Ligue 1: 19-latek strzelił gola zza połowy [WIDEO]

Ligue 1: 19-latek strzelił gola zza połowy [WIDEO] fot. Eleven Sports 3
Źródło: Eleven Sports 3

Lamine Camara popisał się efektownym strzałem w trakcie spotkania Ligue 1 pomiędzy AS Monaco a Metz.

Mecz AS Monaco z Metz rozpoczął się od szybkiego objęcia prowadzenia przez zespół gości. W czwartej minucie spotkania na oddanie strzału zza połowy zdecydował się Lamine Camara. 19-latek przelobował strzegącego dostępu do bramki ASM Philippa Köhna i trafił do siatki.

- To jest piorun z jasnego nieba, który uderza w Monaco. Fenomenalne trafienie. Pójdzie viralem - przyznał komentujący starcie na antenie Eleven Sports 3 Marcin Grzywacz.

Camara przeniósł się do Metz w lutym tego roku z rodzimego Génération Foot. Senegalczyk zadebiutował w nowych barwach w rozgrywkach Ligue 2. W obecnym sezonie pomocnik wystąpił w każdym z dziewięciu dotychczasowych meczów drużyny już na najwyższym francuskim szczeblu rozgrywek.

To jego pierwszy gol w Ligue 1.

Monaco odpowiedziało na niego jeszcze przed przerwą. Na listę strzelców wpisał się Aleksandr Gołowin. Aktualnie na tablicy wyników widnieje remis 1:1.

Zobaczymy, co oba zespoły pokażą w drugiej połowie. Przy podziale punktów ASM będzie zajmowało trzecie miejsce w tabeli, a Metz znajdzie się na 16. lokacie.