Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk - FC Vitebsk
Wyszejszaja liha 2022/2023
1. kolejka
FC Energetik-Bgu Minsk
Aktualna forma
Koniec
3 - 1
(do przerwy 0 - 0)
Stadyen RTsOP-BGU (Minsk)
19/03/2022 | 12:00
FC Vitebsk
Aktualna forma
FC Energetik-Bgu Minsk
Koniec
3 - 1
(do przerwy 0 - 0)
FC Vitebsk
Aktualna forma
Aktualna forma
Stadyen RTsOP-BGU (Minsk)
19/03/2022 | 12:00
-
Aktualności: Wyszejszaja liha
Pary III rundy eliminacji Ligi Europy [OFICJALNIE]
01/08
OFICJALNIE: Wisła Kraków i Jagiellonia Białystok poznały potencjalnych rywali w III rundzie eliminacji Ligi Europy
22/07
Sensacja! Klub z San Marino z awansem w europejskich pucharach dopiero trzeci raz w historii
18/07
Pokaż więcej
Historia pojedynków (OSTATNIE 7 MECZÓW)
1 zwycięstw: FC Energetik-Bgu Minsk
14%
2 remisów:
29%
4 zwycięstw: FC Vitebsk
57%
Średnia goli (OSTATNIE 7 MECZÓW)
3,14
Średnia goli na mecz
1,29
Średnia goli FC Energetik-Bgu Minsk
1,86
Średnia goli FC Vitebsk
Tabela Wyszejszaja liha
1
Dinamo Mińsk
15
35
2
Torpedo Zhodino
15
35
3
Neman Grodno
15
33
4
FC Vitebsk
16
25
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
26/09/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
15/05/2021
FC Vitebsk
3
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
17/10/2020
FC Vitebsk
1
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
04/10/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
31/05/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
06/10/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/05/2019
FC Vitebsk
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
więcej
Bezpośrednie pojedynki
26/09/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Vitebsk
2
15/05/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
2
17/10/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
0
04/10/2020
Puchar Białorusi
FC Energetik-Bgu Minsk
0
FC Vitebsk
1
31/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
FC Vitebsk
3
06/10/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Vitebsk
0
22/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
więcej
Ostatnie mecze: FC Energetik-Bgu Minsk
05/03/2022
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
FC Slutsk
Towarzyskie
20/01/2022
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
2
Szachcior Soligorsk
Towarzyskie
15/01/2022
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
0
FC Minsk
Towarzyskie
29/12/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Towarzyskie
25/12/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
3
FK Isłacz Miński Rajon
Towarzyskie
28/11/2021
FK Isłacz Miński Rajon
0
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
20/11/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
3
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
06/11/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
FC Minsk
Wyszejszaja liha
23/10/2021
FK Homel
4
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
17/10/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
0
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
03/10/2021
FC Slutsk
2
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
26/09/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/09/2021
Szachcior Soligorsk
2
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
17/09/2021
Torpedo Zhodino
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
12/09/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
29/08/2021
Neman Grodno
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
22/08/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
13/08/2021
Sputnik
-
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
07/08/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
4
Neman Grodno
Puchar Białorusi
30/07/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
2
Ruh Brest
Wyszejszaja liha
17/07/2021
Smorgon
2
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
03/07/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
26/06/2021
Slavia Mozyr
2
-
3
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
22/06/2021
Molodechno-DYuSSh 4
0
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Puchar Białorusi
17/06/2021
FC Minsk
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
11/06/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
2
FK Homel
Wyszejszaja liha
30/05/2021
Dinamo Brest
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
22/05/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
15/05/2021
FC Vitebsk
3
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
09/05/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
30/04/2021
Dinamo Mińsk
2
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
24/04/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
17/04/2021
BATE Borysów
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
09/04/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
04/04/2021
Ruh Brest
0
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
20/03/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
13/03/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
28/11/2020
Slavia Mozyr
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
22/11/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
3
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
08/11/2020
Biełszyna Bobrujsk
1
-
5
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/11/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
2
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
25/10/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
17/10/2020
FC Vitebsk
1
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
04/10/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
26/09/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
19/09/2020
Dinamo Brest
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
28/08/2020
Orsha
1
-
6
FC Energetik-Bgu Minsk
Puchar Białorusi
22/08/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
08/08/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
02/08/2020
Gorodeya
1
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
26/07/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
4
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
19/07/2020
FC Minsk
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
12/07/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
8
Ruh Brest
Wyszejszaja liha
04/07/2020
BATE Borysów
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
26/06/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
5
-
0
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
20/06/2020
Dinamo Mińsk
0
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
14/06/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
07/06/2020
Szachcior Soligorsk
1
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/06/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
6
Ostrovets FC
Puchar Białorusi
31/05/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/05/2020
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
16/05/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
08/05/2020
FC Slutsk
1
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/05/2020
Smolevichi-Sti
0
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
24/04/2020
Neman Grodno
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
16/04/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
11/04/2020
Torpedo Zhodino
2
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
05/04/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
27/03/2020
Ruh Brest
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
19/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
1
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
14/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Oshmyany
Towarzyskie
12/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
3
Smorgon
Towarzyskie
07/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
2
Sputnik
Towarzyskie
01/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
0
Khimik Svetlogorsk
Towarzyskie
22/02/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
2
Smolevichi-Sti
Towarzyskie
19/02/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
0
Smorgon
Towarzyskie
01/12/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
5
-
3
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
24/11/2019
Neman Grodno
1
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
10/11/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
04/11/2019
Torpedo Minsk
0
-
3
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
26/10/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
3
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
21/10/2019
Gorodeya
1
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/10/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/09/2019
FC Minsk
1
-
6
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
22/09/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
15/09/2019
Slavia Mozyr
2
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/09/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
24/08/2019
Dinamo Brest
6
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
16/08/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
FK Homel
Wyszejszaja liha
11/08/2019
BATE Borysów
4
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
03/08/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
3
FK Isłacz Miński Rajon
Puchar Białorusi
28/07/2019
Arsenal
0
-
6
FC Energetik-Bgu Minsk
Puchar Białorusi
19/07/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
12/07/2019
FC Dnepr Mogilev
3
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/07/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
4
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
28/06/2019
Torpedo Zhodino
3
-
3
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
21/06/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
16/06/2019
Dinamo Mińsk
6
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/06/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
22/05/2019
FC Vitebsk
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
17/05/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
3
FC Minsk
Wyszejszaja liha
11/05/2019
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
05/05/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
2
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
27/04/2019
Szachcior Soligorsk
3
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
21/04/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
13/04/2019
FK Homel
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/04/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
4
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
31/03/2019
FC Slutsk
0
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
10/11/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
5
-
1
YuA-Stroy-DYuSSh
Wyszejszaja liha
03/11/2018
Granit
0
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
20/10/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
13/10/2018
Slonim
1
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/10/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
29/09/2018
Lokomotiv Gomel
1
-
3
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
22/09/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
2
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
15/09/2018
Khimik Svetlogorsk
2
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
08/09/2018
Čist́
0
-
7
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/09/2018
Orsha
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
25/08/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
18/08/2018
Lida
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
11/08/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
2
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
04/08/2018
Naftan
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
21/07/2018
YuA-Stroy-DYuSSh
1
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
07/07/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
23/06/2018
Volna
0
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
17/06/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
09/06/2018
Smorgon
1
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
02/06/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
27/05/2018
Slavia Mozyr
2
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
20/05/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
12/05/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
5
-
1
Čist́
Wyszejszaja liha
05/05/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
0
Orsha
Wyszejszaja liha
28/04/2018
Baranovichi
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
21/04/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
14/04/2018
Biełszyna Bobrujsk
1
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
07/04/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: FC Energetik-Bgu Minsk
05/03/2022
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Slutsk
1
20/01/2022
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Szachcior Soligorsk
2
15/01/2022
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FC Minsk
0
29/12/2021
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
1
25/12/2021
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
3
FK Isłacz Miński Rajon
3
28/11/2021
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
0
FC Energetik-Bgu Minsk
4
20/11/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Slavia Mozyr
3
06/11/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FC Minsk
1
23/10/2021
Wyszejszaja liha
FK Homel
4
FC Energetik-Bgu Minsk
0
17/10/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Dinamo Brest
0
03/10/2021
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
2
FC Energetik-Bgu Minsk
0
26/09/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Vitebsk
2
22/09/2021
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
2
FC Energetik-Bgu Minsk
0
17/09/2021
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
12/09/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Dinamo Mińsk
1
29/08/2021
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
22/08/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
BATE Borysów
1
13/08/2021
Wyszejszaja liha
Sputnik
FC Energetik-Bgu Minsk
07/08/2021
Puchar Białorusi
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Neman Grodno
4
30/07/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Ruh Brest
2
17/07/2021
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Energetik-Bgu Minsk
2
03/07/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FK Isłacz Miński Rajon
1
26/06/2021
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
FC Energetik-Bgu Minsk
3
22/06/2021
Puchar Białorusi
Molodechno-DYuSSh 4
0
FC Energetik-Bgu Minsk
4
17/06/2021
Wyszejszaja liha
FC Minsk
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
11/06/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
FK Homel
2
30/05/2021
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
22/05/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FC Slutsk
0
15/05/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
2
09/05/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Torpedo Zhodino
1
30/04/2021
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
2
FC Energetik-Bgu Minsk
0
24/04/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Neman Grodno
1
17/04/2021
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
09/04/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Sputnik
1
04/04/2021
Wyszejszaja liha
Ruh Brest
0
FC Energetik-Bgu Minsk
0
20/03/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Szachcior Soligorsk
2
13/03/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Smorgon
0
28/11/2020
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
22/11/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Dinamo Mińsk
3
08/11/2020
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
5
01/11/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
FC Slutsk
2
25/10/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Szachcior Soligorsk
2
17/10/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
0
04/10/2020
Puchar Białorusi
FC Energetik-Bgu Minsk
0
FC Vitebsk
1
26/09/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FK Isłacz Miński Rajon
1
19/09/2020
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
28/08/2020
Puchar Białorusi
Orsha
1
FC Energetik-Bgu Minsk
6
22/08/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Smolevichi-Sti
1
08/08/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Neman Grodno
1
02/08/2020
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Energetik-Bgu Minsk
1
26/07/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Torpedo Zhodino
4
19/07/2020
Wyszejszaja liha
FC Minsk
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
12/07/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Ruh Brest
8
04/07/2020
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
26/06/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
5
Slavia Mozyr
0
20/06/2020
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
0
FC Energetik-Bgu Minsk
0
14/06/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Biełszyna Bobrujsk
1
07/06/2020
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
0
06/06/2020
Puchar Białorusi
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Ostrovets FC
6
31/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
FC Vitebsk
3
23/05/2020
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
FC Energetik-Bgu Minsk
2
16/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Dinamo Brest
1
08/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
2
01/05/2020
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
FC Energetik-Bgu Minsk
2
24/04/2020
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
16/04/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Gorodeya
1
11/04/2020
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
2
FC Energetik-Bgu Minsk
0
05/04/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Minsk
0
27/03/2020
Wyszejszaja liha
Ruh Brest
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
19/03/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
BATE Borysów
1
14/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Oshmyany
1
12/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Smorgon
3
07/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Sputnik
2
01/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Khimik Svetlogorsk
0
22/02/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Smolevichi-Sti
2
19/02/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Smorgon
0
01/12/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
5
FC Dnepr Mogilev
3
24/11/2019
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
1
FC Energetik-Bgu Minsk
1
10/11/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Torpedo Zhodino
1
04/11/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Energetik-Bgu Minsk
3
26/10/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Dinamo Mińsk
3
21/10/2019
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Energetik-Bgu Minsk
0
06/10/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Vitebsk
0
27/09/2019
Wyszejszaja liha
FC Minsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
6
22/09/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FK Isłacz Miński Rajon
2
15/09/2019
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
FC Energetik-Bgu Minsk
2
01/09/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Szachcior Soligorsk
2
24/08/2019
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
6
FC Energetik-Bgu Minsk
2
16/08/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FK Homel
1
11/08/2019
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
4
FC Energetik-Bgu Minsk
1
03/08/2019
Puchar Białorusi
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
3
28/07/2019
Puchar Białorusi
Arsenal
0
FC Energetik-Bgu Minsk
6
19/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
FC Slutsk
1
12/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
3
FC Energetik-Bgu Minsk
4
06/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Neman Grodno
4
28/06/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
3
FC Energetik-Bgu Minsk
3
21/06/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Torpedo Minsk
1
16/06/2019
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
6
FC Energetik-Bgu Minsk
1
01/06/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Gorodeya
0
22/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
17/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
FC Minsk
3
11/05/2019
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
05/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Slavia Mozyr
2
27/04/2019
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
4
21/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Dinamo Brest
1
13/04/2019
Wyszejszaja liha
FK Homel
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
06/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
BATE Borysów
4
31/03/2019
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
0
FC Energetik-Bgu Minsk
0
10/11/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
5
YuA-Stroy-DYuSSh
1
03/11/2018
Wyszejszaja liha
Granit
0
FC Energetik-Bgu Minsk
4
20/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Volna
1
13/10/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
FC Energetik-Bgu Minsk
4
06/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Smorgon
0
29/09/2018
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
FC Energetik-Bgu Minsk
3
22/09/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Slavia Mozyr
2
15/09/2018
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
FC Energetik-Bgu Minsk
0
08/09/2018
Wyszejszaja liha
Čist́
0
FC Energetik-Bgu Minsk
7
01/09/2018
Wyszejszaja liha
Orsha
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
25/08/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Baranovichi
1
18/08/2018
Wyszejszaja liha
Lida
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
11/08/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Biełszyna Bobrujsk
2
04/08/2018
Wyszejszaja liha
Naftan
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
21/07/2018
Wyszejszaja liha
YuA-Stroy-DYuSSh
1
FC Energetik-Bgu Minsk
2
07/07/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Granit
1
23/06/2018
Wyszejszaja liha
Volna
0
FC Energetik-Bgu Minsk
2
17/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Slonim
1
09/06/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
FC Energetik-Bgu Minsk
4
02/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Lokomotiv Gomel
0
27/05/2018
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
FC Energetik-Bgu Minsk
0
20/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Khimik Svetlogorsk
0
12/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
5
Čist́
1
05/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Orsha
0
28/04/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
21/04/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Lida
1
14/04/2018
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
1
07/04/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Naftan
0
więcej
Ostatnie mecze: FC Vitebsk
12/03/2022
Dinamo Brest
1
-
0
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
06/03/2022
FC Vitebsk
2
-
0
Dinamo Brest
Puchar Białorusi
28/11/2021
BATE Borysów
4
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
20/11/2021
FC Vitebsk
-
Sputnik
Wyszejszaja liha
05/11/2021
Ruh Brest
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/10/2021
FC Vitebsk
1
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
16/10/2021
Smorgon
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
02/10/2021
FC Vitebsk
0
-
4
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
26/09/2021
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/09/2021
FC Vitebsk
3
-
1
FC Minsk
Wyszejszaja liha
11/09/2021
FK Homel
4
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/08/2021
FC Vitebsk
3
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
20/08/2021
FC Slutsk
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
14/08/2021
FC Vitebsk
2
-
2
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
07/08/2021
FC Vitebsk
0
-
0
Arsenal
Puchar Białorusi
02/08/2021
FC Vitebsk
0
-
1
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
24/07/2021
Dinamo Mińsk
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
18/07/2021
FC Vitebsk
2
-
0
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
04/07/2021
FC Vitebsk
0
-
0
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
28/06/2021
Sputnik
4
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/06/2021
Smolevichi-Sti
1
-
3
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
19/06/2021
FC Vitebsk
0
-
0
Ruh Brest
Wyszejszaja liha
12/06/2021
Szachcior Soligorsk
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/05/2021
FC Vitebsk
5
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/05/2021
FK Isłacz Miński Rajon
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
15/05/2021
FC Vitebsk
3
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
08/05/2021
FC Minsk
3
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
30/04/2021
FC Vitebsk
0
-
0
FK Homel
Wyszejszaja liha
24/04/2021
Dinamo Brest
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/04/2021
FC Vitebsk
0
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
11/04/2021
Slavia Mozyr
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
07/04/2021
FC Vitebsk
2
-
3
BATE Borysów
Puchar Białorusi
03/04/2021
Torpedo Zhodino
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
20/03/2021
FC Vitebsk
0
-
0
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
14/03/2021
Neman Grodno
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
07/03/2021
BATE Borysów
2
-
1
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
28/11/2020
FC Vitebsk
2
-
3
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
22/11/2020
FC Minsk
2
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
06/11/2020
FC Vitebsk
0
-
0
Ruh Brest
Wyszejszaja liha
24/10/2020
BATE Borysów
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
17/10/2020
FC Vitebsk
1
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
04/10/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
27/09/2020
Dinamo Mińsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/09/2020
FC Vitebsk
1
-
1
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
12/09/2020
Szachcior Soligorsk
5
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/08/2020
Baranovichi
0
-
6
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
23/08/2020
Slavia Mozyr
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
07/08/2020
FC Vitebsk
2
-
3
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
31/07/2020
Dinamo Brest
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
24/07/2020
FC Vitebsk
2
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
18/07/2020
FC Vitebsk
1
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
12/07/2020
FC Vitebsk
0
-
0
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
04/07/2020
Gorodeya
2
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/06/2020
Torpedo Zhodino
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
21/06/2020
FC Vitebsk
1
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
14/06/2020
Ruh Brest
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
07/06/2020
FC Vitebsk
2
-
2
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
31/05/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/05/2020
FC Vitebsk
1
-
1
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
17/05/2020
Biełszyna Bobrujsk
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
10/05/2020
FC Vitebsk
0
-
0
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
03/05/2020
FC Vitebsk
2
-
3
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
26/04/2020
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
18/04/2020
FC Vitebsk
1
-
0
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
11/04/2020
FC Slutsk
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
05/04/2020
Smolevichi-Sti
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/03/2020
Neman Grodno
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
21/03/2020
FC Vitebsk
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
14/03/2020
FC Vitebsk
1
-
2
Naftan
Towarzyskie
06/03/2020
Biełszyna Bobrujsk
1
-
2
FC Vitebsk
Towarzyskie
29/02/2020
FC Vitebsk
2
-
3
Orsha
Towarzyskie
24/02/2020
FC Vitebsk
1
-
1
FK Mynaj
Towarzyskie
21/02/2020
FK Bałtika
4
-
3
FC Vitebsk
Towarzyskie
17/02/2020
Desna
4
-
0
FC Vitebsk
Towarzyskie
01/12/2019
FC Vitebsk
0
-
2
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
24/11/2019
Dinamo Brest
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
10/11/2019
FC Vitebsk
1
-
2
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
03/11/2019
FC Dnepr Mogilev
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/10/2019
FC Vitebsk
0
-
0
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
19/10/2019
Dinamo Mińsk
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
06/10/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/09/2019
FC Vitebsk
2
-
0
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
25/09/2019
Slavia Mozyr
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
21/09/2019
Szachcior Soligorsk
4
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/09/2019
FC Vitebsk
1
-
2
FK Homel
Wyszejszaja liha
31/08/2019
FC Slutsk
3
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
24/08/2019
FC Vitebsk
0
-
0
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
18/08/2019
Torpedo Minsk
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/08/2019
FC Vitebsk
0
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
04/08/2019
Slavia Mozyr
3
-
1
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
21/07/2019
FC Vitebsk
1
-
1
FC Minsk
Wyszejszaja liha
18/07/2019
FC Vitebsk
1
-
1
KuPS
Liga Europy
11/07/2019
KuPS
2
-
0
FC Vitebsk
Liga Europy
06/07/2019
FC Vitebsk
0
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
30/06/2019
BATE Borysów
3
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/06/2019
Slonim
1
-
3
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
23/06/2019
FC Vitebsk
2
-
1
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
15/06/2019
Torpedo Zhodino
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
01/06/2019
FC Vitebsk
1
-
3
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
22/05/2019
FC Vitebsk
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
18/05/2019
FK Isłacz Miński Rajon
3
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/05/2019
FC Vitebsk
1
-
0
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
06/05/2019
FK Homel
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/04/2019
FC Vitebsk
2
-
2
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
19/04/2019
Neman Grodno
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
14/04/2019
FC Vitebsk
1
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
05/04/2019
Gorodeya
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/03/2019
FC Minsk
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
02/12/2018
FK Homel
1
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
24/11/2018
FC Vitebsk
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
10/11/2018
FK Isłacz Miński Rajon
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
03/11/2018
FC Vitebsk
0
-
1
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
31/10/2018
Szachcior Soligorsk
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/10/2018
Torpedo Minsk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/10/2018
FC Vitebsk
3
-
1
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
06/10/2018
FC Slutsk
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
30/09/2018
Torpedo Zhodino
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/09/2018
FC Vitebsk
0
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
15/09/2018
FC Minsk
1
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
31/08/2018
FC Vitebsk
4
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
25/08/2018
BATE Borysów
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/08/2018
FC Vitebsk
2
-
0
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
14/07/2018
FC Vitebsk
5
-
1
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
08/07/2018
FC Vitebsk
1
-
0
FK Homel
Wyszejszaja liha
01/07/2018
Gorodeya
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
25/06/2018
FC Vitebsk
2
-
0
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
18/06/2018
Dinamo Mińsk
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/06/2018
FC Vitebsk
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
02/06/2018
FC Dnepr Mogilev
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/05/2018
FC Vitebsk
2
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
21/05/2018
FC Vitebsk
2
-
0
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
12/05/2018
Dinamo Brest
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
05/05/2018
FC Vitebsk
1
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
29/04/2018
Smolevichi-Sti
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/04/2018
FC Vitebsk
0
-
1
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
13/04/2018
Fc Luch Minsk
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
07/04/2018
FC Vitebsk
2
-
1
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
30/03/2018
Neman Grodno
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/11/2017
FC Vitebsk
1
-
4
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
18/11/2017
FC Slutsk
2
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
03/11/2017
FC Vitebsk
0
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
29/10/2017
Slavia Mozyr
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/10/2017
FC Vitebsk
1
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
15/10/2017
BATE Borysów
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/09/2017
FC Vitebsk
2
-
2
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
24/09/2017
FC Minsk
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/09/2017
FC Vitebsk
1
-
0
FK Homel
Wyszejszaja liha
10/09/2017
Gorodeya
3
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/08/2017
FC Vitebsk
2
-
2
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
19/08/2017
Torpedo Zhodino
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/08/2017
FC Vitebsk
2
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
05/08/2017
FC Dnepr Mogilev
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/07/2017
FC Vitebsk
2
-
2
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
02/07/2017
Dinamo Mińsk
1
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
25/06/2017
FC Vitebsk
0
-
1
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
21/06/2017
FK Isłacz Miński Rajon
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
17/06/2017
FC Vitebsk
1
-
0
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
04/06/2017
Szachcior Soligorsk
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/05/2017
FC Vitebsk
1
-
0
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
20/05/2017
Dinamo Brest
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
14/05/2017
FC Vitebsk
3
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
10/05/2017
FK Homel
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
05/05/2017
FC Vitebsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
29/04/2017
Neman Grodno
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
21/04/2017
FC Vitebsk
1
-
1
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
14/04/2017
Naftan
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/04/2017
FC Vitebsk
0
-
4
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
02/04/2017
NFK Minsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/11/2016
Dinamo Brest
3
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/11/2016
FC Vitebsk
2
-
1
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
05/11/2016
FC Vitebsk
2
-
1
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
29/10/2016
Granit
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/10/2016
FC Vitebsk
2
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
16/10/2016
FC Slutsk
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
02/10/2016
FC Vitebsk
0
-
2
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
25/09/2016
Szachcior Soligorsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
17/09/2016
FC Vitebsk
1
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
09/09/2016
Torpedo Zhodino
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/08/2016
FC Vitebsk
1
-
1
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
21/08/2016
FK Isłacz Miński Rajon
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/08/2016
FC Vitebsk
1
-
1
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
08/08/2016
FC Vitebsk
1
-
0
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
31/07/2016
FC Vitebsk
0
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
02/07/2016
FC Vitebsk
1
-
0
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
25/06/2016
BATE Borysów
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/06/2016
NFK Minsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
15/06/2016
FC Vitebsk
0
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
09/06/2016
Naftan
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
03/06/2016
FC Vitebsk
2
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
22/05/2016
Dinamo Mińsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/05/2016
FC Vitebsk
1
-
3
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
12/05/2016
Gorodeya
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/05/2016
FC Vitebsk
0
-
1
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
30/04/2016
Slavia Mozyr
0
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/04/2016
FC Vitebsk
1
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
15/04/2016
Neman Grodno
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/04/2016
Biełszyna Bobrujsk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
02/04/2016
FC Minsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/11/2015
FC Minsk
3
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
31/10/2015
FC Vitebsk
0
-
0
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
25/10/2015
Szachcior Soligorsk
4
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/10/2015
FC Vitebsk
0
-
2
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
03/10/2015
Neman Grodno
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/09/2015
FC Vitebsk
1
-
0
FK Homel
Wyszejszaja liha
21/09/2015
Dinamo Mińsk
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
13/09/2015
FC Vitebsk
0
-
0
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
29/08/2015
FC Slutsk
4
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/08/2015
FC Vitebsk
2
-
0
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
16/08/2015
Naftan
3
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/08/2015
FC Vitebsk
1
-
1
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
11/07/2015
FC Vitebsk
2
-
3
Granit
Wyszejszaja liha
04/07/2015
FC Vitebsk
0
-
4
FC Minsk
Wyszejszaja liha
27/06/2015
Torpedo Zhodino
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/06/2015
FC Vitebsk
2
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
18/06/2015
BATE Borysów
4
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
05/06/2015
FC Vitebsk
0
-
0
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
30/05/2015
FK Homel
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/05/2015
FC Vitebsk
0
-
0
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
16/05/2015
Slavia Mozyr
4
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/05/2015
FC Vitebsk
1
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
03/05/2015
Dinamo Brest
3
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/04/2015
FC Vitebsk
1
-
3
Naftan
Wyszejszaja liha
19/04/2015
Biełszyna Bobrujsk
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/04/2015
Granit
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/11/2014
FC Vitebsk
0
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
15/11/2014
Lokomotiv Gomel
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/11/2014
FC Vitebsk
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
01/11/2014
Smolevichi-Sti
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
25/10/2014
FC Vitebsk
3
-
1
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
18/10/2014
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/10/2014
FC Vitebsk
2
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
04/10/2014
Minsk II
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/09/2014
FC Vitebsk
3
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
20/09/2014
Khimik Svetlogorsk
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
13/09/2014
FC Vitebsk
0
-
3
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
06/09/2014
Byaroza 2010
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
30/08/2014
FC Vitebsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
17/08/2014
Smorgon
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
09/08/2014
FC Vitebsk
0
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
19/07/2014
Granit
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/07/2014
FC Vitebsk
2
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
05/07/2014
Slonim
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/06/2014
FC Vitebsk
0
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
21/06/2014
Zorka-BDU
2
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
15/06/2014
FC Vitebsk
2
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
07/06/2014
Volna
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
31/05/2014
FC Vitebsk
1
-
3
Minsk II
Wyszejszaja liha
25/05/2014
Lida
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
17/05/2014
FC Vitebsk
2
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
11/05/2014
Slavia Mozyr
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
07/05/2014
FC Vitebsk
2
-
1
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
04/05/2014
Gorodeya
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/04/2014
FC Vitebsk
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/04/2014
Sputnik
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/11/2013
FC Vitebsk
0
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
16/11/2013
FC Slutsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
13/11/2013
Polotsk
0
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
09/11/2013
FC Vitebsk
2
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
02/11/2013
Khimik Svetlogorsk
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/10/2013
Minsk II
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/10/2013
FC Vitebsk
1
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
12/10/2013
SKVICH
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
05/10/2013
FC Vitebsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
28/09/2013
Gorodeya
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
21/09/2013
FC Vitebsk
1
-
0
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
15/09/2013
Smorgon
4
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/09/2013
FC Vitebsk
0
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
07/09/2013
Granit
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
01/09/2013
FC Vitebsk
2
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
03/08/2013
Volna
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
20/07/2013
FC Vitebsk
1
-
4
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
13/07/2013
Sputnik
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
06/07/2013
FC Vitebsk
5
-
2
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
29/06/2013
FC Vitebsk
1
-
0
Minsk II
Wyszejszaja liha
22/06/2013
Smolevichi-Sti
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/06/2013
FC Vitebsk
2
-
0
SKVICH
Wyszejszaja liha
08/06/2013
Slonim
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
01/06/2013
FC Vitebsk
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
24/05/2013
Byaroza 2010
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
18/05/2013
FC Vitebsk
3
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
11/05/2013
Lida
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
04/05/2013
FC Vitebsk
0
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
27/04/2013
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
20/04/2013
FC Vitebsk
2
-
1
Polotsk
Wyszejszaja liha
17/11/2012
FC Slutsk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
10/11/2012
FC Vitebsk
4
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
03/11/2012
Lida
0
-
5
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
20/10/2012
FC Vitebsk
2
-
0
DSK Gomel
Wyszejszaja liha
13/10/2012
Rudensk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
06/10/2012
FC Vitebsk
6
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
30/09/2012
Khimik Svetlogorsk
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/09/2012
FC Vitebsk
4
-
3
Polotsk
Wyszejszaja liha
15/09/2012
Smorgon
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/09/2012
FC Vitebsk
1
-
0
SKVICH
Wyszejszaja liha
01/09/2012
Byaroza 2010
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/08/2012
FC Vitebsk
2
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
18/08/2012
FC Dnepr Mogilev
6
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/08/2012
FC Vitebsk
1
-
2
Granit
Wyszejszaja liha
28/07/2012
FC Vitebsk
0
-
3
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
14/07/2012
Volna
1
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/07/2012
FC Vitebsk
2
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
30/06/2012
DSK Gomel
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/06/2012
FC Vitebsk
5
-
0
Rudensk
Wyszejszaja liha
17/06/2012
Gorodeya
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
09/06/2012
FC Vitebsk
5
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
02/06/2012
Polotsk
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/05/2012
FC Vitebsk
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/05/2012
SKVICH
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/05/2012
FC Vitebsk
2
-
1
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
05/05/2012
Sputnik
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/04/2012
FC Vitebsk
0
-
0
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
21/04/2012
Granit
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: FC Vitebsk
12/03/2022
Puchar Białorusi
Dinamo Brest
1
FC Vitebsk
0
06/03/2022
Puchar Białorusi
FC Vitebsk
2
Dinamo Brest
0
28/11/2021
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
4
FC Vitebsk
0
20/11/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
Sputnik
05/11/2021
Wyszejszaja liha
Ruh Brest
2
FC Vitebsk
0
23/10/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Szachcior Soligorsk
2
16/10/2021
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Vitebsk
0
02/10/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FK Isłacz Miński Rajon
4
26/09/2021
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Vitebsk
2
19/09/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Minsk
1
11/09/2021
Wyszejszaja liha
FK Homel
4
FC Vitebsk
1
29/08/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
Dinamo Brest
1
20/08/2021
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
FC Vitebsk
2
14/08/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Slavia Mozyr
2
07/08/2021
Puchar Białorusi
FC Vitebsk
0
Arsenal
0
02/08/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Torpedo Zhodino
1
24/07/2021
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
3
FC Vitebsk
1
18/07/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Neman Grodno
0
04/07/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
BATE Borysów
0
28/06/2021
Wyszejszaja liha
Sputnik
4
FC Vitebsk
3
23/06/2021
Puchar Białorusi
Smolevichi-Sti
1
FC Vitebsk
3
19/06/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Ruh Brest
0
12/06/2021
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
2
FC Vitebsk
0
28/05/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
5
Smorgon
0
19/05/2021
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
0
FC Vitebsk
1
15/05/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
2
08/05/2021
Wyszejszaja liha
FC Minsk
3
FC Vitebsk
3
30/04/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FK Homel
0
24/04/2021
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
0
FC Vitebsk
0
16/04/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Slutsk
0
11/04/2021
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
0
FC Vitebsk
2
07/04/2021
Puchar Białorusi
FC Vitebsk
2
BATE Borysów
3
03/04/2021
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
1
FC Vitebsk
0
20/03/2021
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Mińsk
0
14/03/2021
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
0
FC Vitebsk
0
07/03/2021
Puchar Białorusi
BATE Borysów
2
FC Vitebsk
1
28/11/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Torpedo Zhodino
3
22/11/2020
Wyszejszaja liha
FC Minsk
2
FC Vitebsk
2
06/11/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Ruh Brest
0
24/10/2020
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
3
FC Vitebsk
1
17/10/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
0
04/10/2020
Puchar Białorusi
FC Energetik-Bgu Minsk
0
FC Vitebsk
1
27/09/2020
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
1
FC Vitebsk
0
19/09/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Biełszyna Bobrujsk
1
12/09/2020
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
5
FC Vitebsk
0
29/08/2020
Puchar Białorusi
Baranovichi
0
FC Vitebsk
6
23/08/2020
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
1
FC Vitebsk
1
07/08/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
3
31/07/2020
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
1
FC Vitebsk
0
24/07/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FC Slutsk
0
18/07/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Smolevichi-Sti
0
12/07/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Neman Grodno
0
04/07/2020
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
FC Vitebsk
2
28/06/2020
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
1
FC Vitebsk
0
21/06/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Minsk
0
14/06/2020
Wyszejszaja liha
Ruh Brest
0
FC Vitebsk
1
07/06/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
BATE Borysów
2
31/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
FC Vitebsk
3
23/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Dinamo Mińsk
1
17/05/2020
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
1
FC Vitebsk
1
10/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Szachcior Soligorsk
0
03/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Slavia Mozyr
3
26/04/2020
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
FC Vitebsk
0
18/04/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Dinamo Brest
0
11/04/2020
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
FC Vitebsk
1
05/04/2020
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
FC Vitebsk
1
29/03/2020
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
2
FC Vitebsk
0
21/03/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Gorodeya
0
14/03/2020
Towarzyskie
FC Vitebsk
1
Naftan
2
06/03/2020
Towarzyskie
Biełszyna Bobrujsk
1
FC Vitebsk
2
29/02/2020
Towarzyskie
FC Vitebsk
2
Orsha
3
24/02/2020
Towarzyskie
FC Vitebsk
1
FK Mynaj
1
21/02/2020
Towarzyskie
FK Bałtika
4
FC Vitebsk
3
17/02/2020
Towarzyskie
Desna
4
FC Vitebsk
0
01/12/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Slavia Mozyr
2
24/11/2019
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
1
FC Vitebsk
0
10/11/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
BATE Borysów
2
03/11/2019
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
2
FC Vitebsk
0
27/10/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Torpedo Zhodino
0
19/10/2019
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
0
FC Vitebsk
2
06/10/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Vitebsk
0
29/09/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
0
25/09/2019
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
0
FC Vitebsk
1
21/09/2019
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
4
FC Vitebsk
0
16/09/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FK Homel
2
31/08/2019
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
3
FC Vitebsk
0
24/08/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Neman Grodno
0
18/08/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Vitebsk
3
11/08/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Gorodeya
2
04/08/2019
Puchar Białorusi
Slavia Mozyr
3
FC Vitebsk
1
21/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Minsk
1
18/07/2019
Liga Europy
FC Vitebsk
1
KuPS
1
11/07/2019
Liga Europy
KuPS
2
FC Vitebsk
0
06/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Brest
1
30/06/2019
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
3
FC Vitebsk
0
26/06/2019
Puchar Białorusi
Slonim
1
FC Vitebsk
3
23/06/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FC Dnepr Mogilev
1
15/06/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
1
FC Vitebsk
0
01/06/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Dinamo Mińsk
3
22/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
18/05/2019
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
3
FC Vitebsk
0
12/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Szachcior Soligorsk
0
06/05/2019
Wyszejszaja liha
FK Homel
1
FC Vitebsk
2
26/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FC Slutsk
2
19/04/2019
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
1
FC Vitebsk
0
14/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Torpedo Minsk
1
05/04/2019
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Vitebsk
1
29/03/2019
Wyszejszaja liha
FC Minsk
0
FC Vitebsk
0
02/12/2018
Wyszejszaja liha
FK Homel
1
FC Vitebsk
3
24/11/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Gorodeya
0
10/11/2018
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
0
FC Vitebsk
1
03/11/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Mińsk
1
31/10/2018
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
2
FC Vitebsk
1
27/10/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Vitebsk
1
19/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Dnepr Mogilev
1
06/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
0
FC Vitebsk
2
30/09/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
2
FC Vitebsk
0
22/09/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Brest
1
15/09/2018
Wyszejszaja liha
FC Minsk
1
FC Vitebsk
3
31/08/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
4
Smolevichi-Sti
0
25/08/2018
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
1
FC Vitebsk
1
19/08/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Fc Luch Minsk
0
14/07/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
5
Neman Grodno
1
08/07/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FK Homel
0
01/07/2018
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Vitebsk
1
25/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
0
18/06/2018
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
1
FC Vitebsk
1
12/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Torpedo Minsk
0
02/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
0
FC Vitebsk
1
29/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FC Slutsk
0
21/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Torpedo Zhodino
0
12/05/2018
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
3
FC Vitebsk
1
05/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Minsk
0
29/04/2018
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
FC Vitebsk
1
23/04/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
BATE Borysów
1
13/04/2018
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
0
FC Vitebsk
2
07/04/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Szachcior Soligorsk
1
30/03/2018
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
1
FC Vitebsk
1
26/11/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Dinamo Mińsk
4
18/11/2017
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
2
FC Vitebsk
3
03/11/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FK Isłacz Miński Rajon
2
29/10/2017
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
0
FC Vitebsk
1
22/10/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Szachcior Soligorsk
2
15/10/2017
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
3
FC Vitebsk
1
29/09/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Dinamo Brest
2
24/09/2017
Wyszejszaja liha
FC Minsk
0
FC Vitebsk
0
16/09/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FK Homel
0
10/09/2017
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
FC Vitebsk
2
26/08/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Neman Grodno
2
19/08/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
2
FC Vitebsk
0
12/08/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Naftan
0
05/08/2017
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
1
FC Vitebsk
2
29/07/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
NFK Minsk
2
02/07/2017
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
1
FC Vitebsk
3
25/06/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Slutsk
1
21/06/2017
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
0
FC Vitebsk
1
17/06/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Slavia Mozyr
0
04/06/2017
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
2
FC Vitebsk
0
26/05/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
BATE Borysów
0
20/05/2017
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
2
FC Vitebsk
0
14/05/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Minsk
0
10/05/2017
Wyszejszaja liha
FK Homel
0
FC Vitebsk
1
05/05/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Gorodeya
0
29/04/2017
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
1
FC Vitebsk
4
21/04/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Torpedo Zhodino
1
14/04/2017
Wyszejszaja liha
Naftan
0
FC Vitebsk
0
08/04/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Dnepr Mogilev
4
02/04/2017
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
1
FC Vitebsk
0
27/11/2016
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
3
FC Vitebsk
0
19/11/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
BATE Borysów
1
05/11/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
NFK Minsk
1
29/10/2016
Wyszejszaja liha
Granit
0
FC Vitebsk
3
22/10/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Naftan
0
16/10/2016
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
2
FC Vitebsk
1
02/10/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Mińsk
2
25/09/2016
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
1
FC Vitebsk
0
17/09/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Gorodeya
1
09/09/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
1
FC Vitebsk
2
27/08/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Slavia Mozyr
1
21/08/2016
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
0
FC Vitebsk
0
12/08/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Neman Grodno
1
08/08/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Biełszyna Bobrujsk
0
31/07/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Minsk
0
02/07/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Dinamo Brest
0
25/06/2016
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
1
FC Vitebsk
0
19/06/2016
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
1
FC Vitebsk
0
15/06/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Granit
1
09/06/2016
Wyszejszaja liha
Naftan
1
FC Vitebsk
2
03/06/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FC Slutsk
0
22/05/2016
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
1
FC Vitebsk
0
16/05/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Szachcior Soligorsk
3
12/05/2016
Wyszejszaja liha
Gorodeya
0
FC Vitebsk
2
08/05/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Torpedo Zhodino
1
30/04/2016
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
0
FC Vitebsk
4
23/04/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FK Isłacz Miński Rajon
2
15/04/2016
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
0
FC Vitebsk
0
11/04/2016
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
0
FC Vitebsk
1
02/04/2016
Wyszejszaja liha
FC Minsk
1
FC Vitebsk
0
08/11/2015
Wyszejszaja liha
FC Minsk
3
FC Vitebsk
2
31/10/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Torpedo Zhodino
0
25/10/2015
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
4
FC Vitebsk
1
16/10/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
BATE Borysów
2
03/10/2015
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
0
FC Vitebsk
1
28/09/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FK Homel
0
21/09/2015
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
0
FC Vitebsk
0
13/09/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Slavia Mozyr
0
29/08/2015
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
4
FC Vitebsk
2
23/08/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Dinamo Brest
0
16/08/2015
Wyszejszaja liha
Naftan
3
FC Vitebsk
0
08/08/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Biełszyna Bobrujsk
1
11/07/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Granit
3
04/07/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Minsk
4
27/06/2015
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
3
FC Vitebsk
1
22/06/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Szachcior Soligorsk
2
18/06/2015
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
4
FC Vitebsk
0
05/06/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Neman Grodno
0
30/05/2015
Wyszejszaja liha
FK Homel
2
FC Vitebsk
0
23/05/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Mińsk
0
16/05/2015
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
4
FC Vitebsk
0
11/05/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Slutsk
0
03/05/2015
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
3
FC Vitebsk
2
26/04/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Naftan
3
19/04/2015
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
1
FC Vitebsk
1
11/04/2015
Wyszejszaja liha
Granit
1
FC Vitebsk
1
22/11/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Granit
0
15/11/2014
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
2
FC Vitebsk
1
08/11/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Slonim
2
01/11/2014
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
FC Vitebsk
3
25/10/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
Zorka-BDU
1
18/10/2014
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
FC Vitebsk
0
11/10/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Volna
1
04/10/2014
Wyszejszaja liha
Minsk II
0
FC Vitebsk
2
27/09/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
Lida
1
20/09/2014
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
FC Vitebsk
2
13/09/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Slavia Mozyr
3
06/09/2014
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
0
FC Vitebsk
2
30/08/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Gorodeya
0
17/08/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Vitebsk
1
09/08/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Sputnik
1
19/07/2014
Wyszejszaja liha
Granit
2
FC Vitebsk
0
12/07/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Lokomotiv Gomel
0
05/07/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FC Vitebsk
3
28/06/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Smolevichi-Sti
1
21/06/2014
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
2
FC Vitebsk
2
15/06/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
1
07/06/2014
Wyszejszaja liha
Volna
0
FC Vitebsk
3
31/05/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Minsk II
3
25/05/2014
Wyszejszaja liha
Lida
1
FC Vitebsk
4
17/05/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Khimik Svetlogorsk
0
11/05/2014
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
0
FC Vitebsk
0
07/05/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Byaroza 2010
1
04/05/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Vitebsk
0
26/04/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Smorgon
0
19/04/2014
Wyszejszaja liha
Sputnik
2
FC Vitebsk
1
23/11/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Volna
1
16/11/2013
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
FC Vitebsk
0
13/11/2013
Wyszejszaja liha
Polotsk
0
FC Vitebsk
4
09/11/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Sputnik
1
02/11/2013
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
FC Vitebsk
2
26/10/2013
Wyszejszaja liha
Minsk II
0
FC Vitebsk
1
19/10/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Smolevichi-Sti
1
12/10/2013
Wyszejszaja liha
SKVICH
1
FC Vitebsk
2
05/10/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Slonim
0
28/09/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
FC Vitebsk
1
21/09/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Byaroza 2010
0
15/09/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
FC Vitebsk
0
11/09/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Lida
0
07/09/2013
Wyszejszaja liha
Granit
0
FC Vitebsk
1
01/09/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
1
03/08/2013
Wyszejszaja liha
Volna
1
FC Vitebsk
1
20/07/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Slutsk
4
13/07/2013
Wyszejszaja liha
Sputnik
2
FC Vitebsk
0
06/07/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
5
Khimik Svetlogorsk
2
29/06/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Minsk II
0
22/06/2013
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
FC Vitebsk
1
16/06/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
SKVICH
0
08/06/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
1
FC Vitebsk
4
01/06/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Gorodeya
0
24/05/2013
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
0
FC Vitebsk
0
18/05/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
Smorgon
2
11/05/2013
Wyszejszaja liha
Lida
1
FC Vitebsk
1
04/05/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Granit
0
27/04/2013
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
FC Vitebsk
1
20/04/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Polotsk
1
17/11/2012
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
0
FC Vitebsk
1
10/11/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
4
Volna
1
03/11/2012
Wyszejszaja liha
Lida
0
FC Vitebsk
5
20/10/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
DSK Gomel
0
13/10/2012
Wyszejszaja liha
Rudensk
0
FC Vitebsk
1
06/10/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
6
Gorodeya
3
30/09/2012
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
FC Vitebsk
2
22/09/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
4
Polotsk
3
15/09/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Vitebsk
1
08/09/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
SKVICH
0
01/09/2012
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
1
FC Vitebsk
2
26/08/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Sputnik
1
18/08/2012
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
6
FC Vitebsk
0
11/08/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Granit
2
28/07/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Slutsk
3
14/07/2012
Wyszejszaja liha
Volna
1
FC Vitebsk
3
08/07/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Lida
0
30/06/2012
Wyszejszaja liha
DSK Gomel
0
FC Vitebsk
1
23/06/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
5
Rudensk
0
17/06/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
FC Vitebsk
0
09/06/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
5
Khimik Svetlogorsk
0
02/06/2012
Wyszejszaja liha
Polotsk
1
FC Vitebsk
4
26/05/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Smorgon
0
19/05/2012
Wyszejszaja liha
SKVICH
1
FC Vitebsk
0
11/05/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Byaroza 2010
1
05/05/2012
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
FC Vitebsk
3
28/04/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Dnepr Mogilev
0
21/04/2012
Wyszejszaja liha
Granit
1
FC Vitebsk
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin