Bas Dost padł na murawę. Mecz AZ Alkmaar - NEC Nijmegen przedwcześnie zakończony [WIDEO] fot. TV
Źródło: Voetbal International

W meczu Eredivisie pomiędzy AZ Alkmaar a NEC Nijmegen nieatakowany przez nikogo Bas Dost upadł na murawę.

W 90. minucie spotkania AZ Alkmaar z NEC Nijmegen atakowali gospodarze. W momencie gdy piłkarze biegli w stronę bramki gości, w okolicach połowy boiska na murawę upadł Bas Dost. Po zastopowaniu akcji przez rywali sędzia główny zauważył leżącego 34-latka i całkowicie zatrzymał grę.

Do Dosta oczywiście natychmiast przybiegły służby medyczne. To tylko przypuszczenie, natomiast wyglądało na to, jakby napastnik Nijmegen miał problemy z oddychaniem.

Sytuacja jak w każdym takim przypadku wyglądała na poważną. Jak można jednak przeczytać na łamach „Voetbal International”, opuszczający murawę na noszach zawodnik był przytomny i pokazał kibicom kciuk w górę.

Wkrótce holenderskie media powinny przekazać więcej informacji na temat tego, co dokładnie stało się Dostowi.

Sam mecz został definitywnie przerwany przy wyniku 2:1 dla Nijmegen. To właśnie 34-letni gracz strzelił pierwszego gola dla swojej drużyny.

Były piłkarz między innymi Wolfsburga, Sportingu czy Eintrachtu Frankfurt trafił do niej w trakcie letniego okna transferowego.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...