Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik - Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3 2023/2024
19. kolejka
Spartak Nalchik
Aktualna forma
D
D
W
W
W
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
()
03/08/2024 | 02:00
Pobeda
Aktualna forma
D
D
W
L
D
Spartak Nalchik
Godzina do ustalenia
-
(do przerwy - )
Pobeda
Aktualna forma
D
D
W
W
W
Aktualna forma
D
D
W
L
D
()
03/08/2024 | 02:00
-
Historia pojedynków (OSTATNIE 2 MECZE)
0 zwycięstw: Spartak Nalchik
0%
1 remisów:
50%
1 zwycięstw: Pobeda
50%
Średnia goli (OSTATNIE 2 MECZE)
4,00
Średnia goli na mecz
1,50
Średnia goli Spartak Nalchik
2,50
Średnia goli Pobeda
Bezpośrednie pojedynki
08/04/2024
Pobeda
2
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
Pobeda
3
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Bezpośrednie pojedynki
08/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Spartak Nalchik
2
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
3
Spartak Nalchik
1
Ostatnie mecze: Spartak Nalchik
27/07/2024
Dinamo Stavropol
-
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/07/2024
Spartak Nalchik
-
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Rostov II
2
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/06/2024
Spartak Nalchik
2
-
0
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Forte Taganrog
2
-
0
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Spartak Nalchik
3
-
0
Stroitel Kamensk-Shakht.
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Rubin Yalta
2
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Spartak Nalchik
0
-
0
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
26/05/2024
Angust Nazran
0
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/05/2024
Spartak Nalchik
3
-
0
Druzhba
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/05/2024
Nart Cherkessk
3
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Spartak Nalchik
1
-
2
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/04/2024
Kuban Kholding
0
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Spartak Nalchik
1
-
1
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/04/2024
Pobeda
2
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/03/2024
Spartak Nalchik
2
-
2
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
Dinamo Stavropol
1
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Spartak Nalchik
5
-
1
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/11/2023
Biolog
0
-
3
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/11/2023
Spartak Nalchik
0
-
4
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
05/11/2023
SKA Rostov
1
-
0
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/10/2023
Spartak Nalchik
1
-
0
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/10/2023
FK Sewastopol
0
-
0
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
21/10/2023
Spartak Nalchik
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Ałania Władykaukaz II
3
-
0
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Spartak Nalchik
4
-
2
Astrakhan
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
Pobeda
3
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Spartak Nalchik
1
-
1
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/09/2023
Mashuk-KMV
0
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Spartak Nalchik
0
-
3
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Dinamo Stavropol
0
-
0
Spartak Nalchik
Puchar Rosji
19/08/2023
Astrakhan
1
-
0
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/08/2023
Spartak Nalchik
4
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
07/08/2023
Dinamo Machaczkała
1
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
29/07/2023
Spartak Nalchik
0
-
1
Mashuk-KMV
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/07/2023
Legion Dynamo
1
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
16/07/2023
Spartak Nalchik
1
-
0
Ałania Władykaukaz II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
więcej
Ostatnie mecze: Spartak Nalchik
27/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
Spartak Nalchik
06/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
Astrakhan
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rostov II
2
Spartak Nalchik
1
24/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
2
Dinamo Machaczkała
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Forte Taganrog
2
Spartak Nalchik
0
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
3
Stroitel Kamensk-Shakht.
0
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Rubin Yalta
2
Spartak Nalchik
1
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
0
Ałania Władykaukaz II
0
26/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Angust Nazran
0
Spartak Nalchik
1
18/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
3
Druzhba
0
11/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Nart Cherkessk
3
Spartak Nalchik
2
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
1
Legion Dynamo
2
24/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Kuban Kholding
0
Spartak Nalchik
1
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
1
FK Sewastopol
1
08/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Spartak Nalchik
2
30/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
2
Dinamo Stavropol
2
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
1
Spartak Nalchik
2
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
5
SKA Rostov
1
15/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
0
Spartak Nalchik
3
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
0
FK Sewastopol
4
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
1
Spartak Nalchik
0
29/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
1
Biolog
0
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Spartak Nalchik
0
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
2
Dinamo Stavropol
0
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Spartak Nalchik
0
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
4
Astrakhan
2
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
3
Spartak Nalchik
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
1
Dinamo Machaczkała
1
08/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
0
Spartak Nalchik
2
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
0
Legion Dynamo
3
23/08/2023
Puchar Rosji
Dinamo Stavropol
0
Spartak Nalchik
0
19/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Spartak Nalchik
0
13/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
4
Pobeda
0
07/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
1
Spartak Nalchik
2
29/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
0
Mashuk-KMV
1
23/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Spartak Nalchik
1
16/07/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Spartak Nalchik
1
Ałania Władykaukaz II
0
więcej
Ostatnie mecze: Pobeda
28/07/2024
Pobeda
-
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/06/2024
Dinamo Stavropol
4
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/06/2024
Pobeda
2
-
0
Kuban Kholding
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
18/06/2024
Astrakhan
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/06/2024
Pobeda
2
-
5
Rostov II
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
06/06/2024
Dinamo Machaczkała
1
-
3
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
31/05/2024
Pobeda
1
-
2
Forte Taganrog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/05/2024
Stroitel Kamensk-Shakht.
2
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/05/2024
Pobeda
0
-
0
Rubin Yalta
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
12/05/2024
Ałania Władykaukaz II
3
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
04/05/2024
Pobeda
0
-
0
Angust Nazran
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/04/2024
Druzhba
1
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
24/04/2024
Pobeda
0
-
0
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
13/04/2024
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/04/2024
Pobeda
2
-
2
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/03/2024
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/11/2023
FK Sewastopol
0
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
19/11/2023
Pobeda
2
-
0
Dinamo Stavropol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
15/11/2023
SKA Rostov
1
-
0
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
11/11/2023
Pobeda
1
-
1
Biolog
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
05/11/2023
Dinamo Stavropol
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
30/10/2023
Pobeda
0
-
5
SKA Rostov
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
25/10/2023
Biolog
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
21/10/2023
Pobeda
1
-
3
FK Sewastopol
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
14/10/2023
Mashuk-KMV
1
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
08/10/2023
Legion Dynamo
2
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
01/10/2023
Ałania Władykaukaz II
3
-
2
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/09/2023
Pobeda
3
-
1
Spartak Nalchik
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
17/09/2023
Astrakhan
2
-
1
Pobeda
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
03/09/2023
Pobeda
0
-
1
Dinamo Machaczkała
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
27/08/2023
Pobeda
0
-
1
Legion Dynamo
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
23/08/2023
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
Puchar Rosji
więcej
Ostatnie mecze: Pobeda
28/07/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
Biolog
30/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
4
Pobeda
1
25/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Kuban Kholding
0
18/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
1
Pobeda
0
12/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Rostov II
5
06/06/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Machaczkała
1
Pobeda
3
31/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Forte Taganrog
2
25/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Stroitel Kamensk-Shakht.
2
Pobeda
1
19/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Rubin Yalta
0
12/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Pobeda
2
04/05/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Angust Nazran
0
27/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Druzhba
1
Pobeda
2
24/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
FK Sewastopol
0
13/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
1
Pobeda
0
08/04/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Spartak Nalchik
2
30/03/2024
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
25/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
FK Sewastopol
0
Pobeda
0
19/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
2
Dinamo Stavropol
0
15/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
SKA Rostov
1
Pobeda
0
11/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
Biolog
1
05/11/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Dinamo Stavropol
2
Pobeda
2
30/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
SKA Rostov
5
25/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Biolog
2
Pobeda
2
21/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
1
FK Sewastopol
3
14/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Mashuk-KMV
1
Pobeda
1
08/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Legion Dynamo
2
Pobeda
2
01/10/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Ałania Władykaukaz II
3
Pobeda
2
23/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
3
Spartak Nalchik
1
17/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Astrakhan
2
Pobeda
1
03/09/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Dinamo Machaczkała
1
27/08/2023
FNL 2 - Dywizja B - Grupa 3
Pobeda
0
Legion Dynamo
1
23/08/2023
Puchar Rosji
Legion Dynamo
1
Pobeda
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin