Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024]

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z wydarzeń na rynku transferowym w dniu 21 kwietnia 2024 roku.

Relacja live

Dzieje się, dzieje się w El Clásico! Do przerwy Real Madryt remisuje z FC Barceloną 1:1. Spore kontrowersje wywołała decyzja o nieuznaniu bramki Lamine'a Yamala.
OFICJALNIE: Feyenoord Rotterdam wygrał 14. w swojej historii Puchar Holandii, pokonując w finale NEC Nijmegen 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Igor Paixão.
Fabio Cannavaro jest obecnie głównym kandydatem na nowego trenera Udinese. [Sky Sport]
Adam Buksa strzelił 14. gola w tym sezonie Süper Lig. Jego Antalyaspor pokonał 2:1 walczący o utrzymanie Hatayspor. Tym samym wypożyczony z RC Lens napastnik ma teraz o jedną bramkę więcej od Krzysztofa Piątka występującego w Başakşehirze.
Manchester United ostatecznie awansował do finału Pucharu Anglii po konkursie rzutów karnych.
Manchester United prowadził w półfinale Pucharu Anglii z Coventry City 3:0, ale dał sobie wbić trzy gole... Trwa dogrywka.
Inter Mediolan nie zamierza sprzedawać świetnie radzącego sobie po transferze Marcusa Thurama. [Alfredo Pedullà]
Łukasz Skorupski nawiązał współpracę z agentem Federico Pastorello. Umowa Polaka z Bologną obowiązuje do połowy 2025 roku, ale klub ma opcję jej przedłużenia. [Nicolò Schira]
Juan Cuadrado po sezonie odejdzie z Interu Mediolan. W jego trakcie zanotował siedem występów w Serie A. [Nicolò Schira]
Alexander Nübel już w listopadzie 2023 roku został poinformowany przez Bayern Monachium o chęci zatrzymania go przez bawarski klub na dłużej. [SportBild]
Arsenal, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Newcastle United - to kluby, na których radarach znajduje się Ferland Mendy, natomiast w tym momencie nie ma żadnych konkretnych negocjacji. [L'Equipe]
Jeśli Bayern Monachium pozostanie przy swoim w kwestii ceny Alphonso Daviesa, Real Madryt jest gotów poczekać rok na Kanadyjczyka i sprowadzić go w ramach wolnego transferu. [Fabrizio Romano]

Relacja na żywo - 21 kwietnia.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...