Anderson trafi na wypożyczenie do Fiorentiny?

Anderson trafi na wypożyczenie do Fiorentiny?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sambafoot

Dzisiejsze media podają, że Manchester United jest skłonny wypożyczyć Andersona do włoskiej Fiorentiny.

David Moyes rozpoczyna przebudowę zespołu. Pierwszym zawodnikiem, który ma opuścić zimą Old Trafford ma być Anderson. Szkot najzwyczajniej w świecie nie potrzebuje eks-zawodnika Porto o czym świadczy przede wszystkim niewielka ilość minut, które Brazylijczyk spędził na boisku. Od początku sezonu zameldował się na boisku  4 razy, podczas gdy w europejskich pucharach zaliczył zaledwie 10 minut.

Wypożyczenie do Serie A ma być ostatnim ratunkiem dla kariery zawodnika za którego Manchester United płacił w 2007 roku 20 milionów funtów. Mimo dobrych początków w Premier League, gracz ten szybko znalazł się poza planami Sir Alexa Fergusona. Taki stan rzeczy trwa do dziś.

We włoskim zespole gra dwóch rodaków Andersona – Neto i Ryder Matos.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy