
NK Olimpija Lublana
0
13/09/2020
1. SNL
Tabor Sežana
3
Aluminij
1
02/09/2020
Puchar Słowenii
Adria
0
Aluminij
2
29/08/2020
1. SNL
Aluminij
0
Celje
0
23/08/2020
1. SNL
NK Maribor
3
Aluminij
0
07/08/2020
Towarzyskie
Aluminij
Videm
04/08/2020
Towarzyskie
Aluminij
1
NK Rogaška
0
04/08/2020
Towarzyskie
Aluminij
2
Fužinar
3
22/07/2020
1. SNL
Aluminij
1
NK Maribor
4
19/07/2020
1. SNL
NŠ Mura
1
Aluminij
1
16/07/2020
1. SNL
Aluminij
2
NK Domzale
5
12/07/2020
1. SNL
NK Olimpija Lublana
0
Aluminij
1
08/07/2020
1. SNL
Aluminij
1
Bravo
2
04/07/2020
1. SNL
NK Rudar Velenje
1
Aluminij
3
27/06/2020
1. SNL
Aluminij
0
Celje
2
21/06/2020
1. SNL
Triglav
1
Aluminij
4
17/06/2020
1. SNL
Aluminij
0
Tabor Sežana
2
14/06/2020
1. SNL
NK Maribor
3
Aluminij
0
09/06/2020
Puchar Słowenii
Aluminij
0
NŠ Mura
4
05/06/2020
1. SNL
Aluminij
1
NŠ Mura
3
29/05/2020
Towarzyskie
Aluminij
0
NK Domzale
1
23/05/2020
Towarzyskie
NK Olimpija Lublana
1
Aluminij
0
07/03/2020
1. SNL
NK Domzale
1
Aluminij
3
03/03/2020
1. SNL
Aluminij
1
NK Olimpija Lublana
2
29/02/2020
1. SNL
Bravo
0
Aluminij
0
25/02/2020
1. SNL
Aluminij
1
NK Rudar Velenje
0
22/02/2020
1. SNL
Celje
2
Aluminij
0
04/12/2019
1. SNL
Aluminij
8
Triglav
1
30/11/2019
1. SNL
Tabor Sežana
1
Aluminij
1
24/11/2019
1. SNL
Aluminij
0
NK Maribor
2
10/11/2019
1. SNL
NŠ Mura
2
Aluminij
4
03/11/2019
1. SNL
Aluminij
4
NK Domzale
2
29/10/2019
Puchar Słowenii
Koper
3
Aluminij
2
26/10/2019
1. SNL
NK Olimpija Lublana
3
Aluminij
1
20/10/2019
1. SNL
Aluminij
5
Bravo
1
16/10/2019
Puchar Słowenii
Aluminij
1
Koper
0
06/10/2019
1. SNL
NK Rudar Velenje
1
Aluminij
2
30/09/2019
1. SNL
Aluminij
0
Celje
0
26/09/2019
1. SNL
Triglav
1
Aluminij
0
21/09/2019
1. SNL
Aluminij
3
Tabor Sežana
0
18/09/2019
Puchar Słowenii
Aluminij
1
Tabor Sežana
0
14/09/2019
1. SNL
NK Maribor
2
Aluminij
1
31/08/2019
1. SNL
Aluminij
2
NŠ Mura
0
26/08/2019
1. SNL
NK Domzale
1
Aluminij
1
18/08/2019
1. SNL
Aluminij
1
NK Olimpija Lublana
0
14/08/2019
Puchar Słowenii
Odranci
1
Aluminij
3
09/08/2019
1. SNL
Bravo
0
Aluminij
1
03/08/2019
1. SNL
Aluminij
1
NK Rudar Velenje
1
26/07/2019
1. SNL
Celje
0
Aluminij
0
19/07/2019
1. SNL
Aluminij
2
Triglav
1
13/07/2019
1. SNL
Tabor Sežana
0
Aluminij
2
25/05/2019
1. SNL
Aluminij
1
NK Olimpija Lublana
0
22/05/2019
1. SNL
Gorica
0
Aluminij
0
19/05/2019
1. SNL
Krško
1
Aluminij
3
15/05/2019
1. SNL
Aluminij
0
NŠ Mura
1
10/05/2019
1. SNL
NK Rudar Velenje
3
Aluminij
0
04/05/2019
1. SNL
Aluminij
0
NK Domzale
3
01/05/2019
1. SNL
NK Maribor
1
Aluminij
1
27/04/2019
1. SNL
Aluminij
2
Triglav
1
19/04/2019
1. SNL
Celje
1
Aluminij
0
14/04/2019
1. SNL
NK Olimpija Lublana
2
Aluminij
0
11/04/2019
1. SNL
Aluminij
3
Gorica
1
07/04/2019
1. SNL
Aluminij
1
Krško
1
31/03/2019
1. SNL
NŠ Mura
3
Aluminij
0
17/03/2019
1. SNL
Aluminij
4
NK Rudar Velenje
0
10/03/2019
1. SNL
NK Domzale
3
Aluminij
0
03/03/2019
1. SNL
Aluminij
0
NK Maribor
1
24/02/2019
1. SNL
Triglav
3
Aluminij
0
09/12/2018
1. SNL
Aluminij
4
Celje
1
01/12/2018
1. SNL
Aluminij
6
NK Olimpija Lublana
2
25/11/2018
1. SNL
Gorica
0
Aluminij
1
11/11/2018
1. SNL
Krško
1
Aluminij
3
04/11/2018
1. SNL
Aluminij
0
NŠ Mura
2
28/10/2018
1. SNL
NK Rudar Velenje
3
Aluminij
2
20/10/2018
1. SNL
Aluminij
0
NK Domzale
0
06/10/2018
1. SNL
NK Maribor
2
Aluminij
1
01/10/2018
1. SNL
Aluminij
2
Triglav
0
27/09/2018
1. SNL
Celje
1
Aluminij
1
23/09/2018
1. SNL
NK Olimpija Lublana
3
Aluminij
1
15/09/2018
1. SNL
Aluminij
0
Gorica
0
31/08/2018
1. SNL
Aluminij
1
Krško
0
26/08/2018
1. SNL
NŠ Mura
3
Aluminij
2
18/08/2018
1. SNL
Aluminij
3
NK Rudar Velenje
0
12/08/2018
1. SNL
NK Domzale
3
Aluminij
1
05/08/2018
1. SNL
Aluminij
2
NK Maribor
5
28/07/2018
1. SNL
Triglav
1
Aluminij
3
20/07/2018
1. SNL
Aluminij
2
Celje
1
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin