Mecz Utrechtu z Ajaksem Amsterdam tymczasowo przerwany. Nieoczywisty powód [FOTO] fot. charnsitr / Shutterstock.com
Źródło: TheEuropeanLad [Twitter]

Utrecht i Ajax Amsterdam mierzą się w ramach Eredivisie. Spotkanie w pewnym momencie zostało przerwane, a powodem tej decyzji jest rzekomo plastikowy kubek, który pojawił się na murawie.

Ajax Amsterdam to wielkie rozczarowanie tego sezonu. Ten niezwykle utytułowany klub zajmuje w tabeli dopiero szesnaste miejsce.

To dla kibiców klęska i od jakiegoś czasu są oni wściekli na dyspozycję swoich pupili. Kilka tygodni temu bardzo dużo mówiło się o zamieszkach, do których doszło przy okazji meczu z Feyenoordem.

Więcej na ten temat w tym miejscu.

Od tamtej pory w kwestii formy Ajaksu niewiele się zmieniło i drużyna z Amsterdamu nadal notuje niezadowalające rezultaty.

Fani być może mieli nadzieję, że sytuacja poprawi się przy okazji rywalizacji z outsiderem, Utrechtem.

Podopieczni Maurice'a Steijna w pewnym momencie prowadzili 3-2, ale na niewiele się to zdało, bo ostatnie słowo prawdopodobnie należało do Utrechtu, który prowadzi 4-3.

W pewnym momencie arbiter przerwał potyczkę, a powodem był... plastikowy kubek, które zagościły na murawie.

Obie ekipy chciały jednak dokończyć spotkanie i otrzymały ku temu sposobność.

Więcej na temat: Ajax Amsterdam FC Utrecht Holandia

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...