Bent odejdzie, ale za 18 mln funtów

Bent odejdzie, ale za 18 mln funtów
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball.com

<b>Charlton Athletic</b> ustaliło cenę za swojego najlepszego napastnika - <B>Darrena Benta</B>. Klub, który będzie chciał kupić Reprezentanta Anglii, będzie musiał wydać 18 mln funtów. Tak dużej kwoty za 22-l(...)

Charlton Athletic ustaliło cenę za swojego najlepszego napastnika - Darrena Benta. Klub, który będzie chciał kupić Reprezentanta Anglii, będzie musiał wydać 18 mln funtów. Tak dużej kwoty za 22-latka żąda trener Charltonu - Alan Pardew.

Piłkarzem zainteresowana jest Chelsea Londyn, ale tak duża kwota odstępnego może wystraszyć nie tylko mistrza Anglii ale i wszystkie kluby zainteresowane Bentem.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy