Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II - Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3 2023/2024
27. kolejka
Rostov II
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
28/09/2024 | 02:00
Kuban Kholding
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Rostov II
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Kuban Kholding
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Aktualna forma
D
D
D
D
D
()
28/09/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Rostov II
0%
1 remisów:
100%
0 zwycięstw: Kuban Kholding
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
2,00
Średnia goli na mecz
1,00
Średnia goli Rostov II
1,00
Średnia goli Kuban Kholding
Bezpośrednie pojedynki
31/05/2024
Kuban Kholding
1
-
1
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Bezpośrednie pojedynki
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
1
Rostov II
1
Ostatnie mecze: Rostov II
21/09/2024
Astrakhan
-
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/09/2024
Rostov II
-
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/08/2024
Forte Taganrog
-
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/08/2024
Rostov II
-
Stroitel Kamensk-Shakht.
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/08/2024
Rubin Yalta
-
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
10/08/2024
Rostov II
-
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Angust Nazran
-
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Rostov II
-
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/07/2024
Legion Dynamo
-
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Rostov II
2
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/06/2024
Biolog
0
-
3
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Rostov II
2
-
1
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Pobeda
2
-
5
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Rostov II
1
-
1
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Kuban Kholding
1
-
1
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
28/05/2024
Rostov II
3
-
1
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Rostov II
3
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Rostov II
21/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
Rostov II
07/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
Dinamo Machaczkała
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
Rostov II
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
Stroitel Kamensk-Shakht.
17/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
Rostov II
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
Ałania Władykaukaz II
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Angust Nazran
Rostov II
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
Druzhba
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
Rostov II
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
2
Spartak Nalchik
1
24/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
Rostov II
3
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
2
FK Sewastopol
1
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Rostov II
5
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
1
Dinamo Stavropol
1
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
1
Rostov II
1
28/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
3
Nart Cherkessk
1
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
3
Astrakhan
0
więcej
Ostatnie mecze: Kuban Kholding
21/09/2024
Kuban Kholding
-
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/09/2024
Forte Taganrog
-
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/09/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
-
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/08/2024
Rubin Yalta
-
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/08/2024
Kuban Kholding
-
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/08/2024
Angust Nazran
-
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
10/08/2024
Kuban Kholding
-
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Nart Cherkessk
-
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Kuban Kholding
-
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/07/2024
Kuban Kholding
-
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Kuban Kholding
0
-
2
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/06/2024
Pobeda
2
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Kuban Kholding
0
-
3
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Astrakhan
1
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Kuban Kholding
1
-
1
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Dinamo Machaczkała
0
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/05/2024
Kuban Kholding
2
-
0
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Kuban Kholding
1
-
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Kuban Kholding
0
-
2
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
28/04/2024
Ałania Władykaukaz II
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/04/2024
Kuban Kholding
0
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Druzhba
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
Kuban Kholding
2
-
2
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/03/2024
Legion Dynamo
2
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
Kuban Kholding
2
-
0
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Mashuk-KMV
2
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/11/2023
Kuban Kholding
2
-
0
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/11/2023
Legion Dynamo
1
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/10/2023
Kuban Kholding
0
-
1
Mashuk-KMV
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/10/2023
Astrakhan
0
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Druzhba
0
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Kuban Kholding
2
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
FK Sewastopol
1
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Kuban Kholding
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
09/09/2023
SKA Rostov
0
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Rubin Yalta
1
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Druzhba
2
-
0
Kuban Kholding
Puchar Rosji
19/08/2023
Biolog
1
-
2
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/08/2023
Kuban Kholding
7
-
0
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/08/2023
Dinamo Stavropol
0
-
1
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/07/2023
Kuban Kholding
1
-
3
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/07/2023
Kuban Kholding
0
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
16/07/2023
Kuban Kholding
3
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Kuban Kholding
21/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
Dinamo Machaczkała
14/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
Kuban Kholding
07/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
Kuban Kholding
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
Kuban Kholding
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
Ałania Władykaukaz II
17/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Angust Nazran
Kuban Kholding
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
Druzhba
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Nart Cherkessk
Kuban Kholding
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
Legion Dynamo
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
Biolog
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
FK Sewastopol
2
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Kuban Kholding
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Dinamo Stavropol
3
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Kuban Kholding
0
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
1
Rostov II
1
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
0
Kuban Kholding
2
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Forte Taganrog
0
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
1
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Rubin Yalta
2
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
1
Kuban Kholding
2
24/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Spartak Nalchik
1
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Kuban Kholding
2
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Nart Cherkessk
2
31/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Kuban Kholding
1
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Legion Dynamo
0
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
2
Kuban Kholding
1
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Astrakhan
0
06/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Kuban Kholding
1
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Mashuk-KMV
1
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
0
Kuban Kholding
0
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
0
Kuban Kholding
1
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Biolog
1
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
1
Kuban Kholding
0
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
2
Dinamo Stavropol
0
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
0
Kuban Kholding
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
1
Kuban Kholding
0
23/08/2023
Puchar Rosji
Druzhba
2
Kuban Kholding
0
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Kuban Kholding
2
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
7
FK Sewastopol
0
06/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
0
Kuban Kholding
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
1
SKA Rostov
3
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Rubin Yalta
1
16/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
3
Druzhba
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin