Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk - Smorgon
Wyszejszaja liha 2021/2022
1. kolejka
FC Energetik-Bgu Minsk
Aktualna forma
Koniec
3 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Stadyen RTsOP-BGU (Minsk)
13/03/2021 | 12:00
Smorgon
Aktualna forma
FC Energetik-Bgu Minsk
Koniec
3 - 0
(do przerwy 1 - 0)
Smorgon
Aktualna forma
Aktualna forma
Stadyen RTsOP-BGU (Minsk)
13/03/2021 | 12:00
-
Aktualności: Wyszejszaja liha
Pary III rundy eliminacji Ligi Europy [OFICJALNIE]
01/08
OFICJALNIE: Wisła Kraków i Jagiellonia Białystok poznały potencjalnych rywali w III rundzie eliminacji Ligi Europy
22/07
Sensacja! Klub z San Marino z awansem w europejskich pucharach dopiero trzeci raz w historii
18/07
Pokaż więcej
Historia pojedynków (OSTATNIE 4 MECZE)
3 zwycięstw: FC Energetik-Bgu Minsk
75%
0 remisów:
0%
1 zwycięstw: Smorgon
25%
Średnia goli (OSTATNIE 4 MECZE)
4,25
Średnia goli na mecz
3,25
Średnia goli FC Energetik-Bgu Minsk
1,00
Średnia goli Smorgon
Tabela Wyszejszaja liha
1
Dinamo Mińsk
15
35
2
Torpedo Zhodino
15
35
3
Neman Grodno
15
33
4
FC Vitebsk
16
25
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
12/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
3
Smorgon
Towarzyskie
19/02/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
0
Smorgon
Towarzyskie
06/10/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
09/06/2018
Smorgon
1
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
więcej
Bezpośrednie pojedynki
12/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Smorgon
3
19/02/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Smorgon
0
06/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Smorgon
0
09/06/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
FC Energetik-Bgu Minsk
4
więcej
Ostatnie mecze: FC Energetik-Bgu Minsk
28/11/2020
Slavia Mozyr
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
22/11/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
3
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
08/11/2020
Biełszyna Bobrujsk
1
-
5
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/11/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
2
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
25/10/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
17/10/2020
FC Vitebsk
1
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
04/10/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
26/09/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
19/09/2020
Dinamo Brest
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
28/08/2020
Orsha
1
-
6
FC Energetik-Bgu Minsk
Puchar Białorusi
22/08/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
08/08/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
02/08/2020
Gorodeya
1
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
26/07/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
4
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
19/07/2020
FC Minsk
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
12/07/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
8
Ruh Brest
Wyszejszaja liha
04/07/2020
BATE Borysów
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
26/06/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
5
-
0
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
20/06/2020
Dinamo Mińsk
0
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
14/06/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
07/06/2020
Szachcior Soligorsk
1
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/06/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
6
Ostrovets FC
Puchar Białorusi
31/05/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/05/2020
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
16/05/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
08/05/2020
FC Slutsk
1
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/05/2020
Smolevichi-Sti
0
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
24/04/2020
Neman Grodno
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
16/04/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
11/04/2020
Torpedo Zhodino
2
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
05/04/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
27/03/2020
Ruh Brest
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
19/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
1
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
14/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Oshmyany
Towarzyskie
12/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
3
Smorgon
Towarzyskie
07/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
2
Sputnik
Towarzyskie
01/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
0
Khimik Svetlogorsk
Towarzyskie
22/02/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
2
Smolevichi-Sti
Towarzyskie
19/02/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
0
Smorgon
Towarzyskie
01/12/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
5
-
3
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
24/11/2019
Neman Grodno
1
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
10/11/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
04/11/2019
Torpedo Minsk
0
-
3
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
26/10/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
3
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
21/10/2019
Gorodeya
1
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/10/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/09/2019
FC Minsk
1
-
6
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
22/09/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
15/09/2019
Slavia Mozyr
2
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/09/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
24/08/2019
Dinamo Brest
6
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
16/08/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
FK Homel
Wyszejszaja liha
11/08/2019
BATE Borysów
4
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
03/08/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
3
FK Isłacz Miński Rajon
Puchar Białorusi
28/07/2019
Arsenal
0
-
6
FC Energetik-Bgu Minsk
Puchar Białorusi
19/07/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
1
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
12/07/2019
FC Dnepr Mogilev
3
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/07/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
4
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
28/06/2019
Torpedo Zhodino
3
-
3
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
21/06/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
16/06/2019
Dinamo Mińsk
6
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/06/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
22/05/2019
FC Vitebsk
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
17/05/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
3
FC Minsk
Wyszejszaja liha
11/05/2019
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
05/05/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
2
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
27/04/2019
Szachcior Soligorsk
3
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
21/04/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
1
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
13/04/2019
FK Homel
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/04/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
4
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
31/03/2019
FC Slutsk
0
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
10/11/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
5
-
1
YuA-Stroy-DYuSSh
Wyszejszaja liha
03/11/2018
Granit
0
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
20/10/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
13/10/2018
Slonim
1
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
06/10/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
29/09/2018
Lokomotiv Gomel
1
-
3
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
22/09/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
2
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
15/09/2018
Khimik Svetlogorsk
2
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
08/09/2018
Čist́
0
-
7
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
01/09/2018
Orsha
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
25/08/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
18/08/2018
Lida
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
11/08/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
2
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
04/08/2018
Naftan
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
21/07/2018
YuA-Stroy-DYuSSh
1
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
07/07/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
23/06/2018
Volna
0
-
2
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
17/06/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
09/06/2018
Smorgon
1
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
02/06/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
27/05/2018
Slavia Mozyr
2
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
20/05/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
12/05/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
5
-
1
Čist́
Wyszejszaja liha
05/05/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
0
Orsha
Wyszejszaja liha
28/04/2018
Baranovichi
0
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
21/04/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
14/04/2018
Biełszyna Bobrujsk
1
-
1
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
07/04/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
0
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: FC Energetik-Bgu Minsk
28/11/2020
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
22/11/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Dinamo Mińsk
3
08/11/2020
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
5
01/11/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
FC Slutsk
2
25/10/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Szachcior Soligorsk
2
17/10/2020
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
0
04/10/2020
Puchar Białorusi
FC Energetik-Bgu Minsk
0
FC Vitebsk
1
26/09/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FK Isłacz Miński Rajon
1
19/09/2020
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
28/08/2020
Puchar Białorusi
Orsha
1
FC Energetik-Bgu Minsk
6
22/08/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Smolevichi-Sti
1
08/08/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Neman Grodno
1
02/08/2020
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Energetik-Bgu Minsk
1
26/07/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Torpedo Zhodino
4
19/07/2020
Wyszejszaja liha
FC Minsk
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
12/07/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Ruh Brest
8
04/07/2020
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
26/06/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
5
Slavia Mozyr
0
20/06/2020
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
0
FC Energetik-Bgu Minsk
0
14/06/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Biełszyna Bobrujsk
1
07/06/2020
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
0
06/06/2020
Puchar Białorusi
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Ostrovets FC
6
31/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
FC Vitebsk
3
23/05/2020
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
FC Energetik-Bgu Minsk
2
16/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Dinamo Brest
1
08/05/2020
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
2
01/05/2020
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
FC Energetik-Bgu Minsk
2
24/04/2020
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
16/04/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Gorodeya
1
11/04/2020
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
2
FC Energetik-Bgu Minsk
0
05/04/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Minsk
0
27/03/2020
Wyszejszaja liha
Ruh Brest
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
19/03/2020
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
BATE Borysów
1
14/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Oshmyany
1
12/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Smorgon
3
07/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Sputnik
2
01/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Khimik Svetlogorsk
0
22/02/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Smolevichi-Sti
2
19/02/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Smorgon
0
01/12/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
5
FC Dnepr Mogilev
3
24/11/2019
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
1
FC Energetik-Bgu Minsk
1
10/11/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Torpedo Zhodino
1
04/11/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Energetik-Bgu Minsk
3
26/10/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Dinamo Mińsk
3
21/10/2019
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Energetik-Bgu Minsk
0
06/10/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FC Vitebsk
0
27/09/2019
Wyszejszaja liha
FC Minsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
6
22/09/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FK Isłacz Miński Rajon
2
15/09/2019
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
FC Energetik-Bgu Minsk
2
01/09/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Szachcior Soligorsk
2
24/08/2019
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
6
FC Energetik-Bgu Minsk
2
16/08/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
FK Homel
1
11/08/2019
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
4
FC Energetik-Bgu Minsk
1
03/08/2019
Puchar Białorusi
FC Energetik-Bgu Minsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
3
28/07/2019
Puchar Białorusi
Arsenal
0
FC Energetik-Bgu Minsk
6
19/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
FC Slutsk
1
12/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
3
FC Energetik-Bgu Minsk
4
06/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Neman Grodno
4
28/06/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
3
FC Energetik-Bgu Minsk
3
21/06/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Torpedo Minsk
1
16/06/2019
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
6
FC Energetik-Bgu Minsk
1
01/06/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Gorodeya
0
22/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
17/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
FC Minsk
3
11/05/2019
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
FC Energetik-Bgu Minsk
1
05/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Slavia Mozyr
2
27/04/2019
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
4
21/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
1
Dinamo Brest
1
13/04/2019
Wyszejszaja liha
FK Homel
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
06/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
BATE Borysów
4
31/03/2019
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
0
FC Energetik-Bgu Minsk
0
10/11/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
5
YuA-Stroy-DYuSSh
1
03/11/2018
Wyszejszaja liha
Granit
0
FC Energetik-Bgu Minsk
4
20/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Volna
1
13/10/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
FC Energetik-Bgu Minsk
4
06/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Smorgon
0
29/09/2018
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
FC Energetik-Bgu Minsk
3
22/09/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Slavia Mozyr
2
15/09/2018
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
FC Energetik-Bgu Minsk
0
08/09/2018
Wyszejszaja liha
Čist́
0
FC Energetik-Bgu Minsk
7
01/09/2018
Wyszejszaja liha
Orsha
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
25/08/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Baranovichi
1
18/08/2018
Wyszejszaja liha
Lida
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
11/08/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Biełszyna Bobrujsk
2
04/08/2018
Wyszejszaja liha
Naftan
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
21/07/2018
Wyszejszaja liha
YuA-Stroy-DYuSSh
1
FC Energetik-Bgu Minsk
2
07/07/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Granit
1
23/06/2018
Wyszejszaja liha
Volna
0
FC Energetik-Bgu Minsk
2
17/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Slonim
1
09/06/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
FC Energetik-Bgu Minsk
4
02/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Lokomotiv Gomel
0
27/05/2018
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
FC Energetik-Bgu Minsk
0
20/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Khimik Svetlogorsk
0
12/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
5
Čist́
1
05/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Orsha
0
28/04/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
FC Energetik-Bgu Minsk
1
21/04/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Lida
1
14/04/2018
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
1
FC Energetik-Bgu Minsk
1
07/04/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
0
Naftan
0
więcej
Ostatnie mecze: Smorgon
21/11/2020
Arsenal
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/11/2020
Smorgon
2
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
08/11/2020
Smorgon
1
-
3
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
04/11/2020
Smorgon
1
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
31/10/2020
Lokomotiv Gomel
2
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
24/10/2020
Smorgon
1
-
3
FK Homel
Wyszejszaja liha
17/10/2020
Khimik Svetlogorsk
2
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
10/10/2020
Smorgon
5
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
03/10/2020
Oshmyany
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/09/2020
Smorgon
0
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
13/09/2020
Lida
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
06/09/2020
Smorgon
0
-
1
Orsha
Wyszejszaja liha
22/08/2020
Volna
2
-
3
Smorgon
Wyszejszaja liha
18/07/2020
Smorgon
1
-
1
Arsenal
Wyszejszaja liha
12/07/2020
NFK Minsk
2
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
04/07/2020
Smorgon
1
-
2
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
27/06/2020
FK Homel
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
20/06/2020
Smorgon
2
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
13/06/2020
Granit
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
06/06/2020
Baranovichi
1
-
0
Smorgon
Puchar Białorusi
31/05/2020
Smorgon
1
-
1
Oshmyany
Wyszejszaja liha
24/05/2020
Naftan
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
17/05/2020
Slonim
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
09/05/2020
Smorgon
1
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
02/05/2020
Orsha
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
25/04/2020
Smorgon
2
-
0
Volna
Wyszejszaja liha
18/04/2020
Sputnik
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
28/03/2020
NFK Minsk
1
-
0
Smorgon
Towarzyskie
12/03/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
3
Smorgon
Towarzyskie
07/03/2020
FC Minsk
0
-
1
Smorgon
Towarzyskie
19/02/2020
FC Energetik-Bgu Minsk
4
-
0
Smorgon
Towarzyskie
24/11/2019
Smorgon
1
-
2
Volna
Wyszejszaja liha
16/11/2019
Smorgon
0
-
3
Granit
Wyszejszaja liha
09/11/2019
Smorgon
0
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
02/11/2019
Slonim
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
26/10/2019
Smorgon
2
-
2
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
19/10/2019
Baranovichi
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
16/10/2019
Smorgon
1
-
4
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
28/09/2019
Smorgon
2
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
21/09/2019
Smorgon
0
-
3
Ruh Brest
Wyszejszaja liha
15/09/2019
NFK Minsk
4
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
07/09/2019
Smorgon
0
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
31/08/2019
Orsha
3
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
24/08/2019
Smorgon
0
-
0
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
17/08/2019
Sputnik
3
-
5
Smorgon
Wyszejszaja liha
27/07/2019
Smorgon
1
-
4
FK Homel
Puchar Białorusi
20/07/2019
Volna
2
-
4
Smorgon
Wyszejszaja liha
13/07/2019
Granit
3
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
06/07/2019
Smolevichi-Sti
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
30/06/2019
Smorgon
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
22/06/2019
Khimik Svetlogorsk
4
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/06/2019
Smorgon
4
-
1
Baranovichi
Wyszejszaja liha
12/06/2019
SMI Autotrans
0
-
6
Smorgon
Puchar Białorusi
08/06/2019
Lokomotiv Gomel
6
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
25/05/2019
Naftan
5
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
18/05/2019
Ruh Brest
3
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
12/05/2019
Smorgon
0
-
2
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
05/05/2019
Lida
2
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
27/04/2019
Smorgon
1
-
2
Orsha
Wyszejszaja liha
20/04/2019
Biełszyna Bobrujsk
4
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
13/04/2019
Smorgon
0
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
10/11/2018
Smorgon
1
-
3
Lida
Wyszejszaja liha
03/11/2018
Biełszyna Bobrujsk
2
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
27/10/2018
Smorgon
1
-
1
Naftan
Wyszejszaja liha
20/10/2018
YuA-Stroy-DYuSSh
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
13/10/2018
Smorgon
0
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
06/10/2018
FC Energetik-Bgu Minsk
3
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
29/09/2018
Smorgon
0
-
0
Volna
Wyszejszaja liha
22/09/2018
Slonim
1
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
08/09/2018
Smorgon
1
-
1
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
01/09/2018
Slavia Mozyr
6
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
25/08/2018
Smorgon
0
-
2
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
18/08/2018
Čist́
2
-
4
Smorgon
Wyszejszaja liha
11/08/2018
Orsha
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
04/08/2018
Baranovichi
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
13/07/2018
Lida
3
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
07/07/2018
Smorgon
0
-
3
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
30/06/2018
Naftan
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
23/06/2018
Smorgon
1
-
1
YuA-Stroy-DYuSSh
Wyszejszaja liha
17/06/2018
Granit
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
09/06/2018
Smorgon
1
-
4
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
02/06/2018
Volna
2
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
27/05/2018
Smorgon
0
-
5
Slonim
Wyszejszaja liha
12/05/2018
Lokomotiv Gomel
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
05/05/2018
Smorgon
0
-
0
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
28/04/2018
Khimik Svetlogorsk
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
21/04/2018
Smorgon
1
-
0
Čist́
Wyszejszaja liha
14/04/2018
Smorgon
1
-
2
Orsha
Wyszejszaja liha
07/04/2018
Smorgon
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
11/11/2017
Smorgon
1
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
04/11/2017
Khimik Svetlogorsk
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
28/10/2017
Smorgon
0
-
1
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
21/10/2017
Torpedo Minsk
6
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
14/10/2017
Smorgon
1
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
07/10/2017
Osipovichy
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
30/09/2017
Smorgon
0
-
1
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
23/09/2017
Smolevichi-Sti
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
16/09/2017
Smorgon
8
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
09/09/2017
Fc Luch Minsk
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
02/09/2017
Smorgon
1
-
3
Granit
Wyszejszaja liha
26/08/2017
Orsha
0
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/08/2017
Smorgon
1
-
1
Neman-Agro
Wyszejszaja liha
12/08/2017
Smorgon
3
-
4
Baranovichi
Wyszejszaja liha
05/08/2017
Smorgon
1
-
0
Ynergetyk-BDU
Wyszejszaja liha
19/07/2017
Volna
4
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/07/2017
Smorgon
1
-
3
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
01/07/2017
Lokomotiv Gomel
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
24/06/2017
Smorgon
2
-
2
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
18/06/2017
Lida
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
10/06/2017
Smorgon
1
-
2
Osipovichy
Wyszejszaja liha
03/06/2017
Biełszyna Bobrujsk
4
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
27/05/2017
Smorgon
0
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
20/05/2017
Slonim
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
13/05/2017
Smorgon
0
-
0
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
06/05/2017
Granit
4
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
29/04/2017
Smorgon
0
-
3
Orsha
Wyszejszaja liha
22/04/2017
Neman-Agro
3
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/04/2017
Baranovichi
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
08/04/2017
Ynergetyk-BDU
1
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
05/11/2016
Slonim
2
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
29/10/2016
Smorgon
1
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
23/10/2016
FK Homel
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
16/10/2016
Smorgon
3
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
08/10/2016
Fc Luch Minsk
2
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
02/10/2016
Smorgon
2
-
3
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
25/09/2016
Orsha
5
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
17/09/2016
Smorgon
1
-
1
Oshmyany
Wyszejszaja liha
10/09/2016
Lokomotiv Gomel
0
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
04/09/2016
Smorgon
4
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
28/08/2016
Torpedo Minsk
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
20/08/2016
Smolevichi-Sti
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
14/08/2016
Smorgon
4
-
4
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
24/07/2016
Smorgon
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
16/07/2016
Lida
0
-
3
Smorgon
Wyszejszaja liha
03/07/2016
Smorgon
0
-
2
FK Homel
Wyszejszaja liha
25/06/2016
Khimik Svetlogorsk
2
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/06/2016
Smorgon
2
-
2
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
04/06/2016
FC Dnepr Mogilev
4
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
29/05/2016
Smorgon
3
-
0
Orsha
Wyszejszaja liha
22/05/2016
Oshmyany
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/05/2016
Smorgon
2
-
2
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
08/05/2016
Baranovichi
3
-
3
Smorgon
Wyszejszaja liha
30/04/2016
Smorgon
1
-
2
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
24/04/2016
Smorgon
1
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
16/04/2016
Zorka-BDU
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/11/2015
Smorgon
1
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
08/11/2015
FC Dnepr Mogilev
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
01/11/2015
Smorgon
2
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
25/10/2015
Zorka-BDU
1
-
4
Smorgon
Wyszejszaja liha
18/10/2015
Smorgon
1
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
10/10/2015
NFK Minsk
4
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
04/10/2015
Smolevichi-Sti
4
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
27/09/2015
Smorgon
4
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
20/09/2015
Lida
4
-
6
Smorgon
Wyszejszaja liha
13/09/2015
Smorgon
1
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
06/09/2015
Orsha
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
30/08/2015
Smorgon
1
-
0
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
23/08/2015
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
16/08/2015
Smorgon
5
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
09/08/2015
Kobrin
1
-
3
Smorgon
Wyszejszaja liha
26/07/2015
Gorodeya
6
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
22/07/2015
Smorgon
0
-
0
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
12/07/2015
Baranovichi
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
05/07/2015
Smorgon
0
-
2
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
28/06/2015
Lokomotiv Gomel
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
21/06/2015
Smorgon
4
-
1
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
13/06/2015
Smorgon
0
-
2
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
06/06/2015
Sputnik
0
-
4
Smorgon
Wyszejszaja liha
31/05/2015
Smorgon
2
-
3
Lida
Wyszejszaja liha
24/05/2015
Khimik Svetlogorsk
2
-
3
Smorgon
Wyszejszaja liha
17/05/2015
Smorgon
6
-
0
Orsha
Wyszejszaja liha
10/05/2015
Byaroza 2010
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
03/05/2015
Smorgon
0
-
0
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
26/04/2015
Slonim
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/04/2015
Smorgon
1
-
0
Kobrin
Wyszejszaja liha
22/11/2014
Slonim
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/11/2014
Smorgon
2
-
3
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
08/11/2014
Volna
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
01/11/2014
Smorgon
2
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
25/10/2014
Slavia Mozyr
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
18/10/2014
Smorgon
1
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
11/10/2014
Sputnik
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
04/10/2014
Smorgon
2
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
27/09/2014
Smolevichi-Sti
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
20/09/2014
FK Isłacz Miński Rajon
3
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
13/09/2014
Minsk II
1
-
3
Smorgon
Wyszejszaja liha
06/09/2014
Smorgon
2
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
30/08/2014
Byaroza 2010
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
17/08/2014
Smorgon
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
09/08/2014
Smorgon
0
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
19/07/2014
Smorgon
2
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
12/07/2014
Zorka-BDU
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
05/07/2014
Smorgon
3
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
28/06/2014
Lida
2
-
4
Smorgon
Wyszejszaja liha
21/06/2014
Smorgon
0
-
1
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
15/06/2014
Gorodeya
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
07/06/2014
Smorgon
1
-
2
Sputnik
Wyszejszaja liha
31/05/2014
Lokomotiv Gomel
0
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
25/05/2014
Smorgon
3
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
17/05/2014
Smorgon
2
-
0
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
11/05/2014
Smorgon
2
-
1
Minsk II
Wyszejszaja liha
07/05/2014
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
04/05/2014
Smorgon
2
-
3
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
26/04/2014
FC Vitebsk
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/04/2014
Granit
2
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
23/11/2013
Byaroza 2010
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
16/11/2013
Smorgon
2
-
1
Minsk II
Wyszejszaja liha
09/11/2013
Smorgon
0
-
3
Lida
Wyszejszaja liha
02/11/2013
Granit
3
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
26/10/2013
Smorgon
4
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
19/10/2013
Polotsk
1
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
12/10/2013
Smorgon
1
-
0
Volna
Wyszejszaja liha
05/10/2013
FC Slutsk
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
28/09/2013
Smorgon
0
-
0
Sputnik
Wyszejszaja liha
21/09/2013
Khimik Svetlogorsk
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/09/2013
Smorgon
4
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/09/2013
Smolevichi-Sti
3
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
07/09/2013
Smorgon
3
-
0
SKVICH
Wyszejszaja liha
31/08/2013
Slonim
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
17/08/2013
Smorgon
2
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
10/08/2013
FK Isłacz Miński Rajon
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
03/08/2013
Smorgon
0
-
1
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
20/07/2013
Minsk II
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
14/07/2013
Lida
1
-
4
Smorgon
Wyszejszaja liha
06/07/2013
Smorgon
3
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
22/06/2013
Smorgon
3
-
0
Polotsk
Wyszejszaja liha
16/06/2013
Volna
1
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
08/06/2013
Smorgon
0
-
4
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
01/06/2013
Sputnik
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
24/05/2013
Smorgon
4
-
2
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
18/05/2013
FC Vitebsk
3
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
11/05/2013
Smorgon
0
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
04/05/2013
Smorgon
0
-
0
SKVICH
Wyszejszaja liha
27/04/2013
Smorgon
3
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
20/04/2013
Gorodeya
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
10/11/2012
Smorgon
1
-
2
SKVICH
Wyszejszaja liha
03/11/2012
Byaroza 2010
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
27/10/2012
Smorgon
1
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
20/10/2012
FC Dnepr Mogilev
3
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
13/10/2012
Smorgon
1
-
3
Granit
Wyszejszaja liha
06/10/2012
FC Slutsk
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
30/09/2012
Smorgon
0
-
0
Volna
Wyszejszaja liha
22/09/2012
Lida
3
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
15/09/2012
Smorgon
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/09/2012
DSK Gomel
0
-
4
Smorgon
Wyszejszaja liha
01/09/2012
Smorgon
1
-
0
Rudensk
Wyszejszaja liha
25/08/2012
Gorodeya
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
18/08/2012
Smorgon
0
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
11/08/2012
Polotsk
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
14/07/2012
SKVICH
5
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
08/07/2012
Smorgon
1
-
0
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
04/07/2012
Sputnik
2
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
30/06/2012
Smorgon
2
-
1
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
23/06/2012
Granit
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
17/06/2012
Smorgon
1
-
1
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
09/06/2012
Volna
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
02/06/2012
Smorgon
2
-
2
Lida
Wyszejszaja liha
26/05/2012
FC Vitebsk
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/05/2012
Smorgon
2
-
0
DSK Gomel
Wyszejszaja liha
12/05/2012
Rudensk
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
05/05/2012
Smorgon
0
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
28/04/2012
Khimik Svetlogorsk
1
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
21/04/2012
Smorgon
1
-
0
Polotsk
Wyszejszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: Smorgon
21/11/2020
Wyszejszaja liha
Arsenal
1
Smorgon
0
15/11/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Sputnik
1
08/11/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
NFK Minsk
3
04/11/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Naftan
0
31/10/2020
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
2
Smorgon
1
24/10/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
FK Homel
3
17/10/2020
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
Smorgon
1
10/10/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
5
Granit
0
03/10/2020
Wyszejszaja liha
Oshmyany
0
Smorgon
1
19/09/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Slonim
2
13/09/2020
Wyszejszaja liha
Lida
0
Smorgon
0
06/09/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Orsha
1
22/08/2020
Wyszejszaja liha
Volna
2
Smorgon
3
18/07/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Arsenal
1
12/07/2020
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
2
Smorgon
1
04/07/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Lokomotiv Gomel
2
27/06/2020
Wyszejszaja liha
FK Homel
1
Smorgon
1
20/06/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Khimik Svetlogorsk
0
13/06/2020
Wyszejszaja liha
Granit
1
Smorgon
0
06/06/2020
Puchar Białorusi
Baranovichi
1
Smorgon
0
31/05/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Oshmyany
1
24/05/2020
Wyszejszaja liha
Naftan
0
Smorgon
1
17/05/2020
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smorgon
1
09/05/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Lida
0
02/05/2020
Wyszejszaja liha
Orsha
0
Smorgon
0
25/04/2020
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Volna
0
18/04/2020
Wyszejszaja liha
Sputnik
1
Smorgon
1
28/03/2020
Towarzyskie
NFK Minsk
1
Smorgon
0
12/03/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Smorgon
3
07/03/2020
Towarzyskie
FC Minsk
0
Smorgon
1
19/02/2020
Towarzyskie
FC Energetik-Bgu Minsk
4
Smorgon
0
24/11/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Volna
2
16/11/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Granit
3
09/11/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Smolevichi-Sti
1
02/11/2019
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smorgon
0
26/10/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Khimik Svetlogorsk
2
19/10/2019
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Smorgon
0
16/10/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Lokomotiv Gomel
4
28/09/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Naftan
0
21/09/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Ruh Brest
3
15/09/2019
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
4
Smorgon
0
07/09/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Lida
0
31/08/2019
Wyszejszaja liha
Orsha
3
Smorgon
1
24/08/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Biełszyna Bobrujsk
0
17/08/2019
Wyszejszaja liha
Sputnik
3
Smorgon
5
27/07/2019
Puchar Białorusi
Smorgon
1
FK Homel
4
20/07/2019
Wyszejszaja liha
Volna
2
Smorgon
4
13/07/2019
Wyszejszaja liha
Granit
3
Smorgon
1
06/07/2019
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
Smorgon
0
30/06/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Slonim
2
22/06/2019
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
4
Smorgon
0
15/06/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
Baranovichi
1
12/06/2019
Puchar Białorusi
SMI Autotrans
0
Smorgon
6
08/06/2019
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
6
Smorgon
1
25/05/2019
Wyszejszaja liha
Naftan
5
Smorgon
0
18/05/2019
Wyszejszaja liha
Ruh Brest
3
Smorgon
0
12/05/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
NFK Minsk
2
05/05/2019
Wyszejszaja liha
Lida
2
Smorgon
1
27/04/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Orsha
2
20/04/2019
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
4
Smorgon
1
13/04/2019
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Sputnik
1
10/11/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Lida
3
03/11/2018
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
2
Smorgon
0
27/10/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Naftan
1
20/10/2018
Wyszejszaja liha
YuA-Stroy-DYuSSh
1
Smorgon
0
13/10/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Granit
0
06/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
3
Smorgon
0
29/09/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Volna
0
22/09/2018
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
2
08/09/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Lokomotiv Gomel
1
01/09/2018
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
6
Smorgon
0
25/08/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Khimik Svetlogorsk
2
18/08/2018
Wyszejszaja liha
Čist́
2
Smorgon
4
11/08/2018
Wyszejszaja liha
Orsha
0
Smorgon
0
04/08/2018
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Smorgon
1
13/07/2018
Wyszejszaja liha
Lida
3
Smorgon
0
07/07/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Biełszyna Bobrujsk
3
30/06/2018
Wyszejszaja liha
Naftan
1
Smorgon
0
23/06/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
YuA-Stroy-DYuSSh
1
17/06/2018
Wyszejszaja liha
Granit
0
Smorgon
0
09/06/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
FC Energetik-Bgu Minsk
4
02/06/2018
Wyszejszaja liha
Volna
2
Smorgon
2
27/05/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Slonim
5
12/05/2018
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
0
Smorgon
1
05/05/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Slavia Mozyr
0
28/04/2018
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
Smorgon
1
21/04/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Čist́
0
14/04/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Orsha
2
07/04/2018
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Baranovichi
0
11/11/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Volna
1
04/11/2017
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
Smorgon
1
28/10/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Lokomotiv Gomel
1
21/10/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
6
Smorgon
0
14/10/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Lida
1
07/10/2017
Wyszejszaja liha
Osipovichy
1
Smorgon
1
30/09/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Biełszyna Bobrujsk
1
23/09/2017
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
Smorgon
1
16/09/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
8
Slonim
0
09/09/2017
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
1
Smorgon
1
02/09/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Granit
3
26/08/2017
Wyszejszaja liha
Orsha
0
Smorgon
2
19/08/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Neman-Agro
1
12/08/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Baranovichi
4
05/08/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Ynergetyk-BDU
0
19/07/2017
Wyszejszaja liha
Volna
4
Smorgon
0
15/07/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Khimik Svetlogorsk
3
01/07/2017
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Smorgon
0
24/06/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Torpedo Minsk
2
18/06/2017
Wyszejszaja liha
Lida
1
Smorgon
1
10/06/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Osipovichy
2
03/06/2017
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
4
Smorgon
1
27/05/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Smolevichi-Sti
0
20/05/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
1
13/05/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Fc Luch Minsk
0
06/05/2017
Wyszejszaja liha
Granit
4
Smorgon
1
29/04/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Orsha
3
22/04/2017
Wyszejszaja liha
Neman-Agro
3
Smorgon
1
15/04/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Smorgon
1
08/04/2017
Wyszejszaja liha
Ynergetyk-BDU
1
Smorgon
2
05/11/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Smorgon
2
29/10/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Lida
0
23/10/2016
Wyszejszaja liha
FK Homel
0
Smorgon
0
16/10/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Khimik Svetlogorsk
1
08/10/2016
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
2
Smorgon
1
02/10/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Dnepr Mogilev
3
25/09/2016
Wyszejszaja liha
Orsha
5
Smorgon
1
17/09/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Oshmyany
1
10/09/2016
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
0
Smorgon
2
04/09/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
Baranovichi
2
28/08/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Smorgon
1
20/08/2016
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
Smorgon
1
14/08/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
Zorka-BDU
4
24/07/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Slonim
1
16/07/2016
Wyszejszaja liha
Lida
0
Smorgon
3
03/07/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
FK Homel
2
25/06/2016
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
Smorgon
0
19/06/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Fc Luch Minsk
2
04/06/2016
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
4
Smorgon
0
29/05/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Orsha
0
22/05/2016
Wyszejszaja liha
Oshmyany
1
Smorgon
0
15/05/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Lokomotiv Gomel
2
08/05/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
3
Smorgon
3
30/04/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Torpedo Minsk
2
24/04/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Smolevichi-Sti
0
16/04/2016
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
1
Smorgon
1
15/11/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Gorodeya
3
08/11/2015
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
0
Smorgon
1
01/11/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Baranovichi
0
25/10/2015
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
1
Smorgon
4
18/10/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Lokomotiv Gomel
0
10/10/2015
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
4
Smorgon
2
04/10/2015
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
4
Smorgon
2
27/09/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
Sputnik
1
20/09/2015
Wyszejszaja liha
Lida
4
Smorgon
6
13/09/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Khimik Svetlogorsk
1
06/09/2015
Wyszejszaja liha
Orsha
1
Smorgon
1
30/08/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Byaroza 2010
0
23/08/2015
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
Smorgon
1
16/08/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
5
Slonim
1
09/08/2015
Wyszejszaja liha
Kobrin
1
Smorgon
3
26/07/2015
Wyszejszaja liha
Gorodeya
6
Smorgon
1
22/07/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
FC Dnepr Mogilev
0
12/07/2015
Wyszejszaja liha
Baranovichi
1
Smorgon
1
05/07/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Zorka-BDU
2
28/06/2015
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Smorgon
1
21/06/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
NFK Minsk
1
13/06/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Smolevichi-Sti
2
06/06/2015
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
Smorgon
4
31/05/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Lida
3
24/05/2015
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
Smorgon
3
17/05/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
6
Orsha
0
10/05/2015
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
0
Smorgon
1
03/05/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
FK Isłacz Miński Rajon
0
26/04/2015
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
1
19/04/2015
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Kobrin
0
22/11/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
Smorgon
0
15/11/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Zorka-BDU
3
08/11/2014
Wyszejszaja liha
Volna
1
Smorgon
1
01/11/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Lida
0
25/10/2014
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
1
Smorgon
0
18/10/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Gorodeya
1
11/10/2014
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
Smorgon
1
04/10/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Lokomotiv Gomel
0
27/09/2014
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
Smorgon
1
20/09/2014
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
3
Smorgon
1
13/09/2014
Wyszejszaja liha
Minsk II
1
Smorgon
3
06/09/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Khimik Svetlogorsk
1
30/08/2014
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
0
Smorgon
0
17/08/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Vitebsk
1
09/08/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Granit
0
19/07/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Slonim
1
12/07/2014
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
1
Smorgon
1
05/07/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Volna
1
28/06/2014
Wyszejszaja liha
Lida
2
Smorgon
4
21/06/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Slavia Mozyr
1
15/06/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Smorgon
0
07/06/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Sputnik
2
31/05/2014
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
0
Smorgon
2
25/05/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Smolevichi-Sti
1
17/05/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FK Isłacz Miński Rajon
0
11/05/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Minsk II
1
07/05/2014
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Smorgon
0
04/05/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Byaroza 2010
3
26/04/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Smorgon
0
19/04/2014
Wyszejszaja liha
Granit
2
Smorgon
1
23/11/2013
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
1
Smorgon
1
16/11/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Minsk II
1
09/11/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Lida
3
02/11/2013
Wyszejszaja liha
Granit
3
Smorgon
2
26/10/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
FK Isłacz Miński Rajon
2
19/10/2013
Wyszejszaja liha
Polotsk
1
Smorgon
2
12/10/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Volna
0
05/10/2013
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
Smorgon
0
28/09/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Sputnik
0
21/09/2013
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Smorgon
0
15/09/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
FC Vitebsk
0
11/09/2013
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
3
Smorgon
1
07/09/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
SKVICH
0
31/08/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
1
Smorgon
1
17/08/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Gorodeya
1
10/08/2013
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
0
Smorgon
0
03/08/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Byaroza 2010
1
20/07/2013
Wyszejszaja liha
Minsk II
1
Smorgon
0
14/07/2013
Wyszejszaja liha
Lida
1
Smorgon
4
06/07/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Granit
0
22/06/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Polotsk
0
16/06/2013
Wyszejszaja liha
Volna
1
Smorgon
2
08/06/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
FC Slutsk
4
01/06/2013
Wyszejszaja liha
Sputnik
1
Smorgon
1
24/05/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
Khimik Svetlogorsk
2
18/05/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
Smorgon
2
11/05/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Smolevichi-Sti
1
04/05/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
SKVICH
0
27/04/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
3
Slonim
2
20/04/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Smorgon
0
10/11/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
SKVICH
2
03/11/2012
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
1
Smorgon
1
27/10/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Sputnik
1
20/10/2012
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
3
Smorgon
0
13/10/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Granit
3
06/10/2012
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
Smorgon
0
30/09/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Volna
0
22/09/2012
Wyszejszaja liha
Lida
3
Smorgon
0
15/09/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Vitebsk
1
08/09/2012
Wyszejszaja liha
DSK Gomel
0
Smorgon
4
01/09/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Rudensk
0
25/08/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
Smorgon
0
18/08/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Khimik Svetlogorsk
1
11/08/2012
Wyszejszaja liha
Polotsk
0
Smorgon
0
14/07/2012
Wyszejszaja liha
SKVICH
5
Smorgon
0
08/07/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Byaroza 2010
0
04/07/2012
Wyszejszaja liha
Sputnik
2
Smorgon
2
30/06/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Dnepr Mogilev
1
23/06/2012
Wyszejszaja liha
Granit
0
Smorgon
0
17/06/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
FC Slutsk
1
09/06/2012
Wyszejszaja liha
Volna
1
Smorgon
0
02/06/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Lida
2
26/05/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Smorgon
0
19/05/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
DSK Gomel
0
12/05/2012
Wyszejszaja liha
Rudensk
1
Smorgon
0
05/05/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
0
Gorodeya
1
28/04/2012
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
Smorgon
1
21/04/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Polotsk
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin