Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Tercera División RFEF - Group 6
Acero - Silla
Tercera División RFEF - Group 6 2021/2022
24. kolejka
Acero
Aktualna forma
W
W
W
L
D
Koniec
2 - 0
(do przerwy 0 - 0)
Estadio El Fornás (El Port de Sagunt)
29/01/2022 | 18:00
Silla
Aktualna forma
D
W
L
D
L
Acero
Koniec
2 - 0
(do przerwy 0 - 0)
Silla
Aktualna forma
W
W
W
L
D
Aktualna forma
D
W
L
D
L
Estadio El Fornás (El Port de Sagunt)
29/01/2022 | 18:00
54'
Guillermo Guillén García
1 - 0
58'
Pablo Morgado Blanco
2 - 0
61'
2 - 0
Soo-ah Kim
Arik David Nelson Duncan
61'
2 - 0
Lucas Carbonell Simeón
Sergio González Magariño
61'
2 - 0
Ismael Mahamadou Moussa
José Vicente González Barrionuevo
72'
Roberto Civera Lozal
Pablo Morgado Blanco
2 - 0
75'
Iñaki Pardo García
Adrián Morón Fernández
2 - 0
78'
2 - 0
Sami Hsiba Talaero
Alberto Germán Barberá
78'
2 - 0
Hang Yang
Rubén Gabriel Murcia Chaparro
81'
Prudencio Sáez Cabanes
Juan Carlos Martínez Alarcón
2 - 0
Składy drużyn
Vicente Bellmunt García
Elián Xavier Guillén Goyo
David Ruiz Pascual
Pablo Sánchez-Beato Gallego
Jefrie Javier Flórez Valencia
Alejandro Pereira
Adrián Morón Fernández
José Álvarez Martí
Javier García Borrás
Pablo Morgado Blanco
Juan Carlos Martínez Alarcón
Felipe Galvis Doménech
Enrique Capsi Sáez
Juan Jose Gómez Bellido
Guillermo Guillén García
Raúl Bonillo Agusti
Alberto Germán Barberá
Carlos Siscar Bergillo
José Vicente González Barrionuevo
Rubén Gabriel Murcia Chaparro
Sergio González Magariño
Arik David Nelson Duncan
rezerwowi
rezerwowi
Roberto Civera Lozal
Iñaki Pardo García
Prudencio Sáez Cabanes
Soo-ah Kim
Lucas Carbonell Simeón
Ismael Mahamadou Moussa
Sami Hsiba Talaero
Hang Yang
trener:
Jandro Castro
trener:
David Sanz
Skład: Acero
Vicente Bellmunt García
Elián Xavier Guillén Goyo
David Ruiz Pascual
Pablo Sánchez-Beato Gallego
Jefrie Javier Flórez Valencia
Alejandro Pereira
Adrián Morón Fernández
José Álvarez Martí
Javier García Borrás
Pablo Morgado Blanco
Juan Carlos Martínez Alarcón
rezerwowi
Roberto Civera Lozal
Iñaki Pardo García
Prudencio Sáez Cabanes
trener:
Jandro Castro
Skład: Silla
Felipe Galvis Doménech
Enrique Capsi Sáez
Juan Jose Gómez Bellido
Guillermo Guillén García
Raúl Bonillo Agusti
Alberto Germán Barberá
Carlos Siscar Bergillo
José Vicente González Barrionuevo
Rubén Gabriel Murcia Chaparro
Sergio González Magariño
Arik David Nelson Duncan
rezerwowi
Soo-ah Kim
Lucas Carbonell Simeón
Ismael Mahamadou Moussa
Sami Hsiba Talaero
Hang Yang
trener:
David Sanz
Historia pojedynków (OSTATNIE 5 MECZÓW)
1 zwycięstw: Acero
20%
2 remisów:
40%
2 zwycięstw: Silla
40%
Średnia goli (OSTATNIE 5 MECZÓW)
1,60
Średnia goli na mecz
0,80
Średnia goli Acero
0,80
Średnia goli Silla
Tabela Tercera División RFEF - Group 6
1
Elche CF II
34
83
2
Jove Español
34
64
3
Ontinyent 1931
34
60
4
Atzeneta
34
60
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
03/10/2021
Silla
1
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
07/03/2021
Acero
0
-
0
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
13/12/2020
Silla
1
-
0
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
02/02/2020
Silla
2
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
09/10/2019
Acero
2
-
0
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
więcej
Bezpośrednie pojedynki
03/10/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
1
Acero
1
07/03/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
0
Silla
0
13/12/2020
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
1
Acero
0
02/02/2020
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
2
Acero
1
09/10/2019
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
2
Silla
0
więcej
Ostatnie 10 meczów: Acero
23/01/2022
CD Roda
0
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
15/01/2022
Acero
2
-
1
Callosa Deportiva
Tercera División RFEF - Group 6
09/01/2022
Villajoyosa
0
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
05/01/2022
Acero
0
-
1
Atzeneta
Tercera División RFEF - Group 6
02/01/2022
Acero
2
-
2
Elche CF II
Tercera División RFEF - Group 6
19/12/2021
Benigànim
2
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
12/12/2021
Acero
0
-
0
Valencia CF II
Tercera División RFEF - Group 6
08/12/2021
Jove Español
2
-
1
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
04/12/2021
Acero
1
-
0
Olímpic Xàtiva
Tercera División RFEF - Group 6
28/11/2021
Orihuela
2
-
0
Acero
Tercera División RFEF - Group 6
więcej
Ostatnie mecze: Acero
23/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
CD Roda
0
Acero
1
15/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
2
Callosa Deportiva
1
09/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Villajoyosa
0
Acero
1
05/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
0
Atzeneta
1
02/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
2
Elche CF II
2
19/12/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Benigànim
2
Acero
1
12/12/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
0
Valencia CF II
0
08/12/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Jove Español
2
Acero
1
04/12/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Acero
1
Olímpic Xàtiva
0
28/11/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Orihuela
2
Acero
0
więcej
Ostatnie 10 meczów: Silla
23/01/2022
Silla
1
-
1
Torrent
Tercera División RFEF - Group 6
19/01/2022
Villajoyosa
0
-
3
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
15/01/2022
Villarreal CF III
4
-
1
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
09/01/2022
Silla
0
-
0
Torrellano
Tercera División RFEF - Group 6
05/01/2022
Saguntino
2
-
1
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
18/12/2021
CD Roda
1
-
2
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
12/12/2021
Silla
1
-
2
Callosa Deportiva
Tercera División RFEF - Group 6
04/12/2021
Silla
2
-
0
Atzeneta
Tercera División RFEF - Group 6
28/11/2021
Elche CF II
5
-
0
Silla
Tercera División RFEF - Group 6
21/11/2021
Silla
2
-
1
Benigànim
Tercera División RFEF - Group 6
więcej
Ostatnie mecze: Silla
23/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
1
Torrent
1
19/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Villajoyosa
0
Silla
3
15/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Villarreal CF III
4
Silla
1
09/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
0
Torrellano
0
05/01/2022
Tercera División RFEF - Group 6
Saguntino
2
Silla
1
18/12/2021
Tercera División RFEF - Group 6
CD Roda
1
Silla
2
12/12/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
1
Callosa Deportiva
2
04/12/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
2
Atzeneta
0
28/11/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Elche CF II
5
Silla
0
21/11/2021
Tercera División RFEF - Group 6
Silla
2
Benigànim
1
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin