Ligue 1: Fatalny kiks Steve'a Mandandy [WIDEO]

Ligue 1: Fatalny kiks Steve'a Mandandy [WIDEO] fot. Eleven Sports
Źródło: Eleven Sports

Steve Mandanda nie będzie miło wspominał sobotniego meczu Olympique’u Marsylia z Nantes.

W 50. minucie przy piłce była drużyna OM, ale zawodnicy Nantes naciskali gości. Będący z boku boiska Álvaro González podał wtedy w kierunku Mandandy. Doświadczony bramkarz chciał wybić piłkę, ale w nią nie trafił. Wykorzystał to Ludovic Blas, który z bliskiej odległości skierował ją do siatki. Dla 23-latka to szósty gol w tym sezonie Ligue 1.

Niecałe 20 minut później do remisu doprowadził Dimitri Payet, który wykończył dogranie ze skrzydła Yūto Nagatomo.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, co oznacza, że OM ma obecnie na koncie 38 punktów, a Nantes - 23.

Przypomnijmy, że Arkadiusz Milik cały czas znajduje się poza kadrą meczową Marsylii. Polski napastnik wciąż nie doszedł do pełni sił po kontuzji uda.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...