Strona główna
Aktualności
Toggle Dropdown
Polska
Bundesliga
LaLiga
Ligue 1
Premier League
Serie A
EKSTRA
Transfery
Wyniki
Bukmacherzy
Strona główna
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk - FC Vitebsk
Wyszejszaja liha 2019/2020
18. kolejka
Torpedo Minsk
Aktualna forma
L
L
L
L
L
Koniec
0 - 3
(do przerwy - )
()
18/08/2019 | 15:00
FC Vitebsk
Aktualna forma
L
D
L
L
W
Torpedo Minsk
Koniec
0 - 3
(do przerwy - )
FC Vitebsk
Aktualna forma
L
L
L
L
L
Aktualna forma
L
D
L
L
W
()
18/08/2019 | 15:00
-
Aktualności: Wyszejszaja liha
Pary III rundy eliminacji Ligi Europy [OFICJALNIE]
01/08
OFICJALNIE: Wisła Kraków i Jagiellonia Białystok poznały potencjalnych rywali w III rundzie eliminacji Ligi Europy
22/07
Sensacja! Klub z San Marino z awansem w europejskich pucharach dopiero trzeci raz w historii
18/07
Pokaż więcej
Historia pojedynków (OSTATNIE 3 MECZE)
0 zwycięstw: Torpedo Minsk
0%
1 remisów:
33%
2 zwycięstw: FC Vitebsk
67%
Średnia goli (OSTATNIE 3 MECZE)
1,67
Średnia goli na mecz
0,33
Średnia goli Torpedo Minsk
1,33
Średnia goli FC Vitebsk
Tabela Wyszejszaja liha
1
Dinamo Mińsk
15
35
2
Torpedo Zhodino
15
35
3
Neman Grodno
15
33
4
FC Vitebsk
16
25
pełna tabela
Bezpośrednie pojedynki
14/04/2019
FC Vitebsk
1
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
27/10/2018
Torpedo Minsk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/06/2018
FC Vitebsk
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
Bezpośrednie pojedynki
14/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Torpedo Minsk
1
27/10/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Vitebsk
1
12/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Torpedo Minsk
0
Ostatnie mecze: Torpedo Minsk
09/08/2019
FK Isłacz Miński Rajon
3
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
03/08/2019
BATE Borysów
8
-
1
Torpedo Minsk
Puchar Białorusi
28/07/2019
Kletsk
2
-
7
Torpedo Minsk
Puchar Białorusi
13/07/2019
Torpedo Minsk
1
-
2
FK Homel
Wyszejszaja liha
07/07/2019
FC Slutsk
1
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
28/06/2019
Torpedo Minsk
0
-
3
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
21/06/2019
FC Energetik-Bgu Minsk
2
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
14/06/2019
Gorodeya
0
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
02/06/2019
Torpedo Minsk
0
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
25/05/2019
Slavia Mozyr
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
19/05/2019
Torpedo Minsk
0
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
12/05/2019
BATE Borysów
1
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
04/05/2019
Torpedo Minsk
0
-
1
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
25/04/2019
Torpedo Zhodino
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
20/04/2019
Torpedo Minsk
0
-
1
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
14/04/2019
FC Vitebsk
1
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
06/04/2019
Torpedo Minsk
1
-
0
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
30/03/2019
Szachcior Soligorsk
1
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
02/12/2018
Torpedo Minsk
0
-
3
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
24/11/2018
Torpedo Minsk
0
-
2
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
11/11/2018
Torpedo Minsk
3
-
0
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
04/11/2018
FC Slutsk
1
-
3
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
27/10/2018
Torpedo Minsk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
21/10/2018
Dinamo Brest
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
05/10/2018
Torpedo Minsk
1
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
30/09/2018
Smolevichi-Sti
0
-
2
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
26/09/2018
Torpedo Minsk
0
-
3
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
14/09/2018
Fc Luch Minsk
3
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
02/09/2018
Torpedo Minsk
2
-
3
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
25/08/2018
Neman Grodno
1
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
20/08/2018
Torpedo Minsk
1
-
2
FK Homel
Wyszejszaja liha
21/07/2018
Gorodeya
0
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
15/07/2018
Torpedo Minsk
1
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
07/07/2018
Dinamo Mińsk
1
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
30/06/2018
Torpedo Zhodino
1
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
22/06/2018
FC Dnepr Mogilev
1
-
2
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
16/06/2018
Torpedo Minsk
0
-
1
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
12/06/2018
FC Vitebsk
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
02/06/2018
Torpedo Minsk
1
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
26/05/2018
FC Minsk
6
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
20/05/2018
Torpedo Minsk
0
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
13/05/2018
BATE Borysów
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
05/05/2018
Torpedo Minsk
0
-
1
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
28/04/2018
Szachcior Soligorsk
1
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
22/04/2018
Torpedo Minsk
0
-
1
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
15/04/2018
FK Homel
0
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
07/04/2018
Torpedo Minsk
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
01/04/2018
FK Isłacz Miński Rajon
1
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
11/11/2017
Fc Luch Minsk
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
04/11/2017
Torpedo Minsk
5
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
28/10/2017
Orsha
1
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
21/10/2017
Torpedo Minsk
6
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
14/10/2017
Baranovichi
0
-
3
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
07/10/2017
Torpedo Minsk
0
-
0
Ynergetyk-BDU
Wyszejszaja liha
30/09/2017
Volna
2
-
3
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
23/09/2017
Torpedo Minsk
0
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
16/09/2017
Lokomotiv Gomel
0
-
3
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
09/09/2017
Torpedo Minsk
5
-
0
Neman-Agro
Wyszejszaja liha
02/09/2017
Torpedo Minsk
1
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
26/08/2017
Osipovichy
1
-
2
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
19/08/2017
Torpedo Minsk
1
-
3
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
12/08/2017
Torpedo Minsk
1
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
05/08/2017
Torpedo Minsk
3
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
19/07/2017
Torpedo Minsk
0
-
1
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
15/07/2017
Granit
1
-
2
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
01/07/2017
Torpedo Minsk
2
-
1
Orsha
Wyszejszaja liha
24/06/2017
Smorgon
2
-
2
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
18/06/2017
Torpedo Minsk
1
-
0
Baranovichi
Wyszejszaja liha
10/06/2017
Ynergetyk-BDU
1
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
03/06/2017
Torpedo Minsk
3
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
27/05/2017
Khimik Svetlogorsk
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
20/05/2017
Torpedo Minsk
3
-
2
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
13/05/2017
Neman-Agro
3
-
3
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
06/05/2017
Lida
1
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
29/04/2017
Torpedo Minsk
5
-
1
Osipovichy
Wyszejszaja liha
22/04/2017
Biełszyna Bobrujsk
0
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
15/04/2017
Smolevichi-Sti
0
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
08/04/2017
Slonim
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
05/11/2016
Zorka-BDU
0
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
29/10/2016
Torpedo Minsk
4
-
1
Slonim
Wyszejszaja liha
22/10/2016
Lida
2
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
16/10/2016
Torpedo Minsk
0
-
1
FK Homel
Wyszejszaja liha
08/10/2016
Khimik Svetlogorsk
0
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
02/10/2016
Torpedo Minsk
4
-
2
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
24/09/2016
FC Dnepr Mogilev
0
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
18/09/2016
Torpedo Minsk
1
-
1
Orsha
Wyszejszaja liha
10/09/2016
Torpedo Minsk
3
-
2
Oshmyany
Wyszejszaja liha
04/09/2016
Torpedo Minsk
0
-
1
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
28/08/2016
Torpedo Minsk
0
-
1
Smorgon
Wyszejszaja liha
21/08/2016
Torpedo Minsk
3
-
2
Baranovichi
Wyszejszaja liha
14/08/2016
Torpedo Minsk
2
-
2
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
24/07/2016
Torpedo Minsk
4
-
1
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
16/07/2016
Slonim
3
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
02/07/2016
Torpedo Minsk
1
-
2
Lida
Wyszejszaja liha
26/06/2016
FK Homel
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
18/06/2016
Torpedo Minsk
1
-
1
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
04/06/2016
Fc Luch Minsk
3
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
29/05/2016
Torpedo Minsk
1
-
1
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
21/05/2016
Orsha
2
-
2
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
14/05/2016
Oshmyany
0
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
08/05/2016
Lokomotiv Gomel
1
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
30/04/2016
Smorgon
1
-
2
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
24/04/2016
Baranovichi
2
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
16/04/2016
Smolevichi-Sti
2
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
14/11/2015
Osipovichy
2
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
07/11/2015
Torpedo Minsk
2
-
2
Oshmyany
Pierszaja liha
31/10/2015
Victoria Maryina Gorka
1
-
3
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
24/10/2015
Torpedo Minsk
2
-
0
Molodechno-DYuSSh 4
Pierszaja liha
17/10/2015
Torpedo Minsk
3
-
1
Osipovichy
Pierszaja liha
10/10/2015
Oshmyany
0
-
5
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
03/10/2015
Torpedo Minsk
1
-
0
Victoria Maryina Gorka
Pierszaja liha
26/09/2015
Molodechno-DYuSSh 4
0
-
0
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
19/09/2015
Torpedo Minsk
0
-
0
Uzda
Pierszaja liha
12/09/2015
Lyuban'
0
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
05/09/2015
Torpedo Minsk
2
-
1
Krutogorye
Pierszaja liha
29/08/2015
Vertykal
0
-
3
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
22/08/2015
Torpedo Minsk
1
-
0
Kolos-Druzhba
Pierszaja liha
15/08/2015
Kletsk
0
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
08/08/2015
Torpedo Minsk
7
-
0
YuA-Stroy-DYuSSh
Pierszaja liha
01/08/2015
Fc Luch Minsk
0
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
25/07/2015
Torpedo Minsk
1
-
3
Volna
Pierszaja liha
04/07/2015
Uzda
2
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
27/06/2015
Torpedo Minsk
1
-
2
Lyuban'
Pierszaja liha
20/06/2015
Krutogorye
0
-
3
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
13/06/2015
Torpedo Minsk
0
-
0
Vertykal
Pierszaja liha
06/06/2015
Kolos-Druzhba
0
-
2
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
30/05/2015
Torpedo Minsk
0
-
3
Kletsk
Pierszaja liha
16/05/2015
YuA-Stroy-DYuSSh
0
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
09/05/2015
Torpedo Minsk
1
-
1
Fc Luch Minsk
Pierszaja liha
02/05/2015
Volna
1
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
04/10/2014
Torpedo Minsk
3
-
3
Osipovichy
Pierszaja liha
27/09/2014
Osipovichy
1
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
20/09/2014
Neman Mosty
1
-
0
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
13/09/2014
Torpedo Minsk
0
-
2
Kobrin
Pierszaja liha
06/09/2014
Molodechno-DYuSSh 4
2
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
31/08/2014
Torpedo Minsk
2
-
3
Uzda
Pierszaja liha
24/08/2014
Torpedo Minsk
0
-
1
NFK Minsk
Pierszaja liha
17/08/2014
Partizan Minsk
0
-
3
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
10/08/2014
Torpedo Minsk
1
-
1
YuA-Stroy-DYuSSh
Pierszaja liha
03/08/2014
Torpedo Minsk
3
-
2
Kolos-Druzhba
Pierszaja liha
27/07/2014
Torpedo Minsk
2
-
2
Kletsk
Pierszaja liha
19/07/2014
Livadyya
1
-
0
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
16/07/2014
Torpedo Minsk
0
-
0
Baranovichi
Pierszaja liha
12/07/2014
Torpedo Minsk
1
-
0
Neman Mosty
Pierszaja liha
06/07/2014
Kobrin
3
-
0
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
29/06/2014
Torpedo Minsk
2
-
1
Molodechno-DYuSSh 4
Pierszaja liha
22/06/2014
Uzda
1
-
2
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
15/06/2014
NFK Minsk
0
-
1
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
07/06/2014
Torpedo Minsk
0
-
0
Partizan Minsk
Pierszaja liha
01/06/2014
YuA-Stroy-DYuSSh
0
-
3
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
18/05/2014
Kolos-Druzhba
2
-
2
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
11/05/2014
Kletsk
1
-
4
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
04/05/2014
Torpedo Minsk
1
-
2
Livadyya
Pierszaja liha
27/04/2014
Baranovichi
1
-
0
Torpedo Minsk
Pierszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: Torpedo Minsk
09/08/2019
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
3
Torpedo Minsk
0
03/08/2019
Puchar Białorusi
BATE Borysów
8
Torpedo Minsk
1
28/07/2019
Puchar Białorusi
Kletsk
2
Torpedo Minsk
7
13/07/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
FK Homel
2
07/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
Torpedo Minsk
0
28/06/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Neman Grodno
3
21/06/2019
Wyszejszaja liha
FC Energetik-Bgu Minsk
2
Torpedo Minsk
1
14/06/2019
Wyszejszaja liha
Gorodeya
0
Torpedo Minsk
0
02/06/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Minsk
0
25/05/2019
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
2
Torpedo Minsk
0
19/05/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Dinamo Brest
1
12/05/2019
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
1
Torpedo Minsk
0
04/05/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Dnepr Mogilev
1
25/04/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
2
Torpedo Minsk
0
20/04/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Dinamo Mińsk
1
14/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Torpedo Minsk
1
06/04/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
FK Isłacz Miński Rajon
0
30/03/2019
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
1
Torpedo Minsk
0
02/12/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Dinamo Mińsk
3
24/11/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Torpedo Zhodino
2
11/11/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
3
FC Dnepr Mogilev
0
04/11/2018
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
Torpedo Minsk
3
27/10/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Vitebsk
1
21/10/2018
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
2
Torpedo Minsk
0
05/10/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
FC Minsk
0
30/09/2018
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
Torpedo Minsk
2
26/09/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
BATE Borysów
3
14/09/2018
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
3
Torpedo Minsk
1
02/09/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
2
Szachcior Soligorsk
3
25/08/2018
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
1
Torpedo Minsk
0
20/08/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
FK Homel
2
21/07/2018
Wyszejszaja liha
Gorodeya
0
Torpedo Minsk
0
15/07/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
FK Isłacz Miński Rajon
1
07/07/2018
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
1
Torpedo Minsk
0
30/06/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
1
Torpedo Minsk
0
22/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
1
Torpedo Minsk
2
16/06/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Slutsk
1
12/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Torpedo Minsk
0
02/06/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Dinamo Brest
1
26/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Minsk
6
Torpedo Minsk
1
20/05/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Smolevichi-Sti
0
13/05/2018
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
2
Torpedo Minsk
0
05/05/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Fc Luch Minsk
1
28/04/2018
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
1
Torpedo Minsk
0
22/04/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Neman Grodno
1
15/04/2018
Wyszejszaja liha
FK Homel
0
Torpedo Minsk
0
07/04/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Gorodeya
0
01/04/2018
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
1
Torpedo Minsk
1
11/11/2017
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
2
Torpedo Minsk
0
04/11/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
5
Granit
0
28/10/2017
Wyszejszaja liha
Orsha
1
Torpedo Minsk
1
21/10/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
6
Smorgon
0
14/10/2017
Wyszejszaja liha
Baranovichi
0
Torpedo Minsk
3
07/10/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Ynergetyk-BDU
0
30/09/2017
Wyszejszaja liha
Volna
2
Torpedo Minsk
3
23/09/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Khimik Svetlogorsk
1
16/09/2017
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
0
Torpedo Minsk
3
09/09/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
5
Neman-Agro
0
02/09/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Lida
1
26/08/2017
Wyszejszaja liha
Osipovichy
1
Torpedo Minsk
2
19/08/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Biełszyna Bobrujsk
3
12/08/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Smolevichi-Sti
0
05/08/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
3
Slonim
0
19/07/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Fc Luch Minsk
1
15/07/2017
Wyszejszaja liha
Granit
1
Torpedo Minsk
2
01/07/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
2
Orsha
1
24/06/2017
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
Torpedo Minsk
2
18/06/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Baranovichi
0
10/06/2017
Wyszejszaja liha
Ynergetyk-BDU
1
Torpedo Minsk
0
03/06/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
3
Volna
1
27/05/2017
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
2
Torpedo Minsk
0
20/05/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
3
Lokomotiv Gomel
2
13/05/2017
Wyszejszaja liha
Neman-Agro
3
Torpedo Minsk
3
06/05/2017
Wyszejszaja liha
Lida
1
Torpedo Minsk
1
29/04/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
5
Osipovichy
1
22/04/2017
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
0
Torpedo Minsk
0
15/04/2017
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
Torpedo Minsk
1
08/04/2017
Wyszejszaja liha
Slonim
2
Torpedo Minsk
0
05/11/2016
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
0
Torpedo Minsk
1
29/10/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
4
Slonim
1
22/10/2016
Wyszejszaja liha
Lida
2
Torpedo Minsk
1
16/10/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FK Homel
1
08/10/2016
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
Torpedo Minsk
1
02/10/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
4
Fc Luch Minsk
2
24/09/2016
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
0
Torpedo Minsk
0
18/09/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Orsha
1
10/09/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
3
Oshmyany
2
04/09/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Lokomotiv Gomel
1
28/08/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
Smorgon
1
21/08/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
3
Baranovichi
2
14/08/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
2
Smolevichi-Sti
2
24/07/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
4
Zorka-BDU
1
16/07/2016
Wyszejszaja liha
Slonim
3
Torpedo Minsk
0
02/07/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Lida
2
26/06/2016
Wyszejszaja liha
FK Homel
2
Torpedo Minsk
0
18/06/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
Khimik Svetlogorsk
1
04/06/2016
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
3
Torpedo Minsk
1
29/05/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
1
FC Dnepr Mogilev
1
21/05/2016
Wyszejszaja liha
Orsha
2
Torpedo Minsk
2
14/05/2016
Wyszejszaja liha
Oshmyany
0
Torpedo Minsk
1
08/05/2016
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
1
Torpedo Minsk
0
30/04/2016
Wyszejszaja liha
Smorgon
1
Torpedo Minsk
2
24/04/2016
Wyszejszaja liha
Baranovichi
2
Torpedo Minsk
1
16/04/2016
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
2
Torpedo Minsk
1
14/11/2015
Pierszaja liha
Osipovichy
2
Torpedo Minsk
1
07/11/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
2
Oshmyany
2
31/10/2015
Pierszaja liha
Victoria Maryina Gorka
1
Torpedo Minsk
3
24/10/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
2
Molodechno-DYuSSh 4
0
17/10/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
3
Osipovichy
1
10/10/2015
Pierszaja liha
Oshmyany
0
Torpedo Minsk
5
03/10/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
1
Victoria Maryina Gorka
0
26/09/2015
Pierszaja liha
Molodechno-DYuSSh 4
0
Torpedo Minsk
0
19/09/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
0
Uzda
0
12/09/2015
Pierszaja liha
Lyuban'
0
Torpedo Minsk
1
05/09/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
2
Krutogorye
1
29/08/2015
Pierszaja liha
Vertykal
0
Torpedo Minsk
3
22/08/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
1
Kolos-Druzhba
0
15/08/2015
Pierszaja liha
Kletsk
0
Torpedo Minsk
1
08/08/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
7
YuA-Stroy-DYuSSh
0
01/08/2015
Pierszaja liha
Fc Luch Minsk
0
Torpedo Minsk
1
25/07/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
1
Volna
3
04/07/2015
Pierszaja liha
Uzda
2
Torpedo Minsk
1
27/06/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
1
Lyuban'
2
20/06/2015
Pierszaja liha
Krutogorye
0
Torpedo Minsk
3
13/06/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
0
Vertykal
0
06/06/2015
Pierszaja liha
Kolos-Druzhba
0
Torpedo Minsk
2
30/05/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
0
Kletsk
3
16/05/2015
Pierszaja liha
YuA-Stroy-DYuSSh
0
Torpedo Minsk
1
09/05/2015
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
1
Fc Luch Minsk
1
02/05/2015
Pierszaja liha
Volna
1
Torpedo Minsk
1
04/10/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
3
Osipovichy
3
27/09/2014
Pierszaja liha
Osipovichy
1
Torpedo Minsk
1
20/09/2014
Pierszaja liha
Neman Mosty
1
Torpedo Minsk
0
13/09/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
0
Kobrin
2
06/09/2014
Pierszaja liha
Molodechno-DYuSSh 4
2
Torpedo Minsk
1
31/08/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
2
Uzda
3
24/08/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
0
NFK Minsk
1
17/08/2014
Pierszaja liha
Partizan Minsk
0
Torpedo Minsk
3
10/08/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
1
YuA-Stroy-DYuSSh
1
03/08/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
3
Kolos-Druzhba
2
27/07/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
2
Kletsk
2
19/07/2014
Pierszaja liha
Livadyya
1
Torpedo Minsk
0
16/07/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
0
Baranovichi
0
12/07/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
1
Neman Mosty
0
06/07/2014
Pierszaja liha
Kobrin
3
Torpedo Minsk
0
29/06/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
2
Molodechno-DYuSSh 4
1
22/06/2014
Pierszaja liha
Uzda
1
Torpedo Minsk
2
15/06/2014
Pierszaja liha
NFK Minsk
0
Torpedo Minsk
1
07/06/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
0
Partizan Minsk
0
01/06/2014
Pierszaja liha
YuA-Stroy-DYuSSh
0
Torpedo Minsk
3
18/05/2014
Pierszaja liha
Kolos-Druzhba
2
Torpedo Minsk
2
11/05/2014
Pierszaja liha
Kletsk
1
Torpedo Minsk
4
04/05/2014
Pierszaja liha
Torpedo Minsk
1
Livadyya
2
27/04/2014
Pierszaja liha
Baranovichi
1
Torpedo Minsk
0
więcej
Ostatnie mecze: FC Vitebsk
11/08/2019
FC Vitebsk
0
-
2
Gorodeya
Wyszejszaja liha
04/08/2019
Slavia Mozyr
3
-
1
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
21/07/2019
FC Vitebsk
1
-
1
FC Minsk
Wyszejszaja liha
18/07/2019
FC Vitebsk
1
-
1
KuPS
Liga Europy
11/07/2019
KuPS
2
-
0
FC Vitebsk
Liga Europy
06/07/2019
FC Vitebsk
0
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
30/06/2019
BATE Borysów
3
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/06/2019
Slonim
1
-
3
FC Vitebsk
Puchar Białorusi
23/06/2019
FC Vitebsk
2
-
1
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
15/06/2019
Torpedo Zhodino
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
01/06/2019
FC Vitebsk
1
-
3
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
22/05/2019
FC Vitebsk
3
-
0
FC Energetik-Bgu Minsk
Wyszejszaja liha
18/05/2019
FK Isłacz Miński Rajon
3
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/05/2019
FC Vitebsk
1
-
0
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
06/05/2019
FK Homel
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/04/2019
FC Vitebsk
2
-
2
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
19/04/2019
Neman Grodno
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
14/04/2019
FC Vitebsk
1
-
1
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
05/04/2019
Gorodeya
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/03/2019
FC Minsk
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
02/12/2018
FK Homel
1
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
24/11/2018
FC Vitebsk
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
10/11/2018
FK Isłacz Miński Rajon
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
03/11/2018
FC Vitebsk
0
-
1
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
31/10/2018
Szachcior Soligorsk
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/10/2018
Torpedo Minsk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/10/2018
FC Vitebsk
3
-
1
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
06/10/2018
FC Slutsk
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
30/09/2018
Torpedo Zhodino
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/09/2018
FC Vitebsk
0
-
1
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
15/09/2018
FC Minsk
1
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
31/08/2018
FC Vitebsk
4
-
0
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
25/08/2018
BATE Borysów
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/08/2018
FC Vitebsk
2
-
0
Fc Luch Minsk
Wyszejszaja liha
14/07/2018
FC Vitebsk
5
-
1
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
08/07/2018
FC Vitebsk
1
-
0
FK Homel
Wyszejszaja liha
01/07/2018
Gorodeya
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
25/06/2018
FC Vitebsk
2
-
0
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
18/06/2018
Dinamo Mińsk
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/06/2018
FC Vitebsk
2
-
0
Torpedo Minsk
Wyszejszaja liha
02/06/2018
FC Dnepr Mogilev
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/05/2018
FC Vitebsk
2
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
21/05/2018
FC Vitebsk
2
-
0
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
12/05/2018
Dinamo Brest
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
05/05/2018
FC Vitebsk
1
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
29/04/2018
Smolevichi-Sti
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/04/2018
FC Vitebsk
0
-
1
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
13/04/2018
Fc Luch Minsk
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
07/04/2018
FC Vitebsk
2
-
1
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
30/03/2018
Neman Grodno
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/11/2017
FC Vitebsk
1
-
4
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
18/11/2017
FC Slutsk
2
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
03/11/2017
FC Vitebsk
0
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
29/10/2017
Slavia Mozyr
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/10/2017
FC Vitebsk
1
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
15/10/2017
BATE Borysów
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/09/2017
FC Vitebsk
2
-
2
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
24/09/2017
FC Minsk
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/09/2017
FC Vitebsk
1
-
0
FK Homel
Wyszejszaja liha
10/09/2017
Gorodeya
3
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/08/2017
FC Vitebsk
2
-
2
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
19/08/2017
Torpedo Zhodino
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/08/2017
FC Vitebsk
2
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
05/08/2017
FC Dnepr Mogilev
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
29/07/2017
FC Vitebsk
2
-
2
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
02/07/2017
Dinamo Mińsk
1
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
25/06/2017
FC Vitebsk
0
-
1
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
21/06/2017
FK Isłacz Miński Rajon
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
17/06/2017
FC Vitebsk
1
-
0
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
04/06/2017
Szachcior Soligorsk
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/05/2017
FC Vitebsk
1
-
0
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
20/05/2017
Dinamo Brest
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
14/05/2017
FC Vitebsk
3
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
10/05/2017
FK Homel
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
05/05/2017
FC Vitebsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
29/04/2017
Neman Grodno
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
21/04/2017
FC Vitebsk
1
-
1
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
14/04/2017
Naftan
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/04/2017
FC Vitebsk
0
-
4
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
02/04/2017
NFK Minsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/11/2016
Dinamo Brest
3
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/11/2016
FC Vitebsk
2
-
1
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
05/11/2016
FC Vitebsk
2
-
1
NFK Minsk
Wyszejszaja liha
29/10/2016
Granit
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/10/2016
FC Vitebsk
2
-
0
Naftan
Wyszejszaja liha
16/10/2016
FC Slutsk
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
02/10/2016
FC Vitebsk
0
-
2
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
25/09/2016
Szachcior Soligorsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
17/09/2016
FC Vitebsk
1
-
1
Gorodeya
Wyszejszaja liha
09/09/2016
Torpedo Zhodino
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/08/2016
FC Vitebsk
1
-
1
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
21/08/2016
FK Isłacz Miński Rajon
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/08/2016
FC Vitebsk
1
-
1
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
08/08/2016
FC Vitebsk
1
-
0
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
31/07/2016
FC Vitebsk
0
-
0
FC Minsk
Wyszejszaja liha
02/07/2016
FC Vitebsk
1
-
0
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
25/06/2016
BATE Borysów
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/06/2016
NFK Minsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
15/06/2016
FC Vitebsk
0
-
1
Granit
Wyszejszaja liha
09/06/2016
Naftan
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
03/06/2016
FC Vitebsk
2
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
22/05/2016
Dinamo Mińsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/05/2016
FC Vitebsk
1
-
3
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
12/05/2016
Gorodeya
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/05/2016
FC Vitebsk
0
-
1
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
30/04/2016
Slavia Mozyr
0
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/04/2016
FC Vitebsk
1
-
2
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
15/04/2016
Neman Grodno
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/04/2016
Biełszyna Bobrujsk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
02/04/2016
FC Minsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/11/2015
FC Minsk
3
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
31/10/2015
FC Vitebsk
0
-
0
Torpedo Zhodino
Wyszejszaja liha
25/10/2015
Szachcior Soligorsk
4
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/10/2015
FC Vitebsk
0
-
2
BATE Borysów
Wyszejszaja liha
03/10/2015
Neman Grodno
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/09/2015
FC Vitebsk
1
-
0
FK Homel
Wyszejszaja liha
21/09/2015
Dinamo Mińsk
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
13/09/2015
FC Vitebsk
0
-
0
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
29/08/2015
FC Slutsk
4
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/08/2015
FC Vitebsk
2
-
0
Dinamo Brest
Wyszejszaja liha
16/08/2015
Naftan
3
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/08/2015
FC Vitebsk
1
-
1
Biełszyna Bobrujsk
Wyszejszaja liha
11/07/2015
FC Vitebsk
2
-
3
Granit
Wyszejszaja liha
04/07/2015
FC Vitebsk
0
-
4
FC Minsk
Wyszejszaja liha
27/06/2015
Torpedo Zhodino
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/06/2015
FC Vitebsk
2
-
2
Szachcior Soligorsk
Wyszejszaja liha
18/06/2015
BATE Borysów
4
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
05/06/2015
FC Vitebsk
0
-
0
Neman Grodno
Wyszejszaja liha
30/05/2015
FK Homel
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/05/2015
FC Vitebsk
0
-
0
Dinamo Mińsk
Wyszejszaja liha
16/05/2015
Slavia Mozyr
4
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/05/2015
FC Vitebsk
1
-
0
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
03/05/2015
Dinamo Brest
3
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/04/2015
FC Vitebsk
1
-
3
Naftan
Wyszejszaja liha
19/04/2015
Biełszyna Bobrujsk
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/04/2015
Granit
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/11/2014
FC Vitebsk
0
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
15/11/2014
Lokomotiv Gomel
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/11/2014
FC Vitebsk
2
-
2
Slonim
Wyszejszaja liha
01/11/2014
Smolevichi-Sti
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
25/10/2014
FC Vitebsk
3
-
1
Zorka-BDU
Wyszejszaja liha
18/10/2014
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/10/2014
FC Vitebsk
2
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
04/10/2014
Minsk II
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
27/09/2014
FC Vitebsk
3
-
1
Lida
Wyszejszaja liha
20/09/2014
Khimik Svetlogorsk
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
13/09/2014
FC Vitebsk
0
-
3
Slavia Mozyr
Wyszejszaja liha
06/09/2014
Byaroza 2010
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
30/08/2014
FC Vitebsk
0
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
17/08/2014
Smorgon
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
09/08/2014
FC Vitebsk
0
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
19/07/2014
Granit
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
12/07/2014
FC Vitebsk
2
-
0
Lokomotiv Gomel
Wyszejszaja liha
05/07/2014
Slonim
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/06/2014
FC Vitebsk
0
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
21/06/2014
Zorka-BDU
2
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
15/06/2014
FC Vitebsk
2
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
07/06/2014
Volna
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
31/05/2014
FC Vitebsk
1
-
3
Minsk II
Wyszejszaja liha
25/05/2014
Lida
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
17/05/2014
FC Vitebsk
2
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
11/05/2014
Slavia Mozyr
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
07/05/2014
FC Vitebsk
2
-
1
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
04/05/2014
Gorodeya
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/04/2014
FC Vitebsk
1
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/04/2014
Sputnik
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/11/2013
FC Vitebsk
0
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
16/11/2013
FC Slutsk
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
13/11/2013
Polotsk
0
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
09/11/2013
FC Vitebsk
2
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
02/11/2013
Khimik Svetlogorsk
0
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/10/2013
Minsk II
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
19/10/2013
FC Vitebsk
1
-
1
Smolevichi-Sti
Wyszejszaja liha
12/10/2013
SKVICH
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
05/10/2013
FC Vitebsk
0
-
0
Slonim
Wyszejszaja liha
28/09/2013
Gorodeya
3
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
21/09/2013
FC Vitebsk
1
-
0
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
15/09/2013
Smorgon
4
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/09/2013
FC Vitebsk
0
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
07/09/2013
Granit
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
01/09/2013
FC Vitebsk
2
-
1
FK Isłacz Miński Rajon
Wyszejszaja liha
03/08/2013
Volna
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
20/07/2013
FC Vitebsk
1
-
4
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
13/07/2013
Sputnik
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
06/07/2013
FC Vitebsk
5
-
2
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
29/06/2013
FC Vitebsk
1
-
0
Minsk II
Wyszejszaja liha
22/06/2013
Smolevichi-Sti
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
16/06/2013
FC Vitebsk
2
-
0
SKVICH
Wyszejszaja liha
08/06/2013
Slonim
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
01/06/2013
FC Vitebsk
1
-
0
Gorodeya
Wyszejszaja liha
24/05/2013
Byaroza 2010
0
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
18/05/2013
FC Vitebsk
3
-
2
Smorgon
Wyszejszaja liha
11/05/2013
Lida
1
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
04/05/2013
FC Vitebsk
0
-
0
Granit
Wyszejszaja liha
27/04/2013
FK Isłacz Miński Rajon
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
20/04/2013
FC Vitebsk
2
-
1
Polotsk
Wyszejszaja liha
17/11/2012
FC Slutsk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
10/11/2012
FC Vitebsk
4
-
1
Volna
Wyszejszaja liha
03/11/2012
Lida
0
-
5
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
20/10/2012
FC Vitebsk
2
-
0
DSK Gomel
Wyszejszaja liha
13/10/2012
Rudensk
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
06/10/2012
FC Vitebsk
6
-
3
Gorodeya
Wyszejszaja liha
30/09/2012
Khimik Svetlogorsk
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
22/09/2012
FC Vitebsk
4
-
3
Polotsk
Wyszejszaja liha
15/09/2012
Smorgon
2
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/09/2012
FC Vitebsk
1
-
0
SKVICH
Wyszejszaja liha
01/09/2012
Byaroza 2010
1
-
2
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/08/2012
FC Vitebsk
2
-
1
Sputnik
Wyszejszaja liha
18/08/2012
FC Dnepr Mogilev
6
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/08/2012
FC Vitebsk
1
-
2
Granit
Wyszejszaja liha
28/07/2012
FC Vitebsk
0
-
3
FC Slutsk
Wyszejszaja liha
14/07/2012
Volna
1
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
08/07/2012
FC Vitebsk
2
-
0
Lida
Wyszejszaja liha
30/06/2012
DSK Gomel
0
-
1
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
23/06/2012
FC Vitebsk
5
-
0
Rudensk
Wyszejszaja liha
17/06/2012
Gorodeya
2
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
09/06/2012
FC Vitebsk
5
-
0
Khimik Svetlogorsk
Wyszejszaja liha
02/06/2012
Polotsk
1
-
4
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
26/05/2012
FC Vitebsk
0
-
0
Smorgon
Wyszejszaja liha
19/05/2012
SKVICH
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
11/05/2012
FC Vitebsk
2
-
1
Byaroza 2010
Wyszejszaja liha
05/05/2012
Sputnik
0
-
3
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
28/04/2012
FC Vitebsk
0
-
0
FC Dnepr Mogilev
Wyszejszaja liha
21/04/2012
Granit
1
-
0
FC Vitebsk
Wyszejszaja liha
więcej
Ostatnie mecze: FC Vitebsk
11/08/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Gorodeya
2
04/08/2019
Puchar Białorusi
Slavia Mozyr
3
FC Vitebsk
1
21/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Minsk
1
18/07/2019
Liga Europy
FC Vitebsk
1
KuPS
1
11/07/2019
Liga Europy
KuPS
2
FC Vitebsk
0
06/07/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Brest
1
30/06/2019
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
3
FC Vitebsk
0
26/06/2019
Puchar Białorusi
Slonim
1
FC Vitebsk
3
23/06/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FC Dnepr Mogilev
1
15/06/2019
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
1
FC Vitebsk
0
01/06/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Dinamo Mińsk
3
22/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Energetik-Bgu Minsk
0
18/05/2019
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
3
FC Vitebsk
0
12/05/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Szachcior Soligorsk
0
06/05/2019
Wyszejszaja liha
FK Homel
1
FC Vitebsk
2
26/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FC Slutsk
2
19/04/2019
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
1
FC Vitebsk
0
14/04/2019
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Torpedo Minsk
1
05/04/2019
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Vitebsk
1
29/03/2019
Wyszejszaja liha
FC Minsk
0
FC Vitebsk
0
02/12/2018
Wyszejszaja liha
FK Homel
1
FC Vitebsk
3
24/11/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Gorodeya
0
10/11/2018
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
0
FC Vitebsk
1
03/11/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Mińsk
1
31/10/2018
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
2
FC Vitebsk
1
27/10/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Minsk
0
FC Vitebsk
1
19/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Dnepr Mogilev
1
06/10/2018
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
0
FC Vitebsk
2
30/09/2018
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
2
FC Vitebsk
0
22/09/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Brest
1
15/09/2018
Wyszejszaja liha
FC Minsk
1
FC Vitebsk
3
31/08/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
4
Smolevichi-Sti
0
25/08/2018
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
1
FC Vitebsk
1
19/08/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Fc Luch Minsk
0
14/07/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
5
Neman Grodno
1
08/07/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FK Homel
0
01/07/2018
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Vitebsk
1
25/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
0
18/06/2018
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
1
FC Vitebsk
1
12/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Torpedo Minsk
0
02/06/2018
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
0
FC Vitebsk
1
29/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FC Slutsk
0
21/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Torpedo Zhodino
0
12/05/2018
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
3
FC Vitebsk
1
05/05/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Minsk
0
29/04/2018
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
1
FC Vitebsk
1
23/04/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
BATE Borysów
1
13/04/2018
Wyszejszaja liha
Fc Luch Minsk
0
FC Vitebsk
2
07/04/2018
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Szachcior Soligorsk
1
30/03/2018
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
1
FC Vitebsk
1
26/11/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Dinamo Mińsk
4
18/11/2017
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
2
FC Vitebsk
3
03/11/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FK Isłacz Miński Rajon
2
29/10/2017
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
0
FC Vitebsk
1
22/10/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Szachcior Soligorsk
2
15/10/2017
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
3
FC Vitebsk
1
29/09/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Dinamo Brest
2
24/09/2017
Wyszejszaja liha
FC Minsk
0
FC Vitebsk
0
16/09/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FK Homel
0
10/09/2017
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
FC Vitebsk
2
26/08/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Neman Grodno
2
19/08/2017
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
2
FC Vitebsk
0
12/08/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Naftan
0
05/08/2017
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
1
FC Vitebsk
2
29/07/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
NFK Minsk
2
02/07/2017
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
1
FC Vitebsk
3
25/06/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Slutsk
1
21/06/2017
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
0
FC Vitebsk
1
17/06/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Slavia Mozyr
0
04/06/2017
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
2
FC Vitebsk
0
26/05/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
BATE Borysów
0
20/05/2017
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
2
FC Vitebsk
0
14/05/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
FC Minsk
0
10/05/2017
Wyszejszaja liha
FK Homel
0
FC Vitebsk
1
05/05/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Gorodeya
0
29/04/2017
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
1
FC Vitebsk
4
21/04/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Torpedo Zhodino
1
14/04/2017
Wyszejszaja liha
Naftan
0
FC Vitebsk
0
08/04/2017
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Dnepr Mogilev
4
02/04/2017
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
1
FC Vitebsk
0
27/11/2016
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
3
FC Vitebsk
0
19/11/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
BATE Borysów
1
05/11/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
NFK Minsk
1
29/10/2016
Wyszejszaja liha
Granit
0
FC Vitebsk
3
22/10/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Naftan
0
16/10/2016
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
2
FC Vitebsk
1
02/10/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Mińsk
2
25/09/2016
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
1
FC Vitebsk
0
17/09/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Gorodeya
1
09/09/2016
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
1
FC Vitebsk
2
27/08/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Slavia Mozyr
1
21/08/2016
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
0
FC Vitebsk
0
12/08/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Neman Grodno
1
08/08/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Biełszyna Bobrujsk
0
31/07/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Minsk
0
02/07/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Dinamo Brest
0
25/06/2016
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
1
FC Vitebsk
0
19/06/2016
Wyszejszaja liha
NFK Minsk
1
FC Vitebsk
0
15/06/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Granit
1
09/06/2016
Wyszejszaja liha
Naftan
1
FC Vitebsk
2
03/06/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FC Slutsk
0
22/05/2016
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
1
FC Vitebsk
0
16/05/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Szachcior Soligorsk
3
12/05/2016
Wyszejszaja liha
Gorodeya
0
FC Vitebsk
2
08/05/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Torpedo Zhodino
1
30/04/2016
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
0
FC Vitebsk
4
23/04/2016
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FK Isłacz Miński Rajon
2
15/04/2016
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
0
FC Vitebsk
0
11/04/2016
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
0
FC Vitebsk
1
02/04/2016
Wyszejszaja liha
FC Minsk
1
FC Vitebsk
0
08/11/2015
Wyszejszaja liha
FC Minsk
3
FC Vitebsk
2
31/10/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Torpedo Zhodino
0
25/10/2015
Wyszejszaja liha
Szachcior Soligorsk
4
FC Vitebsk
1
16/10/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
BATE Borysów
2
03/10/2015
Wyszejszaja liha
Neman Grodno
0
FC Vitebsk
1
28/09/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FK Homel
0
21/09/2015
Wyszejszaja liha
Dinamo Mińsk
0
FC Vitebsk
0
13/09/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Slavia Mozyr
0
29/08/2015
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
4
FC Vitebsk
2
23/08/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Dinamo Brest
0
16/08/2015
Wyszejszaja liha
Naftan
3
FC Vitebsk
0
08/08/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Biełszyna Bobrujsk
1
11/07/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Granit
3
04/07/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Minsk
4
27/06/2015
Wyszejszaja liha
Torpedo Zhodino
3
FC Vitebsk
1
22/06/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Szachcior Soligorsk
2
18/06/2015
Wyszejszaja liha
BATE Borysów
4
FC Vitebsk
0
05/06/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Neman Grodno
0
30/05/2015
Wyszejszaja liha
FK Homel
2
FC Vitebsk
0
23/05/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Dinamo Mińsk
0
16/05/2015
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
4
FC Vitebsk
0
11/05/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Slutsk
0
03/05/2015
Wyszejszaja liha
Dinamo Brest
3
FC Vitebsk
2
26/04/2015
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Naftan
3
19/04/2015
Wyszejszaja liha
Biełszyna Bobrujsk
1
FC Vitebsk
1
11/04/2015
Wyszejszaja liha
Granit
1
FC Vitebsk
1
22/11/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Granit
0
15/11/2014
Wyszejszaja liha
Lokomotiv Gomel
2
FC Vitebsk
1
08/11/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Slonim
2
01/11/2014
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
FC Vitebsk
3
25/10/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
Zorka-BDU
1
18/10/2014
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
FC Vitebsk
0
11/10/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Volna
1
04/10/2014
Wyszejszaja liha
Minsk II
0
FC Vitebsk
2
27/09/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
Lida
1
20/09/2014
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
FC Vitebsk
2
13/09/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Slavia Mozyr
3
06/09/2014
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
0
FC Vitebsk
2
30/08/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Gorodeya
0
17/08/2014
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Vitebsk
1
09/08/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Sputnik
1
19/07/2014
Wyszejszaja liha
Granit
2
FC Vitebsk
0
12/07/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Lokomotiv Gomel
0
05/07/2014
Wyszejszaja liha
Slonim
0
FC Vitebsk
3
28/06/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Smolevichi-Sti
1
21/06/2014
Wyszejszaja liha
Zorka-BDU
2
FC Vitebsk
2
15/06/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
1
07/06/2014
Wyszejszaja liha
Volna
0
FC Vitebsk
3
31/05/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Minsk II
3
25/05/2014
Wyszejszaja liha
Lida
1
FC Vitebsk
4
17/05/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Khimik Svetlogorsk
0
11/05/2014
Wyszejszaja liha
Slavia Mozyr
0
FC Vitebsk
0
07/05/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Byaroza 2010
1
04/05/2014
Wyszejszaja liha
Gorodeya
1
FC Vitebsk
0
26/04/2014
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Smorgon
0
19/04/2014
Wyszejszaja liha
Sputnik
2
FC Vitebsk
1
23/11/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Volna
1
16/11/2013
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
1
FC Vitebsk
0
13/11/2013
Wyszejszaja liha
Polotsk
0
FC Vitebsk
4
09/11/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Sputnik
1
02/11/2013
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
0
FC Vitebsk
2
26/10/2013
Wyszejszaja liha
Minsk II
0
FC Vitebsk
1
19/10/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Smolevichi-Sti
1
12/10/2013
Wyszejszaja liha
SKVICH
1
FC Vitebsk
2
05/10/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Slonim
0
28/09/2013
Wyszejszaja liha
Gorodeya
3
FC Vitebsk
1
21/09/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Byaroza 2010
0
15/09/2013
Wyszejszaja liha
Smorgon
4
FC Vitebsk
0
11/09/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Lida
0
07/09/2013
Wyszejszaja liha
Granit
0
FC Vitebsk
1
01/09/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
FK Isłacz Miński Rajon
1
03/08/2013
Wyszejszaja liha
Volna
1
FC Vitebsk
1
20/07/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
FC Slutsk
4
13/07/2013
Wyszejszaja liha
Sputnik
2
FC Vitebsk
0
06/07/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
5
Khimik Svetlogorsk
2
29/06/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Minsk II
0
22/06/2013
Wyszejszaja liha
Smolevichi-Sti
0
FC Vitebsk
1
16/06/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
SKVICH
0
08/06/2013
Wyszejszaja liha
Slonim
1
FC Vitebsk
4
01/06/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Gorodeya
0
24/05/2013
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
0
FC Vitebsk
0
18/05/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
3
Smorgon
2
11/05/2013
Wyszejszaja liha
Lida
1
FC Vitebsk
1
04/05/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Granit
0
27/04/2013
Wyszejszaja liha
FK Isłacz Miński Rajon
2
FC Vitebsk
1
20/04/2013
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Polotsk
1
17/11/2012
Wyszejszaja liha
FC Slutsk
0
FC Vitebsk
1
10/11/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
4
Volna
1
03/11/2012
Wyszejszaja liha
Lida
0
FC Vitebsk
5
20/10/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
DSK Gomel
0
13/10/2012
Wyszejszaja liha
Rudensk
0
FC Vitebsk
1
06/10/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
6
Gorodeya
3
30/09/2012
Wyszejszaja liha
Khimik Svetlogorsk
1
FC Vitebsk
2
22/09/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
4
Polotsk
3
15/09/2012
Wyszejszaja liha
Smorgon
2
FC Vitebsk
1
08/09/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
SKVICH
0
01/09/2012
Wyszejszaja liha
Byaroza 2010
1
FC Vitebsk
2
26/08/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Sputnik
1
18/08/2012
Wyszejszaja liha
FC Dnepr Mogilev
6
FC Vitebsk
0
11/08/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
1
Granit
2
28/07/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Slutsk
3
14/07/2012
Wyszejszaja liha
Volna
1
FC Vitebsk
3
08/07/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Lida
0
30/06/2012
Wyszejszaja liha
DSK Gomel
0
FC Vitebsk
1
23/06/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
5
Rudensk
0
17/06/2012
Wyszejszaja liha
Gorodeya
2
FC Vitebsk
0
09/06/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
5
Khimik Svetlogorsk
0
02/06/2012
Wyszejszaja liha
Polotsk
1
FC Vitebsk
4
26/05/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
Smorgon
0
19/05/2012
Wyszejszaja liha
SKVICH
1
FC Vitebsk
0
11/05/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
2
Byaroza 2010
1
05/05/2012
Wyszejszaja liha
Sputnik
0
FC Vitebsk
3
28/04/2012
Wyszejszaja liha
FC Vitebsk
0
FC Dnepr Mogilev
0
21/04/2012
Wyszejszaja liha
Granit
1
FC Vitebsk
0
więcej
Strona główna
Aktualności
Transfery
Ekstra
Reklama
Redakcja
Kontakt z nami
Cookies
Regulamin