Berardi w Juventusie

Berardi w Juventusie
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Juventus osiągnął porozumienie z Sassuolo w sprawie Domenico Berardiego.

Już niebawem "Juve" zaprezentuje 20-latka jako swojego pełnoprawnego zawodnika. Wcześniej oba kluby dzieliły po 50 procent praw do napastnika, jednak do czwartku mistrz Włoch ma wydać komunikat o posiadaniu piłkarza na wyłączność.

Berardi, który spędził cztery sezony w Sassuolo, pozostanie na kolejną kampanię w ekipie "zielono-czarnych" w celu rozwoju swoich umiejętności. Zatem być może za rok przyjdzie 21-latkowi powalczyć o pierwszą jedenastkę w ekipie mistrza Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy