Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta - Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3 2023/2024
25. kolejka
Rubin Yalta
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
14/09/2024 | 02:00
Pobeda
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Rubin Yalta
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Pobeda
Aktualna forma
D
D
D
D
D
Aktualna forma
D
D
D
D
D
()
14/09/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNI MECZ)
0 zwycięstw: Rubin Yalta
0%
1 remisów:
100%
0 zwycięstw: Pobeda
0%
Średnia goli (OSTATNI MECZ)
0,00
Średnia goli na mecz
0,00
Średnia goli Rubin Yalta
0,00
Średnia goli Pobeda
Bezpośrednie pojedynki
19/05/2024
Pobeda
0
-
0
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Bezpośrednie pojedynki
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Rubin Yalta
0
Ostatnie mecze: Rubin Yalta
07/09/2024
Dinamo Stavropol
-
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/08/2024
Rubin Yalta
-
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/08/2024
Astrakhan
-
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/08/2024
Rubin Yalta
-
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
10/08/2024
Dinamo Machaczkała
-
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Rubin Yalta
-
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/07/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
-
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/07/2024
Ałania Władykaukaz II
-
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Rubin Yalta
0
-
0
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/06/2024
Druzhba
1
-
0
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Rubin Yalta
3
-
0
Nart Cherkessk
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Legion Dynamo
2
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Rubin Yalta
2
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Biolog
1
-
2
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Rubin Yalta
0
-
2
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/05/2024
Pobeda
0
-
0
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Rubin Yalta
0
-
2
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Kuban Kholding
0
-
2
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
28/04/2024
Rubin Yalta
0
-
2
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Rubin Yalta
1
-
0
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/04/2024
Forte Taganrog
0
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
Rubin Yalta
1
-
1
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
20/11/2023
Legion Dynamo
1
-
3
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/11/2023
Rubin Yalta
0
-
1
Mashuk-KMV
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
05/11/2023
Astrakhan
1
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/10/2023
Rubin Yalta
1
-
0
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
22/10/2023
Mashuk-KMV
0
-
0
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Rubin Yalta
3
-
3
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/10/2023
FK Sewastopol
1
-
0
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Rubin Yalta
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
SKA Rostov
1
-
3
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
09/09/2023
Rubin Yalta
0
-
1
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Rubin Yalta
1
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Rubin Yalta
2
-
1
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/08/2023
Dinamo Stavropol
1
-
4
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/08/2023
Rubin Yalta
1
-
1
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/07/2023
Druzhba
2
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/07/2023
Kuban Kholding
0
-
1
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Rubin Yalta
07/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
Rubin Yalta
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
Kuban Kholding
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
Rubin Yalta
17/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
Rostov II
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
Rubin Yalta
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
Forte Taganrog
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
Rubin Yalta
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
Rubin Yalta
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
0
Angust Nazran
0
24/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Rubin Yalta
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
3
Nart Cherkessk
0
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Rubin Yalta
1
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
2
Spartak Nalchik
1
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
1
Rubin Yalta
2
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
0
FK Sewastopol
2
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Rubin Yalta
0
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
0
Dinamo Stavropol
2
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Rubin Yalta
2
28/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
0
Astrakhan
2
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
1
Dinamo Machaczkała
0
06/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
0
Rubin Yalta
1
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
1
Astrakhan
1
20/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Rubin Yalta
3
12/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
0
Mashuk-KMV
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Rubin Yalta
1
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
1
Legion Dynamo
0
22/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
0
Rubin Yalta
0
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
3
Biolog
3
07/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
1
Rubin Yalta
0
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
2
Dinamo Stavropol
0
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
1
Rubin Yalta
3
09/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
0
Druzhba
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
1
Kuban Kholding
0
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
2
FK Sewastopol
1
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
1
Rubin Yalta
4
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
1
SKA Rostov
1
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
2
Rubin Yalta
1
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Rubin Yalta
1
więcej
Ostatnie mecze: Pobeda
08/09/2024
Pobeda
-
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/08/2024
Angust Nazran
-
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/08/2024
Pobeda
-
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/08/2024
Nart Cherkessk
-
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
10/08/2024
Pobeda
-
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/08/2024
Spartak Nalchik
-
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
28/07/2024
Pobeda
-
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Dinamo Stavropol
4
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/06/2024
Pobeda
2
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Astrakhan
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Pobeda
2
-
5
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Dinamo Machaczkała
1
-
3
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Pobeda
1
-
2
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
2
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/05/2024
Pobeda
0
-
0
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/05/2024
Ałania Władykaukaz II
3
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Pobeda
0
-
0
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/04/2024
Druzhba
1
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/04/2024
Pobeda
0
-
0
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/04/2024
Pobeda
2
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/03/2024
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
FK Sewastopol
0
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Pobeda
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/11/2023
SKA Rostov
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/11/2023
Pobeda
1
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
05/11/2023
Dinamo Stavropol
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/10/2023
Pobeda
0
-
5
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/10/2023
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
21/10/2023
Pobeda
1
-
3
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Mashuk-KMV
1
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/10/2023
Legion Dynamo
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Ałania Władykaukaz II
3
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
Pobeda
3
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Astrakhan
2
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Pobeda
0
-
1
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Pobeda
0
-
1
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
Puchar Rosji
więcej
Ostatnie mecze: Pobeda
08/09/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
Ałania Władykaukaz II
31/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Angust Nazran
Pobeda
24/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
Druzhba
17/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Nart Cherkessk
Pobeda
10/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
Legion Dynamo
03/08/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
Pobeda
28/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
Biolog
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
4
Pobeda
1
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Kuban Kholding
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Pobeda
0
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Rostov II
5
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
1
Pobeda
3
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Forte Taganrog
2
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
2
Pobeda
1
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Rubin Yalta
0
12/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Pobeda
2
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Angust Nazran
0
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Pobeda
2
24/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
FK Sewastopol
0
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Pobeda
0
08/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Spartak Nalchik
2
30/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Pobeda
0
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Dinamo Stavropol
0
15/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
1
Pobeda
0
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Biolog
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
2
Pobeda
2
30/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
SKA Rostov
5
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
FK Sewastopol
3
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
1
Pobeda
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Pobeda
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Pobeda
2
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
3
Spartak Nalchik
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
2
Pobeda
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Dinamo Machaczkała
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Legion Dynamo
1
23/08/2023
Puchar Rosji
Legion Dynamo
1
Pobeda
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin