Wisła Kraków zgasiła Znicza w 10 minut [WIDEO]

Wisła Kraków zgasiła Znicza w 10 minut [WIDEO] fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Źródło: Polsat Sport

Wisła Kraków zanotowała bardzo udaną końcówkę pierwszej połowy meczu I ligi ze Zniczem Pruszków, strzelając trzy gole. Ostatecznie wygrała 6:2.

Wynik spotkania rozgrywanego w ramach 11. kolejki I ligi otworzył Shuma Nagamatsu, dając prowadzenie Zniczowi Pruszków w 22. minucie. Japończyk popisał się ładnym strzałem z dystansu.

Beniaminek rozgrywek mógł cieszyć się z pozytywnego rezultatu do 37. minuty. Wtedy to wyrównał Joan Román i jak się okazało, był to początek popisu ze strony gospodarzy. Już w doliczonym czasie gry pierwszej połowy strzegącego dostępu do bramki Znicza Miłosza Mleczkę dwukrotnie pokonał Ángel Rodado.

26-letni hiszpański napastnik ma tym samym obecnie na koncie osiem goli w aktualnym sezonie I ligi.

Wiślacy mogli w znakomitych nastrojach zejść do szatni na przerwę. W drugiej odsłonie nie spuścili z tonu. Do siatki trafili Ángel Baena, Miki Villar i ponownie Joan Román. W międzyczasie znowu zrobił to też Nagamatsu i skończyło się na 6:2.

Dzięki zwycięstwu „Biała Gwiazda” ma na koncie 17 punktów w pierwszoligowej tabeli. Znicz pozostał z 10 „oczkami”.