Anderson trafi na wypożyczenie do Fiorentiny?

Anderson trafi na wypożyczenie do Fiorentiny?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sambafoot

Dzisiejsze media podają, że Manchester United jest skłonny wypożyczyć Andersona do włoskiej Fiorentiny.

David Moyes rozpoczyna przebudowę zespołu. Pierwszym zawodnikiem, który ma opuścić zimą Old Trafford ma być Anderson. Szkot najzwyczajniej w świecie nie potrzebuje eks-zawodnika Porto o czym świadczy przede wszystkim niewielka ilość minut, które Brazylijczyk spędził na boisku. Od początku sezonu zameldował się na boisku  4 razy, podczas gdy w europejskich pucharach zaliczył zaledwie 10 minut.

Wypożyczenie do Serie A ma być ostatnim ratunkiem dla kariery zawodnika za którego Manchester United płacił w 2007 roku 20 milionów funtów. Mimo dobrych początków w Premier League, gracz ten szybko znalazł się poza planami Sir Alexa Fergusona. Taki stan rzeczy trwa do dziś.

We włoskim zespole gra dwóch rodaków Andersona – Neto i Ryder Matos.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Serie A OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco OFICJALNIE: Florentino Luís w AS Monaco Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Liga Europy: Pary play-offów. Legia Warszawa i Lech Poznań za tydzień powalczą o fazę grupową Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Luka Zahovič blisko Ekstraklasy Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław przełożony [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru OFICJALNIE: Santiago Arias trafił do Bayeru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy