Historyczny mecz Bayernu Monachium. Trzy czerwone kartki w pierwszej połowie

Historyczny mecz Bayernu Monachium. Trzy czerwone kartki w pierwszej połowie fot. Viaplay

Bayern Monachium i Darmstadt mierzyły się w ramach Bundesligi. Już teraz wiadomo, że mecz ten przejdzie do historii, bo przed przerwą arbiter pokazał już trzy czerwone kartki.

Bayern Monachium mierzy się w sobotnie popołudnie z Darmstadt i liczył na spokojne zwycięstwo. To miało przybliżyć drużynę Thomasa Tuchela do prowadzącego w tabeli Bayeru Leverkusen.

Szybko jednak gospodarze ujrzeli czerwoną kartkę. Już w 4. minucie z boiska wyrzucono Joshuę Kimmicha, o czym pisaliśmy w tym miejscu.

Wydawało się zatem, że sytuacja mistrza Niemiec jest co najmniej nieciekawa i ciężko będzie tego dnia o triumf.

Później jednak z odsieczą przyszli rywale, którzy w odstępie dwudziestu minut ujrzeli dwie czerwone kartki. Najpierw przeciwnika w polu karnym powalił Klaus Gjasula. Sędzia początkowo pokazał mu żółtą kartkę, ale po analizie VAR Albańczyk wyleciał z boiska.

W 41. minucie jego los podzielił Matej Maglica. 25-latek faulował Harry'ego Kane'a.

Trzy czerwone kartki w pierwszej połowie to pierwsza tego typu sytuacja w historii Bundesligi.

Grę w przewadze szybko wykorzystał Bayern Monachium w 51. minucie gola zdobył Harry Kane, któremu asystował Noussair Mazraoui.

Ostatecznie mecz skończył się 8-0, a dwa gole dorzucił jeszcze Anglik. Ponadto strzelali jeszcze: dwukrotnie Leroy Sane i Jamal Musiala oraz jedno trafienie dorzucił Thomas Muller.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bardzo ładne zachowanie prezesa Wisły Kraków. Trener ligowego rywala był pod wrażeniem Bardzo ładne zachowanie prezesa Wisły Kraków. Trener ligowego rywala był pod wrażeniem OFICJALNIE: Podstawowy zawodnik Rakowa Częstochowa wypadł z gry. To może być koniec sezonu OFICJALNIE: Podstawowy zawodnik Rakowa Częstochowa wypadł z gry. To może być koniec sezonu 37 lat i 20 goli w sezonie 2023/2024. Zdumiewająca forma Jamie’ego Vardy’ego [WIDEO] 37 lat i 20 goli w sezonie 2023/2024. Zdumiewająca forma Jamie’ego Vardy’ego [WIDEO] Ángel Di María nie wróci do ojczyzny. Znamy powód Ángel Di María nie wróci do ojczyzny. Znamy powód Brighton kupuje... lekarza za 250 tysięcy euro Brighton kupuje... lekarza za 250 tysięcy euro Kosta Runjaić zaskoczy powrotem do Ekstraklasy?! „Jest kandydatem” Kosta Runjaić zaskoczy powrotem do Ekstraklasy?! „Jest kandydatem” Odrzucił Legię Warszawa, teraz nie żałuje. „Mieli na mnie konkretny plan” Odrzucił Legię Warszawa, teraz nie żałuje. „Mieli na mnie konkretny plan”