Bentley przedłuży swój kontrakt?

Bentley przedłuży swój kontrakt?
Redakcja
Redakcja
Źródło: skysports.com

Blackburn jest gotowe zaoferować nowy kontrakt pomocnikowi, David&#8217;owi Bantley&#8217;owi. <br><br> Reprezentant Anglii do lat 21 zachwyca formą od czasu przybycia na Ewood Park z Arsenalu w poprzednim sez(...)

Blackburn jest gotowe zaoferować nowy kontrakt pomocnikowi, David’owi Bantley’owi.

Reprezentant Anglii do lat 21 zachwyca formą od czasu przybycia na Ewood Park z Arsenalu w poprzednim sezonie.

W obliczu doniesień, że piłkarzem zaczął interesować się Manchester United, Rovers są gotowi przedłużyć umowę z piłkarzem. Obecny kontrakt upływa za 2 lata.

„Nie słyszałem o ofertach za Davida, ale w tym sezonie wykonuje dla nas kawał dobrej roboty więc jesteśmy gotowi poprawić jego obecną sytuację” – powiedział menadżer Blackburn, Mark Hughes.

”Jest młodym zawodnikiem z dużym talentem. Myslę, że wie, że tu jest odpowiednie miejsce dla niego na tym etapie jego kariery.”
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy