Derby Turynu dla Juventusu. Złoty gol Pirlo! [WIDEO]

Derby Turynu dla Juventusu. Złoty gol Pirlo! [WIDEO] fot. Transfery.info
Źródło: Transfery.info | Vine | Dailymotion

Juventus pokonał u siebie Torino 2:1. Bramkę na wagę zwycięstwa w ostatniej minucie doliczonego czasu gry zdobył Andrea Pirlo.

Niedzielne starcie lepiej rozpoczął Juventus, który już w 15. minucie meczu wyszedł na prowadzenie za sprawą Arturo Vidala, którzy wykorzystał słusznie przyznany rzut karny po zagraniu ręką jednego z zawodników Torino.

Goście się jednak nie poddali i wyrównali już siedem minut później, dzięki wspaniałej bramce Bruno Peresa. Brazylijczyk przebiegł z futbolówką ponad 80 metrów, po czym silnym i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

W drugiej połowie obydwa zespoły stworzyły kilka szans, jednak żadnemu z nich nie udało się ich wykorzystać. Gra zaczęła się zaostrzać, w wyniku czego w 78. minucie drugą żółtą, i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał prawy obrońca "Starej Damy" Stephan Lichtsteiner.

Ostatnia akcja tego meczu należała jednak do Juventusu. Po przechwycie Bonucciego w bocznej strefie boiska, piłka wylądowała pod nogami Andrei Pirlo, który kapitalnym strzałem z około 20 metrów ustalił wynik spotkania na 2:1.

Warto odnotować, że ostatnie punkty w meczu z Juventusem Torino zdobyło w lutym 2008 roku po bezbramkowym remisie.

Gol Peresa na 1:1:

Gol Pirlo na 2:1:

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...