„To najbardziej absurdalna bramka tego sezonu” [WIDEO]. Kuriozum w meczu Juventusu fot. Eleven Sports 2
Źródło: Eleven Sports 2

Juventus przegrał z Sassuolo 2:4 w sobotnim meczu Serie A. Ostatnia bramka była kuriozalna.

Sassuolo niespodziewanie objęło prowadzenie w spotkaniu z Juventusem w 11. minucie. Do siatki trafił wtedy Armand Laurienté, przy którego strzale z dystansu nie popisał się Wojciech Szczęsny, przepuszczając lecącą w niego piłkę.

Turyńczycy wyrównali za sprawą samobójczej bramki Matíasa Viñy, ale prowadzenie gospodarzom ponownie dał Domenico Berardi.

W drugiej połowie goście znowu doprowadzili do równowagi - gola strzelił Federico Chiesa. Szybko odpowiedział na niego Andrea Pinamonti.

W piątej minucie doliczonego czasu gry wynik meczu ustalił Federico Gatti. Sytuacja była kuriozalna. Grę w okolicach narożnika boiska wznawiał Szczęsny, który podał piłkę koledze z bloku obronnego swojej drużyny. Tan prawdopodobnie chciał mu ją oddać (to chyba jedyne wytłumaczenie jego zagrania), ale zamiast tego skierował futbolówkę do własnej bramki.

„To najbardziej absurdalna bramka tego sezonu” - ocenił jeden z komentatorów Eleven Sports.

Sassuolo zwyciężyło 4:2 i ma na koncie sześć punktów w tabeli ligi włoskiej, co daje mu jedenastą lokatę. Juventus pozostał z 10 „oczkami”.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...